Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thug85 avatar
Én a PC-re szavazok! Sokrétű!
0
0
0
0
filecsko avatar
szerintem konzol jobban megéri...😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Szerintem azzal is bajok lennének! NEM ajánlom a tört verziót!
0
0
0
0
Keratesz avatar
De a premium el vinne a tört verziót??
0
0
0
0
Keratesz avatar
Miért mi a gond a tört verzióval??
0
0
0
0
dave500 avatar
Az valamiért nem megy arcade-on! (ezt hallottam) De szerintem megér 10.000Ft-t!
0
0
0
0
dave500 avatar
Figy Xboxnál a GTA IV követelménye 1MB szabad a hely a winyón/memória kártyán! Ez azt jelenti neki tökmindegy hogy van -e benne winyó vagy nincs, szóvall gyönyörűen fog menni úgy(kivéve tört verzióval)
0
0
0
0
Keratesz avatar
Akkor az arcade is elvinné A Gta IV -t?
0
0
0
0
Keratesz avatar
Akkor teljesítményben mindegyik ugyan az??
0
0
0
0
dave500 avatar
Elite😃igitális HDMI kimenet
- Microsoft Xbox360 120GB merevlemez
- Microsoft Xbox360 vezeték nélküli joypad
- Microsoft Xbox360 fejhallgató
- Microsoft Xbox360 előlap
- Microsoft Xbox360 component HD-Av kábel
- Microsoft Xbox360 HDMI kábel
- Microsoft AV, optikai adapter
- 1 hónap XBOX Live Gold előfizetés
Premium:- Digitális HDMI kimenet
- Microsoft Xbox360 60GB merevlemez
- Microsoft Xbox360 vezeték nélküli joypad
- Microsoft Xbox360 fejhallgató
- Microsoft Xbox360 előlap
- Microsoft Xbox360 component HD-Av kábel
- 1 hónap XBOX Live Gold előfizetés
Arcade😃igitális HDMI kimenet
- Microsoft Xbox360 256MB memóriakártya!
- Microsoft Xbox360 vezeték nélküli joypad
- Microsoft Xbox360 Av kábel
- 5db Arcade játék
- 1 hónap XBOX Live Gold előfizetés
0
0
0
0
Keratesz avatar
Valaki legyen szíves válaszolni!
Mi a a különbség a xBox 360 Elite, Premium és arcade közt???
0
0
0
0
dave500 avatar
Mondom 3-4Max 5ezer! De az túlzás hogy chip! Csak egy kis lapka ami késleltetésell áll le!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Akkor chipet érdemes ha nem szeretem a hangosat!
Ha mindegy akkor ventit!
de egy olyan chip menyi??
0
0
0
0
dave500 avatar
Ez jó kérdés, a ventivel hangos lesz, a chipel meg nem ha a hang a fontos akkor a chipet!
0
0
0
0
Keratesz avatar
a ventit vagy a chip -et érdemes venni??
0
0
0
0
dave500 avatar
2-3ezer-ért feszkó emelés a ventiknek, vagy olyan chip.-et tesznek bele, amivel a ventik mennek kikapcsolás után 5 percig így nem kell mennie dashboard-on
0
0
0
0
Keratesz avatar
😲 értem akkor simán 5 10 percig járatni kell!
Jah és menyi egy hütő hözzá?
0
0
0
0
dave500 avatar
Az a neve! Amikor nem játszol, hanem csak megy a gép! Mármint a jelenséget hívják úgy,hanem a kezelőfelületet!
0
0
0
0
dave500 avatar
Úgy tudom, akkor fordul elő ez a jelenség ha 5 órát játszol, és kikapcsolod. járatni kell dashboardon legalább 5-10 percig!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Az újabb gépekkel már nem fordul elő, mert kisebb gyártási technológiával készültek, ezért nem melegednek annyira.
0
0
0
0
Keratesz avatar
és kb menyi idő alatt melegedik be??
0
0
0
0
Keratesz avatar
Tehát akkor meg halt a gép??
0
0
0
0
roberto888 avatar
Az Xbox 360-on van tudtommal. Az a 3ledes hiba vagy minek hívják. Az azt jelzi h behalt a GPU. Az a régebbi gyártási technológiával készült X360-okon szokott előfordulni, mert a kisebb technológia miatt nagyobb hőt termel a GPU, ezért valahogy elmozdul, a hő hatására.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ja valami olyant is hallottam hogy rossz az xBox hűtése!
Elkezd világítani egy piros lámpa akkor mi van? Behalt vagy túl melegedett?
0
0
0
0
Dzsozi avatar
simon:ezzel azért vitatkoznék mert ps2-re még mindig jelennek meg játékok!!és véleményem szerint mind2ő jó dolog felesleges vitázni rajta kinek mi!!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Mi a különbség a xBox 360 elit, premium, arcade, között?
0
0
0
0
dave500 avatar
hát nem játszottál sokat de, de az egyik legjobb ps-es játékkal játszottál végigtoltam én is de még nagyon jó volt a metal gear solid
0
0
0
0
eleminator avatar
Ps 1-en csak egy játékkal játszottam, ez a játék a Colin rally 2 volt! S ez volt az összes élményem a konzolokkal!
0
0
0
0
Indiana Johns avatar
PS 1-en remek élményem van például a Legend of the Dragoon című játék kapcsán, az ilyesmi RPG-k nagyon jól állnak a konzoloknak, és az irányításra sem lehetett panasz. Megint más tészta, hogy mondjuk egy Baldur's Gate-be nem mernék konzolon belekezdeni (asszem nincs is rá, csak valami teljesen megmásított hack'n'slash).
0
0
0
0
dave500 avatar
A ps1-nél mindig is szar volt az irányítás mert nagyon kezdetleges volt meg attól is függ h milyen játékkal játszol meg a ps-nél sztem azért nem változott az irányítás mert ugyanolyan az írányító de majd kiváncsi leszek milyen nehéz irányítani a race driver gridet vagy a pro street-et
0
0
0
0
simon7109 avatar
Ja azt nem tetem hozzá hogy még nagyon régen volt és egy PS1-es volt😃
De akkor is szar volt az irányitás!
és biztos nem változott
0
0
0
0
simon7109 avatar
Nekem elobb volt konzolom mint PC-m de az irányitással sehogy sem tudtam megbékélni ezért vettem egy PC-t!
Ja és ahogy vannak konzol exkluzivok ugyanugy vannak PC-exkluzivok mint pl a stratégia játékok vagy a Crysis!
Mert azért nemigen lehetne konzolon stratégia játékot játszani pl a Medieval Total War-t ami nekem nagy kedvencem!
Ja és szojak hozzá az árakhoz is😃
Ha veszel egy jo gépet 210000FT-ért ami minálunk kb
25000 SK azzal már vigan elvagy 3 évig felylesztés nélkul!
én pl 20000 Sk-ért vettem az én gépem és eddig visz mindent csak grafkari-t vettem bele mert az nemvolt a legjobb!Na a konzolnál meg veszel 50000 FT-ért egy Xbox-ot vagy 100000 FT ért egy PS3-at de ezzel az a gond hogy kb 2-3 évenként kell ugyis venni uj konzolt pl PS4-et vagy Xbox akármenyit😃Mert oszt amikor lesznek uj konzolok a régiekre ba**nak rá játékot csinálni!A PC-t meg fejleszted 2-3 évenként egy 20000 FT-vel!és a PC-n meg sokkal tobb mindent lehet csinálni mint konzolon!Ha van egy jo géped akkor sokkal jobb mintha konzolod lenne mert ugyanugy játszol de még csinálhatsz mást is!Na asszem enyi😃
és gondolom rájottetek,hogy a PC-re szavazok!
0
0
0
0
eleminator avatar
dave500 írta:
Gépigény!!! A Rayman Raving Rabbids 2 megjelent pc-re nekem megvan!! Csak az a neve hogy Rayman Ravens Rabbid. Vagy az nem az?


Nekem is az a tudomásom, mint gépigénynek, hogy a Raving Rabbids 2 nem jelent meg PC-n.
0
0
0
0
dave500 avatar
Vagy lehet, hogy hülységet mondtam. Gépigény jó a képed😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Gépigény!!! A Rayman Raving Rabbids 2 megjelent pc-re nekem megvan!! Csak az a neve hogy Rayman Ravens Rabbid. Vagy az nem az?
0
0
0
0
pomrum avatar
Igen ez tényleg gond, annak idelyén én is sokat bosszankodtam a pl. Finnal Fantassy XII miatt.
0
0
0
0
MoonW avatar
Nekem azzal van bajom hogy vannak exkluzív konzolos játékok, amelyek nem jelennek meg pc-re, sajnos ez már-már biztos: pl Rayman Raving Rabbids 2 + TV bigyó (az új), Little Big Planet...
Nagyon jó játékok!😞
0
0
0
0
Indiana Johns avatar
Ebben én sem vontam kétségbe a szavaidat, hogy szebb-e a grafika konzolon, szóval nem vagy annyira egyedül a véleményeddel 😀 Én csak azon a téren szálltam vitába, hogy a PC miért drágább, mint a konzol 😀

De tőlem lehet akár szupermegagigaultra jó grafika is, én maradok a jó öreg PC-nél, a konzolt legfeljebb havernál tolom, vagy leugrok játékterembe 😉 Na _az_ feeling 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Végre valaki, aki egyetért velem! Köszi eleminator!😃
0
0
0
0
eleminator avatar
Egy kis kiegészítést tennék az előttem szólókhoz! Egy PC-re készült játéknál megalkuvást kell alkalmazni, mert nincs két egyforma gép, így valamelyest minőségromlással készítik a játékokat. Egy konzolon adottak a hardverek, abból kell a játékfejlesztőknek a maximumot kihozni, hiszen mondjuk egy PS3-on vagy egy Xbox360-on minden gépen úgyanaz van, mindegyiken úgyanúgy elfut, így néha sokkal jobb grafikát, szebb és jobb játékélményt lehet kihozni egy játékból, mint úgyanazt számítógépen!!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció