Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
simon7109 avatar
tudom nem igazán ide tartozik de nincs más topik neki😀
na azt szeretném kérdezni,hogy akarok venni 1 xbox 360 elite-t
és arra lenék kiváncsi,hogyha ki flashaltetem akkot az kihatna az orginál játékokra?mert valami olyasmit hallotam,hogy ha kivan flashal ve az xbox akkor origi játékkal nemtudok LIVE on játszani:Sez igaz?
a választ elore is thx.
0
0
0
0
no avatar
szerintem mind2 jó eddig csak a pc t szerettem met már vagy 5 éves korom óta az van (nnugi nem azóta gamelek kb 1 éve) de most voltam tegnap előtt havernál és mettetszett a xbox 360 ja ezért pénteken nekem is megjön amit meg rendeltem a pc is jó bizonyos gamekben pl.: mmorpgkben felül múlhatatlan vagy fps gamekben amiket onliune jáccol nagy klasszikus ebből a cod2 igaz pc ben sosem veszel iylen olcsón ilyen alkatrész- CPU: IBM PowerPC-based CPU, 3 szimmetrikus mag, egyenként 3.2 GHz-en
12,6 ghz ieneket a wow os tört seroknak a servergépében szoktam látni aki tud helyeket ahonnan lehet leszedni hozz torrentel gyorsan gameket írja meg előre is köszi.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Az tény hogy a PC jobb. Az újabb játékoknál (mint pl a GTA 4, vagy most fog kijönni a Crysis 2 is x360-ra és ps3-ra) a grafika konzolon kb olyan mintha pc-n játszanál medium beállításokkal. Akkor viszont ahhoz hogy pc-n menjen a GTA 4 maxon ahhoz meg sok pénz kell. Na most itt az a gond hogy valamiben a pc jobb valamiben pedig a konzol jobb, és emiatt nem tudjuk eldönteni hogy most pontosan melyik is a jobb. Aki árban gondolkodik annak valószínűleg a konzol lesz a nyerő cucc, aki pedig a minőségben azok a pc-ben gondolkoznak inkább. Na most a pc-hez több kiegészítő van így a játékok élvezetét lehet fokozni, ne essék félreértés, konzolra is nagyon sok van, de pc-re még mindig több tartozék van piacon. Aki azt mondja hogy gamepad-al jobb játszani de pc-je van az vesz egy gamepad-ot pc-re. Viszont akinek konzolja van és nem szereti a gamepad-ot és billentyűzeten szeretne játszani akkor ahhoz nehezen fog billentyűzetet kapni. Tudomásom szerint van bill. konzolhoz de az nem az igazi, Magyarországon nem igen van, és az ára is igen csak durva egy bill-hez képest. Szerintem a PC jobb. 😀

Na ez jó hosszúra sikeredett. (és még mennyit tudnék írni erről) 😃
0
0
0
0
Nedadam avatar
ajj😆 majd én is veszek 1-et csak kel zsé😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
filecsko írta:
llehet hogy eladom a boxot szerintetek megéri erre becserélni??

proci:AMD Phenon 9950 X4 Black Edition
alaplap:Gigabyte GA-M720-US3
memória:Kingston HyperX 2x2GB DDR2 1066MHz

+marad a 4850


és mennyiért adod el az x-box-ot?
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Erről én is olvastam valahol.😊
0
0
0
0
no avatar
lesz majd xbox720,hogy mikor nem tudom.
0
0
0
0
zola1995 avatar
tényleg lesz új xbox360?
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hát jah de később szerezz be egy újat😀
0
0
0
0
no avatar
ha már console egy olyan kérdésem lenne h most egy xbox 360 megvételén gondolkodom 😀 és csak egy sima sík képernyős Sony 55-cmes tv-m van sztetek még azért azon élvezhető lenne?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
már mindenki tudja szerintem van minden PLAYSTATIONOM és szerintem a ps3nak élethűbb az egész grafikája nagyon jó a részlettesége 😀.
és kb. 300.000-ért veszel egy olyan szgépet ami olyasmi mint a Playstation 3 Grafikája 😀
és ps3on még nagyon sok mindent tudsz csinálni pl. PS NETWORról LEGGÁLISAN , tudsz tőlteni játék demókat , háttérképeket, témákat, Blue-Ray film előzzetekett , Videókat ami blue - ray és simát is lehet ,
jah és lehet tőlteni teljes gameket is csak azzért már fizetni kell 😃
nah mind1 az egész tőők jó !!!
0
0
0
0
no avatar
hát én konzolra szavazok, vettem a boxomra egy xfps-t, és az fps játékokat most egérrel, billentyűzettel játszom... tehát alapjában véve, jobb a konzol, mert ott mindig sugyanolyan vas kell a játékokhoz 😃
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
megéri😉 inkább a multimédia mint a ps 😃
0
0
0
0
filecsko avatar
llehet hogy eladom a boxot szerintetek megéri erre becserélni??

proci:AMD Phenon 9950 X4 Black Edition
alaplap:Gigabyte GA-M720-US3
memória:Kingston HyperX 2x2GB DDR2 1066MHz

+marad a 4850
0
0
0
0
biggdogg avatar
ehhez a temahoz csak annyit : aki jatszani akar az console aki meg akar mast is csinalni az PC ... ennyi 😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
ezt mondom neki a skinny nek hogy meg lehet szokni ha játtszol rajta egy hetet v. pár napot oszt megszokod
0
0
0
0
filecsko avatar
én is megszoktam már😆
0
0
0
0
edom789 avatar
Csak is a konzol!A pc-ét is szeretem a játkok miatt megőrülök szóval naggyából 4-5 hónapja vettem egy xbox 360-at egész nap azelött ülök😃!
Ja és a konzolos irányitást nagyon is meg lehet szokni skinny-nek nincs igaza!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nekem van ps1em ps2őm pspm és ps3om és a ps2őm chipeltvetve van és vannak másolt gameim tők széépen viszi 😃
az a jó pl. a ps3oba semmi lagg 😆 és szinte max grafika (Y) 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
És ezzel mi a gond?Lehet is! Lehet vennii olyan egeret meg bill-t amit rá lehet kötni!
0
0
0
0
gixivo avatar
Ha lehetne csatlakoztatni xboxhoz pc billentyűzetet meg egeret, akkor én box mellé állnék. De így pc-s vagyok, hisz a kontrollert soha nem fogom tudni megszokni, úgy irányítok vele pl GTA4-ben mintha be lennék szívva.
12 éve van nintendo 64-em, azon megszoktam az irányítást super marioban. 😆
Amúgy szerintem box a jobb, hisz gépigény felejtős, nem kell félévente/évente "tuningolni", meg először minden game konzolra jön ki. És *a jóízlés keretein belül jellemezhetetlenül* szépen néz ki a Crysis a fullHD-s TV-nken 😃
0
0
0
0
filecsko avatar
én xboxot csak akkor használom ha nem megy valami a gépen😆
0
0
0
0
i_adrian avatar
szerintem PC! az xbox sose teccet talán a ps2
de nekem inkább marad a pc
0
0
0
0
homerun avatar
ps 3 azé nem jó mer drágábbak a játékok de ami játék megvan nekem ps3-ra az jó
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de akkor miért nem népszerűbb az xbox mint a pc mikor avul el hát a gépbe 2-3 évente vagy 100000 et bele kell ölni és akkora meg majd kijön valami más konzol hasonló áron netezni meg gagyi gépen is lehet én a pc mellett állok!! de csak van oka az ekkora árkülömbségnek meg annak hogy a pc is ilyen népszerű
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
sztem pc a jobb,mert azon sominent lehet csinálni,internetezni,játszani meg minden más dolgot , igaz hogy drágább a pc mint pl az Xbox 360 de a grafikájuk szebbek a játékoknak,egérrel sokkal jobb irányítani mint kontrollerrel csak a pc be sajnos elég sokat kell beleölni hogy jól menyjenek rajta az újabb játékok
0
0
0
0
homerun avatar
xbox-ot ps3-at meg pc-t ugyanugy szeretem
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mondjuk egy gép vagy egy xbox érné meg mert az xbon minden játék megy és csak kb 60000 egy gép amin meg normálisan mennek a játékok az kb 150000 akkor a gép vagy egy xbox érné meg mert nem tudom hogy van e lényeges külömbség vagy mi okból érné meg a gép a több mint 2x es árat???
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem is van egy PS2-m. De csak pénzkidobás volt, alig használom! Pedig egy vagyonba került annak idején.
0
0
0
0
thug85 avatar
Arra a kérdésre, hogy általánosságban melyik a jobb szerintem a PC a válasz! Hogy játékra melyik a jobb?! Arra a konzol! Grafikai különbségek ide vagy oda, azon tuti nem fog szaggatni a játék.
0
0
0
0
plakat2 avatar
Rottweiler írta:
plakat2 írta:
Én is pc-re szavazok!
Rottweiler, Ps2-re is lehet letölteni,csak csippeltetni kell, meg XBox-ra is, csak ott meg flashelni kell, hogy a letöltörr verziót is vigye!

és ha elromlik a cucc? beviszem megcsináltatni, és észreveszik. akkor mivan?

Azzal semmit sem csinálnak, mert ált. a boltban chippelik ki a PS2-t, de ha a Boxott kiflashelik, akkor van az ember rosszul, mert a Mikrószofték észrveszik, letiltanak az online részről!
0
0
0
0
dave500 avatar
Szebb de milyen gép kell hozzá már? Minimum egy HD4850/70 h fullon mennyen, akkor szebb ami eleve drágább mint egy Arcade!
0
0
0
0
plakat2 avatar
hát ha úgy nézzük, akkor sok helyen a PC bizonyul jobbnak, de a FIFa- sorozat évek óta a béka alsó felét bámulja a Konzolokhoz képest!
de a GTA IV viszont sokkal szebb PC-n!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
plakat2 írta:
Én is pc-re szavazok!
Rottweiler, Ps2-re is lehet letölteni,csak csippeltetni kell, meg XBox-ra is, csak ott meg flashelni kell, hogy a letöltörr verziót is vigye!

és ha elromlik a cucc? beviszem megcsináltatni, és észreveszik. akkor mivan?
0
0
0
0
kovi avatar
én ilyen kor mindig a legjobb beállítást szoktam venni mivel konzolon nincs ilyen beállítási lehetőség ezért azon az a legjobb így tehát a pc-n is a legjobbat kell nézni sztem
0
0
0
0
plakat2 avatar
Kovi, K3C2K3-nak igaza van, mert ha a minimum gépigényen játszasz, akkor szebb, de egy erős vason viszont sokkal szebb!
Magyarul, csakis viszonyítás kérdése!
0
0
0
0
kovi avatar
K3C2K3 írta:
sztem a consolenak jobb a grafja mert minden játékot maxon futtat míg a console kerül 60.000-be addig egy jó gép 70.000-tól kezdődnek
de abban igazad van hogy a géppel mást is tudzs csinálni de játékra a console a jobb


ezzel nem értenék egyet mert épp hogy a pc-nek van jobb grafja, hála a dx-nek
0
0
0
0
plakat2 avatar
Én is pc-re szavazok!
Rottweiler, Ps2-re is lehet letölteni,csak csippeltetni kell, meg XBox-ra is, csak ott meg flashelni kell, hogy a letöltörr verziót is vigye!
0
0
0
0
no avatar
sztem pc mert a Console on az irányítást egyszerűen nemtom megszokni és nemis lehet annyi mindent csinálni mint pcn😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Rottweiler írta:
PC-re szavazok, mert a konzolra minden játékot eredetiben kell megvenni, PC-re meg akár le is lehet tölteni, vagy csak kölcsönkéred, akármi... nekem az utóbbi jobban fekszik😀

Van a flas is, és akkor nem kell megvenned😊
0
0
0
0
Core2 avatar
úgy a legbiztosabb, ha mindkettő van. De aki nem engedheti meg magának, annak a PC a legjobb választás
0
0
0
0
eleminator avatar
Attól függ: ha csak játékra kell, akkor konzol! DE én PC párti vagyok!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
PC-re szavazok, mert a konzolra minden játékot eredetiben kell megvenni, PC-re meg akár le is lehet tölteni, vagy csak kölcsönkéred, akármi... nekem az utóbbi jobban fekszik😀
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
sztem a consolenak jobb a grafja mert minden játékot maxon futtat míg a console kerül 60.000-be addig egy jó gép 70.000-tól kezdődnek
de abban igazad van hogy a géppel mást is tudzs csinálni de játékra a console a jobb
0
0
0
0
zelcsi avatar
szerintem pc mert azt nem csak játékra tudod használni!
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Én Gamer-be Consolera multi funkra meg Pc 😉
0
0
0
0
Holey avatar
Szerintem a konzol csak anyival jobb mint a pc, hogy nem kell mindig ujabb és ujabb cuccokat belerakni. De szerintem is jobb a PC, én is arra szavazok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció