Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Feki1991 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
gara66 írta:
most hasonlítottam össze a ps3 és az xbox360 tulajdonságait és a 360tulajdonságai mindenben jobbak, ez jelent vmit lewishamiltonF1???
ps3:[url]http://www.argep.hu/popup.asp?pid=64419165&pnr=10001&foto=1[/url]
xbox360: [LINK]


xfos tullajdonságai mindenben jobbak ? X.DDDDDD most aztán nagyot nevettem 😃
ezt nem mondod komolyan ?
azta mindenit x.D

ps3 : 8magos proci , 8gb ram , videókártya is erősebb mint ami a box-ba van 😃 hopppá 😃
xbox : 3magos proci...

jaja feki : ps3 a vílág legjobb konzolja ennyi és a microsoftott utálom és a xbox még fejlődésbe mehetne mert blue-rayt nem jáccik le x.d

és kva nagy büszkeség hogy a xboxot kilehet flashelni nagy tudomány 😆 a hülye ember majd tőltőgeti le a gameket mi ? hülye copynncsolt szar gamek atya vílág azt még mutlyzni se lehet rajta , meg fizetős a online x.d nah hallod ez aztán jó

a microsoft még a szar cuccokat is eltudja adni !
utálom a xboxot és a vele kapcsolatos dolgokat !

ha windowst se a microsoft csinálta volna akkor még jobb lett volna ...
pl. sony csinálta volna a windowst 😃 x.d még modernebb lehetne 😃

sony a minőség és a sony-s cuccok 😃

Gooo Playstation Gooo 😆


Az PS3-ban nincs 8GB RAM!!!!!..és a PS3-mat is feltörték! 😉 [LINK]
0
0
0
0
BiGame avatar
mien hír volt PS3-ról?😃 összeomlott😆, se a multi se az offline nem ment😆!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
gara66 írta:
most hasonlítottam össze a ps3 és az xbox360 tulajdonságait és a 360tulajdonságai mindenben jobbak, ez jelent vmit lewishamiltonF1???
ps3:[url]http://www.argep.hu/popup.asp?pid=64419165&pnr=10001&foto=1[/url]
xbox360: [LINK]


xfos tullajdonságai mindenben jobbak ? X.DDDDDD most aztán nagyot nevettem 😃
ezt nem mondod komolyan ?
azta mindenit x.D

ps3 : 8magos proci , 8gb ram , videókártya is erősebb mint ami a box-ba van 😃 hopppá 😃
xbox : 3magos proci...

jaja feki : ps3 a vílág legjobb konzolja ennyi és a microsoftott utálom és a xbox még fejlődésbe mehetne mert blue-rayt nem jáccik le x.d

és kva nagy büszkeség hogy a xboxot kilehet flashelni nagy tudomány 😆 a hülye ember majd tőltőgeti le a gameket mi ? hülye copynncsolt szar gamek atya vílág azt még mutlyzni se lehet rajta , meg fizetős a online x.d nah hallod ez aztán jó

a microsoft még a szar cuccokat is eltudja adni !
utálom a xboxot és a vele kapcsolatos dolgokat !

ha windowst se a microsoft csinálta volna akkor még jobb lett volna ...
pl. sony csinálta volna a windowst 😃 x.d még modernebb lehetne 😃

sony a minőség és a sony-s cuccok 😃

Gooo Playstation Gooo 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
PS3
Hardver [szerkesztés]

CPU:
Cell Broadband Engine
45nM csíkszélesség
8 párhuzamosan működő processzormag
4MB L2 cache (8 x 512KB)
256 Gigaflops művelet

VGA:
24 milliárd képpont/másodperc
550 MHz-es órajel
SmartShader 4.1 támogatás 96-utas sahader futószalagon
Max felbontás FullHD 1920x1080
8x-os vonalsimítás,16x-os anizotróp szűrés támogatása

Memória:
256 MB 😆R RAM 3200 MHz + 256 MB RSX RAM 3200MHz
48,7 GB/s memória busz-sávszélesség

[img]Audio:[/img]
Dolby Digital 7.1
Doly TrueHD
Dolby Surround HD
44.1/48/96kHz 32-bit audio kimenet
64-bit processing
512 audio channels

Xbox 360

CPU:
PowerPC-alapú CPU
90 nM csíkszélesség (Jasper típusú alaplapokon 65 nm)
3 szimmetrikus mag, egyenként 3.2 GHz-en
1 MB L2 cache
95.2 gigaflops művelet

VGA:
4 milliárd képpont/másodperces ATI GPU
65 nM csíkszélesség Jasper típusú alaplapokon
500 MHz-es órajel
10 MB eDRAM
12-utas lebegőpontos shader futószalag

Memória:
256 MB, 700 MHz GDDR3 RAM
12.4 GB/s memória busz-sávszélesség
64 GB/s memória sávszélesség az EDRAM felé
18.6 GB/s frontside busz

Audio:
Többcsatornás Dolby-Surround-kimenet
48kHz 16-bit audio kimenet
16-bit processing
64 audio channels

Sokkalta erősebb a PS3 mint az Xbox 360!!!!!!..És az ár különbség kikompenzálja a BD meghajtót és a SONY minőséget!!!!!!! 😉
0
0
0
0
gara66 avatar
most hasonlítottam össze a ps3 és az xbox360 tulajdonságait és a 360tulajdonságai mindenben jobbak, ez jelent vmit lewishamiltonF1???
ps3:[url]http://www.argep.hu/popup.asp?pid=64419165&pnr=10001&foto=1[/url]
xbox360: [LINK]
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
akkor ideje kipróbálnod mert a legjobb konzol 😀
0
0
0
0
Tomipac avatar
XBOX360 olcsó azért elterjedt😀 de a PS3 is klassz bár még nemvolt szerencsém kipróbálni😃 majd egyszer talán..😃 bár én inkább konzol párti vagyok😃
0
0
0
0
gara66 avatar
hát mondjuk az tényleg igaz h a 360 sokkal elterjedtebb mint a ps3!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Playstation & PC a legjobbak 😃
pc-je mindenkinek van ps-e meg nincs mindenkiinek ezzér érdemes beszerezni 😜
0
0
0
0
gara66 avatar
hát Nyíregyháza nem éppen a Velencei tó körül van😆 majd egyszer talán😜
0
0
0
0
azbizony avatar
Én is szeretnék egy jó LANparty-t nyomni csak nincs kivel :/. 2 haverom van aki szóba jöhetne de abból is az egyik messze lakik tőlem (50Km). Így hát marad a hamachi 😆
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
gara66 írta:
csak úgy általában😃 egér, bill, monitor, net, hang, meg a 220as kábel😜 tom h ha megvan a kiépített hálózat akk csak be kell dugni a gépbe 1 vezetéket!😉 ja meg zárójelben nincsenek olyan haverok akiket ennyire érdekelne pl. a LANparty😃


Jah már értem. Ha nincs társaság bukta az egész..:/
Mi is a napokban tervezünk LAN-t a haverokkal, de nemhiszem ,h többen leszünk mint 4 v 5 ember :/
ha a Velencei tó környékén laksz akkor csatlakozhatsz 😃😃😆
0
0
0
0
gara66 avatar
csak úgy általában😃 egér, bill, monitor, net, hang, meg a 220as kábel😜 tom h ha megvan a kiépített hálózat akk csak be kell dugni a gépbe 1 vezetéket!😉 ja meg zárójelben nincsenek olyan haverok akiket ennyire érdekelne pl. a LANparty😃
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
gara66 írta:
még általános suliba nyomtuk a Duke Nukem 3d-t 10en v 12en asszem, télleg jó ovlt csak hát azok a gépek ott v oltak helyben, nem kellett velük semmit csinálni, ha már a cipikedést kimagyaráztad akk a pc és pl az xbox súlyát nemtod!könnyebb elvinni az xbox-ot😀 a gépet meg nem szeretem összedugdosni! félre nem értsd és pc-t jobban preferálom mint a konzolt de azért a fifa jobb konzolon😉 fps-el kapcs meg----> ízlések és pofonok!


LANozni igazán stratégiákkal és FPSekkel jó (szerintem) és az a néhány plussz kiló mekéri az élményt 😃😃
PC összedugdosás alatt mit értesz? A hálózat összehangolását vagy alapjáraton más gépével összekötni a tiédet?
A Fifát meg elhiszem neked ,h itt jobb vagy ott. Én alapból nem szeretem a Fifát vagyis egyik sportjátékot sem 😀
0
0
0
0
gara66 avatar
még általános suliba nyomtuk a Duke Nukem 3d-t 10en v 12en asszem, télleg jó ovlt csak hát azok a gépek ott v oltak helyben, nem kellett velük semmit csinálni, ha már a cipikedést kimagyaráztad akk a pc és pl az xbox súlyát nemtod!könnyebb elvinni az xbox-ot😀 a gépet meg nem szeretem összedugdosni! félre nem értsd és pc-t jobban preferálom mint a konzolt de azért a fifa jobb konzolon😉 fps-el kapcs meg----> ízlések és pofonok!
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
gara66 írta:
elviszitek a saját gépeiteket egy helyre??na akko cipelgessed a géped...grat
bárcsak össze lehetne hasonlítani egymás ellen egy joy irányította és egy egér irányította gamet!megnéznénk h meik a jobb és könnyebb kezelhetőség
azért vettem xboxot hogy azzal fifázhassunk, nyomjuk a bajnokságot v 15en, nem azért h fps-ezzek vele, arra itt a gép!


Úgy néz ki teis kimaradtál egy korszakból.....
Régi gépemet is "cipelgettem" kocsival... Nem nehéz egy gép és az LCD monitor pedig pille könnyű. Nemkell semmi más mint 1 nagy műanyag kosár v láda amibe belefér a monitor. Alulra berakod az apróságokat, rá a monitort, a gépet pedig külön kézben. Ennyi.
Az első mondatodból úgy veszem le, hogy nem voltál még LANparty-n (bocsi ha tévedek ,hisz nemtud6om). Nagyon ajánlom hogy próbáld ki egyszer!! Nincs jobb a haverokkal vagy a haverok ellen jáccani! Nagyon nagy élmény egy ilyen amit a neten 1ütt jáccás nem ad vissza. Leírni nemigazán lehet ,hisz mindíg más. Ki kell próbálni 😃😃
0
0
0
0
gara66 avatar
én is maradok a pc-nél , mondom h az xboxal csak fifázni szoktunk haverokkal, semmiféle osztott képernyőről nem besz, nemtom miről beszélt, fps játék irányítása kozolon nemjó sztem, ebben egyetértett velem Imre h jobb az egér!!!másért miért lenne ellenem?😆
majd ha visszanéz ide akk válaszol😜
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
ÖÖÖÖ...ellened ? 😆

Nekem 1ebkent csak PC van es marad is, mivel nem csak jatekra hasznalom, vmint fogom hasznalni a kesobbiekben is.

Szerintem a konzol nem eri meg, mert pl. nezzetek + 1 PS2-es jatek grafjat, a mai PC-jatekokehoz kepest. Ezzel azt akartam irni, h a konzolt is be kell ujitani idonkent, es 1 vadi uj konzol sem olcso mulatsag. Aztan dragak is ra a jatekok. Aztan jatekon es filmezesen kivul igazandibol nem sok mindenre hasznalhatoak a konzolok. Talan a jovoben lesznek olyan konzolok amikkel majd tobb mindent lehet kezdeni, akarcsak a PC-vel. Persze, akkor + majd felvetodik a kerdes, h mi szukseg a konzolra, ha ugyanazt tudja, amit a PC elotte mar sokkal korabban ? 😀
Na, mind1, nem vunk 1formak, en mindenesetre maradok PC-es. 😀
0
0
0
0
gara66 avatar
most ez ellenem vagy mellemet érvel ez az írás?😀
0
0
0
0
barathimre86 avatar
gara66 írta:
elviszitek a saját gépeiteket egy helyre??na akko cipelgessed a géped...grat
bárcsak össze lehetne hasonlítani egymás ellen egy joy irányította és egy egér irányította gamet!megnéznénk h meik a jobb és könnyebb kezelhetőség
azért vettem xboxot hogy azzal fifázhassunk, nyomjuk a bajnokságot v 15en, nem azért h fps-ezzek vele, arra itt a gép!

Csak gratulálni tudok az osztott képernyőhöz. Nekem nem jött be, ja és egy egérnél még nem találtak fel pontosabb és gyorsabb vezérlőt. Mellesleg nekem is van konzol, de egy undorító dolog az a bizonyos osztott képernyő. Konzolon pedig az FPS játékokat nagyon szar irányítani. Ja és én tudok velük játszani, mert kipörgettem egy-két fps-t, de akkoris egy kaki volt az irányítása.
0
0
0
0
gara66 avatar
elviszitek a saját gépeiteket egy helyre??na akko cipelgessed a géped...grat
bárcsak össze lehetne hasonlítani egymás ellen egy joy irányította és egy egér irányította gamet!megnéznénk h meik a jobb és könnyebb kezelhetőség
azért vettem xboxot hogy azzal fifázhassunk, nyomjuk a bajnokságot v 15en, nem azért h fps-ezzek vele, arra itt a gép!
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem az xbox is meg a pc is tetszik. Az xbox-on tuti minden játék megy szaggatás nélkül és ezért tetszik, a pc-t meg azért szeretem mert lehet fejleszteni és olyan jó az az érzés mikor megveszel egy új procot vagy vga-t vagy valami mást 😆
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
gara66 írta:
azér jó dolog az xbox, mer pl fogom és átviszem haverhoz és fifázunk reggelig!a géppel ez nem feltétlen igaz!

HAHAHA És szerinted a LANparty kifejezést mire találták ki?? 😆😆
Megunhatatlan mikor összeülünk reggel 10kor négyen öten vagy akár tizen és utána hajnalig nyomatjuk a gameket az örök klasszikus stratégiáktól (StarCraft ,Warcraft III) a legújabb állat gamekig (Crysis ,Dirt2 stb...) mindent. Na ezt csináljátok meg konzollal 😆😆😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
gara : fps játék egy óriási hulladék consolra ezzel nem értek nagyon veled egyet ! mert szerintem kvajók sőőt...
jó egyesek akik nem tudnak irányitani joy-t azzok inkább maradjanak csendbe xd low xd
0
0
0
0
ReSeth avatar
jaja 😆 az jó ötlet 😃 mondjuk én nemvagyok valami nagy konzolos, inkább PC, egyszer unokatesómnál XBOX 360-on GEARS OF WAR 2-t nyomtam, és jó volt csak az irányítást volt nehéz megszokni😃 😃
0
0
0
0
gara66 avatar
hát akk tedd be a fagyóba miközbe jáccol vele😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem is jó a konzol. Én azt nem szeretem a boxban hogy a hűtése hulladék ha nekem lenne szanaszéjjel vagdosnám a tetejét és telepakolnám ventikkel
0
0
0
0
gara66 avatar
sdzokták mondani h "ízlések és pofonok"😃
0
0
0
0
no avatar
hát szerintemsefogommegérteni!! 😆
Nekem akkoris hülyeségmarad
0
0
0
0
gara66 avatar
na látod ezt soha nem fogod megérteni😃
0
0
0
0
no avatar
hát szerintem egy nagy szar ! mi a jo abba,hogy lövöd a góokat
0
0
0
0
gara66 avatar
mert te nem szereted attól még k...va jó😉
0
0
0
0
no avatar
a FIFA az eleve egy nagy szar game! 😆
Szóval.....
0
0
0
0
gara66 avatar
azér jó dolog az xbox, mer pl fogom és átviszem haverhoz és fifázunk reggelig!a géppel ez nem feltétlen igaz!
0
0
0
0
no avatar
Szerintem az Xbox360 csak nagypofáju armani rajoknak való akik asziszik ők a királyok,mer pfuu ha Xboxom van!! 😆
nekem ez a véleményem az Xboxrol
0
0
0
0
gara66 avatar
fps játék egy óriási hulladék consolra
focis játék meg konzolon élvezhetőbb sztem, vagy pc-n joy-al😜
0
0
0
0
feka001 avatar
Nem tudom jó helyre írok e ezt a topikot találtam 😀
Lenne egy pár kérdésem. Pc párti vagyok de gondolkozok egy Xbox 360 vásárlásán.
Okok:
1. Csomó jó játék van ami soha nem lesz pc-re.
2. Nincs pénzem állandóan pc-t fejleszteni.
3. Nekem a fogyasztás is számít.(Egy Gamer pc-nek most kell minimum egy 550W táp, az Xbox 360-ban jól tudom 203W-os táp van.)
4. Csak 😆
Kérdések:
1. Érdemes e még most Xbox 360-at venni? (Értem úgy, hogy meddig lesz a toppon? Mikor váltja le az Xbox 720)
2. Azt hallottam valamikor új játékoknál újra kell flashelni. Ez igaz? (Ez milyen gyakori? Nincs végleges megoldás?)
3. Monitoron akarok játszani Xbox 360 VGA kábelel. Tapasztalat valaki?
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
PC 😃😃
Már csak azért is mert lehet fejleszteni, újitani stb... és nem csak játékra lehet használni. És én inkább 2 kattintással állítok a gtafikán mint egy félmilliós fullHD tv-vel 😆😆😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
1 osztálytársam kapott PS3 at,azt a gépe meg elég régi (64Mb VGA, 512Mb ram) és mindíg leszarozza a PC t csak azért mer az övé szar...de szerintem meg a PC a legjobb majdnem minden szempontból

Szerk:Ja majdnem elfelejtettem,a PS3 ját és még 1 csomó cuccát használtan vette...
0
0
0
0
super88 avatar
szerintem mind a 2 egyaránt jó 😃
0
0
0
0
Kempeti avatar
Pc, de a konzolba, értem ez alatt ps1-2-3 xbox..stb nemkell "Konzol igény", és ha megveszel hozzá egy játékot, az elis fog indulni😀
0
0
0
0
MMPORG avatar
PC-t legalább tudod fejleszteni, konzolt nem, mondjuk igaz h konzolra jobb játékokat adnak ki mint PC-re (gondolok a Brütal Legendre)
0
0
0
0
tomo2 avatar
na, igazából ez egy olyan téma amire én azt mondom, hogy mind a 2... mert már előttem is írták, hogy egy kalandjáték (RPG) esetleg elviselhető (én imádom konzolon), ráadásul a (pl.😀 Guitar Hero, DJ Hero ( hogy csak azokat mondjam ami eredeti 😆😉 a legjobbak, az én kedvenceim, de egy FPS game konzolon teljesen más, ok-ok hozzá lehet szokni, de gépen az igazi... vegyük példának a CoD6-t gépen sokkal jobb irányítani, könnyebb a megszokott billentyűparancsokkal, DE pl az XBoxon könnyítve van (megnyomod a jobb hátsó ravaszt [LT- Left Trigger] kétszer és ráközelít a legközelebbi ellenfélre [persze a tömegharcban nem épp hasznos]) mindezt összevetve nem tudom, h melyik a jobb... ez olyan, mintha összehasonlítanánk egy zenét és egy filmet... hasonló, de teljesen más és mind a kettőt szívesen hallgatod/nézed...

ha flashelt XBoxod van, akkor a másolt gémek nem hatnak Live-on az eredeti game-k re, de mostanában nem éppen szerncsés Live-on játszani, mert volt nemrég (2-3 hónapja) egy bannhullám, a júzerek 95%-át kibannolták Live-ról és ki tudja, hogy mikor jön a követkető... (a maradék 5% a Microsoft dolgozói szerintem...) tapasztalatból tudom 😉
0
0
0
0
zola1995 avatar
ha jol tudom valamilyen programal nehezeben veszik észre csak elfelejtetem a nevét:S
0
0
0
0
Rottweiler avatar
simon7109 írta:
tudom nem igazán ide tartozik de nincs más topik neki😀
na azt szeretném kérdezni,hogy akarok venni 1 xbox 360 elite-t
és arra lenék kiváncsi,hogyha ki flashaltetem akkot az kihatna az orginál játékokra?mert valami olyasmit hallotam,hogy ha kivan flashal ve az xbox akkor origi játékkal nemtudok LIVE on játszani:Sez igaz?
a választ elore is thx.

nekem nincs xboxom, és nem is volt, de úgy hallottam hogy a LIVE dolgot hanyagolni kéne (vagy muszáj is) flasheltetett gépeknél. pontosan nem tudom miért, talán azért mert úgy észrevehetik hogy flasheltetve van, vagy nem is tudom, de ez csak egy tipp. de ez érdekelne engem is hogy igazából hogy is van. majd az okosak megmondják😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció