Anime

Szerző: bulldog95, 2009. November 06., téma
Fórum » Film, sorozat
Hozzászólások: 7 643
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Llyd avatar
Hellsing OVA utsó rész szerintetek mikorra várható?
0
0
0
0
sudosu avatar
Kár hogy nincs olyan grafika szintű játék mint egy Visual novel úgy játszanák már eggyel 😃
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: keresgéltem, eredménytelenül. Szóval szerintem csak egy módosított menü bg... mennyire is jó lenne egy full anime mod egy akármelyik "nagyobb" játékhoz 😃

PL mint ez:


😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Bár nem a témához tartozik feltétlenül, de azért megosztom ezt a képet veletek:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1483305_256718711152505_264648890_n.jpg

Ja és kérdésem az lenne mi a mod neve vagy ez csak egy módosított menü BG?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sudosu megnézem ezeket köszi 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Nem kerestem rá, de én ezeket a letöltő oldalakat ismerem:
Nyaa.se
BakaBT
Animetake
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Valamelyik letöltő oldalon nincs fent a Naruto Shippuuden? 😀
nem tudom már hanyadik rész jött ki,én az első 10. részt láttam 😃
0
0
0
0
Domfoz avatar
Code Geass Hangyaku No Lelouch (+R2): 11/10.Ilyen történetvezetést, csavarokkal teli animét...fú.
0
0
0
0
sudosu avatar
Fate/Kaleid egy borzalmas anime senki se nézze meg! 😀
Főleg aki látta a Fate/Stay, Fate/Zero-t! (Ha láttátok itt egy bővebb elemzés!)
[LINK]
0
0
0
0
xoki avatar
Aha arigatou 😃 Nem nekem való nagyon, de kap egy próbát azért 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
A Visual Novel lényegében egy Interaktív könyv. Van benne szinkron, olvasni kell 😀. Vannak választási lehetőségeid ami hatással van a történetre, lényegében egy lebutított RPG. Sokkal szebb grafikája van mint az animéknek.
Itt egy "gameplay"


Steins;Gate-ből prológus. Persze már le van fordítva angolra a szöveg.
0
0
0
0
xoki avatar
és akkor pontosan mit is takar a Visual novel? 😃 Lusta vagyok utánaolvasni... itt egyszerűbb megkérdezni 😆
0
0
0
0
sudosu avatar
Hát nem játék hanem Visual Novel 😃
Ha érdekelnek akkor itt van még pár jó:
G Senjou no maou: [LINK]
Dracu riot: [LINK]

-- vagy --
Ha van gyomrod hozzá: [LINK]

Többet még én se olvastam, de ezek tetszettek!
0
0
0
0
xoki avatar
Nem is tudtam hogy van ilyen game. Már töltöm is lefelé 😆 Ebből adódóan savem nincs sry 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Valakinek nincs Steins;Gate-hez (PC verzió) mentése? A 3. chapter-nél tartottam, újraraktam a Windows-t, mentések eltűntek. Kb 13 órám volt benne, végigpörgetni elég sok lenne, fél óra alatt még a 2. fejezetig se jutott el 😆.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
The world god only knows című animét ajánlom mindenkinek.
0
0
0
0
xoki avatar
Shaman king is a listámon van 😀 Túl sok gyülemlett fel nem győzőm nézni 😃 Főleg hogy a one pieceből még 200+ rész maradt és nem akarok belekezdeni már még egybe. 😃

Elég idegesitő...főleg hogy nagyon könnyű összekevernem amikor hunter x hunter, naruto shippuuden, highschool d x d new ból elfogyott mind de mindig jönnek új részek. Elég fura mindből egy új rsézt nézni hetente 😂
0
0
0
0
sudosu avatar
Hát nálam meg a kábeltévén nem volt Animax szóval én a TV2/RTL Klub-ot néztem. Ja meg akkoriba a Jetix-en ment egy (akkor még nem is tudtam mi az a Anime) a Shaman King, azt nagyon szerettem nézni. Most tudtam meg 2 hónapja hogy az is Anime, most újra nézem.
Ajánlom mindenkinek tényleg nagyon jó: [LINK]
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: na végre egyetért velem valaki. Ráadásul én is azért nem néztem sokáig animét mert régen amikor még nem volt folyamatos net kapcsolatom akkor az animaxra hagyatkoztam, és hát na, nem épp színvonalas anime ment. (+néhány borzalmas szinkronnal volt 😃😉 A bleach volt ami tetszett csak, meg egy hajszálnyit a naruto, aztán a shippuuden miatt szerettem meg mert komolyabb volt. és persze most már sok komolyat is nézek....(code geas, angel beats! stb 😀 )
0
0
0
0
Ermac avatar
Dragon Ball Z örök kedvenc 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Nem tudom nekem tetszett nagyon az Elfen lied.
Xoki: egy véleményen vagyunk, én évekig azért nem néztem animét, mert egyszer láttam a Dragonballt és azt hittem hogy mindegyik anime olyan (akkor még nem néztem utána).
0
0
0
0
xoki avatar
Én ki nem állhatom, legfőképpen azért mert minden karakternak ugyanazok a fő arcvonásai 😃
0
0
0
0
szabi96 avatar
Dragon Ball Z kedvenc 😆
0
0
0
0
xoki avatar
Én már az első rész után nem birtam, mert unalmas volt 😃
0
0
0
0
Domfoz avatar
Hihetetlenül szomorú ez az Elfen Lied. 5 rész után már nem bírom nézni, ez egyszerűen...
0
0
0
0
sudosu avatar
Domfoz:
Spoiler!
Igazad lehet. Én a helyébe örülnék neki hogy érdeklődnek irántam 😆
0
0
0
0
xoki avatar
Kmisi99: ha a naruto t szereted akkor hunter x hunter (2011) mindenféleképpen, nagyjából tiszta naruto az egész csak durvább, véresebb kiadásban. Akkor ajánlom még a Bleachet és a One Piecet. Ezek mind olyan stílusba vannak. (A avatáromon Bleach szerepel.) Ezek az ilyen hosszabb animék ahogy a narutó is. Történet szempontjából a Code Geas, Fullmetal Alcemist brotherhood. Esetleg még külön állóként a Fairy Tail ennél a történet elég jó, harcok szintén emellett fanservicen van a hangsúly 😃
0
0
0
0
Domfoz avatar
Sudosu: 😀 Spoiler!
Tatenashi szerintem pár részen belül kikészíti Ichika-t 😆DD
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Tudtok valami naruto szerű naruto kaliberű animét? Sajnos már a naruto shippuudent rongyosra néztem és nincs semmi. Olyan érdekel amiben ugyan olyan epic brutális történések vannak és bele tudod élni magad meg sokszor tátva marad a szád, hogy b**** de durva vagy ilyesmi.
0
0
0
0
sudosu avatar
Domfoz = Laura 😀 én is néztem/nézem most a második évadot.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Xoki: Infinite Stratos! Pont az egyik főszereplő az avatarom.
0
0
0
0
xoki avatar
Húúú ezekkel 41 re növelted a kipróbálandó anime listámat. Már nem is tudom mit kéne nézni.
Most értem az angel beats végére, folyamatba van a hunter x hunter, one piece, d😆 new, meg a shippuuden. MOst kéne egyet elkezdeni aminek vége is van. Mer már lassan keverni kezdem őket 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Én is felsorolok pár nagyon jó Animét 😀 legalábbis a kedvenceim:
Accel World
Steins;Gate
Girls Und Panzer
B Gata H Kei
To Love-Ru
Elfen Lied
Death Note
Shakugan No Shana
Na és persze a többi amit írtatok, nagyjából mindegyik tetszik.

Ja és ezt a számot most találtam gondoltam megosztom veletek 😀.
Cirno's Perfect Math class kicsit punkosan

0
0
0
0
Domfoz avatar
Shingeki No Kyojin egész jó.Csak az eleje az eléggé szomorú hangulatú
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Domfoz Az kimaradt, de hétvégén bepótolom 😃
xoki életre kell kelteni, ha már ennyire kihalt. Nehogy meghaljon teljesen 😀
0
0
0
0
xoki avatar
chrono02: na azokat lecsekkolom 😃 (végre életre kelt ez a téma egy kicsit 😂😉
0
0
0
0
Domfoz avatar
Chrono ha a Hellsingből hiányolod a náci zombikat, akkor úgy látszik még nem láttad a Hellsing: Ultimate-t.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Full Metal Panic/Full Metal Panic: Fumoffu (két rohadt jó anime, aki jót akar nevetni annak kötelező [perverz poénok!])
Hellsing (egész jó vámpíros anime, csak a náci zombikat hiányoltam 😂 )

Most ennyi jut még eszembe. Amire meg én is gondoltam már írtátok 😀 .
0
0
0
0
xoki avatar
alex13: én még hozzátenném ezeket:

Highschool d😆
Hunter x hunter
one piece
fairy tail
gintama (nálam ez a talán)
0
0
0
0
alex13 avatar
Szerintem amik jók:

Naruto\Naruto Shippuuden
Bleach
Full Metal Alchemist
Soul Eater
D-Gray Man
Death Note
Yu-Gi-Oh
Pokémon

meg még Fairy Tail talán
0
0
0
0
xoki avatar
chrono02: hát nekem is jobb úgy de hát ez van 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Bleach Mangát nem olvasom. Nem azért mert nem szeretek mangát olvasni, csak gépen utálok. Egyszerűen nem tudom magammal vinni sehova és így nem tetszik 😃 Az a legjobb mikor végigfekszek az ágyon, előttem a kötet és uccu neki ameddig bírom 😃
0
0
0
0
xoki avatar
chrono02: háát épp ideje lenne már ha folytatnák, mangába elég unalmas nekem. Death Note ot még nem láttam de nem ártana elkezdeni de most a ONe Piece felénél tartok szóval még egy 2-3 hét és végére érek.... 😆 😂
0
0
0
0
Arnybiro avatar
xoki Bleach folytatását én is várom már 😃. Most azon gondolkozok, hogy hétvégén végig kéne toljam Death Note-ot megint 😃 Igaz már vagy 3x láttam, de kit izgat 😆
0
0
0
0
DMSASD avatar
Végre Itt van az új Dragon Ball mozi 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Aki szeret olvasgatni, annak feltétlenül ajánlom a STEINS;GATE Visual Novell-t. Akinek tetszett az Anime ,annak ajánlom feltétlenül a VN-t is. Hála istennek van hozzá Angol fordítás, a szinkronhangok ugyanazok mint az animében megszokottak. Nem előfeltétel az anime megtekintése az olvasás előtt, mivel maga az anime is VN alapján készült.

A Rajzok minősége tökéletes, a szinkronhangokkal sincs különösebb probléma, a játékossal való interakció új ebben a kategóriában. Nem a RenPY féle Visual Novell engine-t használja a program szóval már HD felbontásban évezhetjük a tökéletes grafikát.

A történet hossza kb. 30-50 órára tehető.

VNDB: [LINK]
0
0
0
0
xoki avatar
FourdPczmage: Lesz, kb egy év múlva, de lehet előbb is elkezdik majd....

Dawminator: nálam 3. helyen áll jelenleg 😃 (Bleach, One Piece, Fairy Tail)
0
0
0
0
Dawminator avatar
Én sem! :/ De jó lenne folytatnák mert eddig számomra ez a legjobb anime 😃 Majd meglátjuk mi lesz.
0
0
0
0
xoki avatar
Azt irta az egyik mangában hogy ősszel folytatódik.... De sokan azt mondják hogy ez sem igaz 😀 Szóval már nem tudom minek lehet hinni 😃
0
0
0
0
Dawminator avatar
Valaki nem tudja véletlenül hogy a Fairy tail 176.része mikor jön? 😃 Hallottam sok verziót de eddig a leghihetőbb az volt hogy szemptemberben jön! (Hallottam olyat is hogy nem lesz több része,de az hülyeség)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció