Anime

Szerző: bulldog95, 2009. November 06., téma
Fórum » Film, sorozat
Hozzászólások: 7 643
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Dawminator avatar
Én a Fairy tailt várom egyedül! 😃D
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Tudjátok mi epic?Na ez epic!

És ez
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: sao meg a fairy tail (áprilistól lesz megint ) meg persze jöhet a többi is sorba 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1526240_626377700765975_953278182_n.jpg

Na ki melyiket várja már nagyon 😀?

SAO 2. évadjára kíváncsi leszek (Gun gale online) ennél hülyébb nevet nem adhattak volna neki miért nem az a címe mint a Light novellnek (Phantom Bullet). Egyébként az LN-be már beleolvastam egész jó 😀.

Fate/Kaleid 2. évad egy kérdésem van csak: Muszáj kínozni a fanokat? Nem hogy egy normális Fate történetet adnának... Szerintem VN alapján lehetne még kihozni valamit.

Psycho pass S2 na erről nem is tudtam, olyan közepes anime véleményem szerint, bár az első évad az első animéim között van szóval még furcsának tűnt, mindenesetre nézni fogom😀

CHUU2BYOU S2 egész jó volt az első évadja

És Love live School Idol Project S2 talán még a SAO 2. évadjánál is jobban várom 😀

A többit azért nem említettem mert nem láttam még az előző évad(okat) belőlük.
Szóval 2014-es szezon ismét hoz elég jó húzó címeket!
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Spoiler!
Éppen most fejeztem be, és valamiért én nekem is ez a benyomásom róla, de remélem hogy a második évadot rendesen megcsinálják majd.
0
0
0
0
sudosu avatar
ja egyébként a feliratos SAO elérhető már AnimeTake-n vagy HorribleSubs-nál 😀

u.i. SAO ova vélemény (vigyázz spoiler):
Spoiler!

1 óra 40 perc fölösleges volt erre a produkcióra egyszerűen 1 óra 20 perc alatt semmi új infót nem kaptam csak a 25 rész összefoglalóját láttam (arról volt szó hogy ki hogy ismerte meg egymást). az utolsó fél órát érdemes megnézni mert ott van egy kisebb történet. Szóval 30 percbe belefért volna ez, ebből kár volt egy Movie-t csinálni! Ez persze már bevett szokás mert Shakugan No Shana Movie is kb erről szólt.
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: aha értem, magyarokból én is azokat ismerem + a naruto-kunt... Angolból meg eddig a hatsuyuki fansubot néztem, de elég lassan adják ki a feliratokat, szóval meglesem ezeket az oldalakat is thx...
0
0
0
0
sudosu avatar
xoki:Hát attól függ hogy ki csinált hozzá feliratot, de általában HorribleSubs, Coalgirls, néha néha DeadFish.
Magyarokból nem nagyon szoktam nézni... 😃
Abból kb csak UraharaShop-ot meg AnimeAddicts-ot ismerem
0
0
0
0
xoki avatar
Magyar szerintem nem lesz rögtön, de néhányat angol felirattal szoktam....

sudosu: mely fordítócsapatokét szoktad nézni (akár magyar, angol - nem ismerek sokat....)
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Ez azért már jó hír 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Nem tudok róla semmit az biztos hogy már Nyaa.se-n fenn a RAW
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Azt lehet tudni hogy merre lesz megtalálható a SAO ova? (esetleg ki fordítja)
0
0
0
0
xoki avatar
Holnap jön az ova o_o nice 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Srácok, először is jó bulizást mára 😀!
Másodjára ne feledkezettek el majd holnap megnézni a SAO (Sword Art Online) Ova-ját 😀.
Ja és hivatalosan bejelentették jön a második évad SAO-ból 2014-ben. Itt egy trailer
[url]https://www.facebook.com/photo.php?v=419589788144610&set=vb.169907496446175&type=2&theater[/url]
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Hello,

Van itt valaki aki tudja hogy hogy is vannak pontosan sorrendben a monogatari-k?
Ha valaki esetleg tudja az megoszthatná velem😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
xoki S02 elején tartok még, mert mostanában nem sok időm van rá. Csak nem igazán vagyok érte oda ha valaki egy ilyen, számomra érdekes dolgot jóval azelőtt lelő, hogy én megtudnám.
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: idei animébe még bele kezdtem 😃 De a shigeki no kyojin belenézésből is nagyon bejött. (+ 1-2 manga) Nemsokára bele is kéne kezdeni. Csalódásnak meg én is az új fatet mondanám első része sem tetszett annyira de az újnak nem fate hangulata van... 😃

chrono02: nem tudom hol tartasz a naruto ba de ha shippuuden jó felénél vagy akkor már rég tudnod kell hogy ki van a maszk alatt. (kilehet logikázni) ha meg nem ott akkor se nagy valami ennek az ismerete...
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Erik94 Előbb-utóbb igen, de rohadtul utálom aki spoilerezik! Ha már van egy nyomorult spoiler gomb használjátok már!
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ja,azért tudja mindenki mert egyfolytában spoilereznek azok akik olvasták a mangát.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Bocsi,előbb avgy utóbb amúgy is megtudtad volna... 😉
0
0
0
0
spiondani avatar
hali valaki le tudja irni a dragon ball movie-nak a cimét?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Erik94 Nem az a lényeg hogy benne van-e, hanem az hogy biztos van olyan aki nem látta még és most hála neked tönkrevágtad az egészet a számára. Például számom is, úgyhogy nagyon szépen köszönöm a kedvességedet!!!
0
0
0
0
Erik94 avatar
De hisz már mindenki tudja ha nézi 😆DDDD már a előző részben a végiben is benne van... 😉
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Erik94 Use that stupid spoiler button or we will kill you! 😀
0
0
0
0
Domfoz avatar
@Erik Ezt spoilerbe, ha lehet.köszi
0
0
0
0
Erik94 avatar
Spoiler!
Végre kiderül a kövi Naruto Shippuuden részben,hogy a maszkos fiú.igazából Obito 😆 😆...
Érdekes msot a story,Kakashi igen meglepődött 😆...
0
0
0
0
Domfoz avatar
Shingeki No Kyojin az tényleg adta rendesen. 😃 Bár mondjuk az + az Infinite Stratos 2. évada volt csak idei anime amit megnéztem.Valahol meg lehet nézni hogy mik jöttek ebben az évben?Úgy a 'mainstream'-ebbeket.
0
0
0
0
sudosu avatar
Srácok, lassan itt a év vége kinek mi volt e évben a kedvence és legnagyobb csalódása? Csak kíváncsiságból kérdem 😀!

Talán kedvencnek ebből az évből a Shingeki No Kyojin-t meg a Haiyore! Nyaruko San második évadját tudnám modnani
Ami csalódás volt az meg a Fate/Kaleid és a To aru kagaku no railgun S
0
0
0
0
Arnybiro avatar
xoki Köszi, rákeresek majd, meg letöltöm ezeket 😀
0
0
0
0
xoki avatar
chrono02: Tudtommal nincs egyik se magyar szinkronnal a filmek közül.

Egyébként meg 3 naruto film van, meg 6 shippuuden film:
Naruto movie 1 ninja clash in the land of snow
Naruto movie 2 legend of the stone of gelel
naruto movie 3 guardians of the crescent moon kingdom
naruto shippuuden the movie
naruto shippuuden movie 2 bonds
naruto shippuuden movie 3 inheritors of the will of fire
naruto shippuuden movie 4 - the lost tower
naruto shippuuden movie 5 blood prison
naruto shippuuden movie 6 - road to ninja

Ezeket a cimeket használják legtöbbet de ha érdekel leirhatom japánul vagy magyarul is de ugy nem sokan irják őket 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Sziasztok!
Le tudnátok írni a Naruto movie-k címeit? Jöhet sima Naruto meg Shippuden is. Utánanéztem de nem biztos hogy megtaláltam mindegyiket. Akár az is jöhet hogy magyar szinkronos-e, mert ha igen akkor úgy keresem 😀
Köszönöm szépen!
Sziasztok!
0
0
0
0
xoki avatar
Azért irtam igy met sokan vannak akik nem szeretik a spoilert (nem tudom miért...), tehát ami most megy mangába azzal vége az egész bleachnek. Gondolom jövő év közepe felé. Vagyis ezt mondta a készítő, de kitudja lehet hosszabbít rajta ha sok pénzt hoz, bár csökkent az eladása...

Manga eladások akit esetleg érdekelne:

1. One Piece (18.151.599 darab)
2. Attack on Titan (15.933.801 darab)
3. Kuroko’s Basketball (8.761.081 darab)
4. Magi (7.151.001 darab)
5. Naruto (5.553.933 darab)
6. Silver Spoon (4.858.699 darab)
7. Assassination Classroom (4.595.820 darab)
8. Hunter X Hunter (4.231.475 darab)
9. Fairy Tail (3.790.151 darab)
10. Terra Formars (3.602.630 darab)
11. Kimi no Todoke (3.428.352 darab)
12. Gintama (2.864.734 darab)
13. Toriko (2.844.248 darab)
14. Kingdom (2.805.945 darab)
15. Bleach (2.752.588 darab)
16. JoJo's Bizarre Adventure (2.588.910 darab)
17. Space Brothers (2.543.140 darab)
18. Saint Young Men (2.487.751 darab)
19. Blue Exorcist (2.329.721 darab)
20. Chihayafuru (2.311.857 darab)
21. Ao Haru Ride (2.106.452 darab)
22. Haikyu!! (2.056.211 darab)
23. Ace of Diamond (2.010.045 darab)
24. Detective Conan (1.966.206 darab)
25. Sket Dance (1.783.098 darab)
26. JoJo's Bizarre Adventure Bunko Edition (1.684.749 darab)
27. Tokyo Ghoul (1.666.348 darab)
28. Black Butler (1.562.863 darab)
29. To Love-Ru-Trouble-Darkness (1.558.973 darab)
30. Nisekoi (1.542.417 darab)

Én most ezeket nézem animébe hamár ilyen népszerűek 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
nem tudom milyen utolsó történet részt mondasz, mangákat nem szoktam meglesni :S : D
ink. anime 😜
0
0
0
0
xoki avatar
yugiohyugiohzebuyug: igen az nekem se jött be nagyon, de legalább magyarázatot kaptunk orihime meg chad erejére is...
Most ez az utolsó történet rész se nagyon jön be, de animébe sokkal jobb lesz mint mangába az tuti 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Hát ez az utóbbi furuburing-es vagy milyen dolog annyira nem jött be.... aztán megszoktam és nem volt rossz, de az Espada-s, Aizen-es idők voltak a legjobbak szerintem : D De még az az imposztoros izé, nem jut eszembe a neve... az se volt rossz😀
0
0
0
0
xoki avatar
Beelzebul: jaja az is rohadt jó kár hogy kevés rész van belőle 😞
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Tényleg jöhetnének új Bleach részek. A 2 anime egyike amit szeretek, a másik a Yu Yu Hakusho.
0
0
0
0
xoki avatar
Naná hogy jöhetne 😃 Szerintem az a legjobb anime (minőségre értem most, nem összekapkodott, szép rajz akár jó filler részek stb 😃😉 Az igaz hogy a történet egy kicsit sablonos de attól még jó 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Azt mondják márciusba folytatódik a Bleach... mert hogy bevárták a mangát, vagy mi. De tény, hogy jöhetne már 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Bleach 4. évadát is már évek óta ígérgették, és Naruto Shippudenről is beszéltek már, de abból sincs semmi. Ígértek minden jót, de helyette ilyen idióta műsorokat adtak csak -.-
0
0
0
0
xoki avatar
sudosu: régen nagyon jó volt az animax (az eredeti csatorna 24 órás nem csak 8 órától van, az meg még jobb, ráadásul most is jó, csak full japán 😀 )
Ezek mentek rajta a hiresebbek közül mind szinkronnal: dragon ball, soul eater, kilari, lovely complex, fullmetal alchemist, bleach, naruto, yu yu hakusho (ezek közül a naruto meg a dragon ball van ismétlésbe már egy éve legalább) Volt még pár amiket nem tudok megnevezni,meg az ilyen kilari az mind lányos szóval azoakt se ismerem de volt még legalább ennyi.... Ezen kivül ahogy előttem irták volt feliratos is. eleinte nagyon sok volt aztán 1-2-3, később megy egy se...
Szóval igen, nem maradtál le semmiről, nekem a Bleach meg a yu yu hakusho tetszik szinkronnal a többi nem...
0
0
0
0
sudosu avatar
Akkor nem maradtam le semmiről 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Volt magyar is, de 1-2 feliratos is volt. Már régóta nem nézem, mert ami lett belőle nekem nem bejövős. Emlékszem Bleach magyar szinkronos részeit 3x láttam ott, Yu Yu Hakusho-t vagy4-5 alkalommal. Úgyhogy voltak jó animék, de az utóbbi időben nagyon lecsúsztak.
0
0
0
0
sudosu avatar
chrone02: Nekem úgy semleges véleményem van mert én sosem néztem Animax-ot, mivel nincs is nálam olyan csatorna . Nem tudom a magyar Animaxon magyar szinkronos animék mentek? Láttam tán 2-őt magyar szinkronnal egy életre elég volt! Valahogy nem adja vissza az élményt a magyar szinkron számomra.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sudosu Animax megszűnéséről: az egyik felem örül, a másik viszont szomorú. Örülök mert ez már nem az az Animax volt amit régen egész este néztem, viszont pont ezért is vagyok szomorú. Régen nagyon jó animék mentek, de most már...
0
0
0
0
sudosu avatar
Néhány hír az animés világból:

Zene:
Lement az Animax MusiX Japánban. Egyelőre még nem tudtam kideríteni hogy mikor lesz TV-ben és pár nappal később YT-n, csak gondoltam leírom.

2014.01.18-án lesz a Taiwani Animax MusiX fesztivál, a Hirigana rengetegből a következő három előadót biztosra tudom mondani:
- May'n
- Fripside
- Angela

TV:
A(z) Animax magyar csatornája 2014.01.31-én megszűnik! A hír szerint állítólag valami Chello Central Europe fog indulni!
Hír: [LINK]

Visual Novel:
Már előrendelhető J-List-en Steins;Gate angol kiadása! Elég borsos ára van ahhoz képest hogy a csomagolás képről nézve nem tűnik valami szépnek és az értékéből lejjebb kéne vinnie annak hogy az Angol fordítás Fan made hozzá!

Anime:
December 31.-én (Nem hazudok tényleg 😆😉 Sword Art Online OVA fog jönni! Szilveszteri partira barátokkal meg is beszéltük mihelyst jön hozzá Sub nézzük is 😀 ! Sőt még egyes pletykák még azt is tartják hogy második évad jön a SAO-ból!

Most hirtelen ennyi hír jutott az eszembe! Várom a válaszotokat hogy legyen e esetleg minden héten egy rövid kis hír összefoglaló az Animés nagyvilágból.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Úgy érted az Ultimate?Mert annak már egy jó ideje kint van.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció