Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
én személy szerint nem tudom, informatika és a tudomány ami megy
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Kamaa írta:
ha nagy leszek akk Fő kocka leszek 😆 amúgy hogy tudom növelni a szintemet az oldalon?😃


még ezt leírod vagy 20 ezerszer 😃
0
0
0
0
no avatar
Friss gyümölcs a jogobellában😆
Am viccet félretéve építészmérnök😃
0
0
0
0
Kamaa avatar
ha nagy leszek akk Fő kocka leszek 😆 amúgy hogy tudom növelni a szintemet az oldalon?😃
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
programozó vagy építészmérnök 😆

nagyon jó lenne a Microsoftnál, EA-nél vagy a Google-nál 😆

legjobb esetben szeretnék játékokat létrehozni, vagy legalábbis a történetet megírni ...
0
0
0
0
KTM520 avatar
Giovanni_Auditore írta:
Katona!!!!
ZMNE-re készülök 😃 remélem sikerül is az érettségi elég jól,hogy felvegyenek

Én 7 évet húztam le a seregben! jó meló vólt! 😎
0
0
0
0
Gorkilis avatar
Hát szeretnék én híres zenész lenni de elegek nekem a klubkoncertek.Egyébként jogra készülök 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Gamestaros, vagy valamilyen jatek teszter oldalnal lennek rendszergazda
0
0
0
0
Toma97 avatar
Azthittem Oroszországban
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Tokióban az atomerőmüben szeretnék dolgozni 😃
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Már ígyis elég NAGY vagyok 😀 😃
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Felnőtt!!! 😆 am electrotechnikus vagy villamosmérnök. Hála istennek felvettek!!! 😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
jelenleg infó szakon vagyok, majd fősulin tovább vmi számítógép szerelő vagy ilyesmi szakon szeretnék továbbmenni. de semmiképp nem programozás 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Gimi+angol közép+német alap+ECDL vizsga
magyarán fogalmam sincs ezzel tim tudok csinálni.
gimi+ECDL tuti megvan, német 4 év mulva angol ha akarnám akkor most is, de majd 3 év mulva
0
0
0
0
bfrenk avatar
Kereskedelem és marketing szakon vagyok, de még nem tudom pontosan 😃
0
0
0
0
Giovanni_Auditore avatar
Katona!!!!
ZMNE-re készülök 😃 remélem sikerül is az érettségi elég jól,hogy felvegyenek
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hungarian young mafia 😆
0
0
0
0
utahl2 avatar
Egyik felem történész-, másik kézilabdázó-, a harmadik meg rendőrtiszt lenne, s mégis egy informatikai iskolában tanulok
0
0
0
0
neuroflex avatar
elnök😂 amúgy meg ügyvéd
0
0
0
0
Slipknot1990 avatar
Jolfizetett munkanelkuli 😀😉
0
0
0
0
Surrano130 avatar
Hát én kamionsöfőr már olyan 4éves korom óta.
0
0
0
0
no avatar
Pffff.... Mi leszek, ha nagy leszek? Hmmm... mittudomén.... kb 190 cm magas, 100 kilós FELNŐTT!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem hittem én azt, nincsennek előítéleteim.. 😆 Csak abból a hsz-ből úgy jött ki h csak füvezni akarsz kimenni 😆
Ám rá lehet arra szokni h ha gyakran csinálod 😆
0
0
0
0
AMDTuning avatar
ja oks 😃am nehogy azt hidd hogy valami leépült drogos vagyok...néha elmegy egy két spangli és amúgy is a marihuánára nem lehet rászokni..😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Hol hallottad h Nyír1-re akarok menni? Azt ha olvastad vhol akkor már elég rég írhattam, mert azóta már egyetemre járok, bár igaz h anno az is tervben volt 😆
0
0
0
0
AMDTuning avatar
Ferrari nyugodj meg nem azért megyek..azért is de amúgy jó tanuló vagyok és vagy dolgozni vagy tanulni mennék ki..tudom hogy itthon is lehet füvezni csak nem mind1 hogy egy eldugott helyen vagy a kávézóban vagy a nyílt utcán..am Ferrari hallottam hogy Nyíregyre akarsz jönni 😀 én ott lakok és a pilóta sulihoz 101%-osnak kell lenned mindenből mert évente felvesznek kb 2-3 embert..de lehet hogy Írországba megyek ki mert ott van fater és legalább eltudnék helyezkedni..
0
0
0
0
Ferrari avatar
Lol...ha azért mécc ki h füvezz akkor aztán igen sok lesz majd belőled...
0
0
0
0
AMDTuning avatar
nem tom hogy mi akarok lenni de tuti kimeek Hollandiába mert ott legális a fű..
0
0
0
0
Dj Moon avatar
hát hentes vagyok, de a legnagyobb álmom az hogy én is híres Dj legyek! Jó a henteskedés is, mert hát a pénz nagy úr és minden munkát meg kell becsülni! De azért a hobbit sem szabad elhanyagolni, meló után mindig zenélek és talán majd elérem azt a szintet hogy én is híres Dj leszek majd! De ehhez még sokat kell letennem az asztalra!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a magyar pilóták meg még annyi akciót se látnak, maximum sugárhajtású fecskéket, meg izraeli kémrepülőket😂
0
0
0
0
Ferrari avatar
Tesla GoD: de biztos h nem a Magyar légierő gépét, innen meg úgyse lesz más országban vadászpilóta, mert ahhoz már állampolgárság is kell... 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
én nem mennék vadászpilótának, tulajdonképpen távol vagy a harcoktól, és nem is túl biztonságos, szedtek már le alacsonyan repülő F-117-est egy mezei RPG-7 ttel😂
0
0
0
0
almos avatar
Régen,mikor kicsi voltam F1-es pilóta akartam lenni 😀 De nem keztem el időben,igy nem lehettem az. Most a kereszttestvéremet nevelik annak,most lesz egy éves,de már vesznek neki gokartot,persze most még nem tudja hajtani,de pár éven belül igen,és a faterja azt akarja,hogy F1 pilóta legyen. Aztán jött egy korszak,mikot focista akartam lenni,de a szüleim nem adták meg a lehetőséget,pedig igen jól fociztam,simán 1-2. osztályú játékos lehettem volna... Mos gimibe járok,azért is mert nem tudtam,hogy mi akarok lenni és innen még bárhova mehetek. 2. évben vagyok,de még fogalmam sincs 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Jah lehet, de rosszul emlékeztem, 165 és 185 cm között kell lenned ahhoz h felvegyenek, nem múlhatsz el 26 éves a képzés megkezdése előtt, és amit még elfelejtettem egy kis enyhe gerincferdülésed sem lehet.
Ha túljutsz az orvosi feltételeken még utána is kidobhatnak, az alap YAK 52-es képzésre jó h ha évente felvesznek 8-10 embert. Akik végigcsinálják a YAK 52-t azok közül is cask a 4-5 legjobbat engedik tovább.
Jah és azok jelentkezhetnek akik (katonai, vagy polgári) főiskolai, vagy egyetemi végzettséggel rendelkeznek, vagy akik a főiskolát, vagy egyetemet az idei vagy a következő naptári év tavaszán fejezik be, vagy akik az egyetem, vagy főiskola utolsó előtti évfolyamát végzik.
Szal tényleg nem könnyű bekerülni... 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem esélytelen, mert ismerek 2 vadászpilótát is, de nekem, én nekem is ez volt az álmom, de nekem már ott elszállt a dolog h több vagyok mint 180cm 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ahhoz h ha te vadászpilóta akarsz lenni már most elkezdhetsz edzeni. Olyan kondíciódnak kell lenni mint 1 élsportolódnak, a szemednek olyannak kell lennie mint a sasé, nem lehet 1 lyukas fogad sem, nem lehetsz magasabb 180cm-nél, egészségügyi állapotodnak kitűnőnek kell lennie, kell hozzá ismeretség, és ha ez mind meg is van még mindig ki kell bírnod a kiképzést.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
berki_zsolt írta:
Rendészetit el kell végezni? 😆

Én azt hittem, hogy alapból mindenki rendőrnek születik, de van, aki továbbtanul. 😜😆
a rendészeti az óvoda és az általános első két éve összefoglaló néven😂
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Rendészetit el kell végezni? 😆

Én azt hittem, hogy alapból mindenki rendőrnek születik, de van, aki továbbtanul. 😜😆
0
0
0
0
krutka avatar
Mi leszek ha nagy leszek? Azt még pontosan nemtudom! De az ttudom hogy mi szeretnék lenni: Előszőr elvégzek valami rendészetit, aztán abból diploma + egy nyelvvizsga és megpróbálom a vadászgép pilóta kiképzést. ha minden jól megy, akkor az leszek! ha nem, még mindig ott van a fakabát állás 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igen, de én pont a múltkor robbantottam ki az ajtaját szurokkal.... 😆😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az király. 😜
LAssan ideje lenne, elvileg bizonyos időközönként kellene újrarakni, de még nincsenek gondok vele.... 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nyáron jöhetsz nálunk újrarakni a 2 cserépkályhát. 😂😂
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az a baj, hogy lehet sok okosságot, bölcselletet írni, de ez egy olyan nehéz kérdés, hogy lehetetlen jó tanácsot adni! 😜
0
0
0
0
thug85 avatar
Rengeteg gondolat, és mondani való forog az agyamban ezzel a témával kapcsolatban, de a többszöri nekifutás ellenére inkább nem írom le!
A gondolataimat összegezve annyit szeretnék mondani, hogy mindenki vegye figyelembe, hogy az életét nem tudja előre biztosan eltervezni, és aszerint élni! Lehetőleg olyan szakmát válaszon az ember, ami esetleg több lehetőséget rejt magában, és törekedj valami idegen nyelv elsajátításában, mert még hasznát fogod venni! De végül is teljesen mindegy ki mit mond, azt kell tanulni, amit szeretnél is megtanulni! Olyat szakmát kell választani, amiben szeretnél is dolgozni, és szeretnéd minél jobban kitanulni! Ez a lényeg! Ha valamit választasz, akkor próbálj abban minél jobb lenni! A folytatást úgy is az élet írja!😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
am a kukásautó sofőr még a jó meló
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció