Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Én vagy grafikus leszek, vagy pedig kamionsofőr.
0
0
0
0
no avatar
Péknek tanulok és Ausztriába szeretnék dolgozni!! 😆
Gépekhez értek tanulás nélkül is...
Ha a Pék nem jönne össze akkor Kamionos!
0
0
0
0
bfrenk avatar
Nem tudom még, de lesz egy marketing ügyintéző és még öt eladói szakmám, talán ezek közül valami. Jó lenne mondjuk egy műszaki boltban eladó lenni. 😀
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Számítógép szerelő és eladó
0
0
0
0
edom789 avatar
Zsaru vagy Katona a többi meló felejtős csak ez a kettő érdekel!
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Nagy cél: gazdag munkanélküli 😃
Amúgy autószerelőnek tanulok, de akár sofőr is lehetnék majdan, jogsi meg van hozzá....
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hááát most végülis vendéglátói-n vagyok... de ez amolyan csak szerzek egy éretségit... vagy nem tom... de szakácson is gondolkodtam... pincér semmikép.. 😃 majd meglássuk 😜
0
0
0
0
bpy167 avatar
Én busz sofőr szertenék lenni. 😆
0
0
0
0
kisteker avatar
Mérnök-informatikus. Így is hiány van belőle szal akárhova felvennének dolgozni, jobb cégeknél akár havi félmillióért (abból lehet venni gépet 😃😉 + ha elcsípsz egy ösztöndíjat (én igen keményen akarok tanulni, egyelőre megvolt 8 év kitűnő) akkor mész ki külföldre ami plusz nyelvtudás és azér sokat számít az álláspiacon. Amúgy meg ha még szeretem is ezt csinálni akkor meg mért ne? A legjobb meg hoy a jó cégeknél nincs főnököd (na jó van de nem úgy mint egy beosztottnak) és elég rugalmas az időbeosztás. Szóval mérnök-informatikus leszek ha NAGY leszek. 😀
0
0
0
0
Daureeh avatar
Én fotóriporter szeretnék lenni. Engem ez csábított el.
Jó lehet utazgatni ide-oda, rendezvényeken részt venni. 😀
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Hát elmennék katonának/kommandósnak, de mivel régen műtötték a szívem sajnos valószínűleg egyik se...
Talán informatikus 😃
0
0
0
0
levente59 avatar
TripplaXXX2 írta:
hát köszi remélem jól választottam


Szerintem is jól választottál. Nagybátyám is villanyszerelő könnyen el tud vele helyezkedni és elég jól is keres, bár igaz, külföldön dolgozik.
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Én állatorvos leszek legalábbis reménykedek benne😃
0
0
0
0
TripplaXXX2 avatar
hát köszi remélem jól választottam
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Miután kevés a szakember, szerintem jó döntés. De ezt neked kell tudnon, hogy jó, és nem nekünk.
0
0
0
0
TripplaXXX2 avatar
én villanyszerelő szakmát választottam.Nektek mi a véleményetek róla?jól választottam?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
ReSeth a mai rappet ne vesd össze a régiekkel a régiek 1000x jobbak a mai rap sajnos már nem szól másról csak a pénzről meg a luxus ribancokról

én nem tom mi leszek lehet katonának kéne menni
0
0
0
0
niteforce avatar
tescoba leszek takarito 😃😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
Muszály volt neki 😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
Razor, ígyvan, szerintem is ! AC/DC-t csipázom! 😃😃
[LINK]
Meg minden hasonló zenekart, durvábbakat is ( Slayer, Metallica ) 😆
Ám év végén suliban ACDC-t hallgattam, nem volt ott a fülhallgatóm ezért hangosan, azt egyik csaj beszól "mi ez a nyávogás", mondom fussál ha két lábon szeretnél hazatérni..😆
0
0
0
0
Razor1911 avatar
ReSeth írta:
matyosowski, hát ez igyvan sajnos.. meg manapság a repp a divat... omg 😆 Sokan nem tudják milyen az igazi zene... és ez szomorú szerintem..
Az igazi zene az AC/DC,Modern Talking stb... 😀 Szerintem 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
matyosowski írta:
te tudod ha te azt akarod csinálni akkor rajat 😃 de mondom manapság rengeteg van az "ilyenekből" 😕


gimiböl nem megyek át sehova 😃
0
0
0
0
matyosowski avatar
te tudod ha te azt akarod csinálni akkor rajat 😃 de mondom manapság rengeteg van az "ilyenekből" 😕
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
matyosowski írta:
az az igazi zene amikor korom sötét van és csak egy reflektorral világítanak rád és úgy kened a szólót hogy mindenkinek leesik az álla... ez egy jó bandával felejthetetlen dolog 😃 ja és ne menj ügyvédnek mert dunát lehet vele árasztani. Ha mégis annak mennél akkor nagyon nehezen kapnál munkát az tuti. Manapság nagyon keresett a szakmunkás mert az nincs, ez viszont nem mondható el pl a közgazdászról.. szerintem valami jó szakmát tanulj olyat ami keresett és akkor lesz lovéd 😃


informatikus vagy a bölcsész szak esetleg
0
0
0
0
matyosowski avatar
az az igazi zene amikor korom sötét van és csak egy reflektorral világítanak rád és úgy kened a szólót hogy mindenkinek leesik az álla... ez egy jó bandával felejthetetlen dolog 😃 ja és ne menj ügyvédnek mert dunát lehet vele árasztani. Ha mégis annak mennél akkor nagyon nehezen kapnál munkát az tuti. Manapság nagyon keresett a szakmunkás mert az nincs, ez viszont nem mondható el pl a közgazdászról.. szerintem valami jó szakmát tanulj olyat ami keresett és akkor lesz lovéd 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ügyvéd 😆 ezt ajánlották.
informatikához pedig értek.....

furcsa páros de az első lenne a legjobb
0
0
0
0
ReSeth avatar
matyosowski, hát ez igyvan sajnos.. meg manapság a repp a divat... omg 😆 Sokan nem tudják milyen az igazi zene... és ez szomorú szerintem..
0
0
0
0
matyosowski avatar
hát én is gitározok bandába is játszogatok de az a baj hogy manapság nem tudsz befutni zenekarral sehogy sajna csak a solo ének megy mindenhol 😕 de hát majd egyszer talán 😃
0
0
0
0
battyan avatar
Én már annyi minden szerette volna lenni,h az már nem is tudnám felsorolni, de gyógytornásznak jelentkeztem Miskolcra, a többit meg majd meglátjuk...😀
0
0
0
0
ReSeth avatar
Én néha elgondolkozom rajta hogy mi lenne ha ez vagy az lennék. De nem tudom, nem érdekel annyira semmi. Ami érdekel (zenélés, gitározás) abból pedig nemhiszem hogy meg tudnék élni, annyira jó nem vagyok.
0
0
0
0
matyosowski avatar
én nekem fogalmam sincs és 2 évem van még 😆 nem tudom mi leszek majd hozza az élet de elképzelésim szerint szakma😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Cinikus lennék, ha azt írom be, hogy rendszergazda? 😆

Papírom lesz róla... 😀
0
0
0
0
FBalint avatar
Sose leszek nagy, ugyanis nagyon kisnövésű vagyok.
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Vonatkerék pumpáló 😆
0
0
0
0
gery14 avatar
Motorszerelö vagyok és versenyszerelö is vagyis a Hungaroringen is szerelek kint 😜
0
0
0
0
Niceboy avatar
Swatos😀😉
😂
😆D
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Mindenki rendőrnek születik, csak az emberek zöme továbbtanul.
0
0
0
0
Kamaa avatar
Énnn rendőr leszek😃
0
0
0
0
BMX Freestyler avatar
nagy álmom az hogy Amerikában BMX bajnokságokon indulni, de úgy munkailag nem tudom...
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nem tom de remélem jól fog fizetni 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció