Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SANCAAApc avatar
Én grafikus 😀 nagyon nagyon szeretek rajzolni 😀
0
0
0
0
Randy Orton avatar
tibor560sec írta:
Randy Orton írta:
Milyen aranyos, hogy azt hiszed, hogy tanulással többet ér el az ember. Sajnos ez nem így van. Az egyik legjobb haverom elég sok évet b*szott el tanulással, mindenhol 5-ösel végzett. Gépészmérnök és vegyészmérnöki végzettsége van és jó pár dologhoz is ért ezen kívül, de mégis egy szaros gyárban dolgozik 8-12-16 órákat.
Veled ne ez legyen. 😀 Ezzel csak azt mondom, hogy magyarországon szart se érnek a szakemberek...


Ez nem igaz !
Nem hallottal meg arrol hogy "magadnak tanulsz" ?
Az hogy a munkaero piac telitett , nem aranyos olyan hordereju kifejezesekkel , hogy "hiaba tanulsz" ...
Az persze megint mas tema , hogy pl 10 fiatalbol 5 a mediaban 3 a marketingben es jo ha egy akar foglalkozni pl termelo iparagban ... 😊
Idovel biztos elfogtudni helyezkedni a szakmajaban a baratod is !


Először is az én szövegemben te ilyet nem olvashattál, hogy "hiába tanulsz." Másodszor az, hogy "magadnak tanulsz", ez egy nagy hülyeség.
Amiket az iskolában megtanul az ember annak 90%-a hülyeség.
A sok hülyeséget megtanítják neked, amire az életben nincs semmi szükséged, persze vannak kivételes tantárgyak, de ez inkább már szakmai előkészítő... Amúgy 3 éve dolgozik egy gyárban minimálbérért.
Ki akar menni külföldre, de ebből a pénzből nemhogy félretenni, hanem megélni sem lehet. Szóval szart se érsz el a tanulással.
(Ebben az országban)

De ez csak egy rossz példa, ettől függetlenül másnak még sikerülhet.
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Randy Orton írta:
Milyen aranyos, hogy azt hiszed, hogy tanulással többet ér el az ember. Sajnos ez nem így van. Az egyik legjobb haverom elég sok évet b*szott el tanulással, mindenhol 5-ösel végzett. Gépészmérnök és vegyészmérnöki végzettsége van és jó pár dologhoz is ért ezen kívül, de mégis egy szaros gyárban dolgozik 8-12-16 órákat.
Veled ne ez legyen. 😀 Ezzel csak azt mondom, hogy magyarországon szart se érnek a szakemberek...


Ez nem igaz !
Nem hallottal meg arrol hogy "magadnak tanulsz" ?
Az hogy a munkaero piac telitett , nem aranyos olyan hordereju kifejezesekkel , hogy "hiaba tanulsz" ...
Az persze megint mas tema , hogy pl 10 fiatalbol 5 a mediaban 3 a marketingben es jo ha egy akar foglalkozni pl termelo iparagban ... 😊
Idovel biztos elfogtudni helyezkedni a szakmajaban a baratod is !
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Sajnos ez egy ilyen ország.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Randy Orton írta:
Milyen aranyos, hogy azt hiszed, hogy tanulással többet ér el az ember. Sajnos ez nem így van. Az egyik legjobb haverom elég sok évet b*szott el tanulással, mindenhol 5-ösel végzett. Gépészmérnök és vegyészmérnöki végzettsége van és jó pár dologhoz is ért ezen kívül, de mégis egy szaros gyárban dolgozik 8-12-16 órákat.
Veled ne ez legyen. 😀 Ezzel csak azt mondom, hogy magyarországon szart se érnek a szakemberek...


Természetesen ez igaz, hogy hiába tanul az ember, ha nem tud elhelyezkedni(vagy nincs lehetősége elhelyezkedni.)
Természetesen én sem itt szeretném "majd" a munkálataimat csinálni. Az a szomorú helyzet, hogy Magyarországon nincs lehetősége az embernek elhelyezkedni. (Főleg programozó meg ilyen téren.) Apámék is azért dolgoznak még itt, mert én még tanulok. "Ha" végzek, akkor egyből megyünk ki.
Magyarországon nem bírják megbecsülni a jó munkaerőt, a lusta disznókat meg "segítik". Pl: 2011 vége felé futottak az emberek hogy legyen meg a 30 nap munkaidő, mert ha nincs meg akkor nem kapják a pénzt, amit üléssel keresnek. (konkrétan ilyenkor derül ki, ki az igazán dolgos ember, és ki az ingyenélő)
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Vagy inkább az egész világ nem ér szart se! 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Milyen aranyos, hogy azt hiszed, hogy tanulással többet ér el az ember. Sajnos ez nem így van. Az egyik legjobb haverom elég sok évet b*szott el tanulással, mindenhol 5-ösel végzett. Gépészmérnök és vegyészmérnöki végzettsége van és jó pár dologhoz is ért ezen kívül, de mégis egy szaros gyárban dolgozik 8-12-16 órákat.
Veled ne ez legyen. 😀 Ezzel csak azt mondom, hogy magyarországon szart se érnek a szakemberek...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Sanyagol írta:
kalashnikoff írta:
Sanyagol írta:
kalashnikoff írta:
Sanyagol írta:
kalashnikoff írta:
Programozónak tanulok. Így reálisan programozó leszek (ha isten is úgy akarja)

Az nagyon jó munka lenne...Mivel ennyire értesz a gépekhez ezért a szemembe átmentál a vizsgán😀


kösz 😃
a családba mindenki számítógéppel foglalkozik (apám programozó/grafikus, anyám grafikus) így én sem maradhatok ki a sorból 😀
Imádom a gépeket, és tanulok is rendesen hogy elérjem acélom 😀
Most ősszel megyek majd Egyetemre, aztán tervben van még a grafikusi szak is. (de a programozás az első)

Ügyes vagy hogy ennyi mindent elértél eddig!😀


sok tervem van, ezért tanulni is kell 😎

Hát igen!Csak így tovább!😀


köszi 😎
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Sanyagol írta:
kalashnikoff írta:
Sanyagol írta:
kalashnikoff írta:
Programozónak tanulok. Így reálisan programozó leszek (ha isten is úgy akarja)

Az nagyon jó munka lenne...Mivel ennyire értesz a gépekhez ezért a szemembe átmentál a vizsgán😀


kösz 😃
a családba mindenki számítógéppel foglalkozik (apám programozó/grafikus, anyám grafikus) így én sem maradhatok ki a sorból 😀
Imádom a gépeket, és tanulok is rendesen hogy elérjem acélom 😀
Most ősszel megyek majd Egyetemre, aztán tervben van még a grafikusi szak is. (de a programozás az első)

Ügyes vagy hogy ennyi mindent elértél eddig!😀


sok tervem van, ezért tanulni is kell 😎
0
0
0
0
no avatar
lapartman997 írta:
Vonatkerék pumpáló 😆


😆
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
2009-ben érettségiztem, jelenleg fősulin kommunikáció és médiatudomány szakos hallgató vagyok, fotográfiával foglalkozom és elektronikával / számítástechnikával / hobbiként meg vezetékes és vezeték nélküli távközlés technológiával no meg a sajtó... nem kérdés hogy mi leszek... már vagyok... 😃
0
0
0
0
Lacko89 avatar
Vonatkerék pumpáló, vagy Chuk Norris 2 😃
0
0
0
0
no avatar
zsubnalov írta:
adam990304 írta:
Én még nem töltöttem be a 13-at,de már olyan kocka vagyok,hogy valószínűleg valami olyan úton indulok el!

Pontosan ez az út vár rád! 😆


THIS IS MY DESTINY! 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Sanyagol írta:
kalashnikoff írta:
Programozónak tanulok. Így reálisan programozó leszek (ha isten is úgy akarja)

Az nagyon jó munka lenne...Mivel ennyire értesz a gépekhez ezért a szemembe átmentál a vizsgán😀


kösz 😃
a családba mindenki számítógéppel foglalkozik (apám programozó/grafikus, anyám grafikus) így én sem maradhatok ki a sorból 😀
Imádom a gépeket, és tanulok is rendesen hogy elérjem acélom 😀
Most ősszel megyek majd Egyetemre, aztán tervben van még a grafikusi szak is. (de a programozás az első)
0
0
0
0
DCMAN avatar
Gromtor írta:
Szűzoltó leszek! 😆😆😆


😆ez jó!https://www.centerpointe.com/assets/images/home/holosync-facebook-like.gif
0
0
0
0
no avatar
Szűzoltó leszek! 😆😆😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
MI leszel ha NAGY leszel?

Esetleg felnőtt?😊
0
0
0
0
zsubnalov avatar
adam990304 írta:
Én még nem töltöttem be a 13-at,de már olyan kocka vagyok,hogy valószínűleg valami olyan úton indulok el!

Pontosan ez az út vár rád! 😆
0
0
0
0
zsubnalov avatar
CNCesztergályos! Szerintem jó meló Programozás + fogható eredmény 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Programozónak tanulok. Így reálisan programozó leszek (ha isten is úgy akarja)
0
0
0
0
no avatar
Én még nem töltöttem be a 13-at,de már olyan kocka vagyok,hogy valószínűleg valami olyan úton indulok el!
0
0
0
0
g3n3r@l avatar
informatikus és/vagy közgazdász 😜
0
0
0
0
mathejocy avatar
Nálam mindíg az a meghatározó,hogy mire van igény,és persze mi az amiből meg lehet élni.Jelenleg y szakmával rendelkezem és használom mindet.Így tudom tartani a technikai fejlődéssel a lépést.Nem fizetik meg itthon sehol azt,hogy 3 ember helyett elég vagy egyedül,de legalább megbecsülnek.Ez ritka.3 gyermekes apukaként mindenesetre nem kell aggódnom,hogy mit teszek az asztalra holnap.
0
0
0
0
iEatBrainz avatar
MaximumGame írta:
Komp Vezető akartam lenni... de most Hummerekkel fogok a balatonon oda vissza járkálni turistákkal 😃

***meeeeeg x'DDDDD besírtam 😆😆
0
0
0
0
FR3DDY avatar
Toma97 írta:
FR3DDY írta:
2 álmom van : Rapper vagy rákhalász(persze nem itt Magyarországon )


Amit láttni a Discovery-n?


Hehe ,pontosan 😃
Kemény meló de jól fizető !

De eddig nem volt arra idő ,hogy bel kezdjek valamelyik be is.....
0
0
0
0
Toma97 avatar
FR3DDY írta:
2 álmom van : Rapper vagy rákhalász(persze nem itt Magyarországon )


Amit láttni a Discovery-n?
0
0
0
0
FR3DDY avatar
2 álmom van : Rapper vagy rákhalász(persze nem itt Magyarországon )
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Komp Vezető akartam lenni... de most Hummerekkel fogok a balatonon oda vissza járkálni turistákkal 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Hangtechnikus 😀 vagy CNC forgácsoló.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Lemezlovas vagy MC..😆
0
0
0
0
Darkness avatar
Tudjátok mi a legnagyobb szemét kérdés a világon?
Megkérdezni egy törpét, hogy mi leszel, ha nagy leszel? 😃

Egyébként Kínai szeretnék lenni.. Csak mert nem kéne gondolkodni a kaján, meg elkészíteni olyan hosszú ideig.. csak rizs rizs rizs.. 😃
0
0
0
0
cbble avatar
Jogász New Yorkban. ^^"
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Én meg 210cm leszek, meg gazdag munkanélküli 😃
Talmacsi ez jobb, gyere Te is 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
mosomedve írta:
Bácsi XD


EZ NAGYON NAGY!!!! xDDD
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Én szakács 😆 De 192 cm és 72 KG vagyok 😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Én jelenleg Informatikai vagy rendészeti iskola között gondolkodom. Érdekel a katonaság és az informatika is. Előttem mondták hogy veszélyes lesz az informatika szak mert sokan mennek annak. Épp ellenkezőleg. Informatikus sosincs elég, és azzal tisztában kell lenni hogy jó pár irodában ahol jelen van számítógép(Legyen ez bank vagy bármi más) nincs olyan aki ért hozzá, inkább csak használja. És bizony ha gáz üt ki akkor naponta hatalmas kiesések lehetnek ezért kapásból szükség van egy értő emberre, aki bizony jó pénzt elkér ezért😀. Van nevelőfaternak egy ismerőse(Neve nem jut eszembe) aki ugyan így van. Nem egy eset volt hogy hívták azonnali munkára valahova és volt hogy 200-300k-t kiperkáltak a legkisebb hülyeségért is.
0
0
0
0
csigusz1989 avatar
na és hogy én mi leszek az jó kérdése
szakmám van mig mag hegesztő
dolgoztam már elég sok helyen karosszériás, ampervadász, eladó

és most egyetemen informatikát tanulok 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
bartos666 írta:
vki tud olyan munkát ami fölrdrajzzal kapcsolatos??
(az az egyetlen reál tantárgy amit kedvelek 😆 )


én reálon vagyok gimibe és kb fail matekbol 😃😃 a másik h földmérő de az egyetemi
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
vki tud olyan munkát ami fölrdrajzzal kapcsolatos??
(az az egyetlen reál tantárgy amit kedvelek 😆 )
0
0
0
0
jaje112 avatar
Én nagy leszek enné nagyob mondjuk már hova 😃 187cm vagyok amúgy heggesztő leszek 😆
0
0
0
0
Xsii avatar
Toma97 írta:
Én szerintem mostanában elég sokan mennek programozónak ugyhogy veszélyes lesz.


A programozás maga nagyon tág fogalom. Sok fajta program munka létezik, és ez kifogyhatatlan munka. Főleg Amerikában.
Én nem is itt tervezem Magyarországon a jövőbeli programozási szándékomat, ha nem külföldön. Amerika vagy Nagy-Britannia.
0
0
0
0
noPublicFG avatar
Diktátor akarok lenni! 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Én szerintem mostanában elég sokan mennek programozónak ugyhogy veszélyes lesz.
0
0
0
0
Xsii avatar
Hát én szívem szerint programozó lennék, ezért is tanulok ennyit, hogy elérjem a célt. Gyerekkorom óta érdekelnek a számítógépes dolgok, és annak a világa.
Remélhetőleg ha most végzek a sulival, utána megyek egy kemény informatikai suliba, teljes programozást tanulni.
0
0
0
0
Xavi001 avatar
ÉN rendőr leszek 😃 meg mellé 1 infos bolt 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Pék vs. kamionsofőr
Grafikus vs. kamionsofőr

Kicsit nagy a kontraszt nem?😆
Vagy most ez a módi, hogyha nem jön össze amit szeretnék, akkor elmegyek kamionsofőrnek?😀
Na jó, csak viccelek. De elmondom, hogy nekem van néhány kamionsofőr ismerősöm, van amelyik már 35 éve nyomja. Nem egy álom meló, elég stresszes, és szarul is fizet. Az egy jó dolog, hogy bejárod a fél világot, de ez egy idő után már inkább nyűg, mint élmény.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció