Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pukkancs avatar
akárhogy is fáj, Goggle Chrome a király 😜 😆
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Opera! Itt a legsimább a görgetés 😀
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Superlompos írta:
Opera rajongóknak! 😆

https://cheapandsleazy.net/images/ie_ff_opera.jpg


És a Chrome a meteor, ami kiirtotta a dinoszauruszokat😂
0
0
0
0
bfrenk avatar
Így, hogy ennyien mondjátok kipróbáltam a Firefox 5.0-át és ez mintha gyorsabb lenne most mint a Google Chrome. 😂
Marad ez egy ideig így. 😃
Tehát: Firefox 5.0
0
0
0
0
no avatar
Én is Firefox 5.0-t használok
0
0
0
0
Blerden avatar
Firefox 5.0
Sokáig használtam Operát is, de az mindig belassult.
0
0
0
0
Sanchez avatar
Opera 11.50 nagyon szeretem, sosem volt még gondom vele.
0
0
0
0
IIASSAULTII avatar
mozilla firefox portable

https://2.bp.blogspot.com/_dm_PN6Hp7Yo/S-13l6B_YXI/AAAAAAAAADo/zAy9y0Timqc/s1600/portablefirefox77fefeqy3.jpg

Több száz könyvjelzővel,jelszavakkal,stb nekem kb 90 mb - ot foglal.
(Aki szokta évente többször ujratelepíteni a rendszerét annak nagyon hasznos lehet,nem kell ujra beírni a felhasználóneveket,jelszavakat.már persze ha csinálsz róla mentést,vagy eleve pendrive-ról üzemelteted)😀
0
0
0
0
Bleach avatar
Firefox 5.0
nekem ez tetszik a legjobban😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Google Chrome párti vagyok én is, legjobb böngésző sztem, nálam még sosem fordult elő a fentebb leírt akadozási hiba vele, profin megy 😆
https://i53.tinypic.com/21c8tpt.png
0
0
0
0
niteforce avatar
nem szar! nezd meg az IE 6-ot na az szar.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Google Chrome. De nem csak itthon, ahol gépezek ott mindenhol megtalálható általam telepítve. 😆 😂
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Még mindig Opera! 😜


neked opra 😆
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Opera. Csak ajánlani tudom.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
én tüzes rókát 4.0 de frissítette magát 5.0-ra de semmi különbséget nem veszek észre azon kívül hogy nem omlik össze 😆 bár ez a lényege az 5.0nak
0
0
0
0
aaron_ avatar
Kmisi99 írta:
én pár hónapja álltam át chrome ra de nagyon szar sok honlap szaggat de rohadtul és rendszeres befagy van hogy teljesen a youtube és viszi magával a gépet. Az operával az a bajom hogy akkora nyomorék nem bírja megjegyezni a felhasznevet és a jelszót


chrome nálam is ilyen, azt hittem egyedi eset, de ezek szerint nem... azon gondolkodom visszaállok IE9-re 😀 nincs azzal semmi baj.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én pár hónapja álltam át chrome ra de nagyon szar sok honlap szaggat de rohadtul és rendszeres befagy van hogy teljesen a youtube és viszi magával a gépet. Az operával az a bajom hogy akkora nyomorék nem bírja megjegyezni a felhasznevet és a jelszót
0
0
0
0
fickander avatar
Már Google chromet de azelött firefox-ot =D
0
0
0
0
pistikalosa avatar
en is Goolge Chromet hasznalom
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Google Chrome (mostmár 😆😉 de fent van a firefox is 😆
0
0
0
0
no avatar
Google chromet vagy operát, de a firefox is rajta van gépen de nem nagyon használom...
0
0
0
0
iowa95 avatar
Én Google Chromet használok..nekem nincs semmi bajom vele eddig megvagyok vele elégedve 😀 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Superlompos írta:
A Fraps nem mutatja a böngészőben az fps-t. Csak a flash videóknál írja ki, mikor teljes képernyőbe rakom a videót. 😃

Nekem mutatja!😆 Pl. gépigényen vagyok és ott van bal felső sarokba villog az fps szám!😆
Amúgy Mozilla Firefox 5.0-át használok...nemtudom mitől más, mint a 4.0 én semmi különbséget nem észlelek, ugyanolyan jó minden!😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
frank04 írta:
adam990304 írta:
help,help hogy tüntessem el a toolbarokat mozzilláról,a vezérlőpult,progik tel. és törlésén kívül?


jobb klikk mellé, és kapcsold ki bazmeg

És erre kulturáltan is lehetett volna válaszolni ha nem tetszik akkor meg ne írj.
0
0
0
0
neuroflex avatar
én most szettem le mozilla legújabb verzióját egészen jó: D
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Fraps nem mutatja a böngészőben az fps-t. Csak a flash videóknál írja ki, mikor teljes képernyőbe rakom a videót. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lol! 😃 Itt is van Benchmark! 😃

Fps szám jelző nincs a böngészőkben még? 😃
0
0
0
0
frank04 avatar
adam990304 írta:
help,help hogy tüntessem el a toolbarokat mozzilláról,a vezérlőpult,progik tel. és törlésén kívül?


jobb klikk mellé, és kapcsold ki bazmeg
0
0
0
0
Atec91 avatar
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
0
0
0
0
no avatar
help,help hogy tüntessem el a toolbarokat mozzilláról,a vezérlőpult,progik tel. és törlésén kívül?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
WackoSheep írta:
A világ legnagyobb informatikai,számítestechikai cége mi az hogy szar cuccokat gyárt egyáltalán nem gyárt szar cuccokat csak néhány példa mar ott van a Win7 ami kicsit sem szar Microsoft Security Essential ingyenes jó vírusirtó idén pedig az IE9 is egész jó lett szal ennyit erről!


Túlságosan Microsoft rajongó vagy! 😆 A Win7 az jó let, de a többi programjuk a ripes minőséget súrolja.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na a win7 az pl valóban rohadt jó de pl az Iexplorertől sokkal jobbak vannak a fizetős vírusirtók úgy hiszem megint csak jobbak. Csak elég pazarló a microsoft a programozó tanárom szerint. Vagyis pazarolja a helyet a gépen meg a memóriában.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem a chrome mal sokszor van problémám pl a flash néha befagy meg maga a böngésző és néhány honlapnál megfagy pár másodpercre
0
0
0
0
no avatar
Jelenleg Google Chrome-t használok. Elég jó adobe flash nem kell hozzá, jó kezeli az oldalakat, de vannak hibái.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
WackoSheep írta:
niteforce ha vélemyéned szerint rosszak a microsoft szoftverei akkor miért hasznélsz Windows 7 et?

Valóban rosszak a Microsoft dolgok. És miért pl ha kevés a pénz akkor miért élünk Magyarországon hát miért? Mert máshol bonyolultabb lenne megvalósítani. Na épp ezért használ Microsoftot rá van kényszerülve! Mint mindannyian.
0
0
0
0
no avatar
mozzilát használtam régebben,de annyi toolbar van rajta,hogy elfoglalja a fél képernyőt.nem tudjátok ,hogy tüntesem el őket?amugy igy most a google chromet használom.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció