Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FoLey avatar
én most Chrome meg Operát használok opera tetszik gyors is csak 1 bajom van vele az,h elfelejti elmenteni a felhasználót meg a jelszót amikor belépek bárhová,h ne keljen újrabeírkálnom :/

Firefox-ot bátyám használja 😀
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Nekem most nagyon sokáig Chrome volt, de 2 hete nem bírok vele képeket megnyitni a google keresőben, fingom nincs miért, felraktam a firefox-ot, azzal tökéletesen működik minden, így most firefox 😃
0
0
0
0
spleenszuru avatar
firefoxot használTAM, de behalt, újratelepítés se hozza helyre, szóval opera 😃
0
0
0
0
reflmix avatar
bele voltam bolondulva a chrome-ba de miota ujra lett téve a gépem csak firefox <3 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
hát nem tudom, mindegy is, kinek mi tetszik, olyat használ 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A mozilla oldaláról szedtem le. Tehát olyan régi nem lehetett, mert pár hete volt az.
0
0
0
0
niteforce avatar
de akkor tényleg az lehet amit foxbet írt, hogy régit használtál
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
niteforce írta:
nekem nem lassú pedig sem hiper erős gépem, sem ultragyors netem nincsen. egy 15 megabites t-home netem van, soha nem akad,nem is lassú a frefox. A firefox a legjobb szerintem is.


Nekem 25 megás nettel volt lassú. szerintem Túlságosan hozzászokott a gépem az operához. 😆 (na jó az utóbbi csak vicc volt) 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
Firefox 5, Opera Next, Opera 11-es verzióját
0
0
0
0
foxbet avatar
biztos 4.0 -verzió előti használt akinek lefagyot mert, azota jók mivel a vga ban rejlő teljesítményt használja fel a weboldal megjelenítéséhez a 4.0 és az a felettiek.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem nem lassú pedig sem hiper erős gépem, sem ultragyors netem nincsen. egy 15 megabites t-home netem van, soha nem akad,nem is lassú a frefox. A firefox a legjobb szerintem is.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Superlompos írta:
Csak nekem nem! 😆

Az opera után olyan volt, mintha 10 fps lett volna. 😃

Nem csak neked ténylegesen lassú vacak csak másnak az is jó.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak nekem nem! 😆

Az opera után olyan volt, mintha 10 fps lett volna. 😃
0
0
0
0
Szykla avatar
Régen Internet Explorer 7-et használtam, most Google Chrome-ot.😃
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
Opera, Firefox 5 😃 Mikor melyik van közelebb 😃
0
0
0
0
tibi a tibi avatar
Firefox 4ever 😃 de most Chromot használok 😜 mert mióta frisitetem az nvidia drivert a mozzilába homályosak a betűk 😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem volt, hogy az opera 500 megát bekajált! 😲

Pedig 3-4 fülnél több nem megy egyszerre. Most is 3 van megnyitva és 400 megát el is visz.

Mondjuk ahogy mondtad 4 giga ram mellett nem zavar.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Sok helyen olvasom, hogy a Mozilla lassú és sok ramot zabál.
Pedig nem lassú. Tényleg. Ami a ramot illeti: nem zabál sok ramot, hanem RENGETEGET. 4 ablakom van megnyitva, és task manager szerint 250 MB -ot foglal le a ramból.
De azért valljuk meg őszintén, ha 4 giga ramunk van, akkor egyszerűen leszarjuk azt a 250 megát. Cserébe kapunk egy stabil böngészőt, rengeteg hasznos plugint tehetünk rá, mindenféle tarka-barka skinnel lehet testreszabni és nem mellesleg, a weboldalak zömét a mozillára optimalizálják.
0
0
0
0
niteforce avatar
firefoxot, nem lassú, nekem bejön
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A toolbarokat lehet offolni. Mondjuk általában nem negedélyezem azok feltelepítését, bár úgyis csak az IE-be települnek! 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
Google Chrome 😃 szerintem ez a leggyorsabb és feleslegez toolbarok sincsenek rajta 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
Most Google chrome-t használok,de Safary-t kipróbáltam tetszik csak sok ramot zabál többet mint mozilla,IE nemjön be 😞 mozilla meg lassú,Operát kipróbálom hátha bejön nekem😀
0
0
0
0
no avatar
Én Aurora-t használok, hasonló a Mozillára, mivel gyakorlatilag az. 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Amúgy én mostanában használom a Chrome-ot, az Operát és a Mozillát is, tehát akkor (a cikk szerint😆😉 ezt vegyük 3-as szorzónak és ebből adódik, hogy nekem 300 feletti az IQ-m!😂😆
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Tényleg mert ha jól emlékszem mikor legutóbb mérték az IQm 120 körül volt 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lol pont Operát használok! 😆

Nekem meg se fordul a fejemben az IE lehetőségként.
0
0
0
0
kisborda avatar
Az IE-t használók hülyülnek!😂😆 Az utolsó bekezdés az kamu!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ez igen csak érdekes cikk de van benne igazság
[LINK]
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Mozilla a favorit😃
Van IE is de nem használom.
0
0
0
0
no avatar
Mozilla 4eva 😃 Demost ie9 mert órán vagyok :S
0
0
0
0
GTRAKY avatar
Google Chrome (most is hasznalom)
Mozzilla Firefox (sztem inkabb Gozzilla Firemonkey😂😂😂😂😂😂😉
Internet Explorer (hasznalom mert a Chrome nem tolti be az oldalt egy ev alatt se😞)
Opera
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na felraktam egy másik Win7-et, így betudok lépni Operával is. 😜

Szerencsére megszabadultam a mozillától! 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Ie7 talán nem tudom ezt találtam egy régi CD-n mert újratettem a gépemet 😀
0
0
0
0
no avatar
Mióta Nekem van netem Mozzilát használtam😀.De amikor szarakodott a "régi" gép akkor kipróbáltam a Google Chromeot és hihetetlenül gyors volt és az lett az új gépen is de van Mozzila is.De mostanában a Chrome egyre sűrűbben lefagyasztja a gépem csak resetelni lehet....nem tudjátok h mitől lehet ez?Megköszönném a gépemhez írnátok köszönöm.
0
0
0
0
Petkooo avatar
Google Chrome 13.0.782.55 ebben a pillanatban
+
Az Aurora-t próbálgattam, de marad a Chrome
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sajnos Mozilla (csak ezzel tudok belépni ide) 😕

Amúgy Opera. Sokkal gyorsabb, mint az a hulladék Mozilla. 😜
0
0
0
0
no avatar
FF. Akartam Chrome-ra váltani de miután nem volt hajlandó átimportálni az adataimat FF-ből, inkább hagytam a fenébe.
0
0
0
0
sCUBA avatar
nekem Chrome a favorit mert gyors
0
0
0
0
bfrenk avatar
Visszatettem a jó öreg Google Chrome-ot. A Firefox 5.0 egyszerűen képtelen volt megjegyezni a jelszavaimat és az aktív bejelentkezéseimet. Pedig beállítottam mindent.
0
0
0
0
hnemaria avatar
engem nem is érdekel.. van valamilyen és kész.. Firefox 5 van nekem emugy, de mondom , nekem8 hogy mit használok, ezt is csak azért tettem fel mert az internet explorer nem annyira közkedvelt 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem a rohadt chrome egyre többet fagyasztja le a komplett gépet resetelésig valami a flas jével nincs rendben
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció