Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Demoz avatar
nekem ezek vanna fent:
opera,internet explorer,firefox,google chrome
0
0
0
0
jozsi22 avatar
én operát használok tetszik benne a gyors hivó de van fent Internet Explorer a biztonság kedvéért
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Mozilla Firefox és Opera a család többi tagjának.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Nekem van fent a gépen Firefox,Google Chrome,Explorer 8 és Safari,a Google Chromot használom szívesen,az a helyzet hogy elgé gyors, az explorernél mindenképp az döglassú 😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én is Mozzila Firefoxot használok. 😀
0
0
0
0
doriand avatar
amikor kezdtem netezni, akkor az explorer nagyon gyenge volt, s inkabb firefoxot hasznaltam, s ez maradt meg, azota megjelent jobb explorer is, mar annyira megszoktam a firefoxot, hogy annal maradok.
probaltam chromeot is de nem annyiva jobb mint a firefox, s nem valtottam
0
0
0
0
davidka931127 avatar
személyszerint nekem is a google chrome vált be a legjobban.
a firefox megfagyott, az explorer lassu volt. az operát meg az avantot még nem próbáltam.
0
0
0
0
SonnyXF avatar
Alapvetően Firefox-ot használok mindenre, de mivel honlapokat is szerkesztünk így az Explorer és a Safari is fent van a gépemen weblap ellenőrzés céljából.
Egy kis kiegészítés:
A böngészőkkel elvégzett tesztek során az Internet Explorer jeleskedett a kártékony weboldalak felismerésében a legmegbízhatóbban.
0
0
0
0
no avatar
mozilla firefox 😃 kedvenc 😆
0
0
0
0
Tofy avatar
Nekem fent van a gépen az Opera,Firefox,Internet Explorer😃Közösen használom mindegyiketB)
0
0
0
0
mtrelax avatar
Szerintem nincs sok különbség a böngészők között. én Mozillát használok, mert már nagyon régóta ezt használom. azt h miért kezdtem el ezt használni nem tudnám megmondani, de megszoktam, és még nem csalódtam benne.
0
0
0
0
FeRR avatar
látom itt senki sem hallot az Avant Browser-ről..én ezzel vagyok a legjobban megelégedve, nekem a Firefox nemjött be!😃 ez is gyors és biztonságos..
0
0
0
0
no avatar
en Google Chrome-t hasznalok,nagyon megvagyok vele elegedve gyors,bisztonsagos eskinezetileg is ok😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én operát használom nagyon gyor és jó és szép
0
0
0
0
Demoz avatar
firefox az gyors,és mindig befagy😶
0
0
0
0
rocka avatar
Énis sztem Firefox a legjobb😃 Infó tanárom is ezt ajánlotta 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Már van egy "Böngészőkről minden" téma.
De egyébként én is Firefoxot használok, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
0
0
0
0
nitram02 avatar
Én expoler 8-at használok eddig semmi gon nem volt vel gyors és biztonságos
0
0
0
0
tgmisu avatar
Szerintem a Mozilla Firefox. Eddig semmi gondom nem volt vele, Gyors és megbízható!😉
0
0
0
0
davidka931127 avatar
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció