Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Feki1991 avatar
ahh, szal Neked már a legújabb van, ebbe már automatikusan engedélyeszve van a Falsh! 😉
160-at?..fogalmam sincs! 😃

u.i.: Az IE az kegyetlenül elvan maradva! 😶..19-t kapott a 8-as, a 6-os pedig 16-ot! 😶😶
0
0
0
0
almos avatar
5.0.375.9
de am melyik kap 160 pontot?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
almos, milyen az alverzió?..szal 5.0.....?
0
0
0
0
almos avatar
Nekem is 5-ös Chrome-om van,142 punkte 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Próbáljátok ki!..ez a weblap leteszteli hogy mennyire kompatibilis a böngésző a HTML5-ös Weblapokkal!
[LINK]
A Chrome 5.0.371.0 - 142 pontot kap, az Explorer 8 - 19-et! 😆😆😆😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Én is Firefox-ot használok. 😃
És meg vagyok vele elégedve.. ez a personas dolog tök jó 😜
A negatívuma maximum annyi hogy sok memóriát eszik. dehát ez van 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
twoKgames írta:
FIREFOX A LEGJOBB


Biztos? 😉
0
0
0
0
bacsoo avatar
én jó néhányat kipróbáltam már de a Mozilla jött be leginkább 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Internet Explorer 8, Mozilla Firefox, Google Chrome, Cometbird hát kb ennyi 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
és egy csomó témá is letölthető 😎
0
0
0
0
thug85 avatar
Szeretem a Mozilla kiegészítőit! Használom a Google Translator-t, az Adblock Plus-t, és a Download Helper-t. Én ezt a böngészőt szeretem a legjobban. Gyors is, és rengeteg hasznos funkciója van.
0
0
0
0
gara66 avatar
csak Mozillát használok!!
0
0
0
0
gigazte avatar
Mozilla a legjobb sztem😃
0
0
0
0
turbopc avatar
a Google Chrome a legjobb nagyon gyors ,egyszerö és franko 😃😃😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Chrome 5-ös a legjobb, de most komolyan! 😀..Röviden: nagyon gyors indulási/netezési sebesség, beépített Flash + HTML5 támogatás, rettentő egyszerű kinézet, pár rettentő jó script, mi kell még?! 😉
0
0
0
0
villamdavid avatar
sacpatrik írta:
Mozzila Firefox 3.6
,,Nekem még egyszer nem kapcsolt szét jóis szépis gyorsis"

Mikellmég? 😆

Ja nálam is ugyanez van,jónéhányan azt mondták náluk a Google Chrome lassú,nos jelentem elég gyakran GYORSABB mint a Firefox 3,6!!
0
0
0
0
no avatar
Mozzila Firefox 3.6
,,Nekem még egyszer nem kapcsolt szét jóis szépis gyorsis"

Mikellmég? 😆
0
0
0
0
ipod avatar
A gogle chrome a legjobb egyszerü ritkán fagy le a leggjobb böngészö
0
0
0
0
Erik94 avatar
opera az gyors,leggyorsabb a földön...az jobb
0
0
0
0
rappit4 avatar
Google chorme a legjobb...
0
0
0
0
MaliDual avatar
Mozilla Firefox egy kis tuningal gyorsabb is [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Mozilla Firefox mindig is azt használtam csak amikor a régi gépem volt akk szinte az összeset kipróbáltam.Am még a Google Chrome is bejött ez a 2 a legjobb
0
0
0
0
azbizony avatar
Én is a Mozilla Firefox-ot 😃
0
0
0
0
Tomipac avatar
google schrome!! <3😃 csak nem elég hozzá 2.0 ghz-s celeron😃
0
0
0
0
sisko avatar
Eleinte Internet Explorer,de miután már megnyitásnál is spywer riasztást kaptam,azóta csak Firefox.Eddig gond nélkül bevált.
0
0
0
0
wnorbert85 avatar
Internet Explorer 8, meg néha Firefox.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Google Chrome-mal tolom leginkabb en is. 😀
0
0
0
0
almos avatar
Google Chrome-a legjobb szerintem/nekem
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem idáig a Google Chrome a legalkalmasabb, legjobb, legkényelmesebb böngésző.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
thug85 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem a firefox rohadt lassú az operához képest.

Hogy érted, hogy rohadt lassú az operához képest?
Jelenleg a böngészők közti sebesség különbségeket már csak század, sőt ezredmásodpercben lehet mérni. Inkább támogatottsági problémák szoktak lenni, amiben viszont a firefox kiváló.
Soha nem értettem, mikor valaki arra hivatkozik, hogy a másik sokkal lassabb. Én szinte az összes böngészőt kipróbáltam, mindegyiknek adtam esélyt. De egyiknek sem a sebességével volt gond, az szinte mérhetetlen. Hanem a kezelőfelülettel és azzal, hogy bizonyos weblapok nem támogatják őket maradéktalanul.

Hát igaz nem rohadt lassú de én valahogy lassabbnak érzem nem tudom miért. Meg a kezelő felület nekem nem teszik nagyon szokatlan.
Meg nekem ez valahogy jobban teszik
[LINK]
0
0
0
0
gara66 avatar
én firefox-ot használok, a könyvjelzők, az előzmények szempontjából is jól használható!!
0
0
0
0
thug85 avatar
Az ő esetében olyan gépről beszélünk, ami maradéktalanul eleget tesz bármely böngésző igényeinek. Ezért nem értem, hogy miért rohadt lassú. A melós gépemen én is észreveszem a különbségeket, ott már inkább lehetne használni ezt a kifejezést. De az itthonin már nem tűnnek fel.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
thug85 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem a firefox rohadt lassú az operához képest.

Hogy érted, hogy rohadt lassú az operához képest?
Jelenleg a böngészők közti sebesség különbségeket már csak század, sőt ezredmásodpercben lehet mérni. Inkább támogatottsági problémák szoktak lenni, amiben viszont a firefox kiváló.
Soha nem értettem, mikor valaki arra hivatkozik, hogy a másik sokkal lassabb. Én szinte az összes böngészőt kipróbáltam, mindegyiknek adtam esélyt. De egyiknek sem a sebességével volt gond, az szinte mérhetetlen. Hanem a kezelőfelülettel és azzal, hogy bizonyos weblapok nem támogatják őket maradéktalanul.


Én érteném hogy mire gondol Kmisi ha gyenge lenne a gépe, mivel suliban is az opera alig akar műxeni, totál belassul a gép miközben a 10-es Operával netezek!..még a Firi is odatesz, na de a Chrome, az abszolút nem terhel! 😉
0
0
0
0
thug85 avatar
Kmisi99 írta:
Nekem a firefox rohadt lassú az operához képest.

Hogy érted, hogy rohadt lassú az operához képest?
Jelenleg a böngészők közti sebesség különbségeket már csak század, sőt ezredmásodpercben lehet mérni. Inkább támogatottsági problémák szoktak lenni, amiben viszont a firefox kiváló.
Soha nem értettem, mikor valaki arra hivatkozik, hogy a másik sokkal lassabb. Én szinte az összes böngészőt kipróbáltam, mindegyiknek adtam esélyt. De egyiknek sem a sebességével volt gond, az szinte mérhetetlen. Hanem a kezelőfelülettel és azzal, hogy bizonyos weblapok nem támogatják őket maradéktalanul.
0
0
0
0
ReSeth avatar
nekem pedig az internet explorer lassú nagyon 😕 azért inkább firefox
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem a firefox rohadt lassú az operához képest.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció