Gépem alkalmas-e játekra?

Szerző: Gears17, 2009. June 14., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok lenne egy kérdésem most kap egy Gépet és nem tudodom hogy alkalmas-e játékra
S.O.S-ben kérem a választ
gépem adait nezetek meg
Hozzászólások: 1 088
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ceni98 avatar
Sziasztok!
A "Terv" gépem alkalmas lenne játékra? illetve az ATX méretű kártya használható Micro ATX alaplapban? válaszokat előre is köszönöm ^^
0
0
0
0
JaniTheBoss avatar
repulomajom-legikoz: Köszönöm a válaszod! 😀 😎
0
0
0
0
no avatar
sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy a Lego jurassic world játék miért akadozik folyamat, de nagyon....!???

Acer Aspier 5560G
proc: AMD Quad-Core A6-3420M
videó kártya: AMD Radeon HD6520G + 7670M 1GB VRAM
4 GB DDR3
valaki valamit tud tanácsolni?
tudom hogy nem egy mai darab a gépem,
de azért na...!
a laptopot HDMI-vel kötöttem a tv-re és ezek mellett, microsoft fogadóegységgel xbox 360 joy-jal játszom.....
vagy cseréljem le a gépet....!??
a válaszokat elöre is köszönöm.....ja...és... boldog új évet mindenkinek!
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
motormen: Alkalmas! Elég jó proci/videokártya párosítás. Nekem G1840-em van 2.8 Ghz dual (10-12k) R7 260x-el 35k körül van. Például a Witcher 3 még magasabb beállítások mellett is elfogadhatóan megy! Egyébként mindig az volt hogy gyárilag jóval gyengébb videokártyával adták a gépeket, mint amit a proci "elbírt" volna. Hiába voltak a Crisis megjelenésekor (2007) olyan procik, amik már elegek lettek volna a maximum beállításai élvezhető futtatásához, egyszerűen videokártya nem volt olyan ami futtatni tudta volna a játékot 1600*1200-ban max grafikán normális sebességgel, sőt még alacsonyabb beállítások mellett is "zabálta" rendesen az akkor tájt jónak számító kártyákat. Aki játszani szeretne a gépén 4k-ban annak hiába egy mostani 4 magos 100k-s húzható proci, ha nincs egy 200k-s videokártya a gépében, mert egy GTX 750Ti (50k) egy mosatni dual 3.5 Ghz-es proci mellé körülbelül a jó párosítás (G3460). másfelől minden procira 3 év garancia van csak, tehát aki olyan procit vesz, az már olyan videokártyát is vegyen mellé és akkor annak aztán nem fognak problémát okozni az évekkel későbbi játékok sem Full HD-ban maxon, sőt még 4k-ban is élvezhetően fogja futtatni őket, max nem 60 fps-el.

Nekem is 4 giga rammom van, Dirt Rally, Witcher 3, GTA 5 nem nagyon kevesellték!
A következő évek játékaihoz persze már egyértelműen nem fog ártani a 8 giga ram.
0
0
0
0
no avatar
@motormen: Vegyél még 4 giga memóriát és minden futni fog szépen.
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Janika2001: A procid nagyon jó a videokártyád is egész jó, de ha újítani szeretnél rajta 1-2 év múlva, mindenképpen a videokártya legyen az!
0
0
0
0
JaniTheBoss avatar
Sziasztok! Mit gondoltok milyen a gépem?
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
occ94: Nem rossz gép de nem tudni hogy mennyire használt meg hogy mire mennyi garancia van még (ha van egyáltalán) hiszen ez a hirdetésből nem derül ki. Mindenesetre nem igen adja olcsóbban mintha újonnan szereznéd be azokat az alkatrészeket. Én azt mondom hogy inkább keresgélj más gép/hirdetés után.
0
0
0
0
zsolo avatar
monitorral együtt igen! a nélkül sztem túl drága!
0
0
0
0
no avatar
http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Surgos_Gamer_PC_Elado_36741012.htm?first=1

Srácok valójába mennyiit ér ez a gép . meg éri meg venni ?
0
0
0
0
xymano avatar
Naaa nem olyan rossz kis kari ez 😀
majd ha meglesz a proci legkésőbb jövőhéten meg a lap hozzá letesztelem és ha nem felejtem el akkor megírom neked hogy nekem a Dying Light fix 65 fps el megy 😀
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Hát nálam Q8200, 4GB RAM és HD 6850-nel a Dying Light 1280x1024-ben, közel maximum grafikán fut 20-50FPS-el.
Kb. az összes megjelent játékot tűrhető minőségben lehet játszani azzal a procival, persze nem a GT 610 mellett.
0
0
0
0
xymano avatar
Az oké de így mennyire futnának a játékok?
pl Dying Light vagy gta V ilyesmikre gondolok
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Q9400-hoz lehet hasonló erőben, annyira nem rossz de GT 610 mellett nem sokra fogsz menni vele...
0
0
0
0
xymano avatar
hello
valami hozzá értő megtudja mondani hogy mennyire jó mire jó ez a proci
egy négymagos Intel Xeon X5355 processzor 4x3200Mhz-en 8Mb L2
4g ram és 1 gt610 2Gb mellett
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Ha a sima megy, akkor ez is
0
0
0
0
McFly36 avatar
Lehet nekem bejön, hogy futna a gépemen?
0
0
0
0
McFly36 avatar
Far Cry 3 Blood Dragon, szerintetek?
0
0
0
0
Wipera82 avatar
hali! összeraktam egy gépet és segítség kéne hogy mennyire jó/hogy birkozna meg a mai játékokkal?
[LINK]
0
0
0
0
bazsi213 avatar
Hello az en gepemen elfutnak e a mostani jatekok?

http://gepigeny.hu/user/bazsi213/eszkozok/153832
0
0
0
0
Bronson avatar
kompromisszumokkal, de el kéne hogy fusson...
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Teljesen amatőr vagyok a témában, ezért szeretnék egy kis segítséget kérni. Nem vagyok nagy gamer, többnyire stratégiai játékokkal szoktam játszani(pl.Settlers), ha az időm engedi.
i5-4210U 1,7ghz (2,4ghz turbo), Intel HD Graphics 4400, 4GB RAM, Win 8.1 Pro op. rendszer.
Tisztában vagyok vele, hogy ez nem éppen játékra való gép, de mégis kb. mit tud élvezhetően futtatni? Tetris és társai válaszok nem érdekelnek. 😀 😜
Pl. a Starcraft2 vagy a Lotr Conquest érdekel, de nem tudom, hogy hogyan futna ezen a gépen.
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz, hangnál letiltottam a felvevő eszközöket, de semmi kifagy, ha kihúzom a jacket akkor viszont megy, dehát hangnélkül, nemsok értelme van.
Nemis a játék miatt bánom igazán,hanem ezvolt az egyetlen amiben tudtunk multizni osztálytársaimmal, és ami ingyen volt. :/
Azt a CPU sat meg fingom nincs hogykell. Másnál bezzeg megy a game, Win 7 en, Win 10 en
0
0
0
0
winrar avatar
XP-re van írva a játék és nem szereti az újabb oprendszereket. Ez olyan, mint nálam Win10 alatt a Mafia csak ablak módban, élsimítás nélkül hajlandó futni.
Esetleg megpróbálhatod a cpu affinitást egy magra állítani, hátha segít, ha a hang már nem.
0
0
0
0
Krissz avatar
Lexopom magam keresztbe! 😠
Ez a pontpontpont, multiplayer rész elindul úgy hogy kihúztam a hangot, deh.... miezmár?! 😆
Deh igy meg hang nincs 😞 Visszadugom játék közben és néma.
1.0 verzio amugy

Mitcsináljk ezzelmár?
Köszi a segítséget amugy
0
0
0
0
Pixx avatar
nem kell mikrofont bedugni elég ha csak a sztereókertverőt engedélyezed + beállítás alapértelmezett eszközként azt cső
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Úgy indul el mert...sajt. El kell fogadni és kész.

terepminta: Megpróbálhatod elindítani az NFS3at...Win10el esélytelen, hogy az neked a büdös életbe elinduljon
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Nekem is volt CoD4el ilyen. Bedugtam egy mikrofont és már indult is a játék.
Alaplap függő is mondjuk, mert a Gigabyte lapommal meg nem csinálja
0
0
0
0
no avatar
Krisztian67: Lehet hogy olyat telepítettél/töltöttél le, amire alapból felvolt téve a legújabb patch. Szóval nézd meg cod2mp.exe azthiszem, és kiírja sarokba. Ez csa kegy tipp, ne kössetek belém! 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Csak nem CoD4 multi? 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz újratelepitve is volt már vagy 3x de ugyanaz a helyzet. Volt hogy csak crack, volt h patchel is, most pedig csak kimásolva isobol, a forrásmappát, de ugyanugy program működése leállt felirattal kidob, elindul fekete képernyő, aztán kissebb re vált és visszadobja az üzit.
Az az érdekes többijátéknál, kompatibilitási cucc, vagy patch mindig megoldotta a problémát.
Eltávolítani meg, másképp tom csak mert nemhozz létre bejegyzést a programok listában.
0
0
0
0
FoLey avatar
krisztian67 Telepítsd újra a játékot+patch és végén cracket neki.
0
0
0
0
Krissz avatar
https://kepfeltoltes.hu/150926/ScreenShot_20150926073727_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ez is lennvan, és nemjó. A crack az a single hoz van, eddig ment szal csak jo, de leszedem 😀
Osztálytársaimnak is ezvan meg és nyomattuk multiba.

A mikrofonos részt most hirtelen nemvágom :/
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok!
Ide is kiírom, hátha tudtok segíteni. Van ugye a COD 2, na és nekem Win 10 em van, amin ba*zik elindulni; "A program működése leállt". Paatchelni sem tudom, mert kilép a telepítője, kompatibilitási mód is kilőve.
Multkor mikor Win 7 ről pakolta át a cuccokat (7 ről 10 re update-eltem) akkor még ment a multi része a cod nak, nekem csak ez lenne igazábol fontos a multi. Azóta ujralett rakva tisztán 10 essel, és most ha felrakom akkor a multis része sem megy, se single crackelve.

Ha esetleg tud vki segíteni, írjon! Köszönöm! 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Mai játékok nem futnának el.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Mai játékok közül semmit...
0
0
0
0
GareY avatar
Sziasztok!
A gépem milyen mai játékot visz el a semmin kívül?😆
PÜ-ben kérem a választ ha lehet, köszi!😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Kipróbáltam (Hardline, Crysis 3, The Evil Within) és semmi sem változott első pillantásra, se jó se rossz irányba.
0
0
0
0
Krissz avatar
Köszönöm 😃

Neked amugy néztem, Quadod van, az alacsony órajel észrevehető negatívumként, a játékokban? Vagy kárpotolja a 4 mag? 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Épp azon vok hogy vmi játékot keressek gépemen, amin ugy észretudnám venni a változást.
Már kb egy félorája megy, eddig nem állt le gép, hőfok is rendben, 30-35 fok körül.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Játékokban próbáltad? Ha nem fagy ki stb. akkor nincs gond...
0
0
0
0
Krissz avatar
Fennvan AIDA Engineer, hátsz picit meghökkentem azon amit közölt velem a program:
http://kepfeltoltes.hu/150924/ScreenShot_20150924162150_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz beraktam pont az előbb, és megy, és mintha gyorsabb is lenne. Bár látni névszerint nemlátja, mert E4500 at ír még mindig, de mintha gördülékenyebben futna a Win 10.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Attól, hogy nincs ott a listán valószínűleg még működni fog.
Spoiler!
Azt hiszem AHD17-nek volt ugyan ez, a lapjánál nem írták az adott procit de gond nélkül működik.
0
0
0
0
Krissz avatar
Jah, mert nincs a support listen rajta. De hátsz, sztem dettó ugyanaz az orajelen kívűl minden, FSB is annyi, Cache is, gondolom az utasításkészlet is.
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz szerintem elég, mert ígyis azért nagyobb címekkel is játszom, és alacsony felbontáson 1024x768 ba, amihez sztem elég ez a platform. RAM ból min 6GB ot terveztem, hogy azért gördülékeny legyen minden. Prociból meg sikerült megszerezni a Pentiumot, márcsak vacinálok h belepróbáljam e 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Nézegettem őtet is, csak hát 13k, enyhén húzós :/

Megéri még ezt a konfigot fejleszteni? Mert végülis játszani tudok vele, ugyse 4K ba, vagy FHD ba tolom, meg a GT430 hoz mérten a játékokat (Ami The Evil Within, GTA V, Hardline-t is viszi)
Mert elég régi a platform, a 775 :/ És kb 20k körül kéne még költenem rá, RAM al eggyütt, hogy abbol is egy 6-8GB legyen, és azzal már ugy elvok.

A tegéped is most nézem s775 ös, csak abba Quad van, meg +1GB RAM. A Hyper T4 az jóféle kis cooler, nekem gyárilag van egy ba*zot nagy benne, kb akkora méretű, rézcsöves, kb 40fok körül van procim. (mondjuk nem mintha valami sokra tudná kihajtani a duomat)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció