Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
Igen szerintem is mert hát ő a nagy favorit csapaton belül bárki is jönne 😆 De titkon örülnék egy "Vettel"-nek a Ferrariba és nagyon remélném hogy Alo elgyápálja, de rendesen 😆

Egyébként én nem tudom ti hogy vagytok vele de én speciel allergiás vagyok arra hogy Forma 1-et mondanak egyesek és nem Formula 1-et 😃
Nem kell mindent magyarosítani 😊
0
0
0
0
DCMAN avatar
áhh Alo mellé valami másodhegedűst raknának tuti😊
0
0
0
0
19ati93 avatar
Igen jó lenne ismét látni a régi Massát 😊
Év végére összekapta magát rendesen,ha idén is ezt hozza egész évben akkor még 1-2évig fix maradhat a helye de ha nem akkor Alonso mellé tuti szereznek valamin nagyágyút 😃
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Én is remélem 😀 Pár versenyt nyerhetne 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
Igen remélem mostmár legalább olyan formában lesz mint az év vége fele😀
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Én is nagyon várom már a F1-et 😀 Hajrá Ferrari és azon belül Felipe Massa 😀
0
0
0
0
no avatar
A nagy kedvencem Schumacher volt,de mivel befejezte Hamilton a best most. 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Amióta tudom hogy létezik és a tv is adja kb a 2000-es évek óta imádom,de nem csak az F1-et, hanem mindent ami Motorsport!! 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
Na de jóó végre látni F-1 rajongókat😃 én is várom már ..most Hamiltonra leszek kíváncsi mit hoz ki majd a merciből illetve Perezre hogy a Mc laren-nel mit fog tudni mutatni😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Én a tavalyi brazil futam óta ugyanúgy várom 😂 😂
Hajrá Ferrari és azon belül is Alonso illetve a kis örült de szeretnivaló Maldonado 😜 😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Már nagyon várom, főleg a magyar nagydíjat, hogy mehessünk felfelé bedugítani a fülünket 😎😃 Tudom nem szeretitek Vettel-t, de én neki szurkolok remélem megint tud párszor nyerni 😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
Hol vagytok F1 rajongok?😀 Hamarosan indul a szezon bő 1 hónap... ki hogy várja? 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
ez de régi már 😆 volt miden féle még vettelke is 😂 😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
volt nyárom egy kimi-s ilyen photoshop mánia, amikor beesett a kocsik közé vagy mi 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar

Ez nagyon nagy:DD Ennyit ér kb...xD
0
0
0
0
Adam996 avatar
https://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/46391_514313238592806_2041780630_n.jpg

Ez ku*va nagy 😆 amúgy bírom Kimi-t ez kb. olyan mint nyáron Balotelli volt 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
Igen a konstruktőri alapján osztják ki a számozást! És az egyéni alapján dől el az hogy melyikőjük kapja csapaton belül az "előnyösebb számot"
Jövőre:
Vettel #1
Webber #2

Alonso #3
Massa #4

Button #5
Perez #6

és így tovább 😃

(13-as kimarad!!)

F1 2012
[LINK]
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Kár.Azt hittem 2-est kap.De m1 legalább most már tudom .Kössz😉
0
0
0
0
Adam996 avatar
Konstruktőri alapján. Alonso 3-as lesz Massa 4-es 😃
0
0
0
0
V1VOnX avatar
K*rva jó😆 .Am meg lenne egy kérdésem.Nagyon nagy f1 rajongó vagyok, régóta nézem 2003 óta és minden szabályzattal tisztába vagyok de 1 dolgot nem tudok.A kocsik számát a vb pontversenyben elért teljesítményük adja?Pld most Alonso a 2. lett a vb-ben akkor jövőre ő kapja a kettes számot, Vettel meg 1-est?Vagy talán a konstruktőri eredmény alapján kapják?Köszi előre is a választ.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
kár hogy hülkenberg-nek nem sikerült, vettelnek meg grat 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
2 okból is szomorú volt ez a Brazil verseny. Alonso elbukta a címet és Schumacher utolsó versenye volt 😕
0
0
0
0
Demoz avatar
robinho89 írta:
Amúgy halottam, h Hamilton csapatot vált! Schumi helyére megy a Mercedeszhez! De minek? A Mclarennal szerintem nagyobb esélye van, h bajnok legyen, de ő tudja!😀

Szerintem ez már csak a pénzről szól.
Hamilton sorozatban nyerhetett volna 3 futamot, de persze, hogy megint kiesett...
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Gyönyörű kép, köszi.Beteszem háttérnek😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hát tényleg kár hogy vettel lett a világbajnok. Alonso már 3-szor bukta el a vb címet 2007-ben 1 ponttal, 2010-ben 4 ponttal, most meg 3 ponttal remélem jövőre ő lesz a befutó mert már eléggé sajnálom Alonsot hogy mindig az utolsó versenyen bukja a címet egy ilyen k*cs*g ellen...
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
Na a mákos vettel.... ebben az évben Alonso teljesen megérdemelte volna a győzelmet. Erre meg a mákos vettel nyer. EZ van. Majd jövőre remélem/jük hogy Alonso megy a csúcsra 😎
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Rohadék Vettel..Utálom..Egyszerűen..fujj! Alonsót sem bírom, de ebben az évben tényleg megérdemelte, és a végén sajnáltam is, hogy így alakult:/ Massától pedig szép verseny volt, és respect azért, hogy az elején védte Alonso pozícióját.
Kimi VB 3. helyének viszont örülök:)
0
0
0
0
V1VOnX avatar
sokeszter:És ki kérdezte?Szerintem a fórumban lévők 70%-a utálja Vettel-t de m1.
0
0
0
0
tomcsojn avatar
Elég komoly volt rengetegen ki csuztak de tényleg alonso elég rendesen visza hozta 😃
0
0
0
0
sokeszter avatar
Hali! Nagyon izgalmas futam volt,sajnos Lewis kiesett.Örülök,hogy Vettel nyert,Alonsot nem szeretem.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Azért mert több pénzt adnak ottan, meg azért mert Perez jön a helyére.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Amúgy halottam, h Hamilton csapatot vált! Schumi helyére megy a Mercedeszhez! De minek? A Mclarennal szerintem nagyobb esélye van, h bajnok legyen, de ő tudja!😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem ez volt idén a legjobb futam. Mondjuk mikor megpördült Vettel, akkor egy kicsit örültem, de gondoltam, hogy vissza fog jönni.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ugyanolyan autóba kéne ültetni az összeset csak a beállításokon változtathatnának és akkor kiderülne ki vezet a legjobban...kiváncsi lennék egy ilyen futamra 😀
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Hát én nem örülök , hogy vettel lett a bajnok. Alonso érdemelte volna... Összeségében jó futam volt , Massa is szépet ment.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Jó kis futam volt! Mikor kicsúszott Vettel nagyon örültem, kár h nem sérült meg jobban az autója! Már szentül megvoltam győződve róla, h Alonso lesz a bajnok, de nem így lett sajnos. 😞 Massa, meg nagyon szépet ment, segített ahol tudott Alonsonak, de hiába!😢
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Nem érdemelte meg egyáltalán az a kis f*s.Elsírtam a végén magam, vártam hogy leálljon a motorja vagy vmi vagy button kiessen vagy talán lelassuljon annyira, hogy Alonso meg Massa megelőzze, de nem sikerült.Alonso az eddigi eredményei alapján sokkal jobban megérdemelte volna.Ha Suzukában ,meg Spa-ban nem esett volna ki , biztos nyert volna.Éves teljesítmény alapján Alonso sokkal jobban megérdemli 3-adjára maradt le a bajnoki címről (2ször emiatt a szerencsehalmozó miatt aki a kocsija nélkül semmit nem ér).Remélem következő évben sokkal jobban sikerül és ALonso szerzi meg.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jó futamnak ígérkezik. 😜

Na Vettel lett a bajnok.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Hát ez szép volt:D Semelyiket sem szeretem, de akkor inkább Alonso legyen a világbajnok...De leginkább annak szurkolok, hogy Kimi-nek meglegyen a VB 3. hely:D
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na Vettel szépen megforgott.
0
0
0
0
no avatar
Remélem Vettel fog nyerni. 😀
Rossz lesz nézni,hogy Schumacher visszavonul. 😞 Örök kedvenc. 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Kölcsön kenyér visszajár 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Jól teszi. Mondjuk nekem Vettel-el nincs bajom de idén egyáltalán nem érdemli meg a világbajnoki címet most már kijár az Alonso-nak ha már 2010-be nem jött össze neki 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hát 2007-be Alonsoval se voltak barátok 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hamilton tényleg ez nyilatkozta? Én ezt nem gondoltam volna 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Elvileg Brazíliába eső lesz 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció