Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
Érdekes rajt lesz! 😃 Jobban járnak ha hagyják majd Maldonadot elengedni az első kanyarban elsőnek 😂 😂 😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
robot fiu írta:
Hát,én Pereztől félek!😆 Lehet hogy még nem érett meg rá hogy egy Ferrarit vezessen! Ja és ugyanaz lenne mint amikor Hami és Alonso a Mekiben voltak csapattársak!Itt is lehet hogy Perez jól versenyezne és Alonso ezt nem tudná elviselni,úgyhogy tuti hogy ugyanaz az eset lenne,mint amikor Hamiltonnal voltak 1 csapatban!


Nagyon ügyes ez a Perez még azt se bánnám ha Alo-t el verné néha néha 😃 De Ferrarival verné el szóval... 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
robot fiu írta:
Remélem hogy Rosberg a Ferrarihoz fog jönni!

jöjjön csak Perez!! 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
thepatrick írta:
Én annak örülnék a legjobban ha maradna. De már a Mercedes-t is emlegették párszor.

én a helyében nem mennék gyenge csapathoz! 3 csapat van ami a tudásához megfelelő jelenleg szerintem! Meki,Ferrari és a Red Bull
0
0
0
0
thepatrick avatar
Én annak örülnék a legjobban ha maradna. De már a Mercedes-t is emlegették párszor.
0
0
0
0
19ati93 avatar
thepatrick írta:
Mit gondoltok Hamilton hol lesz jövőre?

marad a mekinél szerintem, ha webber eltünne a red bull-ból akkor oda menne más lehetőség meg szerintem nincs (még massa helye a Ferrari-nál 😆 de az szerintem Perezé!)
0
0
0
0
thepatrick avatar
Mit gondoltok Hamilton hol lesz jövőre?
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
Itt egy videó a kis csaló vettel-ről 😃



Jó videó.😆
Igazság szerint ez már rég nem a pilótákról szól, szar autóval nem lehet versenyezni, akármelyik sereghajtó csapat pilótája képes lenne a győzelemre, minden az autón múlik...aki ide bekerül már bizonyított...fettelkét kivéve.😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
Itt egy videó a kis csaló vettel-ről 😃

0
0
0
0
no avatar
robot fiu írta:
Perez azért jól bekavart,nyugodtan lehetett volna Massa dobogón,haragszom nagyon hogy Perec 2. lett! Érdekes az is hogy Schumi könnyen elengedte harc nélkül fettelt,de Alonsóval már kakaskodott! Látszik hogy fettel pártját fogja,jó mondjuk mind a kettő német!😆


Persze, hogy fettel pártját fogja, x-games jól bizonyítja, egymás nyakában örültek...fordítva. 😊 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
jó kis verseny volt Perez, Alonso és Massa is szépen teljesített a Red Bull meg Button szerentcsétlen volt...
0
0
0
0
no avatar
cseszka írta:
Synda Rebirth írta:
hector maio írta:
Na bejött a kívánságom egyik része egyik red bull se ért célba 😃 Alonso nagyon szép versenyt ment


De a kötsög 3lábú nyert.😠
Fordult volna le a gumija ! 😆


Jó ez igy!😆Gooo Hami.Jó kis futam volt,ha Perez megy a Ferrarihoz,nembiztos hogy sokáig lesz Alonzo a favorit.A két RBR jó hejen van,Buttont sajnálom,jól ment ö is.


Alonso tény és való jelenlegi mezőny legjobb pilótája, ezt semmi sem bizonyítja jobban mint a hulladék Ferrari...Autón múlna sehol sem lenne, de ő mindent felborít.😉

Ettől függetlenül kis népművészeti tárolóedény marad a szemben, nem is ő, hanem a régi munkaadója, Fu_ck you Schumi póló miatt. 😠

Aki régóta nézi tudja miről beszélek.😃
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Button-t nagyon sajnálom szép lett volna a Meki 1-2 de legalább Hami tarolt! 😉
0
0
0
0
cseszka avatar
Synda Rebirth írta:
hector maio írta:
Na bejött a kívánságom egyik része egyik red bull se ért célba 😃 Alonso nagyon szép versenyt ment


De a kötsög 3lábú nyert.😠
Fordult volna le a gumija ! 😆


Jó ez igy!😆Gooo Hami.Jó kis futam volt,ha Perez megy a Ferrarihoz,nembiztos hogy sokáig lesz Alonzo a favorit.A két RBR jó hejen van,Buttont sajnálom,jól ment ö is.
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
Na bejött a kívánságom egyik része egyik red bull se ért célba 😃 Alonso nagyon szép versenyt ment


De a kötsög 3lábú nyert.😠
Fordult volna le a gumija ! 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
Na bejött a kívánságom egyik része egyik red bull se ért célba 😃 Alonso nagyon szép versenyt ment
0
0
0
0
Demoz avatar
Synda Rebirth írta:
Superlompos írta:
Unalmas futam lesz. Nem is nézem tovább. 😆


1 Mclaren kiesett, jöhet a második.😆 😜
Máris jobb a napom.😂

Alonso és Vettel igazán kiejthették volna egymást. 😎
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Unalmas futam lesz. Nem is nézem tovább. 😆


1 Mclaren kiesett, jöhet a második.😆 😜
Máris jobb a napom.😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Unalmas futam lesz. Nem is nézem tovább. 😆
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
Ez a rajt biztos necces lesz az első 2 kanyar miatt főleg a középmezőnynél és sajnos ott van Alonso :/


Nincs baleset...kár ! 😆
Schumi csak 4. 😢
De mindjárt nyithatja a szárnyat.😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ez a rajt biztos necces lesz az első 2 kanyar miatt főleg a középmezőnynél és sajnos ott van Alonso :/
0
0
0
0
19ati93 avatar
Hamilton és Button megy ahogy tud, még messze az év vége és semmi nem dőlt el! Így jó verseny várható 😉
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Én csak az első kanyartól félek nehogy túl bátrak legyenek. Ha Hami gond nélkül elmegy és Button sem siet akkor nem lehet gond. De nem is tartok tőle mert jó csapattársak tudnak egymásra vigyázni 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Szerintem nem.Még Button is lehet VB.Még van esélye.Igy nem fogja hagyni.Ahogy hamit ismerem (bár neki szurkolok) ugyis elba...a a rajtot.Beragad,nem 1X volt már rá pelda.😕
0
0
0
0
thepatrick avatar
Csak a Mclaren-eket ne bántsa. 😀😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem Maldonado gondoskodni fog az izgalomról a rajtnál. amíg ő a mezőnyben van, nincs senki sem biztonságban. 😆
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
Inkább Vettel meg Webber essenek ki rajtnál és Alonso nyerjen 2. Schumacher 😃


Szívemből szóltál.😉 😆
De inkább Schumi nyerjen.😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
Inkább Vettel meg Webber essenek ki rajtnál és Alonso nyerjen 2. Schumacher 😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
Synda Rebirth: Ilyet ne mondj. A Mclaren-ek nagyon jó helyen vannak ott. 😀
0
0
0
0
no avatar
Hamiltont, Alonsot utálom, nem tudok drukkolni nekik, ha már mindenáron Mclaren győzelem kell, inkább Button.😜
De a csapatot is utálom, úgyhogy Raikkönen ! 😆
vettel meg csak vettel, dobogó közelében sem akarom látni a sírós kisfiút, csaló csapattal együtt.😊
0
0
0
0
cseszka avatar
Törjön el a nyelved.😆A két McLaren maradjon igy,alonso neszerezzen pontot vettelel meg webberel 1üt.Raikonen meg 5körül.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem meg Schumi fog nyerni...😆
Két Mclaren első kanyarba összeakad, Alonso kiüti vettelt, Massa lehet a 2.😂
De szép is lenne.😜
0
0
0
0
19ati93 avatar
robot fiu írta:
Szerintem Massa a futam végén dobogón lesz!


Ámen 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Megérzés részemről 😆 Remélem így lesz, kár lenne a hiányáért 😊 Spoiler!
vagy nem? 😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Miből látod ezt a megvilágosodást Maldonado részéről?? 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Én szeretem Maldonadot, de néha sok hülyeséget csinál 😃 De szerintem most már rájött hogy mivel játszik Maldonado mert jöhet a ban egyből...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Először is ússza meg az első kanyart, mert Maldonado a 22. helyről is képes nagy kárt okozni.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Alonso 10.-ről rajtolva megnyeri 😎
Forza Ferrari 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Ha valaki nem nézte volna ma az idöméröt.

A sorrend két büntetés kiszabása után. A 4. rajtpozíciót megszerző Paul di Restát élete legjobb időmérős eredményétől fosztották meg váltócsere miatt. Pastor Maldonado még Spa-ból hozott magával egy dupla, 10 helyes rajtbüntetést. Az egyiket a kiugrott rajt miatt kapta, a másikat pedig azért, mert az újraindításnál megtorpedózta Timo Glock Marussiáját.

1. Hamilton (McLaren)
2. Button (McLaren)
3. Massa (Ferrari)
4. Schumacher (Mercedes)
5. Vettel (Red Bull)
6. Rosberg (Mercedes)
7. Räikkönen (Lotus)
8. Kobajasi (Sauber)
9. Di Resta (Force India) **
10. Alonso (Ferrari)
11. Webber (Red Bull)
12. Pérez (Sauber)
13. Senna (Williams)
14. Ricciardo (Toro Rosso)
15. D'Ambrosio (Lotus)
16. Vergne (Toro Rosso)
17. Kovalainen (Caterham)
18. Petrov (Caterham)
19. Glock (Marussia)
20. Pic (Marussia)
21. Karthikeyan (HRT)
22. Maldonado (Williams) *
23. De la Rosa (HRT)
24. Hülkenberg (Force India)

* 2x5 rajthelyes büntetés Spából a kiugrott rajt, és a Timo Glockkal való ütközés okozása miatt
** 5 rajthelyes büntetés váltócsere miatt
0
0
0
0
no avatar
Merci boxtaktikája megint roppant ésszerű volt, ha tudják, hogy eszi a gumit mi a faxért hagyták kint Schumit ?!
Kezdem azt hinni, hogy nem engedik nyerni...

Grat Buttonnak 😀
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Kár volt Hamiltonért meg Alonsoért , mert jobb verseny is lehetett volna...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
És pont erről a rajtról maradtam le. Úgy voltam vele ez is unalmas lesz, mint a többi, és tessék!
0
0
0
0
19ati93 avatar
jó verseny és érdekes futam volt! de csak a helikopteres felvételből lehet szerintem megállapitani meg talán a szemben lévő kamerából hogy Grosjean rendesen ráhuzott Hamiltonra!

visszanéztem kb 30-szor és tényleg nagyon ráhuzott 😕
jogos a büntije mivel nem az első idén...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Nagyon jó verseny volt! 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Hát nem épp úgy alakult a verseny ahogy szerettem volna, de legalább Alonso még mindig az élen maradt. Grosjean szerencsére megkapta a büntetését, a következő versenyt otthonról nézheti a TV-ben 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
érdekes rajtfelállás született 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor nem maradtam le semmiről sem. Mert nekem kimaradt a Magyar nagydíj megnézése. 😆 Olvastam róla, s tényleg unalmas lehetett.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Most a vb-be jól összerázódott a mezőny 2-5. helyezésig 😃 de szerencsére Alonso Hungaroringen is tovább növelte előnyét 😃
0
0
0
0
no avatar
Unalmas verseny volt tényleg, 16 előzés volt, de legalább Hamilton nyert... 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció