Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
turkish avatar
Azért Webbo is látta már jóval előtte, hogy Vettelnél lement a függöny.
Ennyit tudott, most meg magyarázza a bizit!
0
0
0
0
norbertsolider avatar
A pódium előtt én bevertem volna neki egyet Webber helyében. 😂
0
0
0
0
Davezorrr avatar
turkish írta:
Kapott már ajándékba futamgyőzelmet Vetteltől, hamar elfelejtette...
Tavaly meg majdnem letolta Brazíliában, pedig Vettel a VB-ért ment.
Soha nem segítette, sőt!
Aki a mercis vonatozásra kíváncsi, annak ajánlom a pályaudvarokat.

Az igaz de akkor kapott győzelmet tőle amikor már a zsebében volt a VB cím...azért ezt se kéne elfelejteni.Az f1hireken meg kivan irva h mi volt,megkapták h spóroljanak,webbernek ment az üzi h nem kell félni vetteltől,vettel b*szott rá az utasításra és előzött...
0
0
0
0
turkish avatar
Na meg ez a "le volt tekerve Webber"...
Akkor miért nem tudott elmenni mellette Vettel nyitott szárnnyal?
Visszatekerte ő, nyugi.
Ez volt az egyetlen izgalmas rész a futamon.
Kinek tetszett volna 15 kör sétakocsikázás, az első 4 autó "levezetőkörön"?!
0
0
0
0
turkish avatar
Kapott már ajándékba futamgyőzelmet Vetteltől, hamar elfelejtette...
Tavaly meg majdnem letolta Brazíliában, pedig Vettel a VB-ért ment.
Soha nem segítette, sőt!
Aki a mercis vonatozásra kíváncsi, annak ajánlom a pályaudvarokat.
0
0
0
0
no avatar
Ott a pont.
Webber elmondta a pódiumon, hogy rájuk szóltak, spóroljanak hozzák be a kocsikat, DRS miatt alapból tudott előzni a féreg, de Webber szavaiból kivéve a csapat nem így akarta...😕
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nankacu írta:
Nah akkor lereagálom, mert kezdek pipa lenni, hogy nyávogtok..
vettel sokkal gyorsabb volt a futamon, csak a kiállások nem jöttek ki jól.. Mikor bement Webber mellé ő elkezdte tolnia fal felé.. vettel szépen elment, és most sír mindenki.. Nem az a Formula 1 amit a Ferrari csinál Alonso-val, hogy Massának megmondják maradj mögötte.. Az nem verseny! Ez az volt... Amúgy honnan tudjátok, hogy Vettel nem e vett ugyanúgy vissza, mint Webber? Úgy is lehet gyorsabb.. Eddig az volt a baj, hogy nem mer előzni, most az a baj, hogy szépen előzött.. Ezt az egész csapatutsítást úgy be kellene tiltani és büntetni, ahogy van!! Egyébként, miért baj az, ha valaki nem tud veszteni? 😃 Nézzük azt, hogy milyen szép futam volt, és ne azon sírjunk, hogy volt legalább 1 gyönyörű előzés.. Mellesleg akármit is ködösít a ferka, a sok Alonsos szidja Vettelt, de Alonsot nem, pedig ő is megtagadta amit mondtak neki.. Rosberg helyébe pedig én kiakadtam volna és mentem volna előre... Az F1 már nem a versenyről szól sajnos... 😞

ez nagyon nem így volt de hagyjuk...ha rászólnak a fülükre h spóroljanak akkor nem előz meg senki senkit mivel spórolnak......f1hirek-n már fennt is van h mi volt...
0
0
0
0
no avatar
Szívemből mutatott Webber, kár, hogy nem kente fel a kis taknyot a falra ! 😜
Vagy legalább lökte volna ki féktávon.😆
0
0
0
0
PoPet avatar
Nah akkor lereagálom, mert kezdek pipa lenni, hogy nyávogtok..
vettel sokkal gyorsabb volt a futamon, csak a kiállások nem jöttek ki jól.. Mikor bement Webber mellé ő elkezdte tolnia fal felé.. vettel szépen elment, és most sír mindenki.. Nem az a Formula 1 amit a Ferrari csinál Alonso-val, hogy Massának megmondják maradj mögötte.. Az nem verseny! Ez az volt... Amúgy honnan tudjátok, hogy Vettel nem e vett ugyanúgy vissza, mint Webber? Úgy is lehet gyorsabb.. Eddig az volt a baj, hogy nem mer előzni, most az a baj, hogy szépen előzött.. Ezt az egész csapatutsítást úgy be kellene tiltani és büntetni, ahogy van!! Egyébként, miért baj az, ha valaki nem tud veszteni? 😃 Nézzük azt, hogy milyen szép futam volt, és ne azon sírjunk, hogy volt legalább 1 gyönyörű előzés.. Mellesleg akármit is ködösít a ferka, a sok Alonsos szidja Vettelt, de Alonsot nem, pedig ő is megtagadta amit mondtak neki.. Rosberg helyébe pedig én kiakadtam volna és mentem volna előre... Az F1 már nem a versenyről szól sajnos... 😞
0
0
0
0
19ati93 avatar
Alonso elrontotta mert próbálta még erőltetni a dolgot de hát nem jött be...
Vettel Webber az kemény volt de mindkét fél érdekesen védekezett,célegyenesben Webber szinte felnyomta a pitwallra Vettelt aztán meg Vettel ezt meghálálva a visszafordítóban kiterelte őt szinte a pályáról...Nem csoda hogy egyik se örült ezek után főleg úgy hogy sporolásra bíztaták őket...

Rosberg Hamilton eset no comment számomra érthetetlen mért nem engedték csatába Rosberget,lehet hogy féltek hogy nagyon kifogy a cucc Hamiltonnak és kell egy hátvéd de akkor is
0
0
0
0
zotya0218 avatar
Rég volt már egyszerre ilyen izgalmas és csúnya futam.
Cseszka szerintem a Webber cumiztatásban benne volt az egész csapat, csak játsszák az agyukat.
Futtatják azt a kis majom Vettelt. Nagyon nem szeretem, elnézést kérek mindenkitől aki szereti.
0
0
0
0
cseszka avatar
Lizard +1.Hamilton fan vagyok,de Rosberg megérdemelte volna a 3.hejet,sajnos a csapat nem engedte.De a kretén Vettel is.
Webberre rászolnak h mostmár tartalékolyanak,köcsög meg megelözi.Jó seg..e k.ratnám valami eres néger f.rkával...Emigy jo futam volt,jobban tetszett mint az austrál.Most meg 3hét szünet.😕
0
0
0
0
Lizard avatar
1994 óta nézek F1-et, de ilyen feszült és kinos eredmény hirdetést még nem láttam!😂
0
0
0
0
DCMAN avatar
na ez gyönyörű 1 futam volt😆 szinte mindenki Alonsora tippelt győztesként erre a 2-ik kör elején pufff kiesett😆
0
0
0
0
Lizard avatar
Azt hiszem idén sem fogunk unatkozni...hasonló pazar szezon várható mint tavaly!
GO KIMI😆
0
0
0
0
Alonso01 avatar
Végre jónnak tűnik a Ferrari! Hajrá Fernando! Grat Kiminek!
0
0
0
0
DCMAN avatar
na ez király futam volt így elsőre...kár h nem láttam végig..majd az ismétlésben végignézem
0
0
0
0
19ati93 avatar
Vettelke versenyen legalább nem olyan gyors 😂 😂
Ferrari is szépen ment, de Kimiék jól taktikáztak és a gumik is bírták,grat nekik 😃
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Király futam volt Kimi nagyon jól ment , örülök , hogy ő győzött 😎
0
0
0
0
barnav avatar
igaz szép futamot ment!!!!!!😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
YEEESSS! Räikkönen<3 Egyszerűen a legjobb😃DDDDDDDD
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Vettelke nyerte a polet , ezért kár volt fentmaradnom....
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Ha csak ezért maradtam fent, akkor nagyon ideges leszek. Remélem lesz valami..
0
0
0
0
cseszka avatar
Remélem akkor is esni fog,csak ne ilyen nagyon.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Felkeltem reggelt időben, mondom megnézem az időmérőt. Erre meg lefújták és hajnalban magyar idő szerint nézhetem megint a folytatást!😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Nem volt akkora nagy Massa buktája,Gutierrezről meg kb egy árva szó nem esett pedig ugyanakkorát vagy nagyobbat bukott.
(Ugyanott)
Elég kemények már ezek a gépek szinte mindent bírnak,csak egy első szárnycsere kell😃
0
0
0
0
no avatar
Vicces volt, ráadásul most hajnalba nézhetem...😆

Ferrari szerintetek miből készült az idén, Massa keményen oda verte aztán mintha misem történt volna.😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
szép kis káosz rögtön az első időmérőn😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Ja,de éjjel egyig nem maradok fent h meglessem ki indul majd az elsö sorokbol.Majd reggel a futamonn.😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
roncsderbi 😆 első komoly téttel bíró esemény és a szakadó eső nem jó párosítás az látszik 😆

na ennyi volt 😞
0
0
0
0
V1VOnX avatar
ForzaFerrari and Alonso😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
Nagyon várom már! 😃 Hajrá Hamilton. Nagyon kíváncsi leszek, mit hoz ki a Merci-ből 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Hát erre énis,mert neki szurkoltam,és hát a mclaren is jövö évtöl mégjobban gyengül.Remélem leszek olyan erösek a mercivel,mint ahogy a tesztekenn.
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Kiváncsi leszek , hogy mit alakít Hamilton a mercivel...
0
0
0
0
DCMAN avatar
na kíváncsi leszek hogy mit hoz nekik😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
várható akciópontok alias DRS Zónák:

0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Jaj de várom az F1-et idén! 😃 Massa <3
Remélem nem lesznek idén olyan jók a Redbull-ok és szorosabb lesz a vb majd!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van, de akkor a szezon közepén kezdtük el tolni. Idán már teljes szezon mellett fog futni az is.
0
0
0
0
DCMAN avatar
az is van?jó tudni 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A tippversenyről se feledkezzetek meg! 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Fú de várom már te jó ég 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
3 hét az már nem vészes😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
15, 16, 17 March 2013
AUSTRALIA Melbourne

PRACTICE 1

21Days 06H 25M 06S

😎
0
0
0
0
DCMAN avatar
engem is 😂 de már nincs sok hátra😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
4.-jére is Vettel belegondolni is rossz 😜
Ausztrál az évadnyitó... én ott McLaren főlényt várok mindig jól mennek ott 😀 Talán Perez be is húzza első versenyét a Mekiben 😃

De már nagyon kezdődhetne,ezzel a sok irkálással csak hergelem magam 😂
0
0
0
0
DCMAN avatar
na ja 😆 kíváncsi leszek hogy idén lesz-e Red-Bull fölény vagy az lesz mint tavaly😊

am +1 a Formulának😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció