Segítség kérése a géped adatainak kitöltéséhez

2008. May 18., téma
Fórum » Az oldalról
Ha bármilyen probléma vagy kérdés merülne fel a "Géped adatai" rész kitöltésével, akkor nyugodtan írd meg és segítünk!
Hozzászólások: 520
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SyntaxXx avatar
victorio85 írta:
Sziasztok.A konfiguracio kitoltesevel van problemam.Van nekem egy amd athlon 64 X2 dual core processor 5600 + 2,91 GHz 2GB Ram gepem.az a problemam hogy mennyi GHz t irjak be a CPU -hoz?Mert a Wolfenstein jatek gepigenye 3200 GHz es az en gepemen siman ment,de a gepgeny azt irta hogy nem haladja meg a jatek koveteleseit,ugyanis es 2,91 GHz-t irtam be.Ez a problemam.Koszonom elore is


Annyit írj oda amennyivel fut a géped. Ezt a CPU-z nevü programmal le tudod ellenőrizni. Meg a játékoknál feltüntetett százalékok csak tájékoztató jellegűek, nem pontosak annyira.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.A konfiguracio kitoltesevel van problemam.Van nekem egy amd athlon 64 X2 dual core processor 5600 + 2,91 GHz 2GB Ram gepem.az a problemam hogy mennyi GHz t irjak be a CPU -hoz?Mert a Wolfenstein jatek gepigenye 3200 GHz es az en gepemen siman ment,de a gepgeny azt irta hogy nem haladja meg a jatek koveteleseit,ugyanis es 2,91 GHz-t irtam be.Ez a problemam.Koszonom elore is
0
0
0
0
flopy avatar
Sziasztok.Kezdő vagyok ebben a "Gépigény"témában,nem nagyon sikerül kitölteni a gépem adatait,a Pixel sahre résznél fagytam le teljesen.Toshiba Satellite L300 14x-es laptopom van és a segítségeteket kérném a géptermemben a kötelező adatok kitöltéséhez.
Mobile Intel(R) 965 Express Chipser Family versiom=8.15.10.1930
Intel(R) Celeron(R) CPU 560 @2.13GHz
2048MB RAM
1280x800 Pixels (32Bit)
Előre is köszönöm a segítségeteket,üdv.:Flpoy
0
0
0
0
kalaoi avatar
köszi 😀
sikerült😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
na feltöltötted akor kapsz olyanakat hogy forumokhoz,web,link,direkt,na az elsőt kimásolod és itt meg beilleszted
0
0
0
0
kalaoi avatar
abban segítenétek hogy hogy lehet képet felrakni
(a képfeltőltésre már feltöltöttem)
előre is köszi
0
0
0
0
no avatar
Nruhtas írta:
Ha bármilyen probléma vagy kérdés merülne fel a "Géped adatai" rész kitöltésével, akkor nyugodtan írd meg és segítünk/segítek!

(Kérd
ezni nem szégyen!)


hello csak annyit szeretnék kérdezni, hogy nekem asus X53B gépem van és hogy futna-e rajta a crysis 2? elöre is kösz a választ
[url][/url]
0
0
0
0
rambobo avatar
Hello!
Valaki megtudná mondani a részletes adatait?
AMD Radeon HD 6680G2 crossfire dual graphics 1GB DDR3
0
0
0
0
Darkness avatar
Én ezt találtam: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
NVIDIA GEFORCE GT520 2048MB DX11 DVI/HDMI ,
6 CH HD audió


ennek mi a GPU és a memoria Órajele?
PLS válaszoljatok
0
0
0
0
no avatar
AMD QUAD CORE HD GAMER X4 4X3000Mhz
AM3 64Bit Support Phenom II X6
4096MB DDR3 RAM
500GB SATA HDD
20X dual layer DVD író
NVIDIA GEFORCE GT520 2048MB DX11 DVI/HDMI ,
6 CH HD audió
10/100 Lan,
6DB USB 2.0, 2db elõlapi USB + audio
Fekete-ezüst ATX kivitel. NEKEM ILYEN A GÉPEM MIHEZ MIKE IRJAK PLS
0
0
0
0
no avatar
Hello!

Olyan kérdésem lenne, hogy a processzorom Intel Celeron E3400 kétmagos. A VGA alaplapi, de akarok bele venni egy HD5670-es 1GB-os kártyát. Ezért a gépem adatait ezzel az adatokkal töltöttem ki. Megnéztem a COD MW3 gépigényét és 100%-ot mutatott a gépemhez. Nekem azonban a proci teljesítménye gyanús, ugyanis Core 2 Duo ajánlott hozzá, nekem igaz, hoyg két magos, de cerka, vagy ettől függetlenül tényleg reális a 100%-os futás? Nem szeretnék sokat költeni a gépemre, de egy videókarit beruháznék 20 körüli áron, viszont procit nem szeretnék újat venni.
0
0
0
0
no avatar
Helló mindenki!

Azt szeretném megkérdezni hogy a processzorom elég erős e a battlefield 3 hoz
Mobile Intel® Core™ i3 Mobile I3-2310M ez a processzor van a gépemben.
0
0
0
0
djjingoo avatar
Ha HT-s procim van, akkor 1 vagy 2 magot jelöljek be?
0
0
0
0
alpyka2 avatar
ok kosz 😃

hogyan tudnam megnovelni a merevlemezem kapcitasat es alpaplapon lehet cserelni videokartyat?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lehet belerakni.

Prociból olyat, amelyet az alaplap támogat. Tehát tudni kell az alaplap nevét és akkor meg kell nézni a támogatási listát.

Videókártyánál pedig a PCI-E X16 foglalatra kell figyelni. Tehát egy AGP-st ne akarjunk belerakni a PCI-E X16-ba. Na meg persze a megfelelő tápegységre is kell figyelni. Nem árt egy minőségi tápot rakni a gépbe komolyabb VGA esetén. Ráadásul a videókártya igényelhet plusz csatlakozókat a tápról.
0
0
0
0
alpyka2 avatar
de vn egy haverom 960MB ramja vn s az enyem 1GB es neki sokkal nagyobba memoriaja mint az enyem

meg egy kerdes: a gepbe belehet szerelni video kartyat es procit?
0
0
0
0
levente59 avatar
cseszka írta:
levente59 írta:
Sziasztok!
Mi a Gainvard Gefore 9800GT (1Gb)-os kártyámnak mi a legújabb, támogatott Pixel shader-verziója. Azt sem tudom mit jelent és, hogy hol lehet megnézni. PLS help.


annak a karinak 4.0 a pixel shader verzioja.


Köszi a választ. 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
levente59 írta:
Sziasztok!
Mi a Gainvard Gefore 9800GT (1Gb)-os kártyámnak mi a legújabb, támogatott Pixel shader-verziója. Azt sem tudom mit jelent és, hogy hol lehet megnézni. PLS help.


annak a karinak 4.0 a pixel shader verzioja.


alpyka2 írta:
sziasztok lehet nm ide tartozik ez a kerdes de azert meg irom hogyan tudnam megnovelni a gep memoriamat ha kene vlmit vegyek bele akkor mi lenne az es kb mennibe kerulne?



Már benne van a kérdésben,memóriát(ramot) kell venned ha növelni akarod a méretét.
Ezek pár ezer Ft-tol indulnak.Attol függ mien memo kell
Létezik: SD(Ösrégi tipus),DDR,DDRII,DDRIII.
Megnézed mien van a gépedben és ugy rábirsz keresni mennyibe kerül.
0
0
0
0
alpyka2 avatar
sziasztok lehet nm ide tartozik ez a kerdes de azert meg irom hogyan tudnam megnovelni a gep memoriamat ha kene vlmit vegyek bele akkor mi lenne az es kb mennibe kerulne?
0
0
0
0
levente59 avatar
Sziasztok!
Mi a Gainvard Gefore 9800GT (1Gb)-os kártyámnak mi a legújabb, támogatott Pixel shader-verziója. Azt sem tudom mit jelent és, hogy hol lehet megnézni. PLS help.
0
0
0
0
wdavid avatar
tasiadam írta:
nekem a kutyasem hiszi el hogy a VGA-m GDDR3 128bittel 3000MHz körül van... az everest enyit ír.


a videókártya memória órajele esetleg 😃
0
0
0
0
dietreeth avatar
Nemtudom hogy ez ide illik-e de hogyan kell feloldani a magokat?😃 BIOS ban tudom de azon belül nem 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
van hogy az is jelentéktelen
pl dirt 3 nál meg GTA IV nél 😃
0
0
0
0
TomiMan avatar
Kösz!
Az oké de 67 vagy 80 azért mégse mindegy😆
0
0
0
0
niteforce avatar
effektívet kell, de azért ne vedd túl komolyan a százalékokat az csupán "tájékoztató jellegű info"
0
0
0
0
TomiMan avatar
Am a VGA-hoz az effektív mem órajelet kell írni vagy nem?😊 Mert eddig az effektív volt és a BF3-ra zölddel jelezte az 5670-et, ami képtelenség, legalább is ajánlott gépigényre az.😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én se 2784 mb-ot írtam, pedig a d😆iag annyit jelez! 1024 mb-ot írtam, mert az a valódi memóriája. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
akkor ízt írd. a 2600-nak nem sok szüksége van 1 GB RAM-ra.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A rendes dedikált memóriát kell beírni!
0
0
0
0
xlife avatar
niteforce írta:
de van, hypermemory a neve. ha kevésnek bizonyul a VGA-nak a saját memóriája, kölcsön tud venni a rendszermemóriából.


Csak nem a VGA saját memóriája bővül.Az hogy el tud venni innen onnan az csak egy lehetőség.
0
0
0
0
niteforce avatar
de van, hypermemory a neve. ha kevésnek bizonyul a VGA-nak a saját memóriája, kölcsön tud venni a rendszermemóriából.
0
0
0
0
xlife avatar
Már bocs, de ilyen hogy "bővülő memóriás videókártya" nincs.Bírom hogy miket ki nem tudtok találni ...
0
0
0
0
GTRAKY avatar
nkm bovulo memorias videokartyam van 256 tol 1024ig tud bovulni de mit irjak be 256? 1024?
0
0
0
0
sanya999 avatar
Köszönöm szépen a segítséget. Mostmár tökéletesen működik😀
0
0
0
0
niteforce avatar
igen, a kis mezobe 2500-at irj.
0
0
0
0
sanya999 avatar
Blerden. Core 2 Duo @ 2.5GHz így van beírva. Átírjam Mhz-re?
0
0
0
0
Blerden avatar
sanya999 írta:
helo nekem az a problémám, hogy a processzorom minden játéknál piros,még az ilyen 1.7Ghz gépigényű játékoknál is, a procim: Intel E3300 dual 2.5 (remélem jól írtam) valaki tudna segíteni? előre is köszi.


Mhz-ben adtad meg? Tehát 2500Mhz.
0
0
0
0
sanya999 avatar
helo nekem az a problémám, hogy a processzorom minden játéknál piros,még az ilyen 1.7Ghz gépigényű játékoknál is, a procim: Intel E3300 dual 2.5 (remélem jól írtam) valaki tudna segíteni? előre is köszi.
0
0
0
0
no avatar
Nruhtas írta:
Ha bármilyen probléma vagy kérdés merülne fel a "Géped adatai" rész kitöltésével, akkor nyugodtan írd meg és segítünk/segítek!

(Kérdezni nem szégyen!)

helo....
ma vettem egy laptopot....az adatlapomon van,segítség kellene a kitöltéshez,hogy a gépigényt jobban vágjam...köszi
0
0
0
0
GTRAKY avatar
hassi írta:
Hali
GPU-Z 0Mhz-t ír memória órajelnek, ilyenkor mi a teendő?😃


lopj a procibol😆😆😆
0
0
0
0
hassi avatar
Hali
GPU-Z 0Mhz-t ír memória órajelnek, ilyenkor mi a teendő?😃
0
0
0
0
GTRAKY avatar
nekem olyan a vidkarim hogy ha van ram szabadon 256 megarol 1024-ig bovul hogy lehet ezt metenni?
de pl volt olyan jatek aminek kellet a 2 gb ram(annyi van es a 512 megas vidkari
hogy tegyem be?
0
0
0
0
gacso avatar
hát nem tudom lehet de én csak ezt találtam 256-osban😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gacso írta:
0423mark írta:
Sziasztok valaki megtudná nekem mondani mennyi a GPU-m órajele a videokártyám NVidia GeForce 8400 GS 256mb



GPU:567MHz, RAM:667MHz


az már tuningolt elvileg vagy nem? 1000 az effektív memória
0
0
0
0
0423mark avatar
Köszönöm szépen a segítséget
😀
0
0
0
0
gacso avatar
0423mark írta:
Sziasztok valaki megtudná nekem mondani mennyi a GPU-m órajele a videokártyám NVidia GeForce 8400 GS 256mb



GPU:567MHz, RAM:667MHz
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció