Segítség kérése a géped adatainak kitöltéséhez

2008. May 18., téma
Fórum » Az oldalról
Ha bármilyen probléma vagy kérdés merülne fel a "Géped adatai" rész kitöltésével, akkor nyugodtan írd meg és segítünk!
Hozzászólások: 520
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Vannak olyan vgak amik ket gpu-val vannak, ezek x2 jelolest kapnak!
dx10 azert nem birod bejelolni mivel xp-d van fent es az dx9-tol nagyobbat nem hasznal!
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm szépen neked is Megaisten : DD
0
0
0
0
no avatar
Köszi : D és asszem DirectX 10-em van de miért csak a 9-et lehet bejelölni?
"Full Microsoft DirectX 10 Support
A DirectX® 10 GPU with full Shader Model 4.0" ezt a mondatot találtam róla 5 perce.
Ja és ha már ennyire benne vagyunk GPU magok száma(egy kártyán) mennyi lehet? Szerintem 1 de ha tudnál róla valamit mondani az nagyon jó lenne. Előre is Köszönöm.
0
0
0
0
Megaisten avatar
handris írta:
http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-9300m-g
Mekkora lehet a legújabb, támogatott pixel shader verzió? Sehol sem találom. Előre is köszi.
Erre gondolsz.😃 https://kepfeltoltes.hu/120824/Ashampoo_Snap_2012.08.24_11h59m37s_001__www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
no avatar
http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-9300m-g
Mekkora lehet a legújabb, támogatott pixel shader verzió? Sehol sem találom. Előre is köszi.
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a segítséget 😃
0
0
0
0
no avatar
http://ark.intel.com/products/37160/Intel-Pentium-Processor-T3200-(1M-Cache-2_00-GHz-667-MHz-FSB)-Socket-P
Ez a proci van a laptopomban.
A gép adatainál ahol kéri a proci magjának órajelét oda 2000MHz-t kell írnom vagy az FSB speednel feltüntetett 667MHz-et??
Tudom buta kérdés de nagyon új vagyok ebben a témában előre is köszi a segítséget.😃D
0
0
0
0
spleenszuru avatar
engem zavar 😆
beírom akkor az effektívet : D
köszönöm.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én az effektívet szoktam, bár nincs jelentősége, hogy zöld vagy piros. 😆
0
0
0
0
spleenszuru avatar
sziasztok !

olyan kérdésem lenne, hogy a VGA adatoknál a memória órajelhez a valódit kell írni, tehát amit állítgatok pl. az msi afterburnerben, vagy amit effektívként ír, azaz a dupláját ?

( csak mert fura, hogy a mem. órajelem elég sok helyen piros 😃 )
0
0
0
0
Megaisten avatar
furu83 írta:
az alapvető dolgokat tudom,de a többi nekem magas!jo nem vagyok egy zseni,hozzá teszem!kerestem a gép papirjai között semmit nem találtam!
AIDA64 progi, CPU-Z, GPU-Z progik mindent adatott leirnak a gépedröl.😃
0
0
0
0
no avatar
az alapvető dolgokat tudom,de a többi nekem magas!jo nem vagyok egy zseni,hozzá teszem!kerestem a gép papirjai között semmit nem találtam!
0
0
0
0
Sziasztok avatar
közi,ez tényleg nagyon jó
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gpu-z ír ki mindent róla.
0
0
0
0
Sziasztok avatar
Nvidia GeForce 8400 GS-nek el tudná mondani valaki a tulajdonságait???
feltettem az everestet de azon se igazodtam ki nagyon
előre is köszi
0
0
0
0
no avatar
és ez a proci milyen egymagosnak felel meg kb?
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem HD 5550-em van, a Tiéd jobb, bár az enyém is megállja a sarat, GTA IV-gyel is, CoD Black Ops-szal is.
0
0
0
0
niteforce avatar
Szedj le egy GPU-z -t és mindent megmutat amire kíváncsi vagy a VGA val kapcsolatban.
Ez egy netes gép, egy belépő szintű noti, ezzel játszani nem nagyon fogsz tudni. Max régebbiekkel. Újakat ezen nem tudsz futtatni sajnos.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok a videó kártyámról lenne szükségem infokra mert nem igen találok meg h kb mire használhatom a gépem amit tudok róla azt leirom ide engem az érdekelne h kb mi az amit bir játékok terén meg ha esetleg valakinek van tapasztalata h milyen is ez a gép várom a válaszokat,véleményeket amit tudok róla: a tipusa msi cr 650 hdd 500 gb ram 4 gb ddr3 led:15.6" HD 1366x768 VGA: amd radeon HD6310 graphics CPU amd dual core processor E-350, srs pc sound röviden ennyi amit tudok köszön előre is a segitségeteket
0
0
0
0
Bicike avatar
Lehet, hogy S.M 5.0, nekem is annyi, de az XP csak S.M. 3.0-át támogat...
0
0
0
0
pellesmartin avatar
Asus 210 Silent
Mennyi a Pixel Shaderje?
és a többit is leírnátok?
memória órajele stb... előre is köszi

UI: +ba leírnátok hogy vinné-e a GTA 4 et Mediumon?
0
0
0
0
NikyZ avatar
Busz-sebesség 199.5 MHz
Előírt Busz-sebesség 798.0 MHz
Mag frekvencia 1800 MHz
Busz frekvencia 200 MHz
ezek közül melyik a memória órajele?
0
0
0
0
R3mZy avatar
Sziasztok, Segitene valaki egy 8800GTS 320mb kitöltésébe? összekeveredek benne nem nagyon értem még..:\
0
0
0
0
Master Killer avatar
Processzornál nem lehet bejelölni 8 magot!
0
0
0
0
mtrelax avatar
Sanchez írta:
Próbálj meg felrakni egy újabb Aida-t. Annak már biztosan fel kell ismernie mindened.


Köszönöm megpróbálom!!


Na meg is van tökéletesen működik, mindent felismer köszi a tippet és ajánlom mindenkinek!! 😀
0
0
0
0
Sanchez avatar
Próbálj meg felrakni egy újabb Aida-t. Annak már biztosan fel kell ismernie mindened.
0
0
0
0
mtrelax avatar
Nekem az everest nem ismer fel mindent!? a procit is csak 4magosnak látja, és az alaplapot ismeretlen-ként tünteti fel. Gond?? ja itt a gépem adatlapjánál nem lehet bejelölni h 8 magos a proci, csak 6-ot
0
0
0
0
lepr16 avatar
ComAndor írta:
Everest a legjobb progi nekem mindenben segített 😆


Én is azzal tudtam csak kitölteni! 😀
0
0
0
0
lepr16 avatar
buza82 írta:
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni Sajnos nem vagyok benne biztos,hogy a videokártyámnak az adatait helyesen adtam-e meg.
Ezért segitséget szeretnék kérni
Vga. adatai: Integrált Ati Mobility Radeon HD 4200 (RS880M)
és Laptopról van szó.
Válaszotok elöre is köszönöm!


Én egy Everest-et ajánlanék, és amit ott ír, azt írd be te is ide!😊
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni Sajnos nem vagyok benne biztos,hogy a videokártyámnak az adatait helyesen adtam-e meg.
Ezért segitséget szeretnék kérni
Vga. adatai: Integrált Ati Mobility Radeon HD 4200 (RS880M)
és Laptopról van szó.
Válaszotok elöre is köszönöm!
0
0
0
0
patrikk911 avatar
üdv, nem géphez tartozik de nem tudok új képet rakni magnak hogy kell?
0
0
0
0
toopa avatar
mtrelax írta:
egy hülye kérdés:
a vidkarim órajelét keresném pontosan de két külön értéket is találok
http://kepfeltoltes.hu/view/120506/797175129desktop_www.kepfeltoltes.hu_.png
akkor most??

Az Engine a gpu órajele, a Processor után található érték pedig a shader órajel.
0
0
0
0
mtrelax avatar
egy hülye kérdés:
a vidkarim órajelét keresném pontosan de két külön értéket is találok
http://kepfeltoltes.hu/view/120506/797175129desktop_www.kepfeltoltes.hu_.png
akkor most??
0
0
0
0
turkish avatar
Köszi! Most 1366x768-ban jól megy minden. A fullhd monitoron milyen hasonló felbontású /torzításmentes/ képet állíthatok be? 1280x720? esetleg vmi magasabb? Köszönöm a segítséget! 😀
0
0
0
0
turkish avatar
Sziasztok! Én mindent tudok a gépemről, csak az érdekelne, hogy kb. milyen felbontást vesznek alapul a követelmények.... Most akarok full hd monitort venni és nem tom egyáltalán van e olyan játék, ami el is menne ezen a felbontáson a cuccommal.

Köszi! Most 1366x768-ban jól megy minden. A fullhd monitoron milyen hasonló felbontású /torzításmentes/ képet állíthatok be? 1280x720? esetleg vmi magasabb? Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
no avatar
Akkor jól tudtam én. 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Tápot nembirod,csak ha leveszed az oldallapot,memóriát az alaplap menü SPD re kattintva,odd meg hdd a háttértár menüben,logikai meg fizikai meghajtók.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Azt meg tudnátok mondani,hogy hol nézzem meg Everestben a Memória,Tápegység és az Optikai meghajtó nevét?
Meg a merevlemezt sem tudom,hogy jól írtam-e be. 😶
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Sziasztok!
Egy régebbi gép adatait töltötem fel nem is olyan rég és a helyzet az , hogy ezen a gépen még windows 2000 professional oprendszer van, de az adatok kitöltésnél nem tudok windows xp-nél régebbi rendszert kiválasztani.
Van erre valami megoldás, vagy így marad ?
😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hangkártya típustá hol nézzem meg?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a maxot add meg cpu nál. A gpu-z meg kiírja a vidikari minden adatát.
0
0
0
0
bszabo01 avatar
Sziasztok!
Lenne egy pár problémám az órajelekkel kapcsolatban.
1:A CPU órajelének a gép adatlapján azt a maximális értéket adjam meg amit a CPU elérhet? Pl.: A procim 2,2ghz-es de TurboBoost-al automatikusan felhúzza 3,1ghz-re, szóvla akkor 2,2-t vagy 3,1-et adjak meg?
2:A grafikus egység órajelei sem tiszták: van-e olyan program amivel megtudom a mag/memória órajel maximális értékét pontosan?

Előre is köszi!
0
0
0
0
Katka33 avatar
Sziaztok,Megint én lennék.Annyi bajom lenne hogy én nem igen értek az everest programhoz éshát nem igen tudtam megnézni h mekkora is valojában a gépem. ugyhogy ha valahogy tudnátok segiteni megköszönném.(És egy játékkal kapcsolatban aki ért hozá irjon kéremszépen) (Call Of Duty 4 Modern Warfare)
😀
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
victorio85 írta:
de nekem 2 magos,az nem szamit?akkor is 2,91,az nem azt jelenti hogy a mint ha 2szer annyi lenne???


De, számit. De azt be tudod jelölni ott a Processzor menüpont alatt lévő "processzor magok száma"-ba. De a 2 mag nem azt jelenti hogy kétszereződik a Ghz száma.
0
0
0
0
no avatar
de nekem 2 magos,az nem szamit?akkor is 2,91,az nem azt jelenti hogy a mint ha 2szer annyi lenne???
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Katka33 írta:
Hello,Én sem tudom a gépem adatait hát megprobálnám😀 Nvidya Gefore 9500Gt videokártya van a gépbe.alapbol 512mb ram van a gépbe. és ha valahogy megtudnád mondani a gép adait is akkor nagyon ürölnék elöre is köszi😀


A géped adait a(z) everest ultimate nevű programmal meg tudod nézni.

[LINK]
0
0
0
0
Katka33 avatar
Hello,Én sem tudom a gépem adatait hát megprobálnám😀 Nvidya Gefore 9500Gt videokártya van a gépbe.alapbol 512mb ram van a gépbe. és ha valahogy megtudnád mondani a gép adait is akkor nagyon ürölnék elöre is köszi😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció