Segítség kérése a géped adatainak kitöltéséhez

2008. May 18., téma
Fórum » Az oldalról
Ha bármilyen probléma vagy kérdés merülne fel a "Géped adatai" rész kitöltésével, akkor nyugodtan írd meg és segítünk!
Hozzászólások: 520
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TaylorXIII avatar
desireclair írta:
A GPU-z ben,a shaders-nél azt írja hogy:4pixel/2vertex.Akkor most mit írjak a pixel shader-verzióhoz?


Előző hozzászólásomból kiderül.
0
0
0
0
desireclair avatar
A GPU-z ben,a shaders-nél azt írja hogy:4pixel/2vertex.Akkor most mit írjak a pixel shader-verzióhoz?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Tomimol írta:
https://kepfeltoltes.hu/121111/929812723K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

a pixel shader verziot valaki kihamozna nekem ebbol


Pixel Shader 5.0-d van. DirectX Supportnál írja: 11.0/SM5.0
0
0
0
0
Tomimol avatar
https://kepfeltoltes.hu/121111/929812723K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

a pixel shader verziot valaki kihamozna nekem ebbol
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Koko7 írta:
Sziasztok tudnátok nekem mondani valamit erről a videókártyáról:
AMD Radeon HD 6530D
mert nem tudom kitölteni a gépem adatait előre is köszönöm!


GPU órajele: 444 MHz. Grafikus magot tedd egyre. Egyébként támogatja a DX11-et szóval azt beírhatod. Memória órajele elvileg ugye 1866 effekív mert a RAMból használ. és mérete hát attól függ mennyit használ a RAMból most. Ez elvileg 900 MHz.

Szóval GPU:444 Mhz
memória órajele: 900 MHz de RAMtól függ szerintem.
memória mérete:Amennyit ír a rendszer, hogy nem használható a rendszer ablaknál.
Pixel shader: 5.0
DX verzió: DX 11

itt van ez a teszt ha érdekel olvasd végig. [LINK] Az integrált videokártyád egy HD 6450 teljesítményével ér fel. Nem túl erős eléggé belépőszintű kártya. Tudsz mellé rakni viszont egy HD 6450 vagy egy HD 6570 vagy egy HD 6670 videokártyát s így már nem olyan gyenge. Ha HD 6670-et teszel mellé akkor már mondható, hogy van egy középkategóriás kártyával felérő teljesítményed. HD 6570 vagy HD 6450-el is lesz plusz teljesítményed de azért mérsékeltebb mint a HD 6670-el.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudnátok nekem mondani valamit erről a videókártyáról:
AMD Radeon HD 6530D
mert nem tudom kitölteni a gépem adatait előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
toopa írta:
bencus94 írta:
am mit írjak a videókártyára?!
mert az EVEREST a számítógép összegzésénél RADEON 9600 PRO Family-t ír, de a GPU-nál meg Connect3D RADEON 9250-t ír...
akkor most melyik a jó?!
mert a 2-hoz 238 mhz-s GPU órajelet ír...

Akkor neked Radeon 9250-es vga-d van, amiek 240MHz-en megy a gpu-ja.


9250 passzív hűtésű, 9600 pro aktív, van rajta venti, nézd meg milyen.😀
0
0
0
0
toopa avatar
bencus94 írta:
am mit írjak a videókártyára?!
mert az EVEREST a számítógép összegzésénél RADEON 9600 PRO Family-t ír, de a GPU-nál meg Connect3D RADEON 9250-t ír...
akkor most melyik a jó?!
mert a 2-hoz 238 mhz-s GPU órajelet ír...

Akkor neked Radeon 9250-es vga-d van, aminek 240MHz-en megy a gpu-ja.
0
0
0
0
no avatar
am mit írjak a videókártyára?!
mert az EVEREST a számítógép összegzésénél RADEON 9600 PRO Family-t ír, de a GPU-nál meg Connect3D RADEON 9250-t ír...
akkor most melyik a jó?!
mert a 2-hoz 238 mhz-s GPU órajelet ír...
0
0
0
0
Bl0ck avatar
bencus94 írta:
Sziasztok!
RADEON 9600 PRO Family videókrtyának a GPU órajele mennyi?
Köszi a választ: Bencus


Úgy tudom 400Mhz.
0
0
0
0
toopa avatar
bencus94 írta:
Sziasztok!
RADEON 9600 PRO Family videókrtyának a GPU órajele mennyi?
Köszi a választ: Bencus

Elvileg 400 MHz.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
RADEON 9600 PRO Family videókrtyának a GPU órajele mennyi?
Köszi a választ: Bencus
0
0
0
0
sisko avatar
A képet feltöltöd valamilyen képtárhelyre (pl.kephost.net,kepfeltoltes.hu,stb),és a kapott linket (lehetőleg a direktlinket) másolod be a géped profiljánál.
0
0
0
0
atika80 avatar
Hali valaki tudna segiteni nem tudok a gépemröl lépet feltölteni hogyan kell?
0
0
0
0
sisko avatar
Haraposs írta:
Nem lehet megadni a gépnél azt hogy 2 és fél giga ramom van, mit tudok tenni ez ellen?😃D

Vagy tegyél bele vagy vegyél ki fél gigát 😆 és már jó lesz.
Komolyra fordítva az oldallal kapcsolatos dolgoknál is kérdezheted vagy javasolhatod,hogy ezt is lehessen választani,bár nem hiszem,hogy ez egy túl gyakori érték lenne.
0
0
0
0
Haraposs avatar
Nem lehet megadni a gépnél azt hogy 2 és fél giga ramom van, mit tudok tenni ez ellen?😃D
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Sezx írta:
TaylorXIII írta:
Sezx írta:
hogy tudok képet feltölteni?😃😃 olyan rég volt már hogy elfelejtetem akárhogy csűröm csavarom a belinkelést vmibe mindig beleköt


[LINK] miután feltöltötted a képet a direkt linket másold be a mezőbe.

köszi szépen😃


szóra sem érdemes😀
0
0
0
0
Sezx avatar
TaylorXIII írta:
Sezx írta:
hogy tudok képet feltölteni?😃😃 olyan rég volt már hogy elfelejtetem akárhogy csűröm csavarom a belinkelést vmibe mindig beleköt


[LINK] miután feltöltötted a képet a direkt linket másold be a mezőbe.

köszi szépen😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Superlompos írta:
TaylorXIII írta:
Superlompos írta:
Ha Xp van bejelölve, akkor nem is lehet shader 5-öt jelölni. Jelöld be az op.rendszernél a Windows 7-et, s akkor már lehet a shader 5-öt is jelölni.


Az oké de szerinted milyen operációs rendszere van?😃 Ha xp-je van tökmind1 ,hogy shader 5.0 mert képtelen az xp kezelni dx 10,11-et, nem?
Azt gondoltam azt már csak tudja, hogy milyen oprendszere van.

Mellesleg ha XP van bejelölve és DX 9.0c akkor ott marad a shader 4.x is.
DX 9.0c még tudja shader 4.x-et? Olyasmit olvastam, hogy a c jelzés azt jelenti hogy a pixel és vertex shader 3.0-t támogatja. De akkor még megy a SM 4.x is?


A dx9c csak shader 3-at tud. A dx10 a shader 4. a dx10.1 a shader 4.1, a dx11 pedig a shader 5.


vágom de akkor mik ezek a nyomorék gépigények? h DX9.0c-t kér DX-nél DE vganál DX11 van írva? vagy fordítva DX9.0.c kártya van írva VGAnál és DXnél meg DX11. Tényleg ekkora baromságokkal dobják ki a gépigényeket?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
TaylorXIII írta:
Superlompos írta:
Ha Xp van bejelölve, akkor nem is lehet shader 5-öt jelölni. Jelöld be az op.rendszernél a Windows 7-et, s akkor már lehet a shader 5-öt is jelölni.


Az oké de szerinted milyen operációs rendszere van?😃 Ha xp-je van tökmind1 ,hogy shader 5.0 mert képtelen az xp kezelni dx 10,11-et, nem?
Azt gondoltam azt már csak tudja, hogy milyen oprendszere van.

Mellesleg ha XP van bejelölve és DX 9.0c akkor ott marad a shader 4.x is.
DX 9.0c még tudja shader 4.x-et? Olyasmit olvastam, hogy a c jelzés azt jelenti hogy a pixel és vertex shader 3.0-t támogatja. De akkor még megy a SM 4.x is?


A dx9c csak shader 3-at tud. A dx10 a shader 4. a dx10.1 a shader 4.1, a dx11 pedig a shader 5.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Sezx írta:
hogy tudok képet feltölteni?😃😃 olyan rég volt már hogy elfelejtetem akárhogy csűröm csavarom a belinkelést vmibe mindig beleköt


[LINK] miután feltöltötted a képet a direkt linket másold be a mezőbe.
0
0
0
0
Sezx avatar
hogy tudok képet feltölteni?😃😃 olyan rég volt már hogy elfelejtetem akárhogy csűröm csavarom a belinkelést vmibe mindig beleköt
0
0
0
0
mtrelax avatar
TaylorXIII írta:
Nem

Köszi!
0
0
0
0
mtrelax avatar
Sziasztok! Kérdésem lenne: most már sikerült CrossFire-ba kötni a két vidkarimat, a gépem adatlapján ilyenkor kell vmit szerkeszteni a multi-vga bejelölésén kívül??
Előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Superlompos írta:
Ha Xp van bejelölve, akkor nem is lehet shader 5-öt jelölni. Jelöld be az op.rendszernél a Windows 7-et, s akkor már lehet a shader 5-öt is jelölni.


Az oké de szerinted milyen operációs rendszere van?😃 Ha xp-je van tökmind1 ,hogy shader 5.0 mert képtelen az xp kezelni dx 10,11-et, nem?
Azt gondoltam azt már csak tudja, hogy milyen oprendszere van.

Mellesleg ha XP van bejelölve és DX 9.0c akkor ott marad a shader 4.x is.
DX 9.0c még tudja shader 4.x-et? Olyasmit olvastam, hogy a c jelzés azt jelenti hogy a pixel és vertex shader 3.0-t támogatja. De akkor még megy a SM 4.x is?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha Xp van bejelölve, akkor nem is lehet shader 5-öt jelölni. Jelöld be az op.rendszernél a Windows 7-et, s akkor már lehet a shader 5-öt is jelölni.
0
0
0
0
no avatar
TaylorXIII írta:
Hát program ott írja, hogy GPU clock ennek az értékét írd a GPU órajele szövegdobozba.
Ettől jobbra van az h memory s ennek az értékét meg írd a memória órajele szövegdobozba, memória méretéhez azt írd amit a memory sizenál ír a program. DirectXhez amit a DirectX supportnál ír/ami meg per jel után van azt meg a Legújabb támogatott Pixel shader-verzióhoz írjad be. GPU magok számánál az 1-est válaszd.


Még 1 problémám van, hogy azt írja pixel shader 5 van a gépben, de itt nemlehet azt választani

Köszönöm a segítéget, sikerült mindent 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Hát program ott írja, hogy GPU clock ennek az értékét írd a GPU órajele szövegdobozba.
Ettől jobbra van az h memory s ennek az értékét meg írd a memória órajele szövegdobozba, memória méretéhez azt írd amit a memory sizenál ír a program. DirectXhez amit a DirectX supportnál ír/ami meg per jel után van azt meg a Legújabb támogatott Pixel shader-verzióhoz írjad be. GPU magok számánál az 1-est válaszd.
0
0
0
0
no avatar
Ezeket leszedtem meg rájöttem de a gpu magok számát azt nemtudom miaz, meg az órajelet sem :/


TaylorXIII írta:
aTotya írta:
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, mert sajnos nem vagyok egy számtech zseni. Már 3 szor tölöttem ki a gépem adatait, úgy ahogyan szerintem helyes, bár arról hogy a GPU mi lehet arról fogalmam sincs :/
HP Pavilion G6-1206EH A5M16EA Notebook -om van ha valaki kitudnád nekem írni az adatokat amiket be kellene írnom, azt nagyon megköszönném.


Én erre már máshol válaszoltam. Jobban figyeld a topicokat ha kérdezel valamit....
HD 6470M van benne de pontos adatokhoz inkább töltsd le ezt rakd fel és írd ki belőle az adatokat:[LINK]
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ezek a videokártyák nagyjából egyszintűek 3DMark tesztekben pl 06-ban. De játékban elég különböző eredményeket találtam. De én nem vagyok ám akkora szaki szóval szerintem inkább döntsd el, hogy mire akarsz venni laptopot vagy csak gondolkodj el rajta s utána ebe topicba írjál s ők szerintem fognak tudni majd neked ajánlani olyan laptopot amilyen neked kell. topic:[url]http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=103&rowstart=775[/url]

vagy ide:[url]http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=6&rowstart=20275[/url]
0
0
0
0
no avatar
TaylorXIII írta:
mangusztai írta:
TaylorXIII írta:
Oké de csak 160 stream processzora van és 8 textúrázó egysége és 4 raszterizáló egysége s ezek memóriánál sokkal többet számítanak s a memóriabusz is csak 64 bites akkor mit ér a GDDR5-el? S am mitől biztos, hogy GDDR5-ös? Én azt találtam, hogy lehet GDDR3/GDDR5 s ő nem pontosított, hogy neki melyik van. Vagy te hol találtad meg?😃 Am még ha GDDR5-ös is akkor is (900*64*4)/8=22800 MB/sec a sávszélessége ami elég kevéske sajnos😞 Ha GDDR3 akkor meg még kevesebb😞





Hi, végül ezt választottam....csak a kérdés, h szerinted avideókártyája, gyengább, jobb vagy ugyanolyan kategóriájú, mint az előző általam linkelt gépé?

Intel® Core™ i5-540M Processzor (3M Cache, 2.53 GHz)
Chipkészlet Intel® HM55 Express
Memória 4GB DDR3/1333 MHz
Merevlemez 500GB 5400RPM SATA
Kijelző méret 15.6" WXGA HD-LED GlareType 1366x768 pixel
Grafikus vezérlő NVIDIA® GeForce® G 310M / 1GB GDDR3 + Optimus Technológia
Optikai meghajtó 8x DVD+-RW DL drive
Operációs rendszer FreeDos
LAN 10/100mbps LAN
WLAN Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Bluetooth 2.1
HSDPA Nincs
Videó Nem
Audió HD Audio
VGA port Van
HDMI port Van
Display port Nincs
Ujjlenyomat olvasó Nincs
Webkamera 0,3MPixel - 640x480 felbontással
Kártyaolvasó 5in1 Card reader
Express Card Reader Nincs
Firewire Nincs
E-SATA Nincs
USB port 4db USB 2.0
Akkumulátor 4400 mAh (Lithium-ion)
Extrák Nincs
Súly 2.6kg
Méret 376.8 x 249.8 x 17.3/34.9mm
Garancia 24 hónap



Gyengébb a videokártya. Legalább átlagosan 20%-al és ráadásul nem is támogatja a DirectX 11-et.


Na...szerencse h fölvilágosítottál erről, mert kajak megvettem volna holnap, és most kb szerintem a hajamat tépném..:😃 Ez az i-5ös proci kicsit megtévesztett😃 na de tényleg egy utolsó javaslat, erről mit gondolsz? :

SONY VAIO PCG-5S6P

Windows Vista 64-bit Operating System
2.53 GHz Intel Core2 Duo Processor P8700
3 MB Cache Memory
4 GB DDR2 SDRAM
320 GB Serial ATA 7200 Rpm Harddrive
DVDRW/R DL/RAM Drive
512 MB ATI Mobility Radeon HD 4570 Graphic
13.3" wide (WXGA: 1280 x 800) TFT colour display
Wireless and Bluetooth
Front Camera (for Skype etc.) 1280x1024 resolution

PORTS

USB x 2
i.LINK(IEEE 1394)
Network (RJ-45)Connector
Headphone
Microhphone
HDMI In/Out Connector
Memory Stick Slot
SD Memory Card Slot
Fingerprint Sensor
VGA

Dimensions (WxH😆😉: 315 x 24.9-34 x 233.8 mm
Weight: 1.99kg including battery

Battery: VGP-BPS13A/Q Lithium-ion battery: up to 3 hours of use, the battery only lasts about 30 minutes or so due to usual wear that occurs with battery life.

Includes heaps of great software, including 60 day Microsoft Office Professional 2007 Trial, Adobe Premiere Elements 7 and all the Vaio Music tools.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
aTotya írta:
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, mert sajnos nem vagyok egy számtech zseni. Már 3 szor tölöttem ki a gépem adatait, úgy ahogyan szerintem helyes, bár arról hogy a GPU mi lehet arról fogalmam sincs :/
HP Pavilion G6-1206EH A5M16EA Notebook -om van ha valaki kitudnád nekem írni az adatokat amiket be kellene írnom, azt nagyon megköszönném.


Én erre már máshol válaszoltam. Jobban figyeld a topicokat ha kérdezel valamit....
HD 6470M van benne de pontos adatokhoz inkább töltsd le ezt rakd fel és írd ki belőle az adatokat:[LINK]
0
0
0
0
Sanchez avatar
Videókártya(gpu): Radeon HD 6470M
Processzor: Intel Core i3 2330M
Memória: 4GB DDR3
Merevlemez: 640 GB
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, mert sajnos nem vagyok egy számtech zseni. Már 3 szor tölöttem ki a gépem adatait, úgy ahogyan szerintem helyes, bár arról hogy a GPU mi lehet arról fogalmam sincs :/
HP Pavilion G6-1206EH A5M16EA Notebook -om van ha valaki kitudnád nekem írni az adatokat amiket be kellene írnom, azt nagyon megköszönném.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
mangusztai írta:
TaylorXIII írta:
Oké de csak 160 stream processzora van és 8 textúrázó egysége és 4 raszterizáló egysége s ezek memóriánál sokkal többet számítanak s a memóriabusz is csak 64 bites akkor mit ér a GDDR5-el? S am mitől biztos, hogy GDDR5-ös? Én azt találtam, hogy lehet GDDR3/GDDR5 s ő nem pontosított, hogy neki melyik van. Vagy te hol találtad meg?😃 Am még ha GDDR5-ös is akkor is (900*64*4)/8=22800 MB/sec a sávszélessége ami elég kevéske sajnos😞 Ha GDDR3 akkor meg még kevesebb😞





Hi, végül ezt választottam....csak a kérdés, h szerinted avideókártyája, gyengább, jobb vagy ugyanolyan kategóriájú, mint az előző általam linkelt gépé?

Intel® Core™ i5-540M Processzor (3M Cache, 2.53 GHz)
Chipkészlet Intel® HM55 Express
Memória 4GB DDR3/1333 MHz
Merevlemez 500GB 5400RPM SATA
Kijelző méret 15.6" WXGA HD-LED GlareType 1366x768 pixel
Grafikus vezérlő NVIDIA® GeForce® G 310M / 1GB GDDR3 + Optimus Technológia
Optikai meghajtó 8x DVD+-RW DL drive
Operációs rendszer FreeDos
LAN 10/100mbps LAN
WLAN Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Bluetooth 2.1
HSDPA Nincs
Videó Nem
Audió HD Audio
VGA port Van
HDMI port Van
Display port Nincs
Ujjlenyomat olvasó Nincs
Webkamera 0,3MPixel - 640x480 felbontással
Kártyaolvasó 5in1 Card reader
Express Card Reader Nincs
Firewire Nincs
E-SATA Nincs
USB port 4db USB 2.0
Akkumulátor 4400 mAh (Lithium-ion)
Extrák Nincs
Súly 2.6kg
Méret 376.8 x 249.8 x 17.3/34.9mm
Garancia 24 hónap



Gyengébb a videokártya. Legalább átlagosan 20%-al és ráadásul nem is támogatja a DirectX 11-et.
0
0
0
0
no avatar
TaylorXIII írta:
Oké de csak 160 stream processzora van és 8 textúrázó egysége és 4 raszterizáló egysége s ezek memóriánál sokkal többet számítanak s a memóriabusz is csak 64 bites akkor mit ér a GDDR5-el? S am mitől biztos, hogy GDDR5-ös? Én azt találtam, hogy lehet GDDR3/GDDR5 s ő nem pontosított, hogy neki melyik van. Vagy te hol találtad meg?😃 Am még ha GDDR5-ös is akkor is (900*64*4)/8=22800 MB/sec a sávszélessége ami elég kevéske sajnos😞 Ha GDDR3 akkor meg még kevesebb😞





Hi, végül ezt választottam....csak a kérdés, h szerinted avideókártyája, gyengább, jobb vagy ugyanolyan kategóriájú, mint az előző általam linkelt gépé?

Intel® Core™ i5-540M Processzor (3M Cache, 2.53 GHz)
Chipkészlet Intel® HM55 Express
Memória 4GB DDR3/1333 MHz
Merevlemez 500GB 5400RPM SATA
Kijelző méret 15.6" WXGA HD-LED GlareType 1366x768 pixel
Grafikus vezérlő NVIDIA® GeForce® G 310M / 1GB GDDR3 + Optimus Technológia
Optikai meghajtó 8x DVD+-RW DL drive
Operációs rendszer FreeDos
LAN 10/100mbps LAN
WLAN Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Bluetooth 2.1
HSDPA Nincs
Videó Nem
Audió HD Audio
VGA port Van
HDMI port Van
Display port Nincs
Ujjlenyomat olvasó Nincs
Webkamera 0,3MPixel - 640x480 felbontással
Kártyaolvasó 5in1 Card reader
Express Card Reader Nincs
Firewire Nincs
E-SATA Nincs
USB port 4db USB 2.0
Akkumulátor 4400 mAh (Lithium-ion)
Extrák Nincs
Súly 2.6kg
Méret 376.8 x 249.8 x 17.3/34.9mm
Garancia 24 hónap
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Oké de csak 160 stream processzora van és 8 textúrázó egysége és 4 raszterizáló egysége s ezek memóriánál sokkal többet számítanak s a memóriabusz is csak 64 bites akkor mit ér a GDDR5-el? S am mitől biztos, hogy GDDR5-ös? Én azt találtam, hogy lehet GDDR3/GDDR5 s ő nem pontosított, hogy neki melyik van. Vagy te hol találtad meg?😃 Am még ha GDDR5-ös is akkor is (900*64*4)/8=22800 MB/sec a sávszélessége ami elég kevéske sajnos😞 Ha GDDR3 akkor meg még kevesebb😞
0
0
0
0
no avatar
TaylorXIII írta:
mangusztai írta:
Szintén kérdésem lenne, hogy szerintetek ez a gép mennyire számít jónak? Akár játék szempontból!

ASUS A54HR-SO104D

Intel® Core™ i3-2350M Processor (3M Cache, 2.30 GHz),Intel® HM65 Express
Memória 4GB DDR3/1333 MHz
Merevlemez 500GB 5400RPM SATA
Kijelző méret 15.6" WXGA HD-LED GlareType 1366x768 pixel
Grafikus vezérlő ATI Mobility™ Radeon® HD7470M / 1GB VRAM
Optikai meghajtó 8x DVD+-RW SM
Operációs rendszer FreeDos
LAN Gigabit LAN
WLAN Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Nincs
HSDPA Nincs
Videó Nem
Audió Altec Lansing® hangszórók
VGA port Van
HDMI port Van
Display port Nincs
Ujjlenyomat olvasó Nincs
Webkamera Webkamera 0,3MPixel - 640x480 felbontás
Kártyaolvasó 4in1 Card reader
Express Card Reader Nincs
Firewire Nincs
E-SATA Nincs
USB port 1db USB 2.0 - 1db USB 3.0
Akkumulátor 2600 mAh (Lithium-ion)
Extrák Nem
Súly 2.6kg



Jó kis gép ez de nem éppen játékra😞 Illetve ha vga erősebb lenne akor simán de így kisebb felbontásokon low grafon a mai játékok el fognak futni 20-25 fpsel azért bár lesznek kivételek az biztos.


GDDR5 nem olyan gyenge az.😉
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
mangusztai írta:
Szintén kérdésem lenne, hogy szerintetek ez a gép mennyire számít jónak? Akár játék szempontból!

ASUS A54HR-SO104D

Intel® Core™ i3-2350M Processor (3M Cache, 2.30 GHz),Intel® HM65 Express
Memória 4GB DDR3/1333 MHz
Merevlemez 500GB 5400RPM SATA
Kijelző méret 15.6" WXGA HD-LED GlareType 1366x768 pixel
Grafikus vezérlő ATI Mobility™ Radeon® HD7470M / 1GB VRAM
Optikai meghajtó 8x DVD+-RW SM
Operációs rendszer FreeDos
LAN Gigabit LAN
WLAN Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Nincs
HSDPA Nincs
Videó Nem
Audió Altec Lansing® hangszórók
VGA port Van
HDMI port Van
Display port Nincs
Ujjlenyomat olvasó Nincs
Webkamera Webkamera 0,3MPixel - 640x480 felbontás
Kártyaolvasó 4in1 Card reader
Express Card Reader Nincs
Firewire Nincs
E-SATA Nincs
USB port 1db USB 2.0 - 1db USB 3.0
Akkumulátor 2600 mAh (Lithium-ion)
Extrák Nem
Súly 2.6kg



Jó kis gép ez de nem éppen játékra😞 Illetve ha vga erősebb lenne akor simán de így kisebb felbontásokon low grafon a mai játékok el fognak futni 20-25 fpsel azért bár lesznek kivételek az biztos.
0
0
0
0
no avatar
Szintén kérdésem lenne, hogy szerintetek ez a gép mennyire számít jónak? Akár játék szempontból!

ASUS A54HR-SO104D

Intel® Core™ i3-2350M Processor (3M Cache, 2.30 GHz),Intel® HM65 Express
Memória 4GB DDR3/1333 MHz
Merevlemez 500GB 5400RPM SATA
Kijelző méret 15.6" WXGA HD-LED GlareType 1366x768 pixel
Grafikus vezérlő ATI Mobility™ Radeon® HD7470M / 1GB VRAM
Optikai meghajtó 8x DVD+-RW SM
Operációs rendszer FreeDos
LAN Gigabit LAN
WLAN Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Nincs
HSDPA Nincs
Videó Nem
Audió Altec Lansing® hangszórók
VGA port Van
HDMI port Van
Display port Nincs
Ujjlenyomat olvasó Nincs
Webkamera Webkamera 0,3MPixel - 640x480 felbontás
Kártyaolvasó 4in1 Card reader
Express Card Reader Nincs
Firewire Nincs
E-SATA Nincs
USB port 1db USB 2.0 - 1db USB 3.0
Akkumulátor 2600 mAh (Lithium-ion)
Extrák Nem
Súly 2.6kg
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nekem az a problem, h nem tudom, h mit írtam rosszul a procimnál, de valamit tuti, mivel minden játéknál, még azoknál is amikhez elég kellene, hogy legyen elégtelennek mutatja! Létszi segítsen valaki, h hogyan írjam be jól! Előre is köszönöm
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
mlan0 írta:
Sziasztok! valaki nekem is segitenne ebben?? nem tudom a pixel shadert... meg a GPU órajelet


Te is töltsd le a programot ami 281. hozzászólásban van.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Sziasztok! valaki nekem is segitenne ebben?? nem tudom a pixel shadert... meg a GPU órajelet
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Mag órajel: 800 MHz
Memória órajel: 900 MHz (Effektív 1800 MHz)
Forrás: [LINK]

De a legbiztosabb az lenne ha megnéznéd abban a programban amit korábban linkeltem még a hozzászólásod előtt.
0
0
0
0
Szabika108 avatar
Sziasztok.

Valaki megtudná mondani, h ennek a videó kártyának : Asus Radeon HD6670 1GB 128bit DDR3 PCI-E EAH6670/DI/1GD3

Mennyi a GPU órajele és a videó kártya memóriájának órajele?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
tomcsojn írta:
Hali Ha a GPU órajelére rákerestem ezt találtam:
GPU órajele (Geometric Domain) 135 MHz (eredeti: 680 MHz)
GPU órajele (Shader Domain) 270 MHz (eredeti: 1480 MHz)
most meiket irjam ki az óldalra?
és még a memória órajelét sem nagyon tudom.

GPU,shader,Memory clockot itt megnézheted s a többit is😀 [LINK]
0
0
0
0
Szabika108 avatar
Sziasztok. Kitöltöttem a gépem adatait, de az lenne a kérésem, h megnéznétek, h jól töltöttem e ki? Pl ilyen, h pixel shader verzóra csak tippeltem. Előre is köszönöm szépen.
0
0
0
0
tomcsojn avatar
Hali Ha a GPU órajelére rákerestem ezt találtam:
GPU órajele (Geometric Domain) 135 MHz (eredeti: 680 MHz)
GPU órajele (Shader Domain) 270 MHz (eredeti: 1480 MHz)
most meiket irjam ki az óldalra?
és még a memória órajelét sem nagyon tudom.
0
0
0
0
no avatar
Ja értem. Köszi eddig ezt nem is tudtam. Asszem lassan feldobom rá a Win7et : DD
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció