Ramok különbsége

Szerző: Gamer7, 2009. March 20., téma
Fórum » Asztali PC
Én azt szeretném kérdezni hogy A 667MHZ-es ramok és A 800MHZ-es ramok között mennyi a különbség.
Vagy mennyi a sebesség növekedés 667MHZ-ről 800-ra.
Remélem nem baj ogy új témát nyitottam XD:P:-/
Hozzászólások: 870
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
konsti avatar
Don Sajtos írta:
először 2X1gb volt benne azok jol mentek.
Most vettünk hozzá még 2X1gb és azota nem jo vami néha befagy
tipikus eset mikor nem eleve párban veszed ...sajnos itt cserélni kell amig találsz oan két gigát ami szereti a régieket.
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
először 2X1gb volt benne azok jol mentek.
Most vettünk hozzá még 2X1gb és azota nem jo vami néha befagy
0
0
0
0
Cooley avatar
Ha pontosan azóta vannak a fagyások, mióta betetted a memókat, akkor valószínűleg nem megfelelő mennyiségű feszültséget kapnak azok a modulok, ami az SPD miatt szinte kizárt, de könnyen lehet alaplap gond. Próbáld meg visszavenni a modulokat 800MHz-re vagy kérj kölcsön másik modult/modulokat, hogy kideríthesd, hogy a tieiddel van e a gond. 😀 Esetleg ugyanez alaplappal.
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
sziasztok
4db kingston hyperx 1066mhz ramom van.
Beletettem őket a gépbe, minden a 4 heylet elfoglalták alaplapban.
De a gép néha kifagy:s
mi lehet a baj????
0
0
0
0
tametix avatar
Köszönet a tippekért roberto888-nak, Fekinek és aki még segitett nem akarok senkitse megsérten fáradt vok mostmár, és nincs türelmem utána nézni BOCSÁNAT de NAGYON KÖSZÖNÖM A TIPPEKET!!!!!THX.Holnap ha tom mi is probálom a táp-os tippet. Kösz
0
0
0
0
Patrick Slayer avatar
nemprobált még deh szerintem fog köszi skacok😀
0
0
0
0
Szilard96 avatar
dnbboy16 írta:
valaki megtudná nekem mondani hogy haverom gépébe 4 gb kingstone ram van 667 mhz-s és 3.12 gb ot ismer fel csak neki valaki tudna helpelni hogy mi lehet a baj?😲😕



próbálta a haverod már a 64 bites változatot???
Az megoldaná a problémáját...
0
0
0
0
noPublicFG avatar
dnbboy16 írta:
valaki megtudná nekem mondani hogy haverom gépébe 4 gb kingstone ram van 667 mhz-s és 3.12 gb ot ismer fel csak neki valaki tudna helpelni hogy mi lehet a baj?😲😕

Valószínűleg haverod gépén XP van telepítve, ami nem ismeri fel a kívánt memória mennyiséget. Telepítsetek korszerűbb operációs rendszert
0
0
0
0
Patrick Slayer avatar
valaki megtudná nekem mondani hogy haverom gépébe 4 gb kingstone ram van 667 mhz-s és 3.12 gb ot ismer fel csak neki valaki tudna helpelni hogy mi lehet a baj?😲😕
0
0
0
0
Feki1991 avatar
roberto888 írta:
Bizony, valszeg a táp nem bír elég feszt adni, esetleg épp hogy sokat ad annak a szegény 8500-asnak!😀 Ha van haver somszédban vagy közelben, és van gépe, kérdd meg hogy had próváld ki a tápjával!


Ezekszerint nem csak Én vagyok ezen az állásponton. 😉
0
0
0
0
roberto888 avatar
Bizony, valszeg a táp nem bír elég feszt adni, esetleg épp hogy sokat ad annak a szegény 8500-asnak!😀 Ha van haver somszédban vagy közelben, és van gépe, kérdd meg hogy had próváld ki a tápjával!
0
0
0
0
tametix avatar
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|


Van egy tippem, a táp is lehet ludas!..böngészéskor nem vidi nézéskor halt meg?..meg a mostani Flash/HTML5ös vidik, a VGA-t használják gyorsításra, így azt terhelik s meglehet hogy a táp nem jól adja le a voltokat s ezzel megbolondítja a VGA-t!


Hát most az elöbb is csak ugy lefagyott, miközben hozzászolást irtam. Ez SZÉP. De akkor is ment a youtube meg a zene. Lehetséges hogy azért hal meg?. De Blur-közben nem youtubezek, ugyhogy ez a megoldása csak részleges lehet nem?


Én nagyon a tápra gyanakszom!..próbáld ki, szerezz valahonnan egy másik tápot s ha azzal is fog sz@rakodni akkor a VGA a hibás (de azt kétlem)


Hát megprobálok, és remélem a legjobbakat. Hátha a táb ba..ogat.


Szerintem 100% hogy az lessz a probléma, lehet hogy tévedek, előre is bocsi, de Én Optimista ember vagyok, szal a táp lesz a ludas! 😎


"Én egy magabisztos ember vagyok ééés hááááát azt hiszem hogy..." Na de a VGA drágább mint a táp. Ez vigasztalhat.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
tametix írta:
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|


Van egy tippem, a táp is lehet ludas!..böngészéskor nem vidi nézéskor halt meg?..meg a mostani Flash/HTML5ös vidik, a VGA-t használják gyorsításra, így azt terhelik s meglehet hogy a táp nem jól adja le a voltokat s ezzel megbolondítja a VGA-t!


Hát most az elöbb is csak ugy lefagyott, miközben hozzászolást irtam. Ez SZÉP. De akkor is ment a youtube meg a zene. Lehetséges hogy azért hal meg?. De Blur-közben nem youtubezek, ugyhogy ez a megoldása csak részleges lehet nem?


Én nagyon a tápra gyanakszom!..próbáld ki, szerezz valahonnan egy másik tápot s ha azzal is fog sz@rakodni akkor a VGA a hibás (de azt kétlem)


Hát megprobálok, és remélem a legjobbakat. Hátha a táb ba..ogat.


Szerintem 100% hogy az lessz a probléma, lehet hogy tévedek, előre is bocsi, de Én Optimista ember vagyok, szal a táp lesz a ludas! 😎
0
0
0
0
tametix avatar
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|


Van egy tippem, a táp is lehet ludas!..böngészéskor nem vidi nézéskor halt meg?..meg a mostani Flash/HTML5ös vidik, a VGA-t használják gyorsításra, így azt terhelik s meglehet hogy a táp nem jól adja le a voltokat s ezzel megbolondítja a VGA-t!


Hát most az elöbb is csak ugy lefagyott, miközben hozzászolást irtam. Ez SZÉP. De akkor is ment a youtube meg a zene. Lehetséges hogy azért hal meg?. De Blur-közben nem youtubezek, ugyhogy ez a megoldása csak részleges lehet nem?


Én nagyon a tápra gyanakszom!..próbáld ki, szerezz valahonnan egy másik tápot s ha azzal is fog sz@rakodni akkor a VGA a hibás (de azt kétlem)


Hát megprobálok, és remélem a legjobbakat. Hátha a táb ba..ogat.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
tametix írta:
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|


Van egy tippem, a táp is lehet ludas!..böngészéskor nem vidi nézéskor halt meg?..meg a mostani Flash/HTML5ös vidik, a VGA-t használják gyorsításra, így azt terhelik s meglehet hogy a táp nem jól adja le a voltokat s ezzel megbolondítja a VGA-t!


Hát most az elöbb is csak ugy lefagyott, miközben hozzászolást irtam. Ez SZÉP. De akkor is ment a youtube meg a zene. Lehetséges hogy azért hal meg?. De Blur-közben nem youtubezek, ugyhogy ez a megoldása csak részleges lehet nem?


Én nagyon a tápra gyanakszom!..próbáld ki, szerezz valahonnan egy másik tápot s ha azzal is fog sz@rakodni akkor a VGA a hibás (de azt kétlem)
0
0
0
0
tametix avatar
Feki1991 írta:
tametix írta:
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|


Van egy tippem, a táp is lehet ludas!..böngészéskor nem vidi nézéskor halt meg?..meg a mostani Flash/HTML5ös vidik, a VGA-t használják gyorsításra, így azt terhelik s meglehet hogy a táp nem jól adja le a voltokat s ezzel megbolondítja a VGA-t!


Hát most az elöbb is csak ugy lefagyott, miközben hozzászolást irtam. Ez SZÉP. De akkor is ment a youtube meg a zene. Lehetséges hogy azért hal meg?. De Blur-közben nem youtubezek, ugyhogy ez a megoldása csak részleges lehet nem?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
tametix írta:
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|


Van egy tippem, a táp is lehet ludas!..böngészéskor nem vidi nézéskor halt meg?..meg a mostani Flash/HTML5ös vidik, a VGA-t használják gyorsításra, így azt terhelik s meglehet hogy a táp nem jól adja le a voltokat s ezzel megbolondítja a VGA-t!
0
0
0
0
tametix avatar
Feki1991 írta:
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶


A gép régebbi de a kártya még nincs egészen egy éve hogy nálam van.De egy érdekes dolg az hogy ha meg is terhelem nem mindig adja be az unalmast egyböl, mert ma hagyott jáccani egy kicsit. De ojan is van hogy böngészéskor is meghal. Nem tom miért lehet a gond. :|

Amugy amit gibdj ajánott azt is kiprobáltam de nem futott végig belehalt. :|
0
0
0
0
kakas avatar
Akkor,kezdj el spórolni,egy új kártyára!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
gibdj írta:
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?


Nahát, ezt nem is figyeltem sose 😶
0
0
0
0
gibdj avatar
Nem az a bibi, gyárilag ilyen:

[LINK]

S csak játéknál, illetve 3d-s alkalmazásnál kapod a hibát? Egyből vagy megy egy ideig? S mióta van meg a gép?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
tametix írta:
kakas írta:
tametix írta:
gibdj írta:
S mi a gond a kártyával?

[url]http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/[/url]

Ezt futtasd, ha bibi van, akkor valszeg észre fogod venni.

De lehet hogy a 3DMarkok is jók.


http://www.youtube.com/watch?v=62ncuEgC8yQ

Ez a gondom vele.

Rakj fel egy új drivert!Hátha jólesz!😉


Driver cserese segit 😞 . Ez a legnagyobb gond. Vagyis a legujabb driver van telepitve.
Épp most raktam össze a gépet (kiszedtem az alaplapot) és találtam valami érdekeset. http://kep.psharing.com/399105.jpg .Az utolso étötti csatlakozo sérült, lehet az a baj?


Bajni baj, nem is kicsit!..csak az az érdekes hogy csak terhelésnél "hal" meg, na de legalább megvan a hiba oka
0
0
0
0
tametix avatar
kakas írta:
tametix írta:
gibdj írta:
S mi a gond a kártyával?

[url]http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/[/url]

Ezt futtasd, ha bibi van, akkor valszeg észre fogod venni.

De lehet hogy a 3DMarkok is jók.


http://www.youtube.com/watch?v=62ncuEgC8yQ

Ez a gondom vele.

Rakj fel egy új drivert!Hátha jólesz!😉


Driver cserese segit 😞 . Ez a legnagyobb gond. Vagyis a legujabb driver van telepitve.
Épp most raktam össze a gépet (kiszedtem az alaplapot) és találtam valami érdekeset. http://kep.psharing.com/399105.jpg .Az utolso étötti csatlakozo sérült, lehet az a baj?
0
0
0
0
kakas avatar
tametix írta:
gibdj írta:
S mi a gond a kártyával?

[url]http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/[/url]

Ezt futtasd, ha bibi van, akkor valszeg észre fogod venni.

De lehet hogy a 3DMarkok is jók.


http://www.youtube.com/watch?v=62ncuEgC8yQ

Ez a gondom vele.

Rakj fel egy új drivert!Hátha jólesz!😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
tametix írta:
gibdj írta:
S mi a gond a kártyával?

[url]http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/[/url]

Ezt futtasd, ha bibi van, akkor valszeg észre fogod venni.

De lehet hogy a 3DMarkok is jók.


http://www.youtube.com/watch?v=62ncuEgC8yQ

Ez a gondom vele.


WooooW, ez "szép"! 😶..itt nagy gond van

Vagy a ForceWare, vagy maga a VGA rossz
0
0
0
0
tametix avatar
gibdj írta:
S mi a gond a kártyával?

[url]http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/[/url]

Ezt futtasd, ha bibi van, akkor valszeg észre fogod venni.

De lehet hogy a 3DMarkok is jók.


http://www.youtube.com/watch?v=62ncuEgC8yQ

Ez a gondom vele.
0
0
0
0
gibdj avatar
S mi a gond a kártyával?

[url]http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/[/url]

Ezt futtasd, ha bibi van, akkor valszeg észre fogod venni.

De lehet hogy a 3DMarkok is jók.
0
0
0
0
tametix avatar
Hello. Lehet nem ide kellene irjam de ez is ram(ezzel már találkoztatok a vidikártya topicnban és BOCS de nagyon meg szeretném tudi hogy az e a gond). A vidikártya ramjairol lenne szo. Azokat hogyan tudnál leellenörizni hogy minden rendben van e? Fontos lenne.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Ryder írta:
ha alaplap hiba lenne, akkor nem 2.5 GB-nak kellene észlelje a bios amikor elinditom?

DE. Pontosan, ha az alaplap lenne hibas, v. a BIOS nem lenne elegge friss, akkor a BIOS-ban sem lenne 3Gb-od, szvsz...talan renszer-hiba, ahogyan Core2 is irta.
0
0
0
0
Lord Death avatar
Mi az elteres a szerver memoria es az "rendes" memori koozott mint pl ddr3as szerver memori es mondjuk egy ddr3 as memoria kozott...? Mind a 2memoriat ugyan ugy kezeli a szerver alaplap illetve az asztali pc alaplap? Tokozasuk szerint mind a ketto ddr3 as de azt nem tudom h van e elteres. Elolre is koszi a segitseget emberek
0
0
0
0
noPublicFG avatar
Ha tényleg az történik, amit berki_zsolt írt, akkor a DC mód simetrikusrol asszimetrikusra átállhat?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
berki_zsolt írta:
Az miért van, hogy a memória órajelét átvariáltam egy kcisit, és az időzítést megkutyulta a gép...


Mert a BIOS próbálta az SPD szerint állítani az időzítést a frekihez képest!
0
0
0
0
noPublicFG avatar
berki_zsolt írta:
Az miért van, hogy a memória órajelét átvariáltam egy kcisit, és az időzítést megkutyulta a gép...

Az azért lehet, mert a memória órajelét átvariáltad 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az miért van, hogy a memória órajelét átvariáltam egy kcisit, és az időzítést megkutyulta a gép...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Bobitsek írta:
Hali! van egy laptopom Win7-el 512Mb RAM-mal és azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek bele 1G-t akkor van-e rá garancia, hogy gyorsabb lesz, vagy lehet, hogy marad ugyan olyan. (Remélem jó helyre írtam.) Előre is kösz.


Én garantálom Neked hogy felfog gyorsulni a gép! 😉..+ FPS-t nem nagyon fogsz tapasztalni, de gyorsabb játékba, játkéból ki lépést meg ilyesmiket fogsz tapasztalani!
0
0
0
0
Bobitsek avatar
Hali! van egy laptopom Win7-el 512Mb RAM-mal és azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek bele 1G-t akkor van-e rá garancia, hogy gyorsabb lesz, vagy lehet, hogy marad ugyan olyan. (Remélem jó helyre írtam.) Előre is kösz.
0
0
0
0
Ryder avatar
ha alaplap hiba lenne, akkor nem 2.5 GB-nak kellene észlelje a bios amikor elinditom?
0
0
0
0
Core2 avatar
Nem hinném, hogy alaplap hiba. A két modul nem megegyező. Inkább XP hiba...
0
0
0
0
psychosocial avatar
nekemis ilyen hibám volt:S nekem alaplap volt a hibás! amugy irtam neked privi üzit
0
0
0
0
Ryder avatar
Üdv mindenkinek!
Remélem jó helyre irok, nem vagyok a csúcson, szóval elnézést ha nem.

Az történt, hogy havertól vettem egy 1 GB-os DDR2-es ramot. szép is jó is, igy a 2GB-os mellet, de csupám 2.5 GB használható belőle... viszont a gép beinditásánál, 3 GB-ot észlel a biosz. ilyenkor mi van?
A két ram sebessége everest szerint:
5-5-5-18@ 400 MHz 4-4-4-12 @ 266 MHz 3-3-3-9 @ 200 MHz (2 GB-os)
6-6-6-18@ 400 MHz 5-5-5-15 @ 333 MHz 4-4-4-12 @ 266 MHz (1 GB-os)
előre is köszönöm a választ.

Ryd
0
0
0
0
planbmokus avatar
help írta:
planbmokus, köszi szépen tudom mire gondolsz (2 fekete 2 kék slot van) a két kékbe mennek az 512esek a feketébe marad az 1gigás... mégegyszer köszi


Igazán nincs mit!
0
0
0
0
no avatar
planbmokus, köszi szépen tudom mire gondolsz (2 fekete 2 kék slot van) a két kékbe mennek az 512esek a feketébe marad az 1gigás... mégegyszer köszi
0
0
0
0
no avatar
De most 2*2GB Kingmax 800MHz van és Működik Dual-Channelbe..
0
0
0
0
no avatar
Nekem volt olyan is h 256MB Samsung 333 és egy 512 Kingmax 400MHz Ram, és nem volt gond, de nem volt "Dual-Channel" 😆
0
0
0
0
planbmokus avatar
help írta:
azt kérdezném meg ha van 1 gigás ram a gépembe és veszek bele 2 db 512eset akkor az a 2 giga jó lesz? úgy értem mondta valaki hogy még egy 1 gigásat vegyek mert ha külön rakom össze nem az igazi a teljesítmény...szóval jó az 1gigás + 2x 512-es? (4 slot van az alaplapba)


4 slot valószínűleg dual channel-es lapot takar,
jobban járnál 1 Gb-os modullal, lehetőleg ugyanolyannal mint ami bent van, és akkor mehet dualba.
Ha van még két 512-esed, akkor azok menjenek egy channelbe és az 1 gigás a mási channel első slotjába.
0
0
0
0
no avatar
azt kérdezném meg ha van 1 gigás ram a gépembe és veszek bele 2 db 512eset akkor az a 2 giga jó lesz? úgy értem mondta valaki hogy még egy 1 gigásat vegyek mert ha külön rakom össze nem az igazi a teljesítmény...szóval jó az 1gigás + 2x 512-es? (4 slot van az alaplapba)
0
0
0
0
planbmokus avatar
pomrum írta:
Kmisi99 mondja jól, nem a márka számit ha csak nem speckó gyártóspecifikus ramokrol van szó, a memória chippek mindagy milyenek. Igazábol a frekvencia és a késleltetés a legfontosabb a ramoknál, illetve a technológia.


Hozzáteszem: pl az OCZ főleg Intelhez gyárt, bár vannak AMD-s memóriák is.
KINGSTON, KINGMAX és GEIL - ezek az esetek 90%-ban mindenbe jók és ár-értékben verhetetlenek.
Tuningra meg nagyon meg kell válogatni, hogy milyen RAM-ot veszel. Oda kell GSkill, HyperX, Ocz Reaper-Fatal1ty-Intel extreme-AMD black, Mushkin stb.
A magasabb órajel sosem gond, ha tervezel a jövőre, főleg ha tuningolsz.
0
0
0
0
pomrum avatar
Kmisi99 mondja jól, nem a márka számit ha csak nem speckó gyártóspecifikus ramokrol van szó, a memória chippek mindagy milyenek. Igazábol a frekvencia és a késleltetés a legfontosabb a ramoknál, illetve a technológia.
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Az a fontos milyen chip van a ramon..
Mivel sokszor van olyan hogy csak márkában különbözik 2 ram, a többi tök ugyanaz, mivel ugyanazok a chipek vannak a ramon.
(ez van a tápoknál is, van hogy a 2 táp ugyanazt a belsőt használja, csak a név más)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nagyon különbségek nincsenek a márkák közt itt az időzítés és az órajel a fontos
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció