AMD Driverek

Szerző: PC GAMER, 2014. November 27., téma
Fórum » Szoftver
Ide kérném a problémákat és tapasztalatokat a drivrrekkel kapcsolatban!Kinek megy hibátlanul az uj driverek és kinek vannak gondjai vele?.
Hozzászólások: 603
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
vladtepes2 avatar
No, azt hiszem én is várok egy fixet. Eddig el voltam nélküle ezután is el leszek egy darabig. 😀
0
0
0
0
visor261 avatar
én szerintem várok még vele... (igaz hogy én már a beta-t szedtem, de kommenteket olvasva fel se raktam...)
a fft0 vígan elmegy és jelenleg nem is tolok mást 😃
majd ha kijön a Dead Crusade talán frissítek 😜
0
0
0
0
csuz-li avatar
gigazte: Kösz az infót! Ismét a modderek segítenek a bethesda játékokon, lassan ez már hagyománnyá nemesül... 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
csuz-li: Mi még a szerencsésebbek közé tartozunk, mert valakinek teljesen homályos a hud, és a közeli felfedezett, és felfedezetlen helyszínek se látszanak.

Nem értem, hogy mit tudnak elrontani egy driveren, hogy ilyeneket produkál!😆

A Fallout 4-re már van megoldás, szóval aki még mindig a Crimsonnal játszaná, és bugos neki a játék, az nézze meg ezt a kis videót:
0
0
0
0
csuz-li avatar
nekem szintén r9 270-el van fent az új driver. Gondom nem volt, de nálam is jelentkezett a fallout4 HUD hiba. Mondjuk annyira nem zavaró, hogy leszedjem a drivert, de azért jó lenne, ha időben javítanák. Viszont a GTAV és az új AC semmi hibát nem produkált. Mással meg nem próbáltam.
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
visor261: Nekem kifogástalanul mentek a játékok alatta, (r9 270) minden okés volt. Csak idönként fogta magát és becrashelt. Hibamodulnak a Qt5Qml.DLL-t írta. 😕
0
0
0
0
visor261 avatar
senki másnak nem volt bugos/gliches csak a r9 270-el rendelkezőeknek? O_o
0
0
0
0
gigazte avatar
ImSzaki: Mindenesetre addig leváltottam a régi driverre, mert így nagyjából játszhatatlan volt a játék.

A Witcher 3-nál semmi probléma nem volt!😆
0
0
0
0
sisko avatar
Én tegnap óta használom 7870-en,telepítés után egyszer leállt ez a "host application" izé,de azóta hál'istennek - na meg az AMD-nek - semmi gond nem volt vele,igaz csak pár játékban próbáltam,de azt jó sokáig 😆 Pl. AC Syndicate több,mint 3 óra,vagy a The Witcher3 is,szóval eddig csak jót mondhatok róla....
0
0
0
0
ImSzaki avatar
gigazte: Nálam is ugyan ez a helyzet. Úgy látszik, hogy az r9 270 nem szereti az új crimsont.
Szerintem pár hét, és javítják ezt a hibát. Remélem. A dizájn az nagyon jó lett szerintem. A játékoknál én nem vettem észre javulást hogy több fps-el menne.
0
0
0
0
Infi avatar
En r7 265 re szedtem le a crimsont meg latjuk mi lessz 😃
0
0
0
0
no avatar
Bár még komolyabb játékkal nem próbáltam, nálam eddig nincs hiba. Majd hétvégén kiderül, hogy mennyire szuperál tavalyi/idei játékok alatt.
0
0
0
0
Bronson avatar
Nekem eddig semmi gebasz... lekopogom 😊
0
0
0
0
djsiegfried avatar
7870-re már szedem is a crimson-t. Meglátjuk!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
vladtepes2 nálam még csak 1x volt
0
0
0
0
gigazte avatar
Csak nálam lett bugos pár játéknál a HUD? Amióta felraktam a Crimson drivert, azóta Fallout 4-nél el-eltünedezik a küldetéseket jelző marker, és a GTA V-nél pl. a GPS szarakodik. Más is tapasztalt ilyen hibákat? Esetleg orvosolhatóak ezek?
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
Sziasztok! Feltettem a legújabb AMD drivert, (Crimson) ám egy idő után bekrepál. Akár játék akár netezés közben. Másnál is előfordult ez? Neten eddig semmiféle megoldást nem találtam. Itt egy kép a hibáról. :

[LINK]
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Vagy én nem találom de ebben hol lehet a kijelzőt kiterjeszteni? Egyszerűen ezt a funkciót nem tudom csak a win 10-en belül beállítani. Valaki tudja azt nagyon megköszönném ha leírná.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Értem, és köszönöm a válaszod!
0
0
0
0
Bronson avatar
Ha nincs gondod akkor nem fontos cserélni... lentebb írtam, ez az utolsó driver a hd 76xx alattiakhoz, nem fog több driver jönni a régebbi kártyákhoz...
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Teljes verzió nem érkezik ehhez a szériához? Mert nem igazán bízom ezekben a betakban :/ Vagy jobb ha hagyom a 15.7.1-et?
0
0
0
0
Bronson avatar
Igen a Crimson Beta elérhető hozzá.

[url]http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%207%20-%2064[/url]
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Heló mindenkinek!

Ez az új driver kompatibilis az 5800-as (5830-asom van) szériával? Jelenleg a 15.7.1-et használom, de ezzel nincs semmi probléma.
0
0
0
0
Omis avatar
sisko:Akkor jó.Nyugi azt hallani egyszer előfordulhat😃
Én ezt is mondtam mindig tuti nem garis baja van a kártyámnak tudtam hogy új driver kell.
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Nekem a GTA V is jobban megy az új driverrel! 😀
0
0
0
0
sisko avatar
Omis : én is feltettem ezt a crimson csodát,gond nélkül fel is ment,majd elindítom a játékot,és a menüben jött nekem is ez a nem reagált bla-bla.De szerencsére csak egyszer,azóta jó,ráadásul az AC Syndicate az eddigi kb.20fps(igaz,a tavalyi omega driverrel) megy 40-45 FPS-el,picit magasabb beállításon.
0
0
0
0
Omis avatar
sőt puszi az amd-nek
az amd képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt
megszűnt😃
😃😃:😃D
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
oké a torrent volt a ludas
0
0
0
0
Omis avatar
egyenlőre oks az új driver.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát a fallout 4 eléggé elkezdett fps droppolni nálam egyenlőre még nem tudom hogy a driver miatt e de eddig ilyen nem volt
0
0
0
0
Bronson avatar
Ott van oldalt, a previous versions, ott találod meg a régebbi drivereket!

https://kepkezelo.com/images/h1yfcgzn9b9bmscvgs2t.png
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Lehet lehet lehet 😃 na de hol? 😃 még nem talatam az AMD oldalán old verzio vagy hasonló fület, bár nehéz rajta kiigazodni meg a driver valasztas sem működik nálam... Kivalogatok mindent ahogy kell ranyomok a keresésre és semmi nem történik. Igaz mellette ugyan úgy le lehet szedni, de ciki hogy ott a dirver böngésző és nem működik. Vagy java kellene hozzá?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
TOM950606 le lehet tölteni az előzőt ha ez nem jön be
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
TOM950606: Előzőt is le lehet tölteni!
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
De nekem a mostani Catalyst-ossal sincs semmi bajom, sem teljesítményre sem kinézetre. 😃 Ha nem jönne be ez a cirmi, nem tudnám a régit vissza tenni mert nem mentem el... Előző verziókat is lelehet valahonnan tölteni?
0
0
0
0
BenuGT avatar
én már töltöm 😀
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Merjem felrakni az új drivert? 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
mkx meg hitman absolution amivel próbáltam, semmi változás ugyanúgy futnak mint eddig... nyilván az újabb játékokra vonatkozik az optimalizálás.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
BOIII-nál jobb lett! De The Crew-ben nem vettem észre semmit..
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
na ez így viszont már érdekes

[LINK]
0
0
0
0
FekaRap avatar
probaltam a the crew-nál látványos a javulas
0
0
0
0
Bronson avatar
Pofásan néz ki, remélem nem lesznek vele gubancok... játékban még nem teszteltem.
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Elég jól sikerült az új driver.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
nekem neki ál telepíteni ki írja hogy: "beállítások betöltése" utána nem csinál semmit.. Ötlete valakinek?

Up: végre elindult. 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nálam
így átlagosan 5-10fps-t hozott minden játékban

amik most fent vannak
assassins creed syndicate
dying light
evil within
fallout 4
tomb raider
0
0
0
0
FekaRap avatar
Bronson eljárt az idő a 6 ezres kártyáink fölött.. 😞 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció