Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gaboo7 avatar
gyenesmartin írta:
Na mindegy is. Hogy szól a K601-esed? Esetleg egy HD 650-hez képest.


Nekem jobban tetszett a HD650 főleg a mélyei miatt.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Na mindegy is. Hogy szól a K601-esed? Esetleg egy HD 650-hez képest.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Gaboo7 írta:
gyenesmartin írta:
Szereted ha a közepet színezi?


Szövegértelmezés?
Az már nem olyan sok, így hogy minden idegem azt mondja feküdjek le. Egyébként is kissé nehéz értelmezni ezt a mondatát.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
gyenesmartin írta:
Szereted ha a közepet színezi?


Szövegértelmezés? 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szereted ha a közepet színezi?
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
gyenesmartin írta:
Gaboo7 írta:
gyenesmartin írta:
DaanTekkls írta:
Sziasztok! Mi a véleményetek az A4TECH headsetekről? Régen volt egy (fülevős=bundacucc és pont belefér a füled aaaahhh),de sajnos haver miatt eltört ^^. Emlékezetem szerint nagyon jól szólt,játékra is alkalmas volt.Egyetlen hibája a kábelen lévő,s nem pedig a headset oldalán elhelyezkedő mikrofon volt 😃 Esetleg megérné e újra beruházni rá, (8k körül volt) vagy ilyen árkategóriában találok sokkal jobbat is? (Mind játékra,mind zenére)
UI: Esetleges fogalmazásbeli hibákért elnézést,de azért itthon is van "innivaló" 😃
https://www.borsodwebbolt.hu/images/termekek/24329a4tech_hs_800.jpg Ilyenem volt
Vegyél inkább egy Maxell retro dj-t vagy wild audiot és egy csiptetős mikrofont.
Gaboo:A 650-es jobb, mint a 600-as. Inkább az a kérdéses, hogy mennyire illik össze a Canampal, mivel mindkettő színez.


PH fórumon egy kategóriába sorolják a HD600, HD650 és az AKG K701-et is. Ahogy olvastam a 650 a 600-as "felújított" változata. Mint a HD595 HD598.
Én még egy ember véleményét hallottam a 600-ról és a 650-ről. Az jobbnak mondta a 650-et a 600-astól.
Ha én vennék fejest ebben az árban az lehet egy Beyer DT 770-es lenne.

Ki próbáltam a fülesemet a quad-om fejhallgató kimenetén, még ha elég sokan is ellenezték. Hát egy kicsivel jobb hangja van, mint direktben a hangkártyával. Csak az alapzaja zavar egy kicsit ha nem szól semmi. Kíváncsi vagyok milyen lesz az új op-ampokkal (LME49710).


bajnokpityu:
"A hitelességet én úgy hívom: a középtartomány szinezettsége. Nah,érted már, hogy a bugimentesség ellenére,miért inkább a hd600at vettem. a 650el szemben"

Nekem így 50k-ba jön ki a HD600. Tavaly volt HD650-em az 67k volt. Beyerem még nem volt. Személyes tapasztalatod van valamelyikről?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
DaanTekkls írta:
Áhhá 😀 Köszönöm a gyors választ! Ha még esetleg valaki segítene választani:
Max keret 8-9 ezer forint,itthonra kéne,játékra és zenehallgatásra 😀
Amúgy kb 2 évvel ezelőtt volt a4tech-em ,szóval viszonylag régen volt,és mostmár nyugodt szívvel mondhatom azt,hogy már mindegy 😃
Mondom a kettő Maxel között valamelyik amelyik jobban tetszik.
0
0
0
0
no avatar
Áhhá 😀 Köszönöm a gyors választ! Ha még esetleg valaki segítene választani:
Max keret 8-9 ezer forint,itthonra kéne,játékra és zenehallgatásra 😀
Amúgy kb 2 évvel ezelőtt volt a4tech-em ,szóval viszonylag régen volt,és mostmár nyugodt szívvel mondhatom azt,hogy már mindegy 😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
DaanTekkls írta:
Sziasztok! Mi a véleményetek az A4TECH headsetekről? Régen volt egy (fülevős=bundacucc és pont belefér a füled aaaahhh),de sajnos haver miatt eltört ^^. Emlékezetem szerint nagyon jól szólt,játékra is alkalmas volt.Egyetlen hibája a kábelen lévő,s nem pedig a headset oldalán elhelyezkedő mikrofon volt 😃 Esetleg megérné e újra beruházni rá, (8k körül volt) vagy ilyen árkategóriában találok sokkal jobbat is? (Mind játékra,mind zenére)
UI: Esetleges fogalmazásbeli hibákért elnézést,de azért itthon is van "innivaló" 😃
https://www.borsodwebbolt.hu/images/termekek/24329a4tech_hs_800.jpg Ilyenem volt


A4Tech fejhallgatók elég felejtős kategória! Maxell Retro dj + valami mikrofon. Fényévekkel jobb választás.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
sizz írta:
nem tudom : d
igazából most tökmind1


Hát ha az ár nem számít akkor Sennheiser HD800. Ott már lesz basszus! 😆 De 100k körül már kapsz HD650 vagy HD600-at azoknak is erőssége a mély.
0
0
0
0
Adam996 avatar
sizz írta:
nem tudom : d
igazából most tökmind1


[url]http://www.argep.hu/main.asp?suche=AIAIAI+TMA1&x=0&y=0[/url]

Ez állítólag jól szól 😃
0
0
0
0
sizzpreme avatar
nem tudom : d
igazából most tökmind1
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
sizz írta:
Hellosztok! Tudtok ajánlani egy jó fülest, amiben basszus is van.
Szinte csak dubsteppet hallgatok és ahhoz nagyon kéne : D


Árkategória?
0
0
0
0
sizzpreme avatar
Hellosztok! Tudtok ajánlani egy jó fülest, amiben basszus is van.
Szinte csak dubsteppet hallgatok és ahhoz nagyon kéne : D
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
zsott írta:
Lenne egy kérdésem!

Rendeltem egy Monster Dr. Dre Studio -t
Mi a véleményetek róla, gameléshez menyire jó?


https://www.keymusic.com/gfx_productcode/XL/119454/3/Beats-By-Dr-Dre-Studio-White.jpg

Vigyázz vele mert sok a hamisítvány. Ráadásul DR Dre inkább divatfejhallgató, ennyi pénzért (75k) már rendes fejest is kaptál volna ráadásul ezeket nem is hamisítják... (Shure SRH 940, Beyerdynamic DT 880, AKG K550, AKG K701... stb) Ha nagyon olcsó (fél áron vagy az alatt) akkor szinte biztosan hamis, sajnos magyarországra elég sok jutott.

Mi a véleményetek a Sennheiser HD600 -as fejesről? 😆 AKG K601-ről cserélek HD650 -em már volt azt írták hogy kb ugyanaz a két fejhallgató.

[img]http://media.220volt.hu/product/600x600/Sennheiser+HD+600.jpg[/img]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
zsott írta:
Lenne egy kérdésem!

Rendeltem egy Monster Dr. Dre Studio -t
Mi a véleményetek róla, gameléshez menyire jó?


https://www.keymusic.com/gfx_productcode/XL/119454/3/Beats-By-Dr-Dre-Studio-White.jpg
A studio a legjobb a Beats-ek között. De egy Shure SRH 940-es jobb lett volna.
0
0
0
0
zsott avatar
Lenne egy kérdésem!

Rendeltem egy Monster Dr. Dre Studio -t
Mi a véleményetek róla, gameléshez menyire jó?


https://www.keymusic.com/gfx_productcode/XL/119454/3/Beats-By-Dr-Dre-Studio-White.jpg
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
Na megjött a cucc, gyorsan ilyen első benyomásokat írok róla.
Többféle műfajjal próbáltam, legelőször egy új kedvencet nyomtam be, a Nightwish - The Pharaoh Sails to Orion-t. Hát konkrétan megijedtem. Ilyen részletességgel még nem hallottam ezt a számot. Azért jó ez a szám mert tele van magasakkal is meg mélyekkel is, a női ének gyönyörű a basszgitárnak meg jó meleg hangja van benne. Aztán jött egy sokkal dinamikusabb szám (The Devin Townsend Project - Juulat) a reakcióm hasonló volt mint az előző számnál. A mély melegít, a magasak meg jó fagyosak (persze nem szó szerint, csak így tudtam a legjobban kifejezni 😜) Aztán kipróbáltam pár elektronikust (Audeka - Kings Guard és Katharsys - Guidance) A dob érdekes, a cin mintha túl sok lenne, a tamok meg pont jók. Összességében, nagyon jól szóltak, csak mondjuk az introkban kicsit el voltak túlozva. Aztán jött a Figure - The Werewolf (Drumstep) amin alapból van egy statikus zaj a dalszöveghez kapcsolódóan, ami az előző fülesemen nagyon baszta a fülemet, ezen viszont értelmet nyert a szám. Próbáltam még ilyen filmzenéket (pl Two Steps from Hell számok), azokban semmi kifogásolhatót nem találtam. Bocs ha valami értelmetlenséget írtam, siettem
Superluxoknak egyetlen hibájuk, hogy kicsit kiemelik a magasat. De 10K körül amúgy sincs tökéletes fejes. Egyébként is kell neki még legalább egy hét míg bejáratódik és megjön az igazi hangja.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Ez igaz, de utcai használatra van egy füllhallgatóm, ami tökéletesen zenehallgatásra 😀
De azért még átgondolom, köszi a választ. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
thepatrick írta:
Elhiszem, de azért néztem ilyet, mert szükség van mikrofonra. 😀

inkább szerintem külön mikrofont vegyél.
Mert mi van ha ki akarsz menni utcára vele? akkor is ott van rajta a mikrofon, egyrészt zavaró, másrészt többen mosolyognak rajta 😆
0
0
0
0
thepatrick avatar
Elhiszem, de azért néztem ilyet, mert szükség van mikrofonra. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
thepatrick írta:
Nekem tudtok segíteni?


én csak annyit mondok hogy ezeket a mikrofonos "gamer" fejhallgatókat messze kerülném. Közel sem szólnak annyira jól mint azonos áron egy normál fejhallgató.
0
0
0
0
niteforce avatar
gyenesmartin írta:
niteforce írta:
Hello. Pioneer HDJ500 mellé szükséges lenne venni egy ilyen Fiio E5-öt?
(ASUS Xonar DS hangkártyához)
Csak ha kevésnek vagy gyengének érzed erősítő nélkül.

ok, ha megkérkezik akkor az üzletben kipróbálom egy keverőn, és ha ahhoz képest gyengébb akkor veszek egyszer 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
Hello. Pioneer HDJ500 mellé szükséges lenne venni egy ilyen Fiio E5-öt?
(ASUS Xonar DS hangkártyához)
Csak ha kevésnek vagy gyengének érzed erősítő nélkül.
0
0
0
0
niteforce avatar
Hello. Pioneer HDJ500 mellé szükséges lenne venni egy ilyen Fiio E5-öt?
(ASUS Xonar DS hangkártyához)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
*** még mindig nem jött meg a füles 😃 hétfőn megint telefonálok
Ha nem jön akkor rendeld meg a 660-at vagy valamelyik beyerdynamic-ot.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Sziasztok!
Füles vásárlás előtt állok és szeretnék tanácsot kérni, hogy mégis milyet vegyek. Eddig ez a kiszemelt: Razer Carcharias. Jó árban van és van rajta minden, ami nekem kell. (mikrofon, hangerőszabályzó)
https://www.twokoko.hu/images/termekek/Carcharias_Headset.jpg
Vélemény? Előre is köszi! 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
Na felhívtam a muzikert, holnap megjön elvileg a cucc.
Külföldről hozzák ilyen lassan?
0
0
0
0
pitbull87 avatar
Segítségetszeretnék kérni!
Valakinek van logitech g35 fülese ?
Ha igen akkor leírnád hogy milyen a hangzása,meg a basszus milyen ?
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Köszönöm de most engem is elkapott a hév hogy vegyek 1 et de mikrofonnal.

Szerintetek ez jó lenne (nekem kiváló)

http://www.kepfeltoltes.hu/view/121201/genius_hs-05a_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Genius HS-05A 3090 ft

Remélem jó a link de ha nem javítom.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
alex1997 írta:
Sziasztok a testvérem nagyon belevan (remélem ezt nem veszitek trágár beszédnek) buzulva a MAXEL fejhalgatójába. Azt szeretném kérdezni hogy ez megbízható-e?

Érdemes ilyet venni (ezt a márkát)?

Kösz előre is üdv. Alex!
A maxell retro dj elég jó fejes. Sokat is van ajánlva.
0
0
0
0
unstopablepatrik avatar
PS3-hoz milyen headset-et vegyek?
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Sziasztok a testvérem nagyon belevan (remélem ezt nem veszitek trágár beszédnek) buzulva a MAXEL fejhalgatójába. Azt szeretném kérdezni hogy ez megbízható-e?

Érdemes ilyet venni (ezt a márkát)?

Kösz előre is üdv. Alex!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
Na megrendeltem a Superluxot + a fiio-t, köszönöm a segítséget mindenkinek, amint megjön adok értesítést hogy milyenek 😀
Megvan?
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Én most találtam egy agybadugós maxell-t a buszmegállóba..Kicsit recseg de "ajándék" lónak ne nézd a fogát.😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
Na akkor átnéztem minden létező headsetet, akkor a (talán) legutolsó kérdésem: Beyerdynamic DTX 910, Sony SHP8500, vagy Superlux HD330 + Fiio E5? Gamelésre legfőképpen, de zene is nagyon fontos, főleg hogy tervezek egy kisebb házi stúdiót.
A Philipset akár ki is veheted. Zenére a Superlux jobb volna.
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
kalahari10 írta:
Sziasztok! Kizárólag játékokhoz szeretnék egy jó és tartós fülest, de nincs ötletem milyen legyen. Ti mit ajánlotok? 10-15.000et szeretnék rászánni, de ha nemsokkal kerül többe egy elég jó füles akkor ajánlhattok olyat is. Esetleg a Roccat Kave-ről mi a véleményetek? Válaszotokat előre is köszönöm!


Én 10-15K között egyértelműen a Logitech H600-at ajánlom. Szerintem a "legjobb" választás.
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Szerinted melyik lenne a legjobb hasonló árkategóriában? Leginkább CoD-hoz kellene
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Kave, az fos, elromlik hamar, es sokszor nem is mukodik a terhangzas benne...
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Sziasztok! Kizárólag játékokhoz szeretnék egy jó és tartós fülest, de nincs ötletem milyen legyen. Ti mit ajánlotok? 10-15.000et szeretnék rászánni, de ha nemsokkal kerül többe egy elég jó füles akkor ajánlhattok olyat is. Esetleg a Roccat Kave-ről mi a véleményetek? Válaszotokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
[LINK]
És ez milyen? Redditen azt írják a Beyerdynamicok jók gamelésre. Ehhez kéne erősítő?
Ehhez már lehet nem kéne.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
knowix írta:
Sziasztok!
Most szeretnék venne egy fejhalgatot kinéztem meg mondták hogy a Shure srh 440 es elég jo füles mi a véleményetek??VAgy még néztem egy Akg k514 et de abbol az Mk2 vagy a sami?
Akg vagy Shure?
Ennyire nem tetszik a Shure? Kérdezd meg Blue-Fox-ot vagy GAMER2-őt. Nekik is ilyenjük van.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Most szeretnék venne egy fejhalgatot kinéztem meg mondták hogy a Shure srh 440 es elég jo füles mi a véleményetek??VAgy még néztem egy Akg k514 et de abbol az Mk2 vagy a sami?
Akg vagy Shure?
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
a fiio hivatalos oldala megbízható?


Igen.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
CatchO írta:
Köszönöm, és hol tudnám egy helyen megrendelni a Superlux 330-at + a Fiio E5-öt? Pluszpont ha még a Zalman ZM-Mic1 is megrendelhető onnan :>
Magyarországon csak ők árulják. [LINK] A boltról viszont nincs véleményem.
Erősítő azért kell neki, mert gondolom alaplapi hangról járatnád. Az kb 32 ohmig jó. Ez meg 150. Vagy hangkártyából vehetsz egy xonar dg-t is. Akkor nem kéne plusz erősítő.
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
CatchO írta:
Köszönöm, és hol tudnám egy helyen megrendelni a Superlux 330-at + a Fiio E5-öt? Pluszpont ha még a Zalman ZM-Mic1 is megrendelhető onnan :>


eBay-on megtudod rendelni az összeset.
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
CatchO írta:
Aiden Pearce írta:
ezek jó márkák?


A Superlux és a Fiio?! Hát igen csak jó márkák. Az egyik legjobbak a piacon.

Köszönöm, akkor még annyi, hogy a fiio az azért kell, mert a superluxnak nincs elég hangja? vagy sima otthoni használatra megleszek a fiio nélkül is?


Nem azért. Azért mert jobb hangminőséget,hangzást add neki. Ezáltal egy plusz löketet add az alap hangzásnak. Nem azért mert nem lenne jó hangja, de így sokkal jobban kiadja magából amit rejt. Nem hiába fejhallgató erősítő.
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
ezek jó márkák?


A Superlux és a Fiio?! Hát igen csak jó márkák. Az egyik legjobbak a piacon.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
akarkilehetek írta:
hali, a Genius HS-G500V headset megéri a pénzét?van valakinek tapasztalata róla?😊 köszi


ozone attack kicsivel drágább és szerintem jobb is, amikor bent voltam a boltba azt mondták hogy az kényelmesebb az ozone meg szebben szól, így ezt vettem
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció