Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
Samsung galaxy Ace telefonom van.
a minőség nem baj, vagy 128-as AAC-t, vagy 320-as mp3-mat, vagy WAV-ot hallgatok.
a kevés mély az nálam elég nagy baj, az Audio Technika-nak jó mélyei vannak?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
Nem rossz!
telefonnal is jó lenne azért?
Hát...
Azon nem annyira. Persze bőven jobb mint pl a legjobb gyári. Telefonból is azért kellene hozzá legalább egy SGS vagy SGSIII. Ebben van jó hangchip.
De ehhez már legalább 320-as mp3 kell. Elég sok különbség van a 192 és a 320 között.
Viszont a mélye lehet kevés lehet ha ahhoz vagy szokva. Bár nekem még ez is sok. KB annyi lehet benne, mint egy Sennheiser CX300-ba.
0
0
0
0
niteforce avatar
Nem rossz!
telefonnal is jó lenne azért?

A játék nem nagyon érdekel, csak a zene.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
gyenesmartin írta:
niteforce írta:
ez milyen?
Audio-technica ATH-CK400IBGR
Ha már AT rossz biztos nem lehet.


Csak mert úgy döntöttem hogy nem veszek Maxell Retro DJ-t, mert a mostanimnál nagyon kicsit szólna csak jobban, inkább dobok még rá, és veszek valamit ami tényleg nagyon szépen szól.
10K -ért, akörül, tudsz még jó fülhallgatót?
Nekem SoundMagic E30. Ez elég jó szerintem. Csak ehhez már kell egy komolyabb hangkártya is.
Játékra nagyon jó. Tere van olyan, mint egy 7.1-es minőségi hangrendszernek.
0
0
0
0
niteforce avatar
gyenesmartin írta:
niteforce írta:
ez milyen?
Audio-technica ATH-CK400IBGR
Ha már AT rossz biztos nem lehet.


Csak mert úgy döntöttem hogy nem veszek Maxell Retro DJ-t, mert a mostanimnál nagyon kicsit szólna csak jobban, inkább dobok még rá, és veszek valamit ami tényleg nagyon szépen szól.
10K -ért, akörül, tudsz még jó fülhallgatót?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
ez milyen?
Audio-technica ATH-CK400IBGR
Ha már AT rossz biztos nem lehet.
0
0
0
0
niteforce avatar
ez milyen?
Audio-technica ATH-CK400IBGR
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bear Grylls írta:
15 ezer forint értékben tudnátok mondani egy jó minőségű headsetet?

Például erről mi a véleményetek?
https://gepigeny.hu/webaruhaz/product.php?id=3927
Superlux Hd660e. Viszont a mikrofonja, lehet hogy nem lesz elég érzékeny.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
15 ezer forint értékben tudnátok mondani egy jó minőségű headsetet?

Például erről mi a véleményetek?
https://gepigeny.hu/webaruhaz/product.php?id=3927
0
0
0
0
molfer98 avatar
sziasztok milyen fejhallgatot ajánlatok? wesc vagy skullcandy érdekel. az a lényeg hogy baromi jol adja ki a méjeket. max 12 ezer.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Synda Rebirth írta:
😊 😆
https://kepfeltoltes.hu/120811/g_m_r_f_les_www.kepfeltoltes.hu_.png

😂
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
MaximumGame írta:
Yej írta:
Gamer fejhallgató szeretnék venni légyszi segítsetek😃
Ár 5 000 körül, tapasztalt válaszoknak jobban örülnék, olyan kéne amivel hallom FPS játékokban hogy az ellenség mögöttem rúgdalja a kavicsot, vagy a tetőt bontja rám.(persze nem gond ha a zene is ütősen szól vele)
Előre is köszi😀


Creative Fatal1ty Gaming Headset

7 ezerért kapni ezt ajánlom !


Amúgy mitől gamer egy fejhallgató?
Rá van írva 😂. De most komolyan 😜.
0
0
0
0
niteforce avatar
MaximumGame írta:
Yej írta:
Gamer fejhallgató szeretnék venni légyszi segítsetek😃
Ár 5 000 körül, tapasztalt válaszoknak jobban örülnék, olyan kéne amivel hallom FPS játékokban hogy az ellenség mögöttem rúgdalja a kavicsot, vagy a tetőt bontja rám.(persze nem gond ha a zene is ütősen szól vele)
Előre is köszi😀


Creative Fatal1ty Gaming Headset

7 ezerért kapni ezt ajánlom !


Amúgy mitől gamer egy fejhallgató?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Yej írta:
Gamer fejhallgató szeretnék venni légyszi segítsetek😃
Ár 5 000 körül, tapasztalt válaszoknak jobban örülnék, olyan kéne amivel hallom FPS játékokban hogy az ellenség mögöttem rúgdalja a kavicsot, vagy a tetőt bontja rám.(persze nem gond ha a zene is ütősen szól vele)
Előre is köszi😀


Creative Fatal1ty Gaming Headset

7 ezerért kapni ezt ajánlom !
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
krisztyon13 írta:
Játékhoz melyik jobb fej hallagato vagy hangfal/hangszoro ?😲


Egyértelműen a fejhallgató mivel sokkal pontosabban meg tudod határozni a hangforrás irányát és távolságát. Viszont ehhez egy jó minőségű hangkártya sem árt...
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
krisztyon13 írta:
Játékhoz melyik jobb fej hallagato vagy hangfal/hangszoro ?😲


Én azt mondanám, hogy fejhallgató, mivel többnyire kizárja a külső zajokat, és így pl. pontosan hallhatod, hogy merről jött egy-egy lövés.
0
0
0
0
krisztyon13 avatar
Játékhoz melyik jobb fej hallagato vagy hangfal/hangszoro ?😲
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
AKG K601 -hez hol tudnék fülpárnát venni? Sehol sem találok hozzá párnát, a mostanin egy picit elengedte a ragasztás amit megragasztottam nem is látszik de a legjobb megoldás a csere lenne...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Hagrid írta:
gyenesmartin Köszönöm a segítséget!Játék közben nagyon jól hallani minden kis zörejt eddig left 4 dead-al meg amnesiával próbáltam a left 4 dead-ben minden egyes zombi nyögését hallani meg a padló ropogását😃,amnesiában szintén mindent hallani,így sokkal félelmetesebb.
Még be kell járatni és utána lesz jó hangja. Az kb 1 hét ha folyamatosan használod.
0
0
0
0
Hagrid avatar
gyenesmartin Köszönöm a segítséget!Játék közben nagyon jól hallani minden kis zörejt eddig left 4 dead-al meg amnesiával próbáltam a left 4 dead-ben minden egyes zombi nyögését hallani meg a padló ropogását😃,amnesiában szintén mindent hallani,így sokkal félelmetesebb.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
whiplaser írta:
steelseries siberia/v1/ vagy inkább speedlink medusa nx5.1? tapasztalatok kelleanének
Most mondjam neked is azt, hogy Maxell Retro DJ?
Már kicsit unalmas, hogy mindenkinek ezt ajánlom.😜
Na de ez sokkal jobban szólna, mint azok a gamer vackok. Lehet ez a gamer cucc bejön a perifériáknál, de ez fejhallgató.
Vagy nem tudom mennyibe kerül ez a steelseries amit kinéztél, de ha 20 körül akkor inkább Shure SRH 440. Vagy valamelyik Superlux amit pár oldallal ezelőtt írtam, amelyik tetszik.
0
0
0
0
whiplaser avatar
steelseries siberia/v1/ vagy inkább speedlink medusa nx5.1? tapasztalatok kelleanének
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Yej írta:
Gamer fejhallgató szeretnék venni légyszi segítsetek😃
Ár 5 000 körül, tapasztalt válaszoknak jobban örülnék, olyan kéne amivel hallom FPS játékokban hogy az ellenség mögöttem rúgdalja a kavicsot, vagy a tetőt bontja rám.(persze nem gond ha a zene is ütősen szól vele)
Előre is köszi😀
Maxell Retro DJ 😆. Ez a legolcsóbb jó hangú fejes.
0
0
0
0
Yej avatar
Gamer fejhallgató szeretnék venni légyszi segítsetek😃
Ár 5 000 körül, tapasztalt válaszoknak jobban örülnék, olyan kéne amivel hallom FPS játékokban hogy az ellenség mögöttem rúgdalja a kavicsot, vagy a tetőt bontja rám.(persze nem gond ha a zene is ütősen szól vele)
Előre is köszi😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Hagrid írta:
Beszereztem egy Maxell Retro DJ-t és nagyon meg vagyok vele elégedve és játékhoz sem utolsó,mindenképpen megéri az árát,annak aki nem akar egy vagyont költeni ilyenekre, annak tökéletes.
Örülök, hogy tetszik 😀.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Pár napja rendeltem a páromnak médialejátszó mellé egy KOSS Porta Pro fejhallgatót. Ajánlom mindenkinek nagyon szép hangja van az árához képest, na azért nem cserélném le a K601-re de nem is 60k az ára... le a kalappal a fejes előtt.
0
0
0
0
niteforce avatar
Lehet hogy én is beszerzek egy ilyet, végül is csak 5K...
Egy Pioneer SE-MJ31-hez képest hogy szól?
[LINK]
0
0
0
0
Hagrid avatar
Beszereztem egy Maxell Retro DJ-t és nagyon meg vagyok vele elégedve és játékhoz sem utolsó,mindenképpen megéri az árát,annak aki nem akar egy vagyont költeni ilyenekre, annak tökéletes.
0
0
0
0
levi27 avatar
gyenesmartin írta:
levi27 írta:
gyenesmartin írta:
levi27 írta:
[LINK]
Erről a fülesről mi a véleményetek?
Nem rossz. Talán 3 ezret megérhet (A Maxellhez viszonyítva).

Nem tudom milyen a maxell, de ezt mindenhol 7-8k-ért láttam...
Valami konkrét tapasztalatod van vele?
Nincs konkrét tapasztalatom. De akiknek volt mindkettő, azok mindd azt mondják, hogy a Maxell jobb. Még ha nem is sokkal. Viszont kevesebbe kerül.

hmm..ha betudom szerezni miskolcon akkor olyat veszek, de ha csak rendelni tudom akkor már nem éri meg sajnos. Köszi a segítséget!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
levi27 írta:
gyenesmartin írta:
levi27 írta:
[LINK]
Erről a fülesről mi a véleményetek?
Nem rossz. Talán 3 ezret megérhet (A Maxellhez viszonyítva).

Nem tudom milyen a maxell, de ezt mindenhol 7-8k-ért láttam...
Valami konkrét tapasztalatod van vele?
Nincs konkrét tapasztalatom. De akiknek volt mindkettő, azok mindd azt mondják, hogy a Maxell jobb. Még ha nem is sokkal. Viszont kevesebbe kerül.
0
0
0
0
levi27 avatar
gyenesmartin írta:
levi27 írta:
[LINK]
Erről a fülesről mi a véleményetek?
Nem rossz. Talán 3 ezret megérhet (A Maxellhez viszonyítva).

Nem tudom milyen a maxell, de ezt mindenhol 7-8k-ért láttam...
Valami konkrét tapasztalatod van vele?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
levi27 írta:
[LINK]
Erről a fülesről mi a véleményetek?
Nem rossz. Talán 3 ezret megérhet (A Maxellhez viszonyítva).
0
0
0
0
levi27 avatar
[LINK]
Erről a fülesről mi a véleményetek?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Hagrid írta:
Köszönöm a választ,akkor Maxellt veszek,úgyis mindenhol jót hallok róla.
Jó választás. Viszont van ennek mély kiemelése. Ha ez baj lenne esetleg.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Köszönöm a választ,akkor Maxellt veszek,úgyis mindenhol jót hallok róla.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Hagrid írta:
Köszönöm a válaszokat,erről mi a véleményetek?
Creative Fatal1ty Gamer Headset
Köszönöm
Illetve,ha ez szar akkor a maxell vagy a sennheiser a jobb?
Maxell. Ebben az árban ne keress mást. (Viszont lehet, hogy kényelmetlen lehet elsőre).
0
0
0
0
Hagrid avatar
Köszönöm a válaszokat,erről mi a véleményetek?
Creative Fatal1ty Gamer Headset
Köszönöm
Illetve,ha ez szar akkor a maxell vagy a sennheiser a jobb?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Hagrid írta:
Tudtok ajánlani valami jó fül vagy fej hallgatót vagy headset-et ami nem olyan drága és megéri?
Maxell Retro dj. (Összehasonlításként a hangja majdnem egy Sennheiser Hd 595-ével vetekszik)
0
0
0
0
no avatar
Hagrid írta:
Tudtok ajánlani valami jó fül vagy fej hallgatót vagy headset-et ami nem olyan drága és megéri?


nemrég beszereztem egy sennheiser HD201-et, szinte mindenhol 6.000 ft körül árulják, és nekem nagyon bejött :)
0
0
0
0
Hagrid avatar
Tudtok ajánlani valami jó fül vagy fej hallgatót vagy headset-et ami nem olyan drága és megéri?
0
0
0
0
niteforce avatar

niteforce: Melyik fejest vetted meg?


a Shrue-t akartam, de sajnos másképp alakultak a dolgok, nincs rá pénzem 😞
Majd valamikor sor kerül arra is.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
parizer01 írta:
Sziasztok! Szeretnék venni egy fejhallgatót 15 ezer forint alatt kizárólag zenehallgatásra. Olyat szeretnék, aminek a mélye is jó. Szerintetek milyet vegyek? 😀
Superluxok. 5. oldalon le van írva nagyjából melyiknek milyen hangja van. Amelyik jobban tetszik azt vedd. Bár némelyikhez kell fejhallgató erősítő.
niteforce: Melyik fejest vetted meg?

Nem tudom, hogy olyat tudnak-e esetleg, hogy beleszerkeszteni az első vagy második hozzászólásba azt a hozzászólásomat amit az 5. oldalon írtam. Csak ha valaki 20K alatt akarna venni fejest ezek közül kedvére tudjon válogatni.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Sziasztok!

Tudtok olyan helyet, ahol árulnak kék, piros, vagy narancs Steelseries Siberia v2-t? 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok a Canyon fülhalgatók milyenek ?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Szeretnék venni egy fejhallgatót 15 ezer forint alatt kizárólag zenehallgatásra. Olyat szeretnék, aminek a mélye is jó. Szerintetek milyet vegyek? 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
niteforce írta:
Jobb a Superlux mint ez a Pioneer?
Pedig fele annyiba kerül


Jobb bizony. Kb az AKG K240-el (30k) van egy szinten a 668B. Nagyon jó a Shure 440 is sőt még jobb, de árban a duplája akkora különbség viszont nincs köztük. Ha DJ célra is kellene ahogy írtad is akkor inkább a Shure, ugyanis az zárt.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
A Superlux.
[LINK]

[LINK]
Azta. Akkor inkább az a Shure amit írtam. Kicsivel drágább, de jobban megéri.
0
0
0
0
niteforce avatar
A Superlux.
[LINK]

[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció