Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
Jobb a Superlux mint ez a Pioneer?
Pedig fele annyiba kerül
Melyik kerül feleannyiba? Mert akkor lehet, hogy egy Shure SRH 440 jobb lenne, ha még kitelik ez.
0
0
0
0
niteforce avatar
Jobb a Superlux mint ez a Pioneer?
Pedig fele annyiba kerül
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
Ezek közül csak a superlux jöhetne szóba mert csak elektronikus zenét hallgatok, illetve még DJ célra is szeretném a későbbiekben használni.
Erről a pio-ról csak jót olvastam, és a márka is nagyon bevált nekem, kinézetre is tetszik.
De ha nem számít a hangminőség akkor jó lehet ez a pioneer.
0
0
0
0
niteforce avatar
Ezek közül csak a superlux jöhetne szóba mert csak elektronikus zenét hallgatok, illetve még DJ célra is szeretném a későbbiekben használni.
Erről a pio-ról csak jót olvastam, és a márka is nagyon bevált nekem, kinézetre is tetszik.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Gaboo7 írta:
niteforce írta:
Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen fejhallgatót, csak a színében nem tudok dönteni. A fehéret kizárnám, de a szürke és a piros között nem tudok választani.
Szerintetek melyik néz ki jobban?
https://www.djstore.com/connected/wp-content/uploads/2010/09/hdj500.jpg


Ebben az árkategóriában nézd meg ezeket is:
-Shure SRH240
-AKG K 518
-Audio Technica ATH-AD300
-Audio Technica ATH-T400
-Beyerdynamic DT 235
-Koss Porta Pro
-Superlux HD668B
5.-ik oldalon van ezeknek a tulajdonságai. 105.-ik hozászólás. Ha kíváncsi lenne rá valaki.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
niteforce írta:
Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen fejhallgatót, csak a színében nem tudok dönteni. A fehéret kizárnám, de a szürke és a piros között nem tudok választani.
Szerintetek melyik néz ki jobban?
https://www.djstore.com/connected/wp-content/uploads/2010/09/hdj500.jpg


Ebben az árkategóriában nézd meg ezeket is:
-Shure SRH240
-AKG K 518
-Audio Technica ATH-AD300
-Audio Technica ATH-T400
-Beyerdynamic DT 235
-Koss Porta Pro
-Superlux HD668B
0
0
0
0
niteforce avatar
köszi, még mások véleményére is számítok 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen fejhallgatót, csak a színében nem tudok dönteni. A fehéret kizárnám, de a szürke és a piros között nem tudok választani.
Szerintetek melyik néz ki jobban?
https://www.djstore.com/connected/wp-content/uploads/2010/09/hdj500.jpg
0
0
0
0
DonTuros avatar
ja oké 😃 Kösszi a segítséget 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
ErzsikeTurika írta:
JA, de gondolom hallgatás közben nem ltyög, vagy forgolászik 😀???

dehogy
0
0
0
0
DonTuros avatar
JA, de gondolom hallgatás közben nem ltyög, vagy forgolászik 😀???
0
0
0
0
niteforce avatar
szerintem ez jó, mert így össze lehet csukni kicsire, és nem foglal annyit
0
0
0
0
DonTuros avatar
Megnézem............. De ez gondolom nem zavar, hogy öszevissza lehet forgatni a fülkagylókat?? 😃 De jól néz ki 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
ErzsikeTurika írta:
nem is iszom, te!! 😃 Hanem a barátaimmal gyüjtögetem magamnak a kupakokat!! 😃 De tudsz valami jól kinéző fejhallgatót nekem? 😀 A telóhoz vennék majd, ha meglesz 😀


Pioneer SE-MJ31
szerintem nagyon jól néz ki, és a hangja is jó ! 😀
0
0
0
0
DonTuros avatar
nem is iszom, te!! 😃 Hanem a barátaimmal gyüjtögetem magamnak a kupakokat!! 😃 De tudsz valami jól kinéző fejhallgatót nekem? 😀 A telóhoz vennék majd, ha meglesz 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
nem a legjobb. Van jobb is tőle az árkategóriában.
Amúgy a helyedben ezért nem innám azt a löttyöt.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Szerintetek milyen az a fejhallgató, amit lehet nyerni a Pepsivel, kupekgyűjtögetéssel??? Azt hiszem Skullcandy... Spoiler!
http://createamfb.com/pepsi/nyeremenyek.php#fules
😀
0
0
0
0
rafferd avatar
A Razer Electra-n van mikrofon? o.O 😊
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
flyaway2 írta:
Mi a véleményetek a Sony MDR-ZX300-ról? Megéri megvenni?
Ha számít a hangminőség akkor Maxell retro dj. Ha nem számít akkor megveheted azt a sonyt.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Mi a véleményetek a Sony MDR-ZX300-ról? Megéri megvenni?
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
gyenesmartin írta:
Blue-Fox írta:
gyenesmartin Köszönöm, akkor valószínűleg az lesz amit legelsőnek ajánlottál.😀 Azz Shure SRH 440-et.
Rockra jó lesz. Viszont jazz-en meg klasszikuson lehet egy kicsit sok lesz a basszus. Meg van akinek kényelmetlen egy kicsit. (GAMER2-től megkérdezheted, hogy szól a 440-en azok a zenék amiket hallgatsz.)


Megkérdezem, köszönöm a segítséget.😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Blue-Fox írta:
gyenesmartin Köszönöm, akkor valószínűleg az lesz amit legelsőnek ajánlottál.😀 Azz Shure SRH 440-et.
Rockra jó lesz. Viszont jazz-en meg klasszikuson lehet egy kicsit sok lesz a basszus. Meg van akinek kényelmetlen egy kicsit. (GAMER2-től megkérdezheted, hogy szól a 440-en azok a zenék amiket hallgatsz.)
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
gyenesmartin Köszönöm, akkor valószínűleg az lesz amit legelsőnek ajánlottál.😀 A Shure SRH 440-et.
0
0
0
0
niteforce avatar
az a jó, én azt szeretem 😜
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ez a Sony nagyon kiemeli a mélyet.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
Kizárólag elektronikus zenéhez ( főleg trance), DJ célra mit ajánlotok? úgy 20 ezerig?
Ha nagyon fontos a Basszus akkor Sony XB500-as. De kicsivel többért Shure SRH 440, ebben nincs annyi basszus. Bár ez egy kicsit kényelmetlen lehet.
0
0
0
0
niteforce avatar
Kizárólag elektronikus zenéhez ( főleg trance), DJ célra mit ajánlotok? úgy 20 ezerig?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Blue-Fox írta:
Sziasztok. Szeretnék venni egy fejhallgatót, zenehallgatásra, elsősorban rock/jazz/komolyzenére. Tudnátok ajánlani olyat ami olyan 25ezerig van? Kinéztem egyet de felemásak az értékelések, van aki szerint baromi szépen szól, és van aki azt írja hogy nagyon pocsék, ez a Sennheiser HD 449-lenne. Köszönöm a segítséget.
Shure SRH 440. GAMER2-nek ajánlottam, állítólag meg van vele elégedve nagyon is. Ami a legfontosabb, hogy sokkal szebben szól, mint egy Sennheiser Hd595 is. De lehet neked jobb lenne amiben kevesebb bassus van. PL ATH M40fs.
Sennheiser nem szabad venni a hd 600-as alatt, meg AKG-t se nagyon az olcsóbbakat, mert a hangjukhoz képest nagyon drágák.
De ez sem rossz: Superlux HD660 Csak ehhez kell erősítő.
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Sziasztok. Szeretnék venni egy fejhallgatót, zenehallgatásra, elsősorban rock/jazz/komolyzenére. Tudnátok ajánlani olyat ami olyan 25ezerig van? Kinéztem egyet de felemásak az értékelések, van aki szerint baromi szépen szól, és van aki azt írja hogy nagyon pocsék, ez a Sennheiser HD 449-lenne. Köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
bendeguz avatar
aki úgy van vele mint én h nem akar megsüketülni és utálja fülhallgatókat és megteheti az vegyen razer orca 16000FT-ért vettem és valami rohadt jól szól agyon veri a fos beats-eket ennyi pénzért ajándék nem mellesleg nagyon durván néz ki kényelmes könnyű és több óra után már elis felejtem h rajtam van olyan kényelmes mert amikor 12 órákat gémelünk ahhoz azért kell kényelem 😆
0
0
0
0
menoteboj avatar
en most rendeltem egyet 5k-t, 20-20000Mhz parnazott, meg minden😀
0
0
0
0
matyu20 avatar
Helló nemrég vettem egy Genius HS-05A headsetet és rá 1-2 hónapra tönkrement a mikije most egy Creative-Labs Fatal1ty headsetet néztem ki magamnak ez jó lenne? Sokájig bírja? és hol érdemes megvenni?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Na most jött meg mindkettő. Hangilag az E30 nagyon sokkal jobb az E10-től. Viszont a kábele zavar egy kicsit. Elég nehéz döntés, mert az E10-et is alig akartam kivenni a fülemből.

Ebből E30 lesz. Nem érdekel hogy néz ki.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
niteforce írta:
gyenesmartin írta:
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.

ennyiért nem hiszem hogy megtámadnak 😃


A c*gányoknál sosem lehet tudni!😂
Nem mondtam, hogy c*gányok. Vannak köztük hiperpigmentáltak is😃.



Nálam a színesfémgyűjtő, az egy nagycsoportú cigányfaj.😕
Aha.
Na mindegy. Akitől veszem majd a fülest az állítólag elküldött egy E10-est és egy E30-as demó darabot. Majd ha meg jön akkor döntöm majd el melyiket veszem meg.
Spoiler!
Egyébként a hiperpigmentált a cigány szó másik kifejezése. A jobbikosok mást találtak ki, de csak ezt fogadták végül el.



Én az E10-et venném!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
niteforce írta:
gyenesmartin írta:
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.

ennyiért nem hiszem hogy megtámadnak 😃


A c*gányoknál sosem lehet tudni!😂
Nem mondtam, hogy c*gányok. Vannak köztük hiperpigmentáltak is😃.



Nálam a színesfémgyűjtő, az egy nagycsoportú cigányfaj.😕
Aha.
Na mindegy. Akitől veszem majd a fülest az állítólag elküldött egy E10-est és egy E30-as demó darabot. Majd ha meg jön akkor döntöm majd el melyiket veszem meg.
Spoiler!
Egyébként a hiperpigmentált a cigány szó másik kifejezése. A jobbikosok mást találtak ki, de csak ezt fogadták végül el.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
niteforce írta:
gyenesmartin írta:
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.

ennyiért nem hiszem hogy megtámadnak 😃


A c*gányoknál sosem lehet tudni!😂
Nem mondtam, hogy c*gányok. Vannak köztük hiperpigmentáltak is😃.



Nálam a színesfémgyűjtő, az egy nagycsoportú cigányfaj.😕
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GAMER2 írta:
niteforce írta:
gyenesmartin írta:
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.

ennyiért nem hiszem hogy megtámadnak 😃


A c*gányoknál sosem lehet tudni!😂
Nem mondtam, hogy c*gányok. Vannak köztük hiperpigmentáltak is😃.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
niteforce írta:
gyenesmartin írta:
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.

ennyiért nem hiszem hogy megtámadnak 😃


A c*gányoknál sosem lehet tudni!😂
0
0
0
0
niteforce avatar
gyenesmartin írta:
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.

ennyiért nem hiszem hogy megtámadnak 😃
0
0
0
0
flyaway2 avatar
gyenesmartin: Spanolj velük és akkor nem fogják rólad is levenni a színesfémet...😆
0
0
0
0
Thomech avatar
Erről valakinek vélemény? 😃
http://www.edig ital.hu/Fulhallgato/Canyon_CNR-EP8G_fulhallgato_zold-p55003.html
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
Ja értem így már inkább feltűnő mert egy egyszerűbb fekete cuccot kevésbé vennének észre mint egy ilyen díszest.
Lehet, hogy inkább a 2.-kat veszem meg.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja értem így már inkább feltűnő mert egy egyszerűbb fekete cuccot kevésbé vennének észre mint egy ilyen díszest.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Na igen. De a te közeledben nem lakik annyi "színesfémgyűjtő". Meglátnák, hogy réz, nem tudom mit csinálnának. Csak azért kérdeztem mennyire feltűnő.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mindek érdekel ennyire senki nem fogja 5 centiről a füledet nézni távolabbról meg nem látszik de ha valakinél ilyet észrevennék rögtön látnám hogy nem a gagyi kategória de az átlag ember ebből mit sem vesz észre csak hogy ott egy fülhallagtós ember.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
niteforce írta:
szerintem az első
nem égő én is kint megyek a rastás skullcandymmel 😃
Szerintetek ez, hogy néz ki?
https://tainghe.com.vn/images/201203/goods_img/615_P_1332367815760.jpg
0
0
0
0
niteforce avatar
szerintem az első
nem égő én is kint megyek a rastás skullcandymmel 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szerintetek melyik néz ki jobban? Illetve melyik nem "égő" ha kint mennék valamelyikkel?
SoundMAGIC E10:
https://www.techspot.com/images/products/headphones/org/100069264_1738350199_o.jpg
Csak szürkébe vagy ilyen pirosba.

Vagy SoundMAGIC E30:
https://img5.pcpop.com/ArticleImages/500x375/1/1950/001950921.jpg
Itt levehető ez a műanyag kábelburkolat.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció