Milyen fej/fülhallgatót/headset-et vegyek?

Szerző: molfer98, 2012. March 10., téma
Fórum » Periféria
Sziasztok én most akarok venni egy fülhallgatót. Ez lenne az: Skullcandy JIB. Vélemények?? :D
Hozzászólások: 1 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Megaisten avatar
Én is elvagyok a mezei Philips SHP2700-fülessel.😆
0
0
0
0
Megaisten avatar
Sennheiser HD 800. jó kis füles, de az árát most elfogadnám.😆
0
0
0
0
Megaisten avatar
Igen. Genius Cavimanus HS-G700V.
0
0
0
0
Axelior avatar
Hali!
Egy Creative Fatality Gaming headsetet tervezek venni. Jó választás? (Nem azért veszem mert gaming, ezt néztem ki, nem nagy(azt mondták) és megfelelő minőségű. szerintetek?
0
0
0
0
niteforce avatar
A gamer fejhallgato az annyitol az hogy rá írjak hogy gamer. Valójában nem takar semmit csak egy plusz valami amivel ki lehet húzni több pénzt a sok gamerbol...
0
0
0
0
Megaisten avatar
Pioneer HDJ500 az is jó. másikat nem tudom azzal még nem találkoztam.
0
0
0
0
niteforce avatar
johnny63 írta:
Hát rábeszéltetek engem is erre a fülesre! 😃 Köszi!


Hát nem tudom, én tutira nem vennék ilyeneket 😃
Vegyél inkább egy Pioneer HDJ500-at, vagy egy Noontec Zoro-t, ezek legalább szólnak is valahogy 😉
0
0
0
0
johnny632 avatar
Hát rábeszéltetek engem is erre a fülesre! 😃 Köszi!
0
0
0
0
Megaisten avatar
johnny63 írta:
Ez vicces! 😃 Egy másik fórumban is most ajánlották be nekem a Corsair Vengeance 1500-at, így elkezdet rajta gondolkodni már én is. 😀
Igy nézki.https://kepfeltoltes.hu/130330/367914_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
johnny632 avatar
Ez vicces! 😃 Egy másik fórumban is most ajánlották be nekem a Corsair Vengeance 1500-at, így elkezdet rajta gondolkodni már én is. 😀
0
0
0
0
Megaisten avatar
GameEdition írta:
jo benne a mélyhang? 😃
Baromi jo hangja van mind a 2.-nek már volt nálam ilyenek.
0
0
0
0
no avatar
jo benne a mélyhang? 😃
0
0
0
0
Megaisten avatar
GameEdition írta:
Halihooooo!!!!! ajánljatok egy jo headsetet!!!
max 30-40.000 huf a keret!!!
Gamer füles kéne
Ez jó.😆 Headset
Corsair Vengeance 1500 Dolby Digital 7.1 Ára:22 225 Ft. Ha még hozzá dobsz 8.000.Ft Logitech G930 7.1 Surround Ára: 47 625 Ft
0
0
0
0
no avatar
Halihooooo!!!!! ajánljatok egy jo headsetet!!!
max 30-40.000 huf a keret!!!
Gamer füles kéne
0
0
0
0
johnny632 avatar
Hali!

Van 1 SONY MDR-RF810RK wifi fejhallgatóm, amitől 2-3 óra után elkezd fájni a fülem, mert kicsit erősen tart és nem teljesen a fülemre van kiatlálva (persze nem sok embernek van olyan apró füle ami kényelmesen elférne benne 😀 ). A lényeg, hogy ezt el akarom adni és 2 fejhallgató között vacilálok. SteelSeries Siberia V2 (hozzá kell tennem nem az USB virtual dolby verzió) [LINK], vagy a másik a Sennheiser PC 330 [LINK].
Árban lényegében ugyan annyi, de ti melyiket vennétek és miért?
Előre is köszi a válaszokat! 😉
0
0
0
0
Axelior avatar
Hali!
Headsetet tervezek venni, max. 10.000 Ft-ig milyet ajánlotok? Játékra kellene( nem kell, hogy gamer legyen) és lehetőleg ne hulladék cucc legyen 😂 (tartson sokáig, és a társaim ne hallják vissza magukat 😀 )
0
0
0
0
no avatar
akarkilehetek írta:
Hali, ti milyen (mikrofonos) Headsetet ajánlotok főleg bf3 multihoz max 5 ezerért?


Ozone Attack

Szerk: Már csak 8k-ért látom, fél éve még 5k volt.😜
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
xChuchx írta:
Sziasztok!
Ti milyen fül/fejhallgatót ajánlotok telefonos,esetleg gépes zenehallgatáshoz, olyan 3e Ft körül? 😀
(Telefonom: Samsung Wave S8500, ha ez számít valamit.)

Előre is köszönöm a válaszokat!
Maxell Metallics vagy Canyon CNR-EP8
0
0
0
0
xChuchx avatar
Sziasztok!
Ti milyen fül/fejhallgatót ajánlotok telefonos,esetleg gépes zenehallgatáshoz, olyan 3e Ft körül? 😀
(Telefonom: Samsung Wave S8500, ha ez számít valamit.)

Előre is köszönöm a válaszokat!
0
0
0
0
pitbull87 avatar
orodreath írta:
pitbull87 írta:
Sziasztok játékra és zenére milyen 7.1 es fülest ajánlanátok aminek jó a hangzása ?
Eddigi kiszemeltjeim : Logitech G35, Steelseries Siberia V2+hangkártya, Creative Soundblaster Tatic3d Rage, ti melyiket ajánlatok ? Vagy ha van más akkor szívesen meghallgatom 😀


Mind 3 jó választás nagyon szóval sztem nem jársz rosszul egyikkel se de én még ajánlok egyet azért: Razer Tiamat 7.1 Elite, de mondom sz.tem egyikkel se jársz rosszul, azt vedd meg amelyik jobban tetszik 😀


Köszi a segítséget 😀 Nagyon durván néz ki amit linkeltél de sajnos az már túlhaladja a keretemet 😃
0
0
0
0
pitbull87 avatar
Sziasztok játékra és zenére milyen 7.1 es fülest ajánlanátok aminek jó a hangzása ?
Eddigi kiszemeltjeim : Logitech G35, Steelseries Siberia V2+hangkártya, Creative Soundblaster Tatic3d Rage, ti melyiket ajánlatok ? Vagy ha van más akkor szívesen meghallgatom 😀
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Háát a Genius cuccokba annyira nembízok, sz.tem annyiért ink. Creative 3D Sigma v. 3D Alpha, vagy Razer Electra (2k-val több), vagy Saitek Tritton. 😀[/quote]
Köszi a válaszodat ! 😀 JVC Xplosives HA-M5X Black és ez milyen ?? Nekem nagyon teszik a kinézete 😀
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Sziasztok ! Mi a véleményetek erről a fülhalgatóról Genius Cavimanus HS-G700V ?
0
0
0
0
slyy08 avatar
Sziasztok , a PC-hez szeretnek fejhallgatot venni . Elobb gondolkodtam 5.1-esben ,de mondtak hogy tulsagosan nagy a basszus bennuk . Aztan stereoban kezdtem gondolkodni es talaltam a Sony mdr-v55-ot ami dj fejhallgato es jo szeles a frekvencia tartomanya , biztos reszletesen adja vissza a hangot . DE nekem jatekra kellene a fejhallgato , szoval a kerdesem az , hogy alkalmas e ez jatekra , vagy mast tudnatok e ajanlani kb ebben az arban ,ami tuti jobb . Koszi.
0
0
0
0
sunny474 avatar
Gyenesmartin:koszi,meglessuk😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Egy Sennheiser HDR130-at dokkolóval együtt mennyiért lehetne eladni?
0
0
0
0
niteforce avatar
5000 körül jó fülhallgatót tudnátok mondani iPod touch-hoz?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
sunny474 írta:
sziasztok!Milyen fejhallgatót ajánlanátok utcai használatra(mikrofon nélkül)?kb 40000 ft-ig
Audio technika m50, vagy Sennheiser HD 25.
0
0
0
0
sunny474 avatar
sziasztok!Milyen fejhallgatót ajánlanátok utcai használatra(mikrofon nélkül)?kb 40000 ft-ig
0
0
0
0
alex13 avatar
daraox írta:
tudtok ajánlani olyan fejhalgatót ami keményen vagy legalább elég szépen kiadja a mélyet?
Max 5000ft ig


Maxell Retro DJ-is kijön abból már szerintem és azt mondják a legjobbnak meg a Maxell Wild-et 10000 Ft alatti árkategóriában. 😉
0
0
0
0
niteforce avatar
daraox írta:
tudtok ajánlani olyan fejhalgatót ami keményen vagy legalább elég szépen kiadja a mélyet?
Max 5000ft ig


Sony MDR-ZX100
Nekem is van egy utcára, és elég jól szól
0
0
0
0
daraox avatar
tudtok ajánlani olyan fejhalgatót ami keményen vagy legalább elég szépen kiadja a mélyet?
Max 5000ft ig
0
0
0
0
GAMER2 avatar
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
Talán superlux hmd660.


Ilyet újonnan nem is árulnak? 😕
Vagy külföldről. De neked már van egy Shure 440-es nem? Akkor elég lenne ha vennél egy sima csiptethetős mikrofont is.


Igen volt, pár hete adtam el, mivel jó pénzt kínáltak érte 😉 Nagyon nem tudtam kihasználni, mert időközben ki lett építve egy 5.1-es rendszer és így nem nagyon használtam a fülest. Viszont most szeretnék venni egy mikrofonost, mert sokkal élvezetesebb játszani úgy hogy beszélünk a haverokkal, minthogy mindenki csak öli egymást 😃
Akkor legyen Superlux HD 660/661, meg egy genius vagy zalman csiptethetős mikrofon. Árban bene lennne.


Köszönöm a választ, felírtam a képzeletbeli listámra 😀 Játékhoz nem jobbak az X.1-es fülesek? 😕 Niteforce, nekem annyira nem számít a látvány, a lényeg hogy szépen szóljon 😉 Bár azért úgy hamarabb megvenném, ha mondjuk zölden csillogna-villogna 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
Ezek a fejhallgatók amúgy szándékosan ilyen rondák? 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
Talán superlux hmd660.


Ilyet újonnan nem is árulnak? 😕
Vagy külföldről. De neked már van egy Shure 440-es nem? Akkor elég lenne ha vennél egy sima csiptethetős mikrofont is.


Igen volt, pár hete adtam el, mivel jó pénzt kínáltak érte 😉 Nagyon nem tudtam kihasználni, mert időközben ki lett építve egy 5.1-es rendszer és így nem nagyon használtam a fülest. Viszont most szeretnék venni egy mikrofonost, mert sokkal élvezetesebb játszani úgy hogy beszélünk a haverokkal, minthogy mindenki csak öli egymást 😃
Akkor legyen Superlux HD 660/661, meg egy genius vagy zalman csiptethetős mikrofon. Árban bene lennne.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
Talán superlux hmd660.


Ilyet újonnan nem is árulnak? 😕
Vagy külföldről. De neked már van egy Shure 440-es nem? Akkor elég lenne ha vennél egy sima csiptethetős mikrofont is.


Igen volt, pár hete adtam el, mivel jó pénzt kínáltak érte 😉 Nagyon nem tudtam kihasználni, mert időközben ki lett építve egy 5.1-es rendszer és így nem nagyon használtam a fülest. Viszont most szeretnék venni egy mikrofonost, mert sokkal élvezetesebb játszani úgy hogy beszélünk a haverokkal, minthogy mindenki csak öli egymást 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GAMER2 írta:
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
Talán superlux hmd660.


Ilyet újonnan nem is árulnak? 😕
Vagy külföldről. De neked már van egy Shure 440-es nem? Akkor elég lenne ha vennél egy sima csiptethetős mikrofont is.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
gyenesmartin írta:
GAMER2 írta:
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
Talán superlux hmd660.


Ilyet újonnan nem is árulnak? 😕
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GAMER2 írta:
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
Talán superlux hmd660.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Sziasztok!

Szerintetek milyen, lehetőleg mikrofonos gamer fejhallgatót vegyek?

A lényeg hogy szépen szóljon, mélyei legyenek és mikrofon is egy elvárás, mert közben szeretek beszélni a haverokkal 😀
Maximum 15K-m van rá. Előre is köszönöm a válaszotokat 😎
0
0
0
0
Cr4zY79 avatar
Sziasztok! Még a nyáron vettem egy Steelseries 3H fülest,de ez tönkrement illetve a jobb oldali része nem szól. Mi féle ilyesmi fülest tudtok ajánlani ami 10-11 max 15e árkategóriában van és 5.1 vagy 7.1 JÁTÉKRA lenne használva (pontosabban főleg codok) de fontos a mély,magas, basszus és hogy tisztán szépen adja ugyanugy a játékbeli hangokat mint a zenét.
grabka: ha nekem 2hónap mulva ideadod 15 ért én szivesen elvinném töled😃(azért 2 hónap mert most kicsit le vagyok égve)
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Lenne egy hibátlan Sennheiser HD600 fejesem, gyári + HD650 kábelekkel dobozában a bolti ár kb feléért. Akit érdekel írjon. 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
grabka írta:
valaki válaszolna a kérdésemre???
24 újonnan. Talán 20-ért el tudod.
0
0
0
0
grabka avatar
valaki válaszolna a kérdésemre???
0
0
0
0
grabka avatar
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy mennyiért tudok eladni egy bontatlan vadonatúj Steelseries Siberia V2 fülest. Illetve egyszer használat/kipróbáltat?? (fehér, fekete színűek)

üdvözlettel,
Gábor
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Davezorrr írta:
bazzeg annyira dicsérik ezt a Maxell Retro DJ-t 😃 láttam tescoba feketébe és fehérben is.Miben erős ez a füles ?? mély/közép/magas ?? kényelem ?? ár ??
Kinézetre nekem mondjuk bejön de még nem tudtam kipróbálni.Győzzetek meg h ezt vegyem és ne sony-t 😃


Hát figyelj én nem sokat próbáltam, de amiket kipróbáltam azok között érzem a különbséget, eddig ez a legjobb fülesem amim volt, hááát a kényelme személy szerint egy idő után picit nyomja a fület, de ha állítasz rajta akkor jó lesz,érzem hogy az eddigi sima hangok (pl dubstepben)úgymond mivé változtak, milyen érezhető különbség lett közöttük.
És igen az ár is szempont volt nálam.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Davezorrr írta:
bazzeg annyira dicsérik ezt a Maxell Retro DJ-t 😃 láttam tescoba feketébe és fehérben is.Miben erős ez a füles ?? mély/közép/magas ?? kényelem ?? ár ??
Kinézetre nekem mondjuk bejön de még nem tudtam kipróbálni.Győzzetek meg h ezt vegyem és ne sony-t 😃
Ennyiért nincs jobb hangban. Kényelem lehet, nem a legjobb a nagyobb fejűeknek vagy fülűeknek.
Ha jó fejest akarsz akkor ezt a retro dj-t vagy a wild audio-t veszed, vagy ha szart akarsz venni akkor jó a Sony is. Nem tudom melyik Sony, de úgysem jobb ebben az árban.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
bazzeg annyira dicsérik ezt a Maxell Retro DJ-t 😃 láttam tescoba feketébe és fehérben is.Miben erős ez a füles ?? mély/közép/magas ?? kényelem ?? ár ??
Kinézetre nekem mondjuk bejön de még nem tudtam kipróbálni.Győzzetek meg h ezt vegyem és ne sony-t 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Tisztelt emberek!
Megvan a Maxell Retro DJ fejhallgatóm, teljesen pozitív az élményem/tapasztalatom vele.
Először is köszönöm azoknak akik ajánlották.
Másodjára pedig a boltról írnék, ezt spoilerbe teszem mivel reklám lehet ez.

Spoiler!
A bolt neve Focus Camera, és a véleményem teljesen pozitív, kis bolt , de nagyon rendesek voltak,komolyan kb én éreztem megtiszteltetésnek hogy vehettem tőlük, ajánlanám azoknak akik esetleg itt a gépigény oldalán az áruházban nem találják talán második lehetőségként nézzenek át.Oldaluknak linkje: [LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció