Neked mi volt a legelső játékod?

Szerző: Torolve, 2012. February 20., téma
Fórum » Játékokról általában
ezt azért nyitottam mert csak kíváncsi vagyok kinek mi volt a legelső játéka pc téren én kezdem;) Mace griffin bounty hunter:2003 as de akkoriban az olyan grafika tarolt mint most a skyrim. íme
ha 720pont hd nézitek akkor az eredeti grafika
Hozzászólások: 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ogre077 avatar
A pc-n volt a gta san andreas, és nintendo mario volt, utana super nindento a street fighter.
0
0
0
0
fickander avatar
Re-Volt Jó volt annó kis mecsbox-okkal száguldozni 😆
0
0
0
0
alex13 avatar
Hát a nevükre nem nagyon emlékszem, de egy 486-os gépem volt és windows 95-el a GTA 1, Mario, volt még ilyen pirányás játék( vagy valami halas 😆😉 de előtte is volt egy gépem azon dos volt és 5000 éves floppykon játszottam de azokra nem emlékszem talán aszthiszem valami mászkálos játék volt 😉 ami rémlik 😆
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Nekem asszem az első komolyabb játékom a Rayman 2 volt 😃 Imádtam és még a mai napig is elő veszem 😀
0
0
0
0
Master Killer avatar
Cheese: A Fifa 98-ba Beckham nigger volt! 😆
0
0
0
0
jumpen97 avatar
robin hood the legend of sherwood
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Neked mi volt a legelső játékod?

Quake,Colin McRae Rally,Hitman 1,Tomb Raider
ezekre emlékszem😀
0
0
0
0
klzstar avatar
Erik94 írta:
https://1.bp.blogspot.com/-kLhCo7u2Spg/TxGvlNJloPI/AAAAAAAAAEM/T8YgSGfvGp4/s1600/battlecity1a_2.png
fuu régen mennyit nyomtam én is tesómmal még annakidején anno :O Jó game volt még sok játék kellene ami nintendoba van a contra is mien nagy volt


Nekem ez még mindig megvan nintendóra a polcon meg itt van egy jó nintendó a szekrénybe néhanapján előveszem :D
0
0
0
0
Erik94 avatar
https://1.bp.blogspot.com/-kLhCo7u2Spg/TxGvlNJloPI/AAAAAAAAAEM/T8YgSGfvGp4/s1600/battlecity1a_2.png
fuu régen mennyit nyomtam én is tesómmal még annakidején anno 😲 Jó game volt még sok játék kellene ami nintendoba van a contra is mien nagy volt
0
0
0
0
klzstar avatar
Nekem az első játékom pc-re a Doom2-ő volt pont mi elött vettünk a gépet és mikor teszetltem a gépet 3 évesen doom2 ő vel játszottam kedvenc játék még mindig játszok haverokkal Multin , meg fejlődök vele szinteket neten :D
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az a Duck Hunt. Nekem a szobám falára van festve, amikor a kutya kiröhög mellélövéskor. Pixelenként lett készítve, jól néz ki
0
0
0
0
janoshka avatar
Pc-n nekem egy sakkos játék volt ha jól emlékszem warchess volt a neve, nintendon nekem is a kacsás volt, volt hozzá külön pisztoly és király volt 😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
Pc-n az Age of Empires első része.
De az előtt meg nintendo volt, és ott mindenféle játékkal játszottam. Nintendo-n pedig ha jól emlékszem ily vadászós játék volt, kacsákat kellett lelőni 😃
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 2
Elötte nem nagyon játszottam.. 😆
0
0
0
0
no avatar
aham mostazt hittem kihalt a téma de ugylátom som minden történt miota nem néztem be nekem a második játékom a halo Combat evolved volt de szinte fél évvel a mace griffin után kaptam óóóó az utolsó pálya hogy szerettem 😆
0
0
0
0
xCube avatar
apetit1989 írta:
Még szerencse, hogy nekem még meg van a fake kazis nes konzolom. TV előtt sokkal hangulatosabb játszani ezt, mint pc-n.


Az nem is kétséges 😀 .

Nekem a DOS játékokhoz van egy régi masina jó öreg 6.22 -vel, 16" -es katódsugaras monitorral, gameport -ra kapcsolódó joystick -el 😀 . Így az igazi a nosztalgia 😀 . Mondjuk szerencsétlen 120GB -os vinyóból csak 4GB -ot lát, de nem baj, az élmény a lényeg 😃 .
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Nekem terep 2 volt az első 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ez nem igaz. Nekem is gamepadom, és egyszerűen más úgy.
0
0
0
0
no avatar
apetit1989 írta:
Még szerencse, hogy nekem még meg van a fake kazis nes konzolom. TV előtt sokkal hangulatosabb játszani ezt, mint pc-n.


egy joystick és ugyan az😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Még szerencse, hogy nekem még meg van a fake kazis nes konzolom. TV előtt sokkal hangulatosabb játszani ezt, mint pc-n.
0
0
0
0
no avatar
Erik94 írta:
LoL😲 Nekem is!!! Ez nincs pc-re????😲



http://www.youtube.com/watch?v=2lDMielZO6g Töltsd le az emulátort majd openeld vele a filet. És megy is😃 nagyon jó kis játék😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A Commandos igen jó volt. Az erős csávó tudta magát beásni a hóba, homokba. Én a spiont szerettem a legjobban😀
Arra is emlékszem, hogy pisis koromban a 3. pályáig tudtam megcsinálni. ROHADT nehéz volt. Később sem voltam túl sikeres benne...
0
0
0
0
Erik94 avatar
LoL😲 Nekem is!!! Ez nincs pc-re????😲
0
0
0
0
no avatar
Azt hiszem a Tank 1990 (még valami billentyűzet alapú nintendón)

https://1.bp.blogspot.com/-kLhCo7u2Spg/TxGvlNJloPI/AAAAAAAAAEM/T8YgSGfvGp4/s1600/battlecity1a_2.png
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ratchet and clank trilógia
és Jak triológia meg crash bandicoot 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem az nfs most wanted volt az első! és azóta is nagy kedvenc 😀
0
0
0
0
jumpen97 avatar
robin hood the legend of sherwood
0
0
0
0
xCube avatar
Jó kérdés, igazából nem is tudom, hogy mi lehetett a legelső. Az biztos, hogy ez a kettő az elsők között volt:

Commando C64



Wizard of Wor C64

0
0
0
0
Erik94 avatar
Ratchet and clank sorozat gta-k meg crash 😆
0
0
0
0
Szykla avatar
De régvolt már, de ez volt az egyik amivel toltam igen sokat, főleg ketten uncsitesómmal, el lehetet vele ökörködni.

0
0
0
0
berci96 avatar

ha jól emlékszem nekem ez volt az első 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Caymane írta:
ha jól emlékszem, akkor a Bumpy (nem biztos, hogy ez volt a neve) volt az első. sárga labdával kellett ugrálni és fel kellett szedni az érméket. 😃


Fú igen szerettem! A vége felé már nagyon durva volt...
https://2dgames.ru/2DLand/wp-content/uploads/2010/12/bumpy21.gif
0
0
0
0
no avatar
ha jól emlékszem, akkor a Bumpy (nem biztos, hogy ez volt a neve) volt az első. sárga labdával kellett ugrálni és fel kellett szedni az érméket. 😃
aztán jött az Imperium Galactica 2. magyar szinkronosan volt meg, csak megrepedt a CD-je 😞 amúgy ez is nagyon jó játék volt. máig az egyik kedvencem 😃
volt még Insane, Wolfenstein: Enemy Territory (ezt már neten toltam)
0
0
0
0
apetit1989 avatar
flyaway2 írta:
Húúú... Nekem a régi gépemen Ken 4 (asszem ez a neve) volt az első játékom. Olyan volt, hogy egy lila pólós kék nacis citromsárga gyerekkel kellet csigákat ugráló gömbököt meg másféle szörnyeket ölni... Vizes pályákon volt egy óriási hal is ami beakadt amikor szűk helyre mentem be...😆 ja és kristályokat kellett gyűjteni.


Az a Commander Keen, iD Software termék
0
0
0
0
no avatar
vagy a Tetrisz Back Game vagy egy régi billentyűzet alapú nintendo (ami a mai napig megvan rengeteg kazival)
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Húúú... Nekem a régi gépemen Ken 4 (asszem ez a neve) volt az első játékom. Olyan volt, hogy egy lila pólós kék nacis citromsárga gyerekkel kellet csigákat ugráló gömbököt meg másféle szörnyeket ölni... Vizes pályákon volt egy óriási hal is ami beakadt amikor szűk helyre mentem be...😆 ja és kristályokat kellett gyűjteni.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Commondore 64


Akarod mondani, Commodore64
0
0
0
0
Szakito avatar
Húúú, nekem legelőször szerintem a Prehistoric. imádtam 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
nekem vmilyen autós game volt, de nem emlékszem rá, amire pontosan emlékszem az a 4x4 screamer sokat toltam 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
apetit1989 írta:
Nekem sem ez, az első autós játék amivel játszottam, valszeg a Road Fighter lesz:
https://onlineuniverse.files.wordpress.com/2008/05/road-fighter.jpg


Eszembe jutott az op.rendszer neve, ami az első gépemen volt.

Windows 3.1

Erről a videóról juttot eszembe az akasztófás játékról. 😆

0
0
0
0
almos avatar
Az elsők között volt: Quake II,Space Invaders,Starcraft,NFS 4-5, persze ezek csa PC-sek,Segan is játzottam sokat még előtte,azokra viszont nem emélksezm már 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem sem ez, az első autós játék amivel játszottam, valszeg a Road Fighter lesz:
https://onlineuniverse.files.wordpress.com/2008/05/road-fighter.jpg
0
0
0
0
zsivko avatar
apetit1989 írta:
Ha már itt tartunk, Lotus 1 sem volt semmi:
https://img.squakenet.com/snapshot/2145/5580-Lotus.jpg

Nekem a Lotus volt a másik kedvenc, de nem a legelső.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció