Neked mi volt a legelső játékod?

Szerző: Torolve, 2012. February 20., téma
Fórum » Játékokról általában
ezt azért nyitottam mert csak kíváncsi vagyok kinek mi volt a legelső játéka pc téren én kezdem;) Mace griffin bounty hunter:2003 as de akkoriban az olyan grafika tarolt mint most a skyrim. íme
ha 720pont hd nézitek akkor az eredeti grafika
Hozzászólások: 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
almos avatar
Space Invaders,Star Wars Rogue Warrior,Quake II,Starcraft
0
0
0
0
gigazte avatar
PC-n: Re-Volt és Quake 2
Xbox 360: Forza 3

Mondjuk sok értelme nincs a témának, mert aki már egyszer leírta az ő legelső játékát, más játékot már nem írhat ide!😆
0
0
0
0
vasziliy avatar
DCMAN írta:
szétverted?😆


Csak véletlenül kiesett pár gomb és elszakadt a kábel😆 a negyede fele történhetett amikor mindig kiütöttek az első helyről...és elkaptak a villogós autók😂
0
0
0
0
vasziliy avatar
Nekem a Need for Speed Most Wanted. Igaz pár nap játék alatt cserélni kellett billt+egeret 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
A legelső gépem mikor lett,a csávesz akitől vettük,tett rá játékokat.
Carmageddon
NFS Hot Pursuit 2
Fifa 98

Volt még 1-2 trutyi game a gépen,de ezekkel toltam legelsőnek 😀
0
0
0
0
no avatar
fiatalok vagytok még 😃

feature=related
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Spartan117 írta:
ezt azért nyitotttam mert csak kiváncsi vagyok kinek mivolt a legeslő játéka pc téren én kezdem😉 Mace griffin bounty hunter:2003 as de akkoriban azolyan grafika tarolt mint most a skyrim. íme
ha 720pont hd nézitek akkor az eredeti grafika


akkoriba tenleg nagyon szep lehetet
0
0
0
0
no avatar
az jó a wolfesteint ismerem
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most nem tudom, hogy a ps1 lett-e meg előbb, vagy az első gépem, de ez mondjuk mind1.

PC-n: Egy sielős játék, aminek az volt a lényege, hogy el kellett juni a célig anélkül, hogy a szürke szörny bekapjon. (a nevét sajnos nem tudom).

PS1: Crash Bandicoot 3
0
0
0
0
no avatar
ezt azért nyitottam mert csak kíváncsi vagyok kinek mi volt a legelső játéka pc téren én kezdem😉 Mace griffin bounty hunter:2003 as de akkoriban az olyan grafika tarolt mint most a skyrim. íme
ha 720pont hd nézitek akkor az eredeti grafika
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció