Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Puffin avatar
akosbaa: ismerősöm most mutatta a Vernee Thor-t. Nálunk 45ezer forint körül van. Nem rossz vétel.
0
0
0
0
akosbaa avatar
Sziasztok 😃 Le szeretném cserélni a HTC One Minimet egy új telefonra.
Ezeket néztem,s véleményt szeretnék kérni,hogy melyik éri meg jobban 😀 esetleg ebben az árkategóriában van-e jobb.(tudtommal nem nagyon,vagy nem sok,mert a Xiaomi dömpingáron adja a telefonokat kb. )
[LINK]
vagy
[LINK]
0
0
0
0
DonTuros avatar
kenyerlangoss: Én is arra jutottam!

Miután nézegettem a rengeteg videót, képet, tesztet róla arra esett a választásom. 😀
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
iPhone 6s tökéletes választás.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok! 😀

3 év után elterveztem, hogy veszek egy új telefont. Régebben Sony Xperia SP-m volt, de 1 hónapja kiesett a kezemből, és tönkrement a belső képernyő, melyen a pixelek találhatóak.

R.I.P. - Sony Xperia SP 2013-2016


Lehetőségeim és elvárásaim a telefonhoz, telefon iránt:
- legalább 32 GB-nyi tárhely
- minél jobb minőségű elő- és hátlapi kamera
- legalább 4,5" képernyő
- legalább napi 12 órányi akku idő (ebből kb. 80% mobilnetes lenne)
- erős, gyors belső, utólagos app indításoknál ne kelljen várakozni a betöltésre
- előreláthatólag bírjon ki egy jó 2-3 évet, szóval mind minőségileg, szervíz-ügyileg és szoftverügyileg stabil legyen (ne úgy, mint az SP-nél, hogy 4.3-nál nem kapott official Androidot), időtálló rendszerrel.
- maximum 170k.

Galaxy S7 edget, vagy iPhone 6s 32 GB-t néztem. Bár nézegettem a P9-t is, mégis jobban tetszik annál ez a kettő telefon.

Előre is köszönöm a segítségeteket 😀
0
0
0
0
no avatar
Huawei P8 Literől vélemény?
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ha nagyon iPhone akarsz akkor inkább a 7 est énis vehettem volna,de inkább s7 edge.
0
0
0
0
Ferrari056 avatar
Üdv!!

Szerintetek melyiket érné meg jobban megvenni, előfizetéssel?? Iphone 6s vagy Iphone 7 ??
0
0
0
0
bukta2 avatar
Vélemények a samsung VR jéről? Valaki?! Irhatnátok 1-2 élményt és hogy milyen játék támogatást fog kapni a jövőben
0
0
0
0
K I O N avatar
Sziasztok!
Szerintetek E kettö ( https://www.youtube.com/watch?v=awPTzr8F4aA ) telefon közül melyik a jobb ?? (És a Screen Display Brightness-nek mi az értelme vagy mit jelent ez minél nagyob annál jobb arra vagyok kíváncsi a videóvan az LGG5-nek (140) a Samsungnak (504) ??
0
0
0
0
Krissz avatar
Képernyőfedvényt hogyan lehet kikapcsolni? (LG K8 4G - Android 6.0) Mert pl: most is megakartam nyitni egy PDF-t, de mindig ezzel a beállítással piszkál, de nemtom holkell kikapcsolni..

Köszi 😀
0
0
0
0
BOMB avatar
mortan egyik legjobb nexus telefon😉
0
0
0
0
mortan avatar
Sziasztok!
Új telefont viszont nem vagyok benne biztos hogy jó választás lenne.
Egy LG Nexus 5X H791 néztem ki jó lenne ha tudnátok róla vélemyént mondani vagy ha ebben az árkategóriába van jobb vétel azt is szivesen az is jó lenne.
Előre is köszi a segítséget!
0
0
0
0
BOMB avatar
megéri az a telefon 😉 én amúgy is szeretem a htc-t
0
0
0
0
ors11 avatar
Sziasztok !
Szeretnék venni egy új telefont,mert 3 év után a HTC One mini-m kiégett a töltő részénél töltés közben,így már nem tudom tölteni a telefont sehogy se.(amúgy is az akumlátora nagyon nem bírta már pár óránál többet).
Szóval erről az oldalról szeretnék rendelni egy újat,pontosabban HTC One M8S-t.
[url]http://www.emag.ro/telefoane-mobile/stoc/filter/tip-telefon-f4949,smartphone-v19400/pret,intre-1000-si-1500/sort-priceasc/p2/c[/url]
Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy megéri-e azt a telefont megvenni 1200 lejért(82 ezer forint)
vagy ebben az árban vannak az oldalon jobbak is?
(pontosan az oldalt linkeltem,azok között van ez a telefon is)
0
0
0
0
Krissz avatar
bukta2 köszi szépen 😀

Azóta megvan már a teló, csütörtök óta, legegyszerűbb módját választottuk a vásárlásnak, bementünk személyesen egy Telenor üzletbe (szerencsére volt raktáron) és legnagyobb meglepetés, volt hozzá igyis ajándék hátlap 😃
0
0
0
0
no avatar
A G4-nek volt néhány hibája, de ezeket már javították többségében, egyébként egy jó sorozat, annyira nem nyúlhatsz vele mellé.
0
0
0
0
K I O N avatar
Oh vágesz kösszenet!!
0
0
0
0
hashimoto avatar
A Vernee-t nem ismerem, de, anno én LG G2-t akartam, jó kis telefon, a G4 is (gondolom), jó lehet akkor 😃
0
0
0
0
K I O N avatar
Aha értem és a vernee Apollo Lite rol mi a véleményetek nekem kicsit csábító a 10 magjával 😃??
Vagy vegyek LG G4 et?
0
0
0
0
hashimoto avatar
Rengar: Állítólag az a legjobb Windows Phone-os mobil, de, az Én* véleményem az, hogy WP-t nem éri meg venni. Szinte halott az a rendszer. Vegyél valami olcsóbb androidosat inkább 😃

*:Ez csak az én véleményem, nem kötelező rám hallgatni 😆
0
0
0
0
K I O N avatar
Halii Mi a véleménytek a Lumia 950-röl (nem az xl mert már több helyen is azt hitték hogy az xl érdekel)
Szerintetek megéri az árát ? vagy valami vélemény??
0
0
0
0
bukta2 avatar
Krissz

utána néztem én is a mondandódnak tényleg retek szarul van megcsinálva a telenor oldala... nem nagyon lehet ki igazodni rajta...

de ha jól vettem ki a dolgokat akkor a készülék ára Üzletben 34.999ft futamidő nél a leghosszabb az 11 hónap, ez alatt havi olyan 3000 forint körüli összeget kell érte fizetni. de inkább menj be és ott elmondanak mindent az a biztos.. mert lehet néha úgy járni hogy kinéz az ember vmit a neten és bemegy és teljesen máshogy mondják a dolgokat... tehát én azt ajánlom menj be és kérdezd meg mi merre hány méter
0
0
0
0
Krissz avatar
Valaki elmagyarázná nekem nagyvonalakban, hogy hogyan zajlik/tart egy részletre vásárolt készülék megvétele? Első alkalom, lesz, de neten a telenor oldalán én nemtudok eligazodni, hogy mikor és mennyit kell fizetni, illetve kezdőrészlet mennyi lehet stb.
LG K8 4G ről lenne szó, és igazából SIM kártya nélkül szeretném, mert az nekem van 😀

Köszii (FONTOS lenne)
0
0
0
0
Matthew1994 avatar
Na jó de ez tök felesleges.
0
0
0
0
BOMB avatar
minden telefonnak tisztába kell lennie a képességével! 😀
0
0
0
0
Matthew1994 avatar
BOMB: Aláírom, hogy nem sok minden tetszik nekik, de a J3 tényleg szar... 😂
0
0
0
0
BOMB avatar
én az ow-re nem nagyon hallgatnék
szinte mindent fikáznak
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz naah 😃 zsebkarc hamarabb fogja 😆
0
0
0
0
Matthew1994 avatar
Benhu Nekem az Asus nagyon nem jött be valahogy én többet vártam volna tőle azon az áron... 😕 De szubjektív.

Krissz: Szerintem manapság tök felesleges a fólia. Nekem már vagy 3 éve nincs fóliám és az égvilágon semmi karc nincs a képernyőn. Aki ezeket a kijelzőket meg tudja karcolni az nagyon akarta! 😎
0
0
0
0
no avatar
Hello, telefon vasarlas elott allok, es egy Asus Zenfone 2 laser neztem ki, mit gondoltok rola megeri a penzet ? 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok!
Csak kérdezni szeretném tőletek, hogy LG K8 (4G) hez elég-e a sima 1.000 - 2000 Ft-os kijelzővédő fólia, vagy azért érdemes költeni egy üveg fóliára? (pl: [LINK])

Köszi! 😀
0
0
0
0
BOMB avatar
igaz
a one plus3 marha jó telefon én mindenkinek azt ajánlom! 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
hát az One plus 3 még mindig verhetetlen 😃 bár az ára is 120 körül van. de ár érték arányban verhetetlen is marad
0
0
0
0
Marshall avatar
Mit gondoltok az új Honor 8-ról? Szerintem nagyon eltalálták.Jövőhéten akarok egyet beszerezni.
0
0
0
0
gitzgirl avatar
Nekem nemrég lett Xperia Z3 85-ért. Gyors, és szép képeket csinál 😀
0
0
0
0
K I O N avatar
Hali most akartam telefont venni de nem tudom milyet vegyek valami jót akarok ami jól néz ki a belső cuccok jók legyenek ram+proci és a hátlapi kamera az nagyon jó minőségű képet csináljon meg egy pár mai game is menjen rajta normálisan! Én árban a sony Xperia XA-t néztem mert azt írták rá hogy elég jó jól néz ki és a kamerája sem kaka de az akumulátor idő is fontos 😀 ha tudtok 85 ezer forint alatti telefonokat akkor írjatok rám aogy tudtok!!
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
TheadakinHUN írd megl légyszíves mennyit szánnál rá. A listádből egyiksem erős fotós képességeket tekinteve. Az 5S-t én nem ajánlom. Már régi telefon. Hosszabb szavatossága van az almáknak de már 4 éves telefon.
0
0
0
0
no avatar
Pont, hogy a Sony nem... Rendes fényképezőgépekben jó a Sony, de mobiltelefonban egy ideje kritikán aluli.
Huawei, LG, vagy Samsung.
0
0
0
0
Matthew1994 avatar
Én a Sanyi-ra fogadnék mint legjobb fotós, de nem hiszem, hogy az lenne a legjobb választás... 😜
0
0
0
0
TheAdakinHUN avatar
sziasztok a közeljövőben szeretnék egy telóra beruházni mivel szeretek fotózni és csak keveset játszok ezért nekem inkább a kamera számítana nem a MegaPixel-el hanem hogy milyen szép képet csinál színhű legyen stb. értitek jah és este se okozzon csalódást ez értem előlapira/ hátlapira egyaránt 😃 ezek vannak:
-Samsung Galaxy J5 (a sima nem a 16-os) 13 MP, f/1.9, 28mm LED // 5 MP, f/2.2, 23mm, LED
-Huawei P8 Lite 13 MP, f/2.0, 27mm, autofocus,BSI dual-LED//5 MP, 720p
-Huawei Honor 4X 13 MP, f/2.0, autofocus, LED //5 MP, 720p
-HTC Desire 626G 13 MP, f/2.2, 28mm, autofocus, LED //5 MP, f/2.8, 34mm, 1080p
-LG K10 13 MP, f/2.2, autofocus, LED //5 MP (f/2.4)
-LG Zero 13 MP, autofocus, LED //8 MP, 1080p@30fps
-LG X screen 13 MP, f/2.2, autofocus, LED //8 MP
-Motorola Moto G (3rd gen) 13 MP, f/2.0, autofocus, dual-LED //5 MP, f/2.2 auto-HDR
-Motorola Moto X (2nd Gen) 13 MP, f/2.2, 29mm, autofocus, dual-LED //2 MP, f/2.2, 1080p
-Xiaomi Redmi 3 Pro 13 MP, f/2.0,phase detection autofocus,LED//5 MP, f/2.2, 1080p@30fps
-Sony Xperia M4 Aqua 13 MP, f/2.0, autofocus, LED // 5Mp,720p
-Huawei G Play Mini 13 MP, f/2.0, autofocus, LED // 5 MP, 720p

vagy esetleg szerezzek egy ütött kopott:
-Iphone 5S 8 MP, f/2.2, 29mm, autofocus, dual-LED //1.2 MP,f/2.4,31mm,720p

melyik itt a legjobb fotós? előre köszi😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Kösz a segítséget, még jó h írtatok. Ezeket a telókat megsem néztem idáig. Mindjárt utána nézek nekik.
0
0
0
0
no avatar
Picit még pluszba rászánsz, akkor ott van a OnePlus 3 is, viszont az LG G4 is egy nagyon jó ajánlat 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Samu Galaxy Grand Core telómat szeretném lecserélni. Ez szeret lefagyni, belasulni, melegedni stb. egy idő után. Zene hallgatásra, netezésre, filmezésre használnám leginkább. Szóval nagyjából mindenre. Nem ártana ha kamera terén se maradna alul.
Legfontosabb, h strapa bíró legyen, amely gyors és megbizható.
Sony Xperia z3-at nézegettem idáig, LG G2 se rossz. Vagy esetleg tudtok még telókat ajánlani. 100-120k ft. a max amit rászánnék.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Üdv LG Spirit H420-ról valaki vélemény vagy tapasztalak? 30 ezer ft os ár kategóriában nem találtam jobbat vagy csak balfsz vagyok? És olyat hallottam hogy nem leht programot sd kártyára telepíteni ez igaz? Mert akkor elég nagy szívás lenne ha 3 protram után betelik a tárhely.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció