Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Dooma avatar
Sziasztok! 2019 óta egy Xiaomi Redmi Note 8Pro-t használok. Soha többet ettől a gyártótól, mindenhol csak a hirdetéseket dobálja be maga a telefonalkalmazásaiban, nem böngészőben!
Iphone 15 128GB vagy a Samsung Galaxy S23 közt vacilálók. Iphoneom nem volt, így nyilván új lenne minden szempontból, Samsungból a Note 2 volt..😅. Semmi extrára nem használom/nám a telefonokat. Ritkán telefonálok, néha YT, face, insta. Nem tud érdekelni már egyik sem (inta,face).
Melyik lenne ésszerűbb? Február közepe körül hoznám ki, Yettel-től.
0
0
0
0
Tren_Istv avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 7
BellaCiao avatar
@Tren_Istv: ez sok mindentől is függ
mi lenne a fő szempont
0
0
0
0
Tren_Istv avatar
@BellaCiao: Igazából a teljesítmény és üzemidő és kamera. Galaxy A50-ről váltanék.
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@Tren_Istv: Szerintem s20 fe de nézzél róluk videót én is mikor vásárolok valamit nézek videót vagy ha lehet összehasonlítás mint pl telefonnal is azt tenném.
0
0
0
0
botmunpls avatar
@Tren_Istv: Ezek közül egyiket sem, mivel tavalyi modellek.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@Tren_Istv: Mennyiéet attol függ. Párom A52S vett tavaly és tetszik neki. Üzemidőben nagyon ott van. De ártól függ. S21 amúgy nem.játszik?
0
0
0
0
Tren_Istv avatar
@Quadgame94: Telekomtól hoznám ki. 101 ezer forint készülekkezdvezményen van, így a Mi 11 Lite 5G-t és a A52s-t is 33-ért tudnám kihozni. A S20 FE 70 körül lenne, de annyit nem akarok fizetni most, inkább csak kíváncsiságból kérdeztem azt.
0
0
0
0
Booker avatar
Sziasztok,
30.000Ft-ért milyen okostelefont ajánlotok használtan.
0
0
0
0
💬 1
kovb677 avatar
@Booker: Ujonnan redmi 10c használtan redmi mi 9 ha jól emlékszem redmi 9t pro snapi 855 lapkával
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Nem rég küldtem nyugdíjba a 20 éves 3310i-t. Jelenleg Galaxy Grand Prime van, illetve kedden készülök el a P10 Lite-al.

Amúgy a 3310-es és a P10 eladó lesz. Utóbbiban kb csak az alaplap használt, minden más vadi új, fóliás.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
bukta2 avatar
A Xiaomi-t énis csak ajánlani tudom.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Na úgy döntöttem a hatalmas pc alkatrész árak miatt egyenlőre hanyagolom az újítást,így rendeltem magamnak egy telefont. XIAOMI MI 10T 6+128 GB 5G-re esett a választás így hirtelen. Így a jó öreg Sony xperia mehet pihenni a dobozába. Főbb szempont a jóval nagyobb akksi volt,mert a sony-t 3x töltöm melóban naponta. 24 óra alatt nem marad más csak a telefon nyomkodás,youtube,vagy twitch nézés. Elhiszem,hogy vannak szebb és jobb telefonok a piacon,de nekem ez is évekig jó lesz még.
0
0
0
0
💬 2
botmunpls avatar
@Viktorinho: Van, de nem sok, most a Mi 10T család az egyik ha nem a legjobb flagshipkiller, mondjuk én a 2 éves Mix 3-at sem akarom lecserélni egy ideig.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@botmunpls: Nekem is a barátom ajánlotta. Ára sem rossz a maga 365 eurójával.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 5
BenjaminHun avatar
@Gyrger72: Honoron tudtommal ne érez hátrányt illetve amit meg vettél gsm telefont aról nem fog el tűnni egyik napról a másikra a google szolgáltatások
Azok csak a Huawei-t érinti
Szóval teszem azt veszel egy huawei P30at azon ugyan úgy van gmail youtube stb alkalmazás
Csak az ujjab Huawei készülékektől vették el ezeket.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@BenjaminHun: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Már kaptál rá választ okostelefonok témában.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Gyrger72: De nem érted amit le írtam mi?
"A HUAWEI TECHNOLOGIES ÖSSZES EDDIG MEGJELENT, FELHASZNÁLÓK ÁLTAL MÁR MEGVÁSÁROLT, VALAMINT KERESKEDELMI FORGALOMBAN ELÉRHETŐ OKOSESZKÖZÉN MOST ÉS A JÖVŐBEN IS VÁLTOZATLANUL ELÉRHETŐK LESZNEK A LEGÚJABB GOOGLE ÉS ANDROID FRISSÍTÉSEK.,,
Szóval amit egyszer meg vettél google szolgáltatásokkak azon továbbra is lesz.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Szerintem azt se olvasta el amit küldtem neki cikket válaszként, más különben ez már nem lenne téma 😊
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@LordSzalko: Én is kétlem, hogy olvasta volna. Pedig egy kattintás. 😊
0
0
0
0
FoLey avatar
Na két napja megjött a Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB(128GB felesleges volt) telefonom. Egyből megkapta a MIUI 11-et. A rendszer nagyon pörgös,kamera is jó és még sorolhatnám. Az új Helio G90T chipset jó és nem melegszik akik azt állították. Az akkumulátor idő is jobb mint a Redmi 5 Plusom.
A kijelzője nem amoled-es,hanem a jobbik IPS,de szép képe van. A 6,53 col méretű kijelző nem kicsi.
Ennyiért jó vétel volt,akinek meg zavar az mtk chip és amoled hiánya van,vegyen MI 9 Lite-t.
0
0
0
0
💬 2
BenjaminHun avatar
@FoLey: Tesómnak is ugyan ez van. Brutál jó telefon. Jó használatot hozzá!
0
0
0
0
FoLey avatar
@BenjaminHun: Köszi igen brutál telefon ennyiért. Nem bántam meg,pedig Redmi Note 8T-ra akartak leszavazni a snapi cpu miatt.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 8
Lizard avatar
Szerintem nèzz rà a Redmi 8-ra.
Bestbuy a kèszülèk😉
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Huawei y6-ot tudom ajánlani az elég jó ilyen árban, samsungot soha nem vennék, haveromnak volt 3 év után kiesett a bekapcsoló gomb, töltő elszakadt és még volt vele pár dolog 😀 Asust nem ismerem.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Warlordcommander: 3 éve van S7EDGE- em semmi baja elötte S5 2 évig az elött is samsungom volt egyikkel sem volt semmi baj.. 😉
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@BenjaminHun: Ha 2 évente cseréled akkor nem is látod ha baja lesz, haverom 5 évig használta de utánna már használhatatlan volt, nekem a régi lenovom pedig még mindig működik, de van ismerősöm aki a huawei y6 ot is már jó pár éve nyüstöli.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Warlordcommander: Csak az S5-öt cseréltem két évre. A többit nem.. S7E is már 3 éves.. na de mind1 én nem vitatkozok mindenki azt vesz amit akar. De szerintem nem kell szarozni semmit ha nem tetszik.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@BenjaminHun: Egy szóval sem szaroztam már bocsi, csak azt mondtamh nem vennék, ennyi. 😀 azért nem ugyan az.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: De te Samu fan vagy és foggal körömmel véded, ne tagadd.

https://media.tenor.com/images/077234833a766b534f348213f742eaf0/tenor.gif
0
0
0
0
19ati93 avatar
ilyen árba inkább xiamoi
0
0
0
0
bassus16 avatar
1 hónapja nyúzom a kis Note 10+-ot.
Nagyon jó kis telefon de már nincs az a nagy hűha érzésem mint amikor note 4-röl s7 edge-re váltottam.
Kamera jó, kijelző jó amit szeretek benne, hogy az akkumulátorja sok játékkal is minimum 1napot kibír.
0
0
0
0
FoLey avatar
Holnap megérkezik az új telefonom Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB személyében. Majd írok róla véleményt,mivel sokan kételkednek az MTK procival kapcsolatban. 😃
Egy Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB-ot váltja le.
0
0
0
0
💬 5
Dooma avatar
@FoLey: Én is 8 Pro-t vásároltam múlt hónapban (64GB). Nekem adja. 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@Dooma: Helyes öröm hallani,nekem is az lesz amikor kezemben lesz. 😆
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FoLey: Mókolni éppenséggel a kínai chip miatt könnyebb.
0
0
0
0
FoLey avatar
@SuperPuma: A telefont nem szoktam mókolni,felesleges főleg ennél.
0
0
0
0
Dooma avatar
@SuperPuma: Én sem szoktam mókolni nem is értem ezt a felvetést, még játszani sem szoktam telefonon. Ott a pc.
0
0
0
0
no avatar
Van egy wow játékos okostelefonom ... ez vonatkozik rájuk - [LINK] ?
0
0
0
0
sokeszter avatar
Na,akkor megvettem a Samsung Galaxy A40-et kék színben , nagyon szép a kijelzője,nagyon jó fogni a készüléket,nagyon tetszik eddig. 😀 a csatornámra fel is tettem 😀
0
0
0
0
sokeszter avatar
Most a Nokia 7.1-et nézegetem a Telekomnál,sok jót olvastam róla, szerintetek? Árban nem tudok feljebb menni,előfizetéses vagyok.
0
0
0
0
💬 5
Quadgame94 avatar
@sokeszter: Galaxy A40 jobb és csak 5 ezerrel drágább.
0
0
0
0
sokeszter avatar
@Quadgame94: köszi, igen, azt is nézegettem, azon is gondolkodok. Nem volt még samsung mobilom,nem tudom mennyire megbízható.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@sokeszter: Szerintem nagyon! 5-6 éve samsungom van.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@sokeszter: Eléggé az. J szériát leszámítva jó telókat csinálnak. Nekem 2015 óta vam Samsungom (S6, S8, S10) de még az S6 teljesen jól megy (akkdi csere volt benne tavaly) apámnak, az S8 meg anyámnál van és teszi a dolgát, pedig az is 2 éves.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@sokeszter: Nekem is Samsung-om van 2 éve, teljesen jól működik még mindig. Teljesen meg vagyok vele elégedve. De a Nokia 7.1 és a Samsung Galaxy A40 közel áll egymáshoz.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Kicsit off a téma, de addig halogattam az új telefon vásárlását, hogy hirtelen felindulásból rendeltem kijelzőt a "felvonóba"...végül is még mindig olcsóbb és "környezettudatosabb", mint egy új készülék 😊
[img]https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/331a2b68-f250-4f94-b468-6f9c1c419ca3/dd1ujgl-4deb451f-3a32-4ad4-b5d0-953180a7f655.jpg/v1/fill/w_1032,h_774,q_70,strp/phone_screen_fix___step_1_by_gergely0201_dd1ujgl-pre.jpg[/img]
Hónap végén remélhetőleg már a végeredmény lesz látható.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Xiaomi Note 5 és a P20 lite között vacillálok, nem tudom hogy megéri-e a 15k felárat az utóbbi. Vélemények?
0
0
0
0
💬 1
gyusza25 avatar
Sziasztok, valaki nem tudná megmondani H mikor fog megjelenni a Redmi note 7 európában?
0
0
0
0
Dooma avatar
Sziasztok telefon vásárlás előtt állok . Xiaomi Redmi 6 Pro-t néztem ki ,illetve Cubot X18 Plus-t, de erről nem is hallottam még.
Akinek van valamelyik mondana pár tapasztalatot ,véleményeket ?
Nem szeretnék gigászi pénzt rászánni max 65k ft
0
0
0
0
💬 1
tibi211 avatar
@Dooma: Nekem is redmi 6 van erről írok.. szerintem nagyon jó teló én megvagyok vele elegedve. Ha mondani kéne hogy milyenek a jellemzői stb én csak jókat tudnak mondani.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Így 2019 közeledtével nem árt, ha nem külön van netezős telefonom és a munkás mamut dobóm is (Na meg leginkább, mert a mamut dobóim akksiai már a végét járják...Spoiler!
igen, még a 3310i-ben is
)
Elvárásaim a nem hulladék rendszer, amit akár otthonról is letölthetek, illetve flashelhetek bootloop esetén. Na meg nem árt, ha nem hullik szét és egy jó féle akksi sem utolsó szempont. (Nincs az sem kizárva, hogy nem fogom megkínozni egy Linux disztróval, vagy emulált Windows 95-el 😊 )

Keret rá 65-70 sezlony rugó. 70 a plafon.
A két kiszemelt Xiaomi Redmi Note 5 és Redmi S2.
0
0
0
0
💬 9
FaLchioN avatar
@SuperPuma: A Redmi Note 5-re szavaznék. FullHD kijelző, Snapdragon 636, míg az S2-ben csupán HD kijelző és Snapdragon 625 van, utóbbi Redmi Note 4-ben szerepelt.
Illetve az akku 4000mAh az 5-ben,míg az S2 csupán 3080mAh-os kapacitással rendelkezik.
Minden tekintetben a Redmi Note 5 lenne a jobb választás.Alternatívának ott van például a Mi A2/Mi A2 Lite vagy a jobb kamerás P20 Lite.
Esetleg egy kicsivel fentebbi árkategóriából a Mate 20 Lite.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FaLchioN: Holnap megyek majd be a városba körbenézni. Remélem lesz még választék. Mindenképp fontolóra veszem azokat is, amiket ajánlottál. Illetve a Nokia 6.1 még megérheti?
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@SuperPuma: Nem rossz az a Nokia, de sajnos a konkurencia bőven lehagyja. Nokiából én a 7 Plust vagy 7.1-et venném, ezen kettő alá nem mennék.
Mediamarktban, Auchanban, Alzánál tudsz jó telókat fogdosni,kipróbálni 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FaLchioN: Most olvasgattam pár véleményt, aztán gyorsan el is vetettem a Nokiát. Minden esetre kiderül majd, lesz-e valami vagy sem
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@SuperPuma: A redmi note 5 abban az ársávban verhetetlen. Nagyon jó választás lesz.
0
0
0
0
FoLey avatar
@SuperPuma: Xiaomi Redmi 5 Note 4/64GB vagy esetleg Redmi Note 6 Pro 4/64GB. Ezekben van gesztus vezérlés.
Mi A2-ben meg nincsen meg stock android rendszeres annyi a különbség.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FoLey: A 3/32es és a 4/64es között kb 10 kiló a különbség. Nem tudom megéri-e a +1GB ram meg a több tárhely
0
0
0
0
FoLey avatar
@SuperPuma: Megéri mellesleg mindkét model 65k-ért kaphatsz. Elvileg kettő között nem sok különbség van,netán a Note 5-nek halszányival jobb az akksi ideje.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FoLey: Igazából már mindegy a téma.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,

én is új telefon vásárlás előtt állok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre előtte.
Elsőnek a Samsung Galaxy S7 (nem az Edge) -re gondoltam, de azt mondják, hogy az már régi fejlesztés és a support, meg frissítések sem lesznek már sokáig hozzá, habár, szívem szerint ezt venném, mert már 100K körül kapható.
Esetleg szóba jöhet az S8 is, mert 150K-ig max. fel tudok menni.

A következő a Xiaomi Pocophone F1 lenne, csábító a tudása, csak ódzkodok egy kicsit még tőle 😀

Harmadikra a Huawei Mate 20 Lite-ra vagy esetleg a Huawei P20 LTE-re gondoltam.

Szóval azt kérdezném, hogy a fentiek közül melyikre szavaznátok, melyik a legjobb vétel szerintetek? Tudom, hogy az egyik ebben jobb, a másik meg abban, meg attól függ, hogy mire használom, de valahogy úgy globálisan nézve, melyik a legjobb konstrukció, melyik a megbízhatóbb?

Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
mortan avatar
Sziasztok!
Új telefon vásárlás előtt állok de nem tudok dönteni mit is válasszak ezért a segítségeteket kérném.😀

Nagyjából 150-200e szánnék rá. Mivel sokat utazok legtöbbet nezetésre és zene hallgatásra. Munkámhoz pedig sokszor kell fényképeznem is szóval legyen jobb kamerája is. Ebből adódóan aksija bírjon ki legalább 1 napot. Utazás közben jobban szeretem a zsebemben tudni ezét az is jó lenne ha nem lenne olyan batár nagy 😃

Előre is köszi a segítséget😀
0
0
0
0
💬 1
Techthomas avatar
@mortan: Hátha tényleg ennyit szánsz már rá én a helyedbe Huawei P20 Pro vagy Huawei Mate10 Pro vennék.Mindent tud amit tudnia kell és aksijuk is jól bírja,gyönyörű fényképeket csinál és nem igen van gond velük mert ismerőseimnek ilyenek vannak és semmi panaszuk nincs rá. Nekem személy szerint Huawei Mate10-m van és amire nekem kell doszt elég!! Nem tudtam még le terhelni pedig 100+ weboldal meg van nyitva pl és semmi rezzenés... Aksit is 2 naponta töltöm mikor úgy eszembe jut pedig használatban van igen csak!! Én őket javasolnám ilyen árba 😀 ár/érték +
0
0
0
0
Hunork avatar
Üdv mindenki!

Telefon csere előtt vagyok. Voda, régi előfizetés, plusz kedvezmény, csak tőlük, mert nincs kedvem áruhitelhez, meg amúgy is.
Így a típusok adottak, más nem jöhet szóba. Mindegyik 90k körül van, ebből jön még nem kevés le. 60k a vége, amit 21 hónap alatt pengetek ki az előfizetésben.
Nincs különös igény: jó / masszív telefon, aksi, fényképezés, sms, film, kevés játék, böngészés...stb.

Nekem: Huawei P9 (tudom, nem mai, de bika), vagy P20 Lite (illetve a szinte ugyanaz Mate 10 Lite)
Feleségem: LG Q7 vagy Samsung A8. Illetve nála még befigyel (mert tetszik neki) a P9 Lite.

Nálam a sorrend sok teszt olvasás, fórumozás után, hogy P9 és A8. Kérek megerősítést vagy cáfolatot. Köszönöm előre is a segítséget!
0
0
0
0
💬 5
xsebix avatar
@Hunork: Megjegyzem nemtudom lehet-e kapni még vagy, hogy mennyiért, de szerintem az árba beleeshet egy Samsung S7. Nekem az volt az előző telóm ha el nem lopják még mindig az lenne... Szép, masszív, gyors , szép képeket készít és gyönyörű a kijelzője!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xsebix: Nekem is S7 edge em van és alátámasztom az állítást,bár az ára újjonan még mindig 90k fölött van,nem mai darab anno még újjonan vettem teljes áron ami ha jól emlékszem 224ezer della volt, de hibátlan. Még mindig nagyon gyors és a kezdetektől védőtok+fóliával használom
Ha kiveszem a tokból még mindig mintha új lenne pedig brutális mert napiszinten nem is írom le inkább h mennyit használom...😃
Mivel nincs laptopom amit az ölembe veszek ha nincs kedvem gép elé űlni így a telefon az amit nyüstölök. Ha pedig az adott márkák egyikéből kell választani a Mate 10 vagy a P20 lite azok jó választás lehetnek de majd egy hozzáértő kijavít mert én csak a hallottak alapján írom hogy ezek a mobilok elég jók lettek.
0
0
0
0
Hunork avatar
@bukta2: Köszönöm a hozzászólásokat!
Mint írtam a típusok adottak, szerződés hosszabbítás, és nem komoly célra kell, csak telefonnak. 😀
Amúgy a P20 Lite és a Galaxy S8 lett, meg a már meglévő P Smart mellé.
0
0
0
0
xsebix avatar
@Hunork: P20 nemtudom milyen, de az S8 az elég jóféle minden szempontból, nekem S9 van nagyjából ugyan az a kettő 1-2 apróbb dolgot leszámítva...
0
0
0
0
Bronson avatar
@Hunork: Less rá a Pocophone F1-ra... elég nagy a hype körülötte amióta kijött.
0
0
0
0
Spazzz avatar
Tudnatok mondani valamit a Honor 10;V10;P10;P20;P20 lite;Mate 10;Mate 10 lite kozul melyiket erne meg ?
Ar-ertek arany, kulonbseget megerie 2 kozott,mirol mondok le miert,es miert pont az?
0
0
0
0
💬 5
FaLchioN avatar
@Spazzz: A főbb eltérés a chipsetben van. A Honor 10/V10 és P20 mobilokban Kirin 970 csúcslapka található, a többiben gyengébb. Erre a háromra szűkíteném a kört. Akksiban a V10 erős, kamerában a P20 a kettő közt a Honor 10.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@FaLchioN: Aham,gondolom mindegyik jo a maga modjan de kerdes hogy melyik az amelyik nem melegedik,mert Sony Xperia Z5 rol valtanak(sok melegedes kezdi megenni a kepernyot es nem fogom megjavitani,hogy megint meg susse..).Mert nalam az elsodleges az,hogy ne melegedjen amikor hasznalom legyen az facebook,9gag,fenykepezes,kamerazas esetleg jatek(ezen esetben ne csinalja azt mint a Z5,hogy egy hitvany 2d pixeles jateknal forrosodjon,hogy egess az ujjaimat...mert ez olyan mintha egy gtx1080 80 fokon dolgozna a 33 eves Super Mario Bros-on *** 😀😉 ) es mar a **** tele van vele magyaran.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Spazzz: Kamerázásra a P20 a legjobb e három készülék közül, szóval ha az is benne van a pakliban, akkor ezt vedd. Nem fog melegedni sem, ezek a csúcslapkák elég fejlettek ahhoz, hogy ha hardverigényes játékról is legyen szó, akkor a maximumot hozzák, hőmérséklet emelkedés nélkül.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@FaLchioN: Hm...mondjuk tetszik a p20 pro csak en azert 4 honapot dolgozok ha nem tobbet es ezert probalom valahogy 100k korul beloni a legjobbat ami hozza a Z5 szintjet melegedes nelkul,mert kocsira gyujtok jelenleg s havi 80kval lassan megy a dolog.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Spazzz: A felsorolásba beletetted a P20-at, gondoltam akkor azzal is számolsz. Arra költs amit fontosabbnak tartasz.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok 😀 telefon vásárlás előtt állok. Most egy Lenovo k6 note telom van. De kinéztem 3 másikat amik megtetszettek. És nem tudok donteni. Elsődleges nekem a kamera, szép éles képeket lehessen készíteni, de persze fontos egy erős hardver megbízhatóság stb. 😀 Nokia 6,xiaomi mi a1, xiaomi redmi note 5?
0
0
0
0
💬 1
FaLchioN avatar
@troy89: A három közül a Redmi Note 5 hardverben és akkuban a legerősebb. Viszont az árazása miatt a kameránál kompromisszunokat kell kötni.
Ha fotóznál ebben az árkategóriában,ajánlom a Honor 10-et, Xiaomi Mi A2-t és a P20 Lite-ot.
0
0
0
0
gyusza25 avatar
Telefon vásárlás előtt állok,és ki is néztem két telót de nem tudok dönteni,a kérdésem az lenne hogy a xiaomi redmi note 5 vagy a xiaomi mi a2 lite a jobb?
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@gyusza25: Redmi Note 5: [url]https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_(redmi_5_plus)-8959.php[/url]

Mi A2 Lite: [url]https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a2_lite_(redmi_6_pro)-9247.php[/url]

Én adatokba nem nagyon látok különbséget, csak kinézetbe.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
Schwin94 avatar
Tegnap kézhez kaptam a telefont Xiaomi Redmi Note 5. Eddig tetszik, bár az androidot meg kell szoknom így windows phone után.
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@Schwin94: fuha, azt meghiszem! bár jobban jártál az androiddal.
0
0
0
0
FoLey avatar
@bukta2: Viccen kívűl nem rossz telefon 65k-ért ennyiért nem találni jobb telefont mellesleg Huawei P20 Lite ami 100k-ba kerül az sem jobb. Ezt a telefont eltalálták mint a Redmi 5 Plust vagy a simát.
Mellesleg hamarosan megkapják a MIUI 10-et.
0
0
0
0
Ladis avatar
Sziasztok!
Visszaolvasva látom nagyon ajánlottak a Xiaomi telefonok.
A Xiaomi Redmi 5-ről mit gondoltok? Esetleg van valakinek tapasztalata vele? 😀
Üdv!
0
0
0
0
💬 9
Schwin94 avatar
@Ladis: Engem meggyőztek a netes cikkek és a fórum lakok, arról hogy a Redmi Note 5 -t válasszam. Erősebb picit és a kamerája is jobb elvileg a sima Redmi 5 és Redmi 5 Plusnál.
0
0
0
0
Ladis avatar
@Schwin94: Szia!
Gondolkoztam a plus-on is, majd elválik tudok e egy kis pluszt még rászánni. 😆
Köszi!
0
0
0
0
Ladis avatar
@Schwin94: LOL most nézem hogy a Redmi Note 5-re hittem azt hogy Redmi 5 Plus, vagy csak átírtad utólag? 😆
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@Ladis: Nem írtam át. De már megvettem a Redmi Note 5 -t 4/64 et. Megvagyok vele elégedve tökéletesen 😀
0
0
0
0
Ladis avatar
@Schwin94: Akkor rendesen benéztem. 😆 Az a lényeg, nem valószínű hogy nekem belefér a keretbe. 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@Ladis: Szia!

Bátyámnak vettem ilyen telefont 3/32GB változatban és ahhoz képest eléggé gyors telefon és kényelmes a fogása is. Elsőnek kicsit lassú lesz a frissítés miatt utána beáll. A kamerát nem teszteltem,de egészen vállalható ahogyan olvastam.
Nekem Redmi 5 Plusom van az is gyors telefon megvagyok vele elégedve és jó az akkuidő is 2-3 naponta töltöm normál használat mellett.

Meg amúgy is lassan megérkeznek rá a MIUI 10-es frissítés sok újdonsággal.
0
0
0
0
Ladis avatar
@FoLey: Szia!
Király! Kamerával úgy igazán sose foglalkoztam, ha jobb mint a mostani telefonomé akkor már elégedett vagyok. (Valószínűleg jobb is. 😆😉
Köszi!
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
@Ladis: Szia!

Kicsit lentebb pörgetsz linkeltem is róla. Én olyat vettem kb. 3 hónapja.
Nekem tökéletes megfelel, probléma nincs vele.
Nálam is bír 3-5 napot, igaz nincs mindíg a kezemben.
A netet én csak akkor használom, ha nincs PC használatban. Játszani nem játszok rajta.
Fórumja [LINK] van.
0
0
0
0
Ladis avatar
@gyulazsolti: Szia!
Jól hangzik! Telefonon én se szoktam játszani. 😀
Köszi!
0
0
0
0
Larten avatar
Srácok, lenne egy kérdésem. Jelenleg egy iPhone SE-t használok, de egy kollégám mondta, hogy eladná a 32 gigás iPhone 7-ét, kb 90.000 forintért úgy, hogy előtte kicserélteti az aksiját, a mobil maga meg remek állapotban van, némi zsebkopást leszámítva. A méretbeli különbségeket tekintve, megérne 90 rugót a telefon? Mondjuk ez elég szubjektív kérdés, hogy kinek mi ér meg mennyit, de szerintetek ennyiért megérné megvenni?
0
0
0
0
💬 2
FoLey avatar
@Larten: Ha függletlen akkor megéri bár Hardveraprón is ennyiért árulják vagy drágábban csak van 1-2 készülék ami 90k-ért újszerú állapotban van.
0
0
0
0
Larten avatar
@FoLey: Független, persze. Ugyanennyiért láttam a neten, de az ugye lutri, hogy milyen. Ellenben, mivel a kollégamtól veszem meg, legalább ismerem a jelen állapotát.
0
0
0
0
Schwin94 avatar
Na most a Xiaomi Redmi Note 5 ugyan az mint a Redmi 5 Plus? Vagy valamit benézek? Mi a különbség?
0
0
0
0
💬 6
FoLey avatar
@Schwin94: Kamera+dual,cpu és ennyi
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@FoLey: Na igen a Note jön ki győztesen, bár nem értem akkor azt a kamerát is megoldhatták volna 4k-ra is, mint az 5 Plusnál, amire alkalmas lehetett volna. Csak ez valahogy kimaradt belőle. Bár a kamera nem minden.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Schwin94: Talán MIUI 10-be belerakják,mert szoftveresen biztosan fel lehet oldani.
Érdekes majd a Plusomnál is MIUI 10-be lesz olyan funkció bekapcsolva a kameránál mint a dualoknál ahogy a hírekben olvastam.

Tessék lehetséges a hiánypotlód.
[LINK]

Itt keresőben beírtam megoldásoknak meg maga a topik is.
[LINK]
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@FoLey: hsz irásnál ott a smiley ikon és ott ki lehet pipálni a 'Smiley-ek engedélyezését, és akkor nem zavar be a linkbe. 😉
0
0
0
0
FoLey avatar
@NiXiT01: Köszi ennyi év oldal használat után nemtudtam. 😆
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@FoLey: Hát, mindig tanul az ember 😆
0
0
0
0
NizaGG avatar
Sziasztok! Egy Xiaomi BlackSharkon gondolkozom, mert a régi Samsung J5 (2015) -öm már nagyon a halálán van. Néztem a cápáról teszteket, jónak tűnik és szép is, az ára se olyan vészes, de nem vagyok biztos a dolgomban. Szerintetek van ár-érték arányban jobb? Esetleg valakinek személyes tapasztalat a telefonnal? 😃
0
0
0
0
💬 5
Moon_Breaker avatar
@NizaGG: 190ezer HUF neked nem vészes egy sz*ros telefonért ?! 😲
0
0
0
0
FoLey avatar
@Moon_Breaker: Ami vészes lehet számára akkor vegyen ASUS ROG Phone-t a maga fél milliós árával. 😆
0
0
0
0
NizaGG avatar
@FoLey: Az 500 dolláros verziót néztem ki, és fél milliót én se költenék telefonra 😆 De ha ilyen kíváncsiak vagytok, külföldön dolgozom, költenem ott nem kell semmire, 800k felett keresek havonta, szerintem 3 évenként megengedhetek magamnak egy mégcsak nem is Iphone drágaságú telefont, ami pedig manapság szinte mindenkinek ott vírít a kezében még hazai bérek mellett is. Szóval nekem nem vészes 😊
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@NizaGG: 800ezres fizetés ? Az se rossz. 😲

Milyen géped van ? (számítógép)
0
0
0
0
NizaGG avatar
@Moon_Breaker: Nincs gépem, hiszen állandó lakásom sincs, folyton utazok. Sok mindenről le kell így mondanom, például az imádott gépes játékaimról. Ezért is találtam ki, hogy ha máson nem is, talán egy "gamer telefonon" játszhatnék valamit 😢
0
0
0
0
Schwin94 avatar
Sziasztok. Nem vagyok az a telefon cserélgetős fajta, de megfordult a fejembe, hogy leváltom a lumiám, a másik mellől.
Mivel 2 van, mindkettő számot meg szeretném hagyni, és akkor az öreg tizenéves Sony Ericson k510i -t is nyugdíjaznám meg valszeg a 3 éves lumiát is.

Szóval valami 2 kártyás teló kellene, mit tudtok nekem javasolni. Viszonylag reális ár értékben valami jó telefont. Mondjuk ~ 60e Ft-ig.
- Viszonylag nagy aku
- Jó kamera
- strapabírás
Márkából elképzelés Xiaomi vagy Huawei. Egyik se volt, de dicsérik, álítólag jók. Más alternatíva? Nem kell semmi csicsa, bár egy ütésállóság lehet nem ártana.
0
0
0
0
💬 5
FoLey avatar
@Schwin94: Xiaomi Redmi 5 Note 4/64GB best buy

A Xiaomi Mi A2 is szép csak +20k-val drágább.
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@FoLey: Ezeknek a xiaomiknak nem promlémás, hogy kitüremkedik a kamera lencséje?
Xiaomi Redmi Note 5 64GB Tul sok a maga 73 ezrével.

Szerk1: A másik felmerülő kérdésem úgy az összes xiaomira vonatkozik, hogy nem gond ez hogy az aku nem cserélhető? Nem volt még egy telefonomnak se aku baja, na de mivan ha ez romlik el... ?
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
@Schwin94: Szia!

Én ilyet vettem nemrég és megvagyok vele elégedve. [LINK]

Adnak hozzá gyári tokot, de én [LINK] rendeltem, és nem áll ki a kamera.

A másik kiválasztottam, pedig [LINK] a tok lett volna.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Schwin94: 65k itt és béke és nyugalom és nem lóg ki tokkal.
[LINK]
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@FoLey: Ez az oldal egyébként megbízható? és a Globál verziót kapom? itt a legjobb az ára eddig amit találtam.

Megrendeltem, remélem nem lesz gond és azt kapom meg olyat amilyen várok.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Hi mindenki!
Telefon vásárlás előtt állok, viszont annyi féle van a piacon, hogy nem tudom mi lenne a legjobb döntés. 😃
Valami időt álló darabot vennék, ami azért nem adja be a kulcsot 1.5-2 év használat után.
Az oprendszer lehet Android vagy IOS is.
Max 280-290k ig milyent ajánlanátok? (Lehetőség szerint elérhető legyen pl Media Marktban esetleg Euronicsban, mivel részletre lenne vásárolva.)
A válaszokat előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 10
bukta2 avatar
@NiXiT01: nem kell annyit rá szánnod, a mai csúcs telók is csak olyan 220-240 között mozognak, csak az Iphone X van túlárazva az olyan 280-300k körül van bár 2-3 hete nem néztem az árakat. de pl ez a Sony amit Gyrger72 ajánlott egész jó döntés lenne!
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@bukta2: Megnéztem jónak tűnik, viszont xz2 premiumot nem találtam áruházakban, csak az előző modellből, ez még csak bejelentett készülék, vagy csak az én szemem ment el valami felett? 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@NiXiT01: Szeptemberben várható a megjelenése.

LAUNCH Announced 2018, April
Status Coming soon. Exp. release 2018, September
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@Gyrger72: Köszi nem vettem észre, lehet akkor megvárom, de ezen kívűl most elérhető allternatívát tudok még mondani?
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@NiXiT01: Én ha lenne pénzem rá se vennék olyan telefont amiből nem lehet kikapni az akkut. Mi van akkor ha megfagy, és semmire se reagál? Meg kel várni míg lemerül magától, de az sokszor napokig is eltart. Nekem egy haveromnak már nem tudom milyen telefonja, de szintén nem kivehető akkuval rendelkezett egyszer úgy lefagyott, hogy semmire sem reagált. több mint egy hét volt mire lemerült, és újra tudta indítani. Hamar le is cserélte egy olyanra amiben kivehető az akku. Sokkal egyszerűbb fagyás esetén újraindítani, mert csak az akkut kikapod, majd vissza. Nekem is volt hogy az öreg Huawey Ideos S7 Slim 201W megfagyott, és kikapcsoló gomb sem reagált, de hál istennek kivehető az akku és pik pakk újra indítottam.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@NiXiT01: -Huawei P20 Pro 210-215 ezer ft közt
-OnePlus 6 180 ezer ft (legjobb ár/érték arányú telefon jelenleg)
-Samsung Galaxy S9+ 220 ezer ft
-Augusztus 9 én érkezik meg a Samsung Galaxy Note9 de a hírek szerint az Iphone X nél is drágább lesz... aztán dönts okosan!nézegesd meg ezeket a késülékeket,ezek most a piacon lévő csúcs készülékek persze 1-2 telefont kihagytam még de sok sikert,remélem tudtam segíteni.

reszler112233 nekem S7 Edge em van már kb a megjelenése óta és talán 1-2 szer fagyott meg van rá megoldás.... nyomva kell tartani vagy 3 gombot egyszerre 10mp-ig és újraindítja a telefont (direkt az ilyen megfagyások miatt van ez a funkció...)
Az akku kiszedős telefonok pedig nem IP67 es szabványúak magyarán nem vízállóak...ilyenek PL az LG-k is.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@NiXiT01: Ajánlhatom esetleg a Harcos, akarom mondani az Archos telefonokból a Archos Diamond Omega-t? 😃
Adatai: [LINK]
és az ára: [LINK]
0
0
0
0
xsebix avatar
@NiXiT01: Nekem Samsung galaxy S9 van a sima nem a +... Batran ajanlom ezt a telefont es boven benne van a keretben kb. 200k.. 1 honapja vettem, Iphone X-et is vehettem volna vagy barmilyet, ha akarom, de eleg sok tesztet neztem es mindenhol jokat irtak a Samsung S9-rol a kijelzoje az egyik, ha nem a legjobb a piacon... Az Iphone X-nel pl nagyobb felbontasa es nagyobb pixelsurusege van... Egyik munkatarsam is mikor megmutattam neki egy 4k-s video tesztet rajta leesett az alla pedig neki Iphone X-e van.. Most csak azert hasonlitom az Iphone-hoz mert az az egyik legnepszerubb marka. Kinezet az ugye kinek mi jon be, nekem nagyon tetszik, nagyon minosegi cucc, de a tobbsegnek is bejon.. Nezz Youtubeon teszteket rola vagy arrol amiket nezel osszehasonlito videokat, ugy konnyebb lesz donteni, nekem is ugy sikerult es jol is dontottem szerintem... 😀
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@xsebix: Na végül meglett a győztes. Végül az S9+ nyerte meg a tetszésem, nem bántam meg egy nagyon jó telefon, csak ajánlani tudom 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, melyiket érdemes választani így 2018-ban? A tavalyi csúcsmodell, azóta 100 ezer alatt is kapható LG G6-ot vagy az idei ASUS Zenfone 5 Lite-ot? Tapasztalat valamelyikkel? Személy szerint mondjuk nekem az ASUS jobban tetszik külsőre, viszont az LG ellen is egyedül az szól, hogy tavalyi modell. Félreértés ne essék, nem az a gond, hogy nem a legújabb, csak amiatt aggódom, hogy ugyan tavalyi tesztek nagyon dicsérték, újabb készülékekkel nem láttam összehasonlítást, szóval nem tudom pontosan elhelyezni, hol is áll a készülék.
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@gzs15: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
FoLey avatar
Érdekes ASUS adatot adtak meg,mert nem az a hardver van benne.

Itt az eredeti forrás [LINK]
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@gzs15: Szia! Itt nézd meg az adatokat:
LG G6: [LINK]
Asus Zenfone 5 Lite: [LINK]

Magyarországon ezekhez az adatokhoz képest mindig a butított verziót árulják.
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: @Gyrger72 @caysemax @FoLey
Köszi a válaszokat, megnéztem a linkeket, és tulajdonképpen mindkettő mellett vannak pro és kontra érveim is. Ti megvennétek ezek szerint a G6-ot hossz(abb) távra tervezve vele? Vagy hamar "elavul", és minden jó tulajdonsága mellett legyen inkább az ASUS?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
@gzs15: Szia. Nem egy kategoria a 2 telo az biztos. 😃 Lg G6-ot hasznalok mar lassan feleve. Nagyon megvagyok vele elegedve.... Szep nagy kijelzo, pixelt nem talalsz rajta. Szep kepeket csinal, videokat stb. Ha kerdesed merul fel a telorol kapcsolatban, akkor nyugodtan kerdezz. 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata Ulefone telefonnal? Konkrétan az armor 2 megvásárlásán gondolkodom, de semmit nem tudok erről a márkáról. Megbízható? Elromlik? Ha igen, van szervíz?
És vajon elég nekem a 2-16 GB, vagy kell a 6-64?
Nem használok nagy teljesítményt igénylő appokat, de a mostani Microsoft 😳 telefonomnál elég bosszantó, hogy a 8 GB-ból 6-ot elfoglalnak a telefon működéséhez szükséges, valamint a gyárilag rátelepített, szügségtelen, haszontalan, viszont törölhetetlen programok!
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
Üdvözlet a társaságnak!

Van itt valaki akinek birtokában van Xiaomi Redmi Note 5 és/vagy Xiaomi Mi A1. Vásárlás előtt állok és szeretnék meghallgatni néhány személyes tapasztalatot is az érintett készülékekről.
0
0
0
0
💬 8
FoLey avatar
@F4T4L 3RR0R: Üdv!

Nekem csak Plusom van,de ami hiányzott A1-ből az a Xiaomi Redmi Note 5 pótolja és kamerája is jobb meg mellesleg a processzor is. Az akkuidő is nagyobb,kell ennél több?
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
@FoLey: Az akkuidő az mindenképp egy nagy plusz az említett készülékeknek. 50-60 körüli összegben húztam meg magamnak a határvonalat. Ami még nekem fontos lenne az az 5 GHz-es Wi-Fi, amelyet tudtommal az említett két készülék tudja. Egyébként neked meddig bírja egy töltéssel általános használat mellet? Gondolok itt arra hogy beszélsz rajta, netezel esetleg néha játszol is.
0
0
0
0
FoLey avatar
@F4T4L 3RR0R: Átlagos felhasználásával úgy értve néha netezek(1-2 óra) meg filmet nézzek így 2-3 naponta töltöm a telefont.

Redmi 5 Note lenne számodra a megfelelő kamera meg üzemidő miatt is meg a telefon B20-at és 5Ghz-es wifit is tudja.

Itt olvashatod a tesztet.
[LINK]
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
@FoLey: Jól hangzik ez a dolog, mindenképpen megfontolandó. Egyelőre még nem eldöntött és aztán az is lehet hogy megelégszem az Mi A1-es típussal, az is tudja az 5 GHz-et, kijelző mérete is bőségesen elegendő lenne számomra. Na meg ugye tekintve hogy Lumia 520-ról készülök váltani... azt hiszem már az Mi A1 is maga lenne a megváltás. 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
@F4T4L 3RR0R: Esetleg várd meg a Xiaomi Mi A2 megjelenést bár nemtudom mikor jelenik meg. [LINK]
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@FoLey: Kisebb az akkuja, meg árba is több. Egyébként még jó hogy legörgettem. 😃
Én is Lumia 520ról akarok váltani De még nem tudom mire, Redmi note 5 vagy Redmi 5 Plus...
0
0
0
0
FoLey avatar
@Schwin94: Ha kamera is szempont számodra meg a cpu is kicsivel erősebb akkor Redmi Note 5.
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@FoLey: Igen valószínű ez lesz a választásom, és a 64GB os változat, mivel 2 Simel szeretném használni. (késöbbiekbe mivel nem fogom tudni bővíteni legyen biztosan hely. Bár a Lumiával is elbodlogultam, de haladjunk a korral 😀
0
0
0
0
ppista avatar
Anyum telefont szeretne venni és én kinéztem neki 3-t, szerintetek melyiket válassza?

Samsung Galaxy J5
Nokia 6
Sony Xperia Z1 C6903
0
0
0
0
💬 7
hashimoto avatar
@ppista: Xiaomi nem játszik?
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@hashimoto: Szerintem a Xiaomi Mi A1 lenne a legjobb választás.
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
@ppista: [url=https://eustock.eu/shop/okostelefon/manufacturer/xiaomi/by,product_price]Xiaomit [/url]
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@ppista: Xiaomi közül tudom ajánlani a Mi A1-et, illetve a Redmi 5 Plust. Huaweiből P10 lite vagy P9 lite(2017). Az a Nokia 6 amúgy azért annyira nem rossz.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
@ppista: Vagy Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Nekem Xiaomi Mi A1 van és imádom. Azért az árért bőven megéri, de a Xiaomi Redmi Note 5 még jobban.
0
0
0
0
FoLey avatar
@ppista: Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Eustockon 64.900ft +990ft kiszállítással.
0
0
0
0
no avatar
Hello.
70 ezer környékén melyik telefon éri meg a legjobban? Sajnos az Ace 4- em kezd lassulni, néha magától ide-oda lépegetni szóóval..nincs mese új telefon kell.
Amiket ajánlottak Xiaomi Redmi Note 5 pro esetleg Honor 7x mondjuk ez már 80k.
0
0
0
0
💬 3
Andris18 avatar
@Zora: Xiaomik tényleg jók, még a huawei p10 lite-ot (abból is a 4gb ramosat) tudom ajánlani.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Zora: Huaweiből P Smart, Mate 10 lite, Xiaomiból Redmi 5 Plus, Note 5 Pro
0
0
0
0
no avatar
@FaLchioN: Nem vagyok Huawei párti így szerintem marad a Xiaomi.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Szevasztok!
Telefonvásárlás előtt állok, P8 Lite-omat szeretném cserélni. 2 telefont néztem ki magamnak, amik: Samsung Galaxy S9, valamint Huawei P20. Igazából az S9 felé jobban húz a szivem, viszont nagyon félek, hogy az amoled kijelző be fog égni, már pedig nem egy évig szeretném használni 😃 Tudom, nem szabad legmagasabb fényerőn használni mindig, vagy ugyanazt a képet a kijelzőn hagyni hosszú ideig, de akkor is. P20-nak IPS LCD képernyője van, bár messze nem olyan szép gondolom.
Valaki tapasztalat esetleg? Mennyire kell félni ettől?
0
0
0
0
💬 23
Andris18 avatar
@tothricsi95: Itt egy összehasonlítás hátha segít a többi tulajdonság dönteni:
[url]https://www.kimovil.com/en/compare/huawei-p20-6gb-64gb,samsung-galaxy-s9-dual-sim[/url]
0
0
0
0
bukta2 avatar
@tothricsi95: Egyértelműen S9, ilyen butaságoktól meg nem kell félned mint amiket leírtál.. ilyenek csak a mesében fordulnak elő... 2 éve van s7 edge-em... hibátlan... olyan mint amikor megvettem fólia tok az első naptól kezdve, semmi lassulás, munkatársaimnak vannak s8/s8 plusz kb ha 1 század mp-el gyorsabban töltik be az oldalakat akkor sokat mondtam... tehát hardverileg is még megállja a helyét, igaz már nem sokáig de még jó teló, az S9 meg hát magáért beszél...Az S9 meg még újabb is,tehát nem kell tartanod ilyenektől mint amiket itt írtál.
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: A beégés az egy valós létező probléma, ha csak a mesében létezne akkor senki sem vette volna komolyan 😃 Viszont valóban, általános használa mellett nem ég be, ha kettő közül kellene választani akkor az S9.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@tothricsi95: Én a helyedben inkább néznék egy Xiaomi-t.. 😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@hashimoto: +1 😃DD Egy jó Mix 2S-nél nem kell több 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
@FaLchioN: Olcsó, tökéletes, mi kell még? Nekem egy Redmi 4x 32-em van, és a környezetemben sokfajta még, egyikre sincs panasz. Több napos akksi, gyors, kényelmes, volt ifosom, shitsungom,egyik se kéne mégegyszer.. 😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@hashimoto: 3/32 Note 4-em van, ismerem az érzést 😃
0
0
0
0
bassus16 avatar
@FaLchioN: Haveromnak se volt baja amíg nem rakta egy samsung mellé. 😀
Olcsónak olcsó viszont ha megszokod a samsungot onnantól kezdve nincs ami helyettesítené.
A kijelző és a fényképező szerintem messze a legjobb a samsung készülékeiben van.
Van egy Iphone-om is azt is szeretem de az s7 edge-et soha nem cserélném le csak ah elromlik.(természetesen másik samsungra.)
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@bassus16: Értem én, senkit nem akarok rábeszélni a jóra. De ha valaki több napos akksit és erős teljesítményt keres,ahol nem kell a márkanévért fizetni,akkor Xiaomi. Vagy Oneplus 5T.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@bassus16: Huawei p20 3 kamera hátul. Elég jó képet csinál.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@bassus16: Ja, csak a samsung (talán egy picivel többet) tudja ugyanazt mint a Xiaomi, 2-3szoros áron..És csak úgy megsúgom, a Xiaomi is samsung kamerát használ(samsung S5K3L8). Volt samsungom, s7 edge-t is próbáltam már, maga a lekerekített parasztvakítás miatt sem kéne. Plusz, hogy annyi pénzért sokkal több mindent lehet vásárolni, nem egy telefont. 😃
WhisT kollegához csatlakozva, én sem akarok rábeszélni senkit a jóra, olcsóbbra, ha sok a felesleges pénze, költse csak. 😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@hashimoto: Hatalmas patsi kolléga! 😆 Amúgy jópár Xiaomit eladtam.már és senki nem jött vissza,hogy szar. Jó, 150 ezerért pl a Honor V10 és Oneplus 5T kemény ellenfél, de ha a Xiaomit Samsungnak neveznék azokkal a paraméterekkel,amikkel általában rendelkeznek a készülékek,rá kéne számítani +40-50k-t. Just sayin'
0
0
0
0
bassus16 avatar
@hashimoto: Drágának drága a csúcs samsung az biztos.
Viszont nekem bántja a szememet a fakó színtelen kijelző így nem tudnék átszokni se egy huawei-re se egy xiaomi-re. Számomra nincs párja az tuti. Ha valakinek kicsit lejjebb vannak az igényei biztos jó választás bármely másik telefon fél áron is.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@bassus16: Tudnál linkelni egy címet a Xiaomi magyarországi szerzvíz központjáról? Samsungnak van rengeteg. Ha bármi gond van nem kell Kínába visszaküldeni, vagy más Európai országba. Nem véletlenül ennyire olcsó. Samsungnak boltokat kell fenntartania, ahol embereket fizetnie kell. Munkahelyeket teremt.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Quadgame94: 1097 Budapest, Gubacsi út 6.
Xiaomi Magyarország szervíz
0
0
0
0
FoLey avatar
@FaLchioN: Az Wayteq márkaszervíz a neve bár Xiaomit is lehet szervízelni. 😆

bassus16 Fakó színtelen kijelző? Hasonló árkategóriás Samsung A5 meg J5 meg stb. sem látnám,hogy szebb lenne a kijelző. 😃
Xiaomi Redmi 5 Plus telefonomnak szép a kijelzője.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@FoLey: Én se láttam különbséget a huawe IPS a lumia LED meg a sasmsung A5 AMOLED kijelzője között. Szerintem el van túlozva.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Quadgame94: Nem hallottam egyszer sem, hogy Xiaomit kellett volna szervízbe küldeni, ellentétben a samsunggal, amik ott töltik életük nagy részét.

Kérdem én, ha nem b@szódik el, minek szervíz? 😆
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@hashimoto: Hát én ezt nem tudom honnan szetted de grat! 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
@BenjaminHun: Segítek, szedted*

Apropó, Én annyira leszartam a nyűgjeit, inkább bekúrtam a fiókba, azóta ki se jött onnan. Haverom rendkívül hiperszuper s7 edge-je naponta lemerül, érdekes, nekem 3-4 napot is bír, ha nyúzom. Fagyogat is neki, Én a Redmimet egyszer nem láttam még akadni sem, szóval is. Éspedig 140e vs. 32e.

Felőlem amúgy bárki vehet samsungot, max. a saját kárán tanul, hogy van jobb, kevesebbért is. 😃
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Sziasztok!
Samsung Galaxy S7 Edge-re milyen tokot tudnátok ajánlani?
Olyanra gondoltam, ami azért védi is a készüléket egy esetleges le eséstől vagy bármiféle külső behatástól.
A válaszokat előre is köszönöm. 😀
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@NiXiT01: Szia. Nekem is egy ilyen készülékem van. Valami flip tokot vegyél! Én ezt venném most ha venni szeretnék. ez védi a dijelzőt. [LINK]
Nekem egy ilyenben pihen lassan egy éve. sajna pofára esett térkövön és kipattant két kis darab a kijelzőből pont a hajlításnál de alig észrevehető. És a fólia az egyiket teljesen eltüntette a másik meg nagyon picit látszik. De ez a tok nekem akkor is bejön 😃 [LINK]
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Xiaomi Mi Note 3 -at miért nem forgalmazzák? Ha találtam is inkább csak külföldön és méreg drágán.
Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 1
sisko avatar
@Gyrger72: 100,000 környékén pár webshopban azért található.
0
0
0
0
FoLey avatar
Sziasztok!

Max 55k árkategóriában szeretnék telefont venni. Két kiszemeltem van,nekem a lényeg kamera meg,hogy időtálló legyen. Melyik lenne a befutó?
Redmi Note 4x
Huawei P9 Lite (2017)

Szerk.: Prohardver topikban ezt ajánlották inkább ezt veszem meg. 😃
[LINK]
0
0
0
0
💬 7
Andris18 avatar
@FoLey: Teljesen jó választás szerintem és ehhez is van már B20 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@hashimoto: Xiamo Redmi 5 Pluszt fogom megvenni csak holnap érkezik meg EU Stocknál a fekete változat.

Szerintetek 3GB ram elég lesz? 32GB tárhely nekem elég lesz meg úgy is van 32GB sd kártyám is. 😆
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@FoLey: Facebook nyomkodásra bőven
0
0
0
0
hashimoto avatar
@FoLey: Nekem Redmi 4x-em van, 3GB RAM/32GB ROM+128GB SD-vel, bőven elég, a mai napig úgy működik mint amikor megvettem. Egyszer nem röccent meg, pedig sok szar fut nálam a háttérben, kínzom ezerrel állandóan, 2-3nap így az akksi.
0
0
0
0
FoLey avatar
@hashimoto: Megrendeltem és 4/64GB-os változatban ezzel nem lesz problémám vele egy darabig! 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
@hashimoto: Na megjött a telefon 4/64GB-os kiszerelésben és simaliba. 😆
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Sziasztok!
Körübelül egy hónapja frissítettem a Vernee Thor telefonomat 7.0-s Nougatra, a gyári 6.0-s rendszeréről. Sajnos ennek egy elég rossz következménye lett, mégpedig az, hogy szoftveresen gyakorlatilag teljesen tropára ment. Alapjáraton is meleg a telefon, játék közben pedig elmehetne vízforralónak. Csoda hogy égési sérüléseim nem lesznek tőle. Az aksi 1 óra alatt csutkára lemerül, a renszer pedig a 3 giga ramból 2-t úgy felzabál, hogy azt még Garfield is megirigyelné. Így nem is csoda, hogy a legegyszerűbb programok (jegyzettömb) is lefagynak egymagukban. Nem terveztem cserét, de úgy tűnik hogy muszáj lesz. Kivéve akkor, ha valaki tart egy gyorstalpalót, hogy hogyan tudom visszarakni az alap androidját, amivel megvettem. Egyébként pedig körübelül 60 ezrem lenne rá.
0
0
0
0
💬 9
hashimoto avatar
@Gyikoc: Próbáld meg downgradelni vissza 6.0-ra.
[LINK]
Angoltudás szükségeltetik. 😃
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@hashimoto: Itt a probléma. 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyikoc: A downgrade-el vagy az angoltudással? 😃
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@hashimoto: Mindkettővel. De leginkább az utóbbival. 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyikoc:

Videó alapján hátha menni fog.
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@hashimoto: Utánanéztem, és találtam pár magyar sufni megoldást, de amint toltam a telefonra egy gyári resetet, meg is halt. A rendszeren kívül semmi más nem indul el, és magát a letöltött rendszert pedig nem tudom át rakni rá valamilyen oknál fogva. Most nagyon morcos vagyok. >😞
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@hashimoto: Na ez jó. A harmadik factory reset után úgy tűnik visszatért az élet a telefonba. Viszont határozottan kevesebb dolog van rajta, mint volt a frissített 7-en.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyikoc: Ez az átka az ilyen noname telefonoknak.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@hashimoto: Én még a tescos tabletet is visszahoztam a halálból 😊 (MyAudio 704O)...a lesajtolt rendszert újraflashelve működésre lehetett bírni, kvázi létrehozva a hőn áhított ominózus IMG fájlt 😊....a képfájlt közkinccsé tettem, ami letölthető erre a már világ 8. csodájának tartott eszközre 😊

Eredetileg meg is akartam venni occsóért, hogy ETS2 dash legyen belőle, de a SoC annyira gagyi, hogy inkább elvetettem az ötletet.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
50-60eFT között szerintetek milyen telefont lenne érdemes vennem?
telefonokhoz kicsit sem értek
0
0
0
0
💬 8
BenjaminHun avatar
@MC MaRcI: Szerintem ez meg érné 😀
[LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
@visor261: Mire leírtam itt is egy xiaomi 😃
0
0
0
0
Andris18 avatar
@MC MaRcI: Egy ilyen sem rossz:
[url]http://xiaomishop.hu/redmi_sorozat/redmi-4x/Redmi_4X_okostelefon_3_32GB_fekete_B20?sort=p.price&order=DESC[/url]

Itt egy összehasonlítás is a Samsungról amit BenjaminHun linkelt meg a Xiaomi amit én. Itt szerintem minden fontosat leírnak:
[url] https://www.kimovil.com/en/compare/samsung-galaxy-j5-2017,xiaomi-redmi-4x-global[/url]

Itt vannak szerintem a legfontosabb különbségek: (először mindig a Samsungot írom aztán a Xiaomit):
Képernyő mérete: 5,2" vs 5,0"
Képernyő típúsa: Super AMOLED(inkább a sötétebbek a jobbak) vs LCD IPS (inkább a világosabbak)
Processzor: 8 magos 1,6GHz vs 8 magos 1,4 Ghz (általában több a jobb)
Ram("gyorsító memória"😉: 2GB vs 3GB (több a jobb)
Belső tárhely: 16GB vs 32GB (de ez SD kártáyval bővíthető mindkét esetnél)
Ujjlenyomatolvasó: elöl vs hátul
Értesítést jelző LED: nincs vs van (szerintem ez elég fontos)
Hátsó kamera: nagyjából ugyanaz
Elülső (szelfi) kamera: 12Mpx vs 5Mpx (több a jobb)
Hálózat: a xiaomi többet fog, de szerintem
Akkumlátor: 3000 mAh vs 4100 mAh (több a jobb)
Akkumlátor típusa: Li-Ion (ki tudod szedni otthon) vs Li-Polymer (ezt csak szervízben tudják)
operációs rendszer: Android 7.0 vs Android 6.1 (frissíteni mindig lehet de érdemes az újabbat választani)
Antutu mobilteszt pontszám : 46000 vs 43500 (több a jobb)
Hazai bolt: sok vs nem sok
Ár: 69990ft (samsung experince store-ban) vs 45500ft (xiaomi márkaboltban)
61000-ft ért már van note verzió is, ha átböngészed a xiaomishop-ot találsz sok mást. Ajánlom még a Huawei telefonokat is. 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@MC MaRcI: Én a napokban vettem egy Xiaomi Redmi 4X-et, teljesen meg vagyok vele elégedve.

[LINK]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@MC MaRcI: Vagy teszel hozzá 3ezret és ezt veszed 😀 [LINK]
0
0
0
0
xheynor avatar
@MC MaRcI: kicsivel drágábbért én ezt ajánlom Huawei P10 Lite

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/huawei/p10-lite-dual-p362643009/#termek-leiras
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@MC MaRcI: Inkább lg g4 😀 , vagy g5.
0
0
0
0
Szykla avatar
Sziasztok tudna nekem valaki olyan ügyben segíteni hogy a régebbi mobiloknak ( 2016 talán ha jól olvastam ) mennyi a kifutási idejük?
Mert új mobilt szeretnék venni a jövő héten egy Huawey P9 Plus a kiszemeltem, és ahol néztem vagy nincs raktáron, vagy az van írva hogy ( kifutó széria és ha elfogy nem is lesz már belőle ).
Jövő héten megyek be a telenor-hoz és akkor majd kiderül hogy mi van, csak hogy mégis mire számitsak legyen-e B tervem.
0
0
0
0
💬 2
BenjaminHun avatar
@Szykla: [url]https://m.alza.hu/huawei-p9-plus-d4350181.htm?kampan=arukereso_hu_prodej_huawei-p-p-lite-hu2891a3a&utm_source=arukereso_hu&utm_medium=product&utm_campaign=arukereso_hu_prodej_huawei-p-p-lite-hu2891a3a[/url] itt még van elvileg 3 darab jó ár érte 😀 bár az a kijelző nem tudom mennyire jó.
0
0
0
0
Szykla avatar
@BenjaminHun: köszi a segítséget már meg is rendeltem,
sajnos a telenor-nál se volt már. 😕
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
Barni57 avatar
@NiXiT01: Szia!

a hardwer aprón érdemes körülnézni: [url].http://hardverapro.hu/[/url]
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@Barni57: Heló!

Ott nézegettem, csak rá kérdeztem, hogy pontos márka/típus alapján mit ajánlatok 😀
0
0
0
0
Barni57 avatar
@NiXiT01: Szia!

Neked akkor a Sony,és Doogee márkákat tudom ajánlani.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, egy új mobil szeretnék de még nem vagyok benne 100%-ig biztos melyiket. Egyelőre a Huawei Nova-ra gondoltam. Kimovil meg árukereső alapján.

Igazából csináltam egy amatőr keresést...

[url]https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/f:huawei,xiaomi,erintokepernyo,bovitheto-memoria-igen,gps-modul-van,android,kijelzo-merete=2;3,processzormagok-szama-8,lte-van,32-gb,processzor-sebessege=3;4;5,1920-x-1080-pixel,3-gb-ram,4-gb-ram,ar=0-73000/?orderby=1[/url]

... ezeket szűrtem
-androidos
-aminek legalább 3000mAh-es az akksija
-8 magos 2GHz körül
-3 GB RAM legalább
-van ujjlenyomatolvasója (mindig is érdekelt mennyire jó az)
-bővíthető memória
-GPS
-fullHD ha már hosszabb távra tervezem
-és 5,0"-es a kijelézője, szeretném zsebben horadani a mostani lumia 735-öm 4,7"-es ,még max egy 5,2"-es re gondoltam
-mindezt (először 60ért majd max 80 000-re raktam a keretet) jó kis ár érték arány

-Sajnos ezekből csak kettő maradt ami tudja a B20 4G 800MHz-et: (a huawei single ,huawei p10 lite, Xiaomik kiestek 😞 )
[url]https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/fn:termekek-osszehasonlitasa:huawei-nova-32gb-single-p362660415,huawei-p10-lite-p372549787/[/url]

És itt jönnek be a kérdéseim (ha még valakinek van türelme 😃 )

1. Úgy tudom B20 frekvencia(sáv?) elterjedt európában, ha ezt nem képes fogni a telefon akkor nincs se térerő se internet? (Telenoros vagyok ha ez számít)
2. Vajon az 5,2"-es kijelző mennyivel fogyaszthat többet mint a 5,0"-es?
3. Végül a voksomat inkább a huawei mellett raknám le mert az USB type-C töltős, mennyivel tölt kb. gyorsabban a hagyományosnál? (Illetve kicsivel kisebb)
4. A huawei nova bekapcsolója sajnos rózsaszín oldalt... ezen kívül a szürke féle 30 000ft-tal drágább iponnál mint az arany színű (vagy fehér van amit nem akarok)
Szerintetek egy jó tokkal el lehet fedni a rózsaszín részt meg az arany hátlapot ? :/
5. Sajnos 2+2 év gyári garanciával már csak az iponnál rendelhető -ha jól láttam- (gsmhome-nál nem kapható most), esetleg tudtok másik webshopot/boltot ahol szintén van 2+2 év gyári?

Köszönöm hogyha elolvastad 😀 legyen szép napod!
0
0
0
0
💬 11
Barni57 avatar
@Andris18: Szia!

Kezdjük először a kérdéseid válaszára aztán a telefonnal kapcsolatos( melyik,milyen stb..)

1.Elvileg ha úgy vannak bent a névjegyek számai ami úgy kezdődik hogy +36... -mert így lehet külföldön is telefonálni Magyarországra.
2.Szinte semmivel nem fogyaszt többet az 5,2"-os mint az 5-colos.😀
3.Igen a huawei nagyon jó márka telefon-tablet-mediapad téren.De a töltési idő az aksitól is függ,de ne haragudj egyedül az USB type-C töltős-ről nem sokat tudok😢
4.A tok a hátlapot fedi el a bekapcsolónak direkt kihagyja a helyet, különben hogy kapcsolnád be tokkal,tehát nam fedné el egyedül a bekepcsoló-és egyéb gombokat.
5.Esetleges a media markt-euronics-ban van 2+2 garancia de azt hiszem hogy meglegyen egyévet kell csak ráfizetni az kb 10E.

TELEFON

1. Ezt tudom neked ajánlani[url]:http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_huawei-p9-lite-mini-dual-sim-fekete-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-okostelefon-1241125.html#term_C3_A9kjellemz_C5_91k
[/url]
-vékony
-erős aksi
-ujjlenyomat olvasó
-fekete-nem kellene rá tok a kinézete milyatt,max ha bonusznak rátennél azzal kicsit megvastagítanád-majd eldöntöd ha ezt a telot választod,és tetszik stb...
-szemkímélő mód
-HD
-MEG A TÖBBIT EL OLVASOD OTT A LINK BOCSI DE MOST NEM IROM LE MINDEN TULAJDONSÁGÁT,EZEK A LEGFONTOSABBAK,MEG A TÖBBI-ÖSSZES ADAT OTTVAN!!!

Azért mond el a véleményed,meg ha ez mellett döntesz akkor is mond el létszi hogy hogy tetszik stb...
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: 1. Akkor most látom hogy ez a netre vonatkozik csak.
2. Oké, remelélem méretre se sokkal nagyobb.
3. Jó, nem is kértem hogy egy ember mindent tudjon, elnézést kérsz 😀 felesleges, csupa hasznos infót mondtál, hálás vagyok érte!
4. A tok alatt szilikonosra gondoltam, azok fedik a gombokat és be lehet nyomni. Csak az enyém hiába sötétkék attól még átlátszik valamennyire. Ezért kérdeztem hogy vajon átlátszik e, de belegondolva hülye kérdés volt.
5.megnézem mindkét üzlet weboldalát 😀

Elolvasok én szívesen mindent (minden adatot az oldalon) csak valamíért nem jön be a link 😞 ha nem nagy fáradtsàg le tudod írni a teljes nevét?

Köszönöm szépen! 😀
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@Andris18: Itt egy link hozzá: [LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
@NiXiT01: Neked is köszönöm!
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Szia!

Persze leirom szívesen a teljes nevét meg mindent stb. :Huawei P9 mini vagy még tényleg ez is jó: Huawei p9 LITE 2017-sőt ez tényleg jobb is.

Leginkább nézzük a 2017-t.

1.Processzor:
-gyors
-2.1 GHz
-8 magos
-3 GB RAM
-Belső tárhely(ami kártya nélkül az alapértelmezett,vagyis oda ment mindent,de ha van bent kártya átálithatod akár arra is hogy a kártyára mentsen mindent) Visszatérve 16 GB-belső tárhely-de bővithető microSD (max. 128 GB)
2.Rendszer:
-Android ( azthiszem a 2-3-legujjabb rendszere van rajt)
3.Kijelző:
-5,2"
Felbontás:1920 x 1080 pixel
-Típusa:Kapacitív IPS
-16-millió színárnyalat
-3D-kijelző nincs
4.Kamera:
-Hátlapi kamera:felbontása12 MPx
-Max felbontás:4608 x 2592 pixel
-Auto fókusz-beépített vaku mindegyik van
Maximális video felbontás: Maximális video felbontás 1920 x 1080 @ 30 fps
Elöllapi kamera:
-felbontása 8 MPx
-maximális felbontása:3264 x 2448 pixel
5.Multimédia:
-videófelvétel
-játék
-böngésző
-FM rádió
-MP 3-4
6.Kommunikációs csatornák:
-wifi
-Wi-Fi Direct
-NFC támogatás
-Bluetooth
-USB-minden: fej/fülhalgatónak,töltőnek, sd kártyának
-GSM
-GPRS kapcsolat
-EDGE kapcsolat
-UMTS (3G)
-WCDMA
-HSDPA
-HSUPA
-LTE támogatás (4G)
-GPS
7.Aksi:
-Li-Ion
-Akkumulátor kapacitás 3000 mAh
8.Üzenetek:
-MMS: Üzenetek+képek küldése
-E-mail
9.Méretek:
Hosszúság 147.2 mm
Szélesség 72.9 mm
Vastagság 7.6 mm
Súly 147 g
10.Funkció:
Igazság szerint vigyázni kell rá mert: nem vízálló,nem porálló nem ütésálló stb
-duál sim:van
-ujjlenyomatolvasó
-egyebek:Naptár számológép óra,meg ilyen alap cuccok😀
EZ VOLT A HUAWEI P9 LITE 2017

Saját vélemény:
Ha úgyvesszük jobb mint a p9 mini,tényleg gyors,töltési idő ha nem játszasz vele akkor kb 2-óra,ha igen akkor 3-óra-persze attól is függ hogy melyik játékkal pl.sims city,sims 4:nem terheli szinte semennyire,de elkell ismerni a sims játékok is nagyon jók!!
Elbírja az erősebb játékokat pl a legújjabb farming 18-at mert androidra kijött,stb.
Sokkal modernebb belegondolva én inkább ezt ajánlanám neked is jobban.
A mini sem rossz de a p9 lite 2017 jobb.😀
Én sem szoktam linkeket berakni szinte soha de itt a 2017-nek is a linkje:[LINK]

Remélem tudtam segíteni és erre gondoltál,de ha még bármi kérdésed van csak irj nyugottan szivesen segítek stb.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: Szia , még egy kérdésem lenne. HiSilicon és Snapdragon meg a Mali és Adreno processzorok között nincs nagy különbség, ugye? Úgy gondolom hogy jobban melegedik e valamelyik.

Egyébként köszi hogy ezt mind bemásoltad és a linket is. Arra gondoltam akkor hagyom ezt a usb type c csatlakozót mert nem érdekel és jó lesz a Huawei p10 lite. Kicsivel jobb a processzora mint a p9 lite nak a gpu meg ugyanaz. Antutuban is leveri mind a kettő.
Ezer hála meg még ezer ! 😀
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Egyébként tudom hogy nagyon hosszúra sikerült,meg az adatokat is oszlop rendszerbe írtam,de leírtam szerintem mindent.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: Amint lehet rendelem is, köszönöm a fáradozást!
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Szia! HiSilicon és Snapdragon meg a Mali és Adreno processzorok között nincs nagy változás,de a ghz-is nagyban számít.
Egyébként nem másoltam az adatokat hanem simán leírtam mert össze vissza rakta volna be az adatokat.
Örülök hogy tudtam segíteni,majd mond el a véleményed hogy milyen a teló.😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: Feltétlen, ilyen sok munka után! 😲 mindenre válaszoltál 😀
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Szivesen.
Máskor is.😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Ez a telefon megéri az árát?
[LINK]
0
0
0
0
💬 9
Andris18 avatar
@Gyrger72: Szia!
Sajnos ezt nem tudom megmondani (nekem már 150e ft sok egy mobilért), de hátha segít ez az oldal ahol a többi telefonnal együtt tudod összehasonlítani:

[LINK]

Sorrendbe rendezi, hogy melyik mobil:
-a legjobb ár/érték arányú

-legnagyobb akksijú
-legjobb teljesítmányű
-legjobb kamerájú
-legolcsóbb/legdrágább
-legnagyobb/legkisebb
---és még rengeteg szűrő van
0
0
0
0
xsebix avatar
@Gyrger72: A Nokia úgy rémlik mostanában nem nagyon remekel telefon ügyileg úgyh én azt nem vennék (lehet tévedek). Viszont kb 1 hónapja vettem telefont egy Samsung s7-et kb abban az ársávban 120-150 között attól függ honnan veszed.. Nekem nagyon tetszik a telefon , gyors, nagyon szép kijelző, anyag használat nagyon jó és nagyon igényesen néz ki szerintem...Egyszeruen jó kézbe venni kár hogy tokkal kell használnom..😃 Ha van lehetőséged nézd meg élőben valahol ahol akár több féle telefon is van úgy összetudod hasonlítani is. 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@xsebix: Köszönöm a válaszokat! Azért is esett a Nokia -ra a választásom mert régen egy Nokia 6300-as telefonom volt. Abban az időben még nem volt okostelefon, de viszont nagyon jó márka volt. Még a Sony Xperiákban az Asus ZenFone 3 -ban gondolkodom.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyrger72: Vegyél Xiaomit inkább 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@hashimoto: Erre gondoltál?
[LINK]
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Gyrger72: Szia!

Szerintem ez is megfelelő,sok áruház ajánlja jó vélemények jó teljesítmény meg szerintem is jó.
[LINK]
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Barni57: Huawei-böl inkább Honort vennék. Esetleg ezt Huawei Mate9 Pro.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Miért csak a Xiaomiba pakolnak 4000mAh akksikat és még olcsón is adják?
Egyébként itt van pár Xiaomi
[url]https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/f😶iaomi,akkumulator-kapacitas=5,processzormagok-szama-8,processzormagok-szama-6,processzormagok-szama-10,1920-x-1080-pixel,3-gb-ram,4-gb-ram/?orderby=2[/url]

!!!a linkben ahol egy smiley van az : x -el helyettesíthető!!!

Elég jók a vélemények róluk. Én is akartam egy ilyesmit , csak nem mindegyik támogatja a B20 frekvenciát. Ami meg igen az nekem nagy kijelzőjű.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Andris18: Én itt szoktam nézni a mobilokat:
[url]http://www.partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=ujdonsagok_partnerogsm[/url]
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
sziasztok 2 napja vettem egy beez pb-15000 power bank ot és mikor megvettem 89% kon volt radugtam a telom es mire hazaértem majdnem fel ia toltotte de lement 68% ra a power bank töltöttsége az ut kb 20 perc volt azota nem hasznaltam csak par percet toltottem a gépről hogy vesz e fel töltést

ma akarom tolteni a telot és azt irja hogy 3 meg 5 ora mire feltolti pedig 2 usb van rajta egy 1A és egy 2.1A es

ilyenkor most mi van mert lassan tölt

ráadásul a saját vezetékét is kilopták belőle de ezt csak itthon vettem eszre
0
0
0
0
💬 2
BenjaminHun avatar
@Van Helsing 25: Nekem is ilyesmi powerbankom van de az se tölti fel olyan hamar mitha a saját adapterével tölteném a telót. Szerintem hiáma 2.1 amper a voltot akkorse tudja...
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Van Helsing 25: Nekem egy Varta Powerpack 2600-am van (pedig csak 2600mAh), de nekem pikkpakk feltölti a telót kétszer is,és a BT-s fülest. (i4s-em van.)
Ha nincs kábel benne, de amúgy kéne lenni, akkor vidd vissza ahol vetted, cseréltetsd ki, vegyél valami normális minőséget helyette.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, pár véleményt kérnék!

Telefont szeretnék venni és tálaltam egy igazán jót. Xiaomi redmi 4 pro(vagy prime) 32gb.
8 magos 2GHzen 3 GB rammal így gondolom elég gyors és fullhd 5,0 inches kijelzővel aminél nagyobbat nem is biztos hogy szeretnék. Az aksija meg kb 4000mAh ami lenyűgöző számomra. Mellesleg a kamera is szuper a vakujával és ujjlenyomatolvasó is van rajta.

Ennyi minden jó mellett az ára is jó csak nem tudja a B20-at ami csak az internetezésben fontos a telefonálásban nem?
Valaki tudna segíteni ezekkel a frekvenciákkal kapcsolatban, mert több évre szeretnék egy androidos mobilt amit nem bánok meg ha megveszem. Telenoros vagyok ha számít és csak olyan mobilnetem van ami havi 500mb adat aztán lassítva kapom a netet.
(Egyéb alternatívákat is elfogadok max 65 ezer forintig.)
0
0
0
0
💬 4
BenjaminHun avatar
@Andris18: B20nak már telefonálás-nál is van szerepe. VoLTE révén! A 800 MHz-es LTE (B20) jobban el van terjedve!
Itt egy kis olvasni való [LINK]

" Ezért aztán egyre gyakrabban előfordul, hogy a felhasználó örömmel vásárolja meg friss telefonját, hazaviszi és az otthon tapasztaltak hatására csak felsír a sarokban, hogy “anya, csak EDGE van”. Mert lenne ott 4G is, de a mobilja nem ismeri a B20-at."
0
0
0
0
Andris18 avatar
@BenjaminHun: Erről mi a véleményed huawei nova 32GB single? Erre már azt írja 4G LTE. Az akkumlátora kisebb. De azértez se rossz ugye? Processzor grafikus processzor is okés?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Andris18: Jónak néz ki! Olvasd el a mobilarénás tesztet róla aztan ha tetszik dönts! De én inkabb a huaweit venném.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@BenjaminHun: Kiderült hogy ez egy nőknek készült mobil rózsaszín gombbal 😞 ennyit a középkategóriás telókról.
Köszi a segítséget! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció