Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Quadgame94 avatar
reeika Honor 4C, Coolpad Torino S, Huawei Y6 Pro, LG X Screen, Meizu m2, Asus zenfone 2 Laser. Ezek megérik a pénzüket 50 ezer körül. Valami drágább picit de hidd le megéri. Használtam nem rég egy Honor 4C-t és meglepődtem mennyire rendben vannak ennyi pénzért a telefonok, talán kár volt S6-ot vennem anno. Árukeresőn néztem az árakat. Nézd meg melyik tetszik.
0
0
0
0
no avatar
Menj már, túlárazott kacat.
40-ért már eustock.eu-n ott a Vernee Thor, ami kenterbe veri a Samsungod.
0
0
0
0
Skiter0524 avatar
Szia én a SAMSUNG GALAXY J3 (2016) telefont ajánlom neked .
A készülék feltöltőkártyás.
T-mobilnál a készülék 54 990 Ft szerintem azt a +5000Ft megéri rá áldozni pluszba a telefonra.

Android operációs rendszer
5"-es érintőkijelző
8 megapixeles hátoldali kamera
5 megapixeles előlapi kamera
8 GB belső tárhely (bővíthető)

Processzor magok száma 4
Processzor sebessége 1,5 GHz
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, lecserelnem a telefonomat. Hosszutavra tervezek, evente-ketevente vasarolok uj keszuleket, elozo 3 telefonom Blackberry volt. Imadtam a gombsorok miatt. Jelenleg Q10-em van, amit szeretek, de mint okostelefon nem allja meg a helyet. Amire hasznalom: email, bongeszes, youtube, zenehallgatas, fenykepezes, runtastic (ezen nem elerheto), nem jatekra kell. Max 50e-ben gondolkodom. Ne legyen tul ferfias a design 😀 koszi, ha megprobalsz segiteni 😀 R
0
0
0
0
Ironmask avatar
Én Asus Zenfone 2 Laser-t fogok nemsokára venni.Elég jó a hardvere és, az ára sem vészes 60k körül már lehet kapni.
0
0
0
0
Krissz avatar
Én csak a saját véleményemet tudom leírni, nem szeretem egyáltalán a WP vel szerelt telefonokat! 2 féle telefont próbáltam, mind elég gyengének volt mondható.
41k ért van a Telenornál, ilyent szeretnék énis venni hamarosan: LG K8 4G, illetve Vernee Thor készüléket ajánlanám, annak nemtudom jelenleg a pontos árát.
0
0
0
0
ChrisTheGam3r avatar
Üdv!
Sony Xperia SP telefonomat cserélném le. Max 40 k-t szánnék rá, ezért androidban és iOSban nem gondolom. Kipróbálom inkább a WP-t. Amit kinéztem az a Microsoft Lumia 650 és a Nokia lumia 735 volt. Őszintén szólva nekem a 650 jobban bejön, de Windows 10 miatt nem ajánlják sokan. Szerintetek melyik a jobb? Vagy tudnátok mondani pár telefont hasonló árban? Játékra egyáltalán nem kell.
0
0
0
0
BOMB avatar
a one plus 2 ez a három közül 😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Sziasztok!

Új telefonra ruháznék be, utána is olvastam rendesen,de nem tudok dönteni, ebben kérem a segítségeteket.
Tehát az alábbi versenyzőket szemeltem ki:
1. Oneplus 2
2. Xiaomi Mi4
3. Honor 7
u.i: Valószínűleg kihasználnám a hardvert, szóval inkább game-lésre kéne😀
0
0
0
0
HyperX avatar
Igen mivel felső kategóriás hardver stb ...
0
0
0
0
no avatar
Szóval megéri az árát? ( 120k körül )
0
0
0
0
HyperX avatar
Az kiváló telefon, nagyon erős hardverral!!! Nem ezek a gyenge gagyi Kirin, MediaTek ...
0
0
0
0
no avatar
OnePlus3-ról vélemény?
0
0
0
0
HyperX avatar
Az a Kirin650 móka miki hardver az nem a teljesítmény bajnokság erejében van ...
0
0
0
0
no avatar
Bomb, a nexus nem tetszik igazán 😃
Inkább akkor már egy P9 lite szerintem, valahogy jobban bejön, de köszi a segítséget ! 😃
0
0
0
0
no avatar
Azt hittem hirtelen P8. 😃 A p8 nagyon jó lett. Legalábbis a Lite verzió.
0
0
0
0
HyperX avatar
P9Lite az aztán egy nagy hulladék lett...
0
0
0
0
no avatar
istvan0122 Huawei P9 Lite, és még spórolsz is rajta.
One Plus 2
Nexusokból pl ezeket nézheted:
LG Nexus 5X
0
0
0
0
19ati93 avatar
Krissz: ha még aktuális 40-ért ott a Vernee Thor,nekem bejött. 😊 Ha nem tetszik akkor Xiaomi-k.
0
0
0
0
BOMB avatar
István mint már mondtam nexusokat nézzél
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok !
Telefont szeretnék cserélni, jelenleg S3 van. Ötletet szeretnék kérni, milyen telót lehet kapni 120k- maximumban, ami megbízható gyors ( android vagy ios ) . Köszi előre is.
0
0
0
0
Krissz avatar
Milyen telefont vegyek, 40-45k ért?
Előny ha új.
Köszi
0
0
0
0
BOMB avatar
0preton nagyon tudom ajánlani amióta a nexusok kijöttek Magyarországra azóta fan vagyok
az 5x nagyon jól sikerült telefon
az újak közül csak a nexus huawei p6-ot nem érdemes. az egy elég rosszul sikerült model, nem csak szerintem
0
0
0
0
0preton avatar
Sziasztok,

Telefoncserén gondolkodom. A Z3 Compactomat cserélném le egy Nexus 5X-re. Van valakinek tapasztalata az 5X-el kapcsolatban? Hardveresen tisztában vagyok a dolgokkal,igazából csak a szoftveres dolgok érdekelnének. Tényleg nagyon megbízható,mennyire stabil?

Válaszokat előre köszi. 😀
0
0
0
0
FekaRap avatar
nagyon szép állapotú iPhone 5S
0
0
0
0
psypunk avatar
Liam: Kicsit részletesebben:

[LINK]

...és a lényeg (internetes vásárlás esetén):

"a fogyasztó a terméket legkésőbb az átvételétől számított nyolc munkanapon belül indokolás nélkül visszaküldheti a kereskedőnek, attól függetlenül, hogy a termék minőségi hibás-e vagy sem. (Vonatkozó jogszabály: 17/1999. (II. 5.) korm. rendelet"

Pont azért van ez mert a neten vásárolt terméket nem tudod megnézni, megtapogatni...gyakorlatilag veszel valamit egy kép alapján...még csak hibásnak sem kell lennie, ha nem tetszik vagy nem az elképzelésednek megfelelő, kutya kötelességük visszavenni mindenféle indoklás nélkül...Sok bolt persze ilyenkor mindenféle "hüppögésbe" kezd de ez a törvény, ha tetszik ha nem. Nem árt ezekkel tisztában lenni.
(Már csak ezért is érdemes netről rendelni 😉 ...attól még átveheted a boltban, ha van rá lehetőség)
0
0
0
0
FekaRap avatar
KakashiSensei: Alap, hogy iPhone.. 😀
0
0
0
0
no avatar
punk: Erről nem is tudtam. (Bár én nem neten vettem, hanem be mentem a Thomba és ott.)
0
0
0
0
razor123 avatar
KakashiSensei: nem kérdés,Iphone,kínait csak akkor vegyél ha ki akarsz cseszni magaddal,tapasztalat.
0
0
0
0
psypunk avatar
Liam: ...így, gyári hibás készülék mindenhol előfordul. Pont erre van a 3 illetve 8 napos (webes vásárlás esetén) cseregarancia.
0
0
0
0
no avatar
psypunk: Egyetértek!

Én mindkét gyártótól kaptam már rossz és jó telefont egyaránt!
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Köszönöm a nekem adott válaszokat. Mondjuk megvárom míg lemegy az ára valamennyit az S7 edge-nek.
0
0
0
0
psypunk avatar
KakashiSensei: Mindkét telefon az adott gyártó csúcskészüléke, ebből kifolyólag sebességbeli gondokkal egyik sem küszködik...mindkettő rendszer veszett gyors és pörgős. Anyaghasználatban és összeszerelésben sincs különbség, a prémium kategóriát képviselik. Az meg, hogy neked melyik OS. a szimpatikusabb, kezelhetőbb azt neked kell eldönteni...egyikkel sem lősz mellé. Valaki erre esküszik valaki arra... (szubjektív) ...de úgy is megpróbálnak megtéríteni a nagy fanboyok (mindkét oldalról)
0
0
0
0
Draconor avatar
@KakashiSensei Iphone 6s-t ajánlanám. huawei p9 nagyon gyenge telefon, emellett szoftver hibás. Barátnőm vett nemrég egy huawei p9et, és a kamerán a vaku nem működött amíg bele nem nyúltam a rendszerfájlokba. és sok egyéb ilyen hibája is van, a launchere is undorító. emellett az ihpone 6s nem bugos mint a szar és tartósabb telefon is.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nem tudom eldönteni milyen telefont vegyek. Iphone 6S vagy Huawei P9?
0
0
0
0
SonyBl4ck avatar
Esetleg Lenovo A2010-et probált valaki?Vagy Lenovo A328-at?
0
0
0
0
bukta2 avatar
rtitusz

Utána néztem az One plus 3 nak,jópár teszt nézés után bátran ajánlom, nagyon megéri! tényleg nagyon jó teló. S7 szint (van mikor még jobb is)
és vagy 68 ezerrel olcsóbb itt németben mint az S7...

Az One plus 3 most a leg jobb választás ha valaki csúcsmobilt akar venni ár érték arányban is és teljesítményben is.
0
0
0
0
rtitusz avatar
A samsung messze túl van árazva. Én ha most vennék, OnePlus 3-at vennék.

[LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
flash89

Attól eltekintve h Sony m van sztem a Samsung jobb választás lenne, de nézz teszteket azok nem hazudnak.
0
0
0
0
BOMB avatar
s7 edge
nem nagyon bírtam a samu telefonokat de ez nagyon betalált
a tesztek is sok jót mondanak róla

kérdésem: nekem céges telefonnak mit tudnátok ajánlani?
-jó akkumulátor. itt ezen van a hangsúly ez a legfontosabb tényező nálam
-normál sim kártya
-nem fagy, le
-rendelkezik mobilnettel illetve gps-el
a kamera elenyésző úgyse használnám
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy ti melyik telefont vennétek meg inkább. A Sony Xperia Z5 premiumot vagy a Samsung Galaxy s7 Edge-et? Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
gmen Ez igaz hogy felzabál sok ramot de ezt a gyakorlatban nem sínyled meg. Nekem S6-om van és a 6.0as frissités előtt mindig kb 80% ram telítettség volt. Eléggé idegesített kikukáztam és lement 76ra. Aztán mostmár max 74 és általában olyan 68 koröl van. Viszont sebességben soha nem vettem észre. Szélvész gyors és a hatodik alkalmazást sem tolti újra. Viszont gyengébb pl 2GB ramnál szerelt telónál már meggondolandó a Samu. Bár anyám most vett P9 Lite-ot és neki is kb 70% eszik összeségében. De Ő sem vesz észre semmit belőle. Meg ezek a modulok már rohadt gyorsak aszali szintű sebességű ramok. A lényeg h betöltsön mindent. Ha jól van optimalizálva akkor nincs gond.
0
0
0
0
lumosnina avatar
@SonyBl4ck : nekem az iPhone elott hosszu ideig Xiaomi volt. Ha az MI5-re elkeszult volna a stabil magyar ROM akkor meg mindig annal a markanal maradtam volna. Szoval nyugodtan szemezgess kozuluk es beszelj a MIUIHU csapataval ill a forumosokkal, hogy a legjobb telot tudd megvenni, azt ami neked a legmegfelelobb.
0
0
0
0
no avatar
Ha engem kérdeznél, én a büdös életbe nem vennék Samsung telefont. Jó az Exynos chip, jó a kamera, de a Touchwiz kb felzabál mindent, haverom S7 Edge telefonja volt a kezemben, a képernyőnek jó színei vannak, de alap helyzetben a fehér sárgásabb mint az LG G5-öm képernyőjén, az Edge-nek meg nem láttam értelmét, meg nagyon sérülékeny lehet az ilyen telefon.
0
0
0
0
BOMB avatar
kinek mi a véleménye az s7/s7 edge-vel kapcsolatban? megéri-e jobban az edge?
sosem volt még samsung telefonom
0
0
0
0
winrar avatar
SonyBl4ck: Jó telefonokat gyárt és az MIUI is rendkívül jól testreszabható. Ha érdekel új Xiaomi telefon jó áron, itt nézz körül: [url]http://eustock.eu/shop/okostelefon/manufacturer/xiaomi/by,product_price/results,1-50?filter_product=[/url]
0
0
0
0
BOMB avatar
SonyBl4ck elég jó telefonokat csinálnak
és az ár is jó
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció