Milyen laptopot vegyek játékra!

2009. January 06., téma
Fórum » Laptop
A rá szánt összeget és hogy pl:melyik/milyen játékot szeretnétek futtatni rajta is írjátok le!
Hozzászólások: 2 268
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari056 avatar
Végre megvan az új laptopom is..!! 😀 😀 ASUS GL552VW (gépeim között megtalálható!)

Jó kis gépezet, nagyon gyors, jó hűtéssel és teljesítménnyel! 😀

Ha valakinek egy kicsit jobban megengedi a pénztárcája, akkor bátran merem ajánlani!! 😀
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Sziasztok.
Egy laptopot szeretnék venni, főképp netezésre,filmezésre, és régebbi játékok játszására.
Szempontok azok voltak hogy 90ezer alatt legyen, 4gb ram, és 2 vagy 4magos processzora legyen, kis kijelző méret, és ez tűnt a legjobb választásnak [LINK] esetleg valakinek van valami tapasztalata ezzel a laptoppal? 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Viszonylag korrekt, bár egy i5 nem ártott volna bele
[LINK]

Hátsz nézdmeg ezt, szerintem nemolyan rossz, színe nem bejövős, de az legyen a legkevesebb:
- Full HD kijelző
- Geforce 920M
- i3
- 4GB RAM

Másik laptop, picit drágább, de 8GB RAM van benne, amit nemkell bővítened, egy jódarabig:
[LINK]

Ilyesmi konfigok jöhetnek szóba 150k körül (i3 - 4GB RAM)
Ha komolyabbat szeretnél akkor már 200k fele kileng a mérleg, viszont ott már i5 öt is kaphatsz bele.

De én szerintem az első (piros) is egy jó választás lehet, jókis VGA van benne.
0
0
0
0
no avatar
Hali!

Tudnátok Laptopot ajánlani 120.000-150.000 között?

Hűtése jo legyen meg gyors legyen más nem számít😀

Köszönöm!
0
0
0
0
psypunk avatar
Ogre:
Az Asus mellett csak az szól, hogy ddr4-es ramot kezel és 17"-os...már ha ez szempont neked (bár én személy szerint a 15" és ez alatti notikat kedvelem...könnyebb, kisebb, egyszerűbb "cipelni" )
Viszont hangos és sz@r a hűtése...én pont ezért váltam meg anno a g551-es asusomtól.
Ugyan a Dell-ben "csak" ddr3-as ram van (szerintem ez minden "hátránya" ) viszont sokkal jobb a hűtése...(dupla hűtés van benne ami 3 irányba fújja ki a házból a hőt.)
Kép:
https://i.imgur.com/sEJ6qUm.jpg
Kapsz hozzá egy jogtiszta Win 10-et és lehet bele normál méretű msata ssd-t is rakni.
Én mindenképp a Dell-t javaslom!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Úgy alakult, hogy kicsit feljebbi kategóriából is választhatok.
Ismét a véleményetekre lennék kiváncsi, melyiket vegyem.
ASUS GL752VW http://www.computerimperium.hu/asus.htm
Vagy
http://www.notebook.hu/dell-inspiron-7559-206512-fekete
0
0
0
0
Funes avatar
Ferrari
350k-ért ez a lehető legerősebb gép játékokra: [LINK]
0
0
0
0
Evil21 avatar
Lenovo Y700 ha belefér a keretbe én ezt ajánlom neked
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem igazán játszottam már pc-n úgy kb 3-4 éve, így le is maradtam egy kicsit a technikával, de most megint megjött hozzá a kedvem. Valaki aki egy kicsit jobban képben van a mai játékok igényeivel milyen laptopot ajánlana többek között játékra is? 250-350k között?
0
0
0
0
danee23 avatar
Approx - úgy értettem hogy sokan megveszik az ilyen gépet és el vannak ájulva hogy húú "quad-core pentium" és hogy milyen jó gépet vettek, majd mennek rajta a nagy címek, csak azt felejtik el hogy "tesco-s akciós" volt a gép, meg hogy ez egy kis fogyasztásra optimalizált "mobil" értsd akár mobiltelefon cpu, amit "átcimkéztek és túlhajtottak 1 Ghz-el". Attól még sok last gen cím elmegy rajta. 😉
Örülök ha működik az oldal összehasonlítása, és jó kisérletezést.
0
0
0
0
Funes avatar
Ez most szerintem egész jó vétel: [LINK]
Itt még olcsób: [LINK]

Amit meg spórolsz rajta abból raksz bele egy Ssd-t, vagy plusz Ramot.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis aktuálissá vált egy új laptop vásárlása és egy olyan gépet szeretnék, amin az újabb játékok is könnyen elfutnak. Kb. 250.000-m van most erre, nem nagyon értek hozzá, az érdekelne, hogy ebből az összegből mit lehet kihozni...
Előre is köszi. 😀
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Köszi de nem felejtem el 😃 Már vagy 10et feltettem és tök jól mennek! Tényleg elég jól írja az oldal! De azért köszi!!
0
0
0
0
danee23 avatar
Dono - mind3 jó, sőt ha nem tartod túl nagy macerának a 4gb ramos éri meg legjobban aztán a különbözetből beleteszel még 4 vagy nyolcat, csak arra vigyázz ddr3L legyen, vagyis az alacsonyabb feszültségen működő.

Approx - nem pontos, de sokkal pontosabb mint volt. Viszont ha N jelzésű celeronnal vagy pentiummal vettél gépet akkor felejtsd el a gaming-et.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Azt szeretném kérdezni hogy mennyire pontos az oldal "összehasonlítása" ?! Már mint ami a gépigényt illeti. Vettem most egy laptopot és pár játékot is szeretnék feltenni rá, persze semmi mostani hardcore-t csak pár régebbit . Ha az oldal szerint valaminek jól kell mennie az úgy is lesz , vagy azért van egy kis csúsztatás, +- tűréshatár ???
0
0
0
0
no avatar
Egy kis segítséget kérnék. Maximum 95-100 ezrem lenne egy gépre, amit programozásra és játékra használnám főként. Néztem egy párat, ezek közül melyiket ajánlanátok, vagy inkább egy másikat?

[url]http://hardverapro.hu/apro/lenovo_b50-70_garancia_156_full_hd_matt_intel_i5_27ghz_8g
[/url]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
csabi55 avatar
HP gamer laptopon gondolkoztál már ? Nézd meg mit tud egy ilyen kütyü itt [LINK]
0
0
0
0
Funes avatar
Ennyiből, csak használtat érdemes venni !
Ez egy elég jó vétel: [LINK]
Pár ezret még lealkudsz belőle és 52-53k környékén vettél egy jó kis lapost ssd-vel együtt, aránylag jó akksival. És az Ati kártya sem mondható gyengének ami benne van !
Processzor is aránylag erős benne és a memóriát is tudod bővíteni.
0
0
0
0
norbli01 avatar
Sziasztok, egy egyszerűbb laptopot szeretnék venni, ami elég ahhoz hogy lolozzak (lehetőleg a semminél jobb minőségben) és a 4gb ram is kéne bele.. tudtok valamit ajánlani ami lehetőleg 60.000 alatt van? Előre is köszi!
0
0
0
0
no avatar
Akkor majd később veszek bele + 4gb memóriát 😀 még annyi kérdés h honnan tudom h milyen alaplap van a gépben vagy milyen ramot vegyek bele?.. köszi még egyszer a segítséget már megrendeltem, holnapra itt is lesz, már várom!

Szerintem megpróbálok egy 8.1-es wint rátenni pendriveról, aztán meglátjuk sikerül-e! 😊
0
0
0
0
Funes avatar
Arra figyelj, hogy plusz 4 Gb rammal vedd, ha esetleg ezt veszed, mert alapból, csak 4 van benne.
( Vagy esetleg vehetsz bele te is külön úgy még talán olcsóbban jössz ki. )
0
0
0
0
no avatar
Köszi Bud ! Ez tényleg jobb. Akkor erre vonatkozik a kérdésem McMaRcI .
Ark futna rajta ?
0
0
0
0
Funes avatar
Ez szerintem jobb vétel: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Írtam már korábban, hogy vennék egy Dell laptopot. De a véleményeteket meg hallgatva ezt néztem ki. A hallotakból ezzel jobban járnék. Gondolom. Ezen már elfutna az Ark McMaRcI ?

Acer AspireV5 591G (i5-6300HQ, 8GB DDR4 RAM, 1TB HDD, GeForce GTX 950M 2GB, 15.6" FHD)
0
0
0
0
danee23 avatar
Öszintén - 4 giga kevés. 2013 és régebbi játékokhoz elég, word, light photoshop esetleg webprogramozás ahhoz is elég lehet, de ha beindítasz egy olyan játékot ami már az új konzol portja ott már lehetnek megakadások. Ezért ajánlottam ezt a gépet, mivel ennek még van 2 slotja szóval bővítheted magad is rendes áron. Még ha te nem is értesz hozzá és fizetsz is valakinek hogy beszerelje vagy van egy haverod aki meg tudja csinálni akkor is jobban jársz pénzügyileg mintha készen vennéd mondjuk 8 gigával.

Ami az operációs rendszert illeti - kevés újan az olyan gép amelyik támogatja a win7-et. De úgy nézem ennek az acernek vannak driverjei win 7, 8 meg 10re is. Ha nem használod olyan tartalom létrehozására amelyet később pénzé teszel, én nem eröltetném ezt hogy op. rendszerrel együtt vegyed. És win10-et raknék a gépre(persze csak akkor ha 100%ban tudom hogy támogatja), mivel a jövőben úgy is csak az lesz, jobb ha felkészíted magad, 7-es meg főleg pár év múlva az új xp lesz, 8-at kötelessek támogatni még + pár évet.
0
0
0
0
no avatar
Köszi a segítséget Danee!! Tetszik ez az acer 😀 pár kérdés: A 4 giga memória elég bele? Meg látom ezen sincs alapból op rendszer. És csak win 8-at lehet hozzá kérni úgy az ára 174ezer ha jól láttam. Hogy járok jobban, ha megveszem win8-cal együtt, vagy ha külön veszek hozzá mondjuk win7-et?(én azt hasznaltam a régi laptopomon csak az behalt) bocsi de nagyon nem értek a gépekhez, csak hasznalom őket 😃 😞 válaszodat/válaszotokat előre is köszönöm! 😎
0
0
0
0
danee23 avatar
Dave - nem tudom mennyi a kereted, vagy miért nézgelődsz pár éves gépek után. De az első kommented után, és az ára láttán és hogy csak 6 hó gari jár vele, én inkább rátennék még 10+ ezret és vennék újat, rendesset, pl. i3-al.

Ha az a lényeg hogy újabb játékok is menjenek az hogy legyen benne rendes vga fontosabb mint hogy i5-el van szerelve.

A javaslatom:
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Akkor esetleg ez már jobb?? DELL Inspiron 5537 i5
Itt egy teszt: [LINK]
0
0
0
0
danee23 avatar
Control panelben a power options-ban külön-külön lehet beállítani hogy milyen legyen a fényerő mikor töltőn van és milyen mikor elemről működik. Az advanced power optionsban meg azt is beállíthatod hogy 100%on használja procit is meg dedikált vga-t is, akkor is ha nem tölt, de akkor nagyon rövid lesz az üzemidő.
0
0
0
0
BOMB avatar
Krissz
1. mert hogy ha nincs töltön akkor kisebb a teljesítmény így kevesebb energiát használ ergo tovább bírja
2. gondolom hogy gyorsabban feltöltsön
0
0
0
0
Krissz avatar
Kicsit OFF Bocsi előre is, de:
Van 1-2 teória amit hallottam, és nemtudtam a laptopokról, és szeretném megkérdezni hogy igazak-e/miért vannak?
1. Van egy ASUS laptop, amin Fullon fut GTA V, MK X minden, de csak ha bevan dugva a töltője, akkor használja a 950M VGA-t másképp laggol, miért?
2. Miért megy lejjebb 1-2 laptopnál a fényerő amikor töltőre dugom, decsak addig?
0
0
0
0
BOMB avatar
ez, ilyen játékokra alkalmatlan
főleg hogy a cod b*szik az optimalizálásra
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Ezt a laptopot szeretném megvenni, szerintetek jó? Nem vagyok nagy játékos, de időközönként játszanék CODdal, gta-val warcraft3-mal... Hasonló játékokkal amik nem a legújabbak.

http://laptopsystem.hu/adatlap/14672767786980
0
0
0
0
GodSie avatar
Mellesleg a videóban csak SINGLE gpu van tehát...de lehet jobban járnéál egy gtx 960m vagy 860m stb lapossal
0
0
0
0
Funes avatar
Az drága.. lentebb már linkeltem, ezt egyszer: [url]http://www.digiprime.hu/laptop/lenovo-ideapad-y50-70-21592-elado/?utm_source=argep&utm_medium=21592-lenovo&utm_campaign=konverzio[/url]

Spoiler!
meszesre meg kitérve nem érdemes foglakozni vele, valószínűleg direkt csinálja ezt az értetlenkedést és jót röhög magába.. ( Mert senki nem lehet ennyire hülye )
0
0
0
0
ricsyxxx avatar
Meszes17: http://www.pc-outlet.hu/images/ASUS_N551JW_CN067D.jpg
0
0
0
0
danee23 avatar
meszes, ha nem vennéd észre Te vagy az egyetlen aki szerint igazad van. Ha azok közül "akiktől tanácsot kérsz" laptopvásárlással kapcsolatban egyöntetűen azt mondják hogy Ne arra költsd a pénzt, de Te továbbra erölteted, akkor mégis mit vársz el, vagy miért irkálsz ide?
0
0
0
0
Puffin avatar
meszes17: kicsit régi az a cikk! Meg "megy" rajt a Quantum break, ja kicsit akadozva.
0
0
0
0
meszes17 avatar
Nem atomlaptop kell, és nem kell maximalis grafika sem,elég a közepes is 😀
Egyébként meg drágább laptop?? Ez a lenovo benne van a top 5 legjobban !
http://www.pcguru.hu/blog/digiprime/az-5-legjobb-gamer-laptop-a-legelszantabb-jatekosok-szamara/8421
0
0
0
0
danee23 avatar
Meszes17, ha neked az a fontos hogy eldicsekedhess a haverjaidnak hogy sli gpu-d van a laptopodban, akkor vedd meg a lenovo y500 vagy 510et, akármit amit kinéztél magadnak. De azt ne várd hogy ezt mind praktikus tanácsként mondjuk neked.
0
0
0
0
Funes avatar
Meszes, akkor vegyél olyat, aztán ne csodálkozz, ha 1-2 év után még low beállításal is akadnak majd rajta az új játékok.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Játékokat jól futtató lapos marha drága.Bár ezt már írták is rajtam kívül.Egyáltalán miért laptop? Laptop arra jó ha az ember hurcolni akarja mert sokat utazik vagy meló miatt (Mint például üzletkötő.)Játékra inkább asztali PC.Bár ez mint köztudott helyhez kötött.
0
0
0
0
meszes17 avatar
Mindenképp laposra akarok váltani...Azt mondták a lenovo y500p az jó laptop sli gpu van benne


Szerintem ha igy megy a quantum break rajta akkor nem lesz gond 😀
0
0
0
0
danee23 avatar
Több vele a gond mint amennyi hasznot hoz, és a 2x-es teljesítmény elérhetetlen, ideális esetben is max 1.7-1.8-ig érnek el.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
GodSie nem azt írtam hogy nem támogatja

"sok játék nem támogatja úgy ahogy kéne"
0
0
0
0
danee23 avatar
Az 1000eur azért gáz mert 500ért veszel egy jó asztalit, ami jobban viszi a játékokat mint a lapos, 100eu monitor és 400ért veszel laptopot ami mindenre jó lesz kivéve a legújabb játékokra.
0
0
0
0
Funes avatar
meszes hülyeség olyat venni 3 éves vga... gtx960-al szereltet keress minimum !
0
0
0
0
GodSie avatar
Érdekes doom 4 stb támogatja 😃DD mostani játékok 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
meszes17egy laptop sem játékra való sli-szart sem ér sok játék nem támogatja úgy ahogy kéne
300-ból 100x jobb asztali gépet vennél
0
0
0
0
GodSie avatar
az jobb választás SOKKAL 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció