Milyen laptopot vegyek játékra!

2009. January 06., téma
Fórum » Laptop
A rá szánt összeget és hogy pl:melyik/milyen játékot szeretnétek futtatni rajta is írjátok le!
Hozzászólások: 2 268
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sanyi236 avatar
Sziasztok!
Egy laptopot vennék és a segítségetekre lenne szükségem. Videokartyák illetve procik szempontjából. Észlelhető valami külonbség a proci generációk között, illetve a videókártyák terén, pl 920m es 920mx között ? Sokat dob a teljesítmenyen egy i5 egy i3 procihoz képest ha ugyan olyan a vga? Kb 130.000 lenne a keret, tudom nem sok, de nem is várok sokat teljesímény terén, csak szeretnéma legtöbbet kihozni belőle. CSGO, Lol mid beállításokon fussanak egy elfogadható fps számmal.
0
0
0
0
💬 2
Hunork avatar
@sanyi236: Elszomorítalak, ebben az ársávban játékra nem lesz laptop, esetleg használtan, ki tudja, milyen koszosan, porosan, garancia nélkül. 130-ért meg i5 normális laptop nincs, esetleg Intel HD vga-val. Főleg egy masszív mp játéknál azért fontos a gyorsaság, különben mindenki csak szétlő. 😀
0
0
0
0
armagedon32 avatar
@sanyi236: Én meg azt mondom neked hogy van nagyon sok gép eladó -alig használt . Sürgősen kell a pénz költözik stb el adják gyári garanciával is akár . Pl ez zsír új gt 840m videó kártya jobb mint a 920m kb 30 %. Mx és a gt közt nincs különbség! gt és a gtx közt van.itt a link https://www.jofogas.hu/budapest/Uj_Lenovo_Z50_70_Core_i5_4G_RAM_500G_HDD_Nvidia_2G_VGA_15_6col_full_HD_70610517.htm vagy itt van még egy ez is vadonat új i5 . 5 generációs és ennek a videó kártyája kb 70 % jobb mint a gt 920m evvel simán el játszol de még a gta 5 el fútt Fhd ba https://www.jofogas.hu/budapest/Uj_Lenovo_Z51_70__Core_i5_2_2Ghz__4G_Ram__15_6_Full_HD__1T_HDD_70611267.htm . A lényeg még hogy 4gb ramot cseréld le min 8 . Ilyen laptopon el jatszadoszol nem csak a csgo val 😀
0
0
0
0
xsebix avatar
Ha nem feltétlen szükséges laptop úgy értem nem fontos a mobilitás èn biztos nem vennék játékra laptopot mert ugyan annyi pénzből sokkal erősebb asztali kijön 200k sajnos nem túl sok egy laptopra ami jàtèkra kell... Persze ha fontos hogy egyik helyről a másikra vigyed sokszor és 200k a keret akkor nincs mit tenni...Viszont ha inkább otthon használnàd akkor szerintem vegyél egy asztali, de ez csak az én szerény véleményem és jó tanácsom. 😀
0
0
0
0
Csucsekur avatar
Sziasztok, majdnem inkább játékra való laptopot keresek. I5 és i7 között vagyok nagyjából 200k szánnék rá, de nem akarok egy halál drága gépet ha az olcsobb is kiteszi azt. Az nVidia gtx 950,960 és 940mx mellett vagyok.8 GB rammal érdekelne egykus SSD-vel. A játékok pedig mint pl: Dirt 4,Ac:syndicate, forza horizon 3,Battlefield 1,watch dogs. Elöre is köszönöm
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok! Ide írom, mivel nem játékra való laptopokról nem találtam topicot. Költözés miatt szükségessé vált egy laptop, amit tudok hozni-vinni. Érdeklődnék, hogy 200k-ig milyet ajánlanátok? Úgy gondolom, hogy 8gb ram kötelező, a notebook i5, és i7 közt mekkora különbséget érezni? Illetve videokártyát milyet érdemes ebben az ársávban? Telepített windows-al venném, ez is csökkenti a lehetőségeimet.

Segítségeket köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 3
Rockos avatar
@DarthRoni: Javasolnám az Árukereső oldalát. Elég nagy adatbázisa van és rengeteg szempont alapján lehet szűrni a találatokat. Ott esetleg találhatsz valami kedvedrevalót
0
0
0
0
Hunork avatar
@DarthRoni: Attól függ, milyen igényeid vannak játékok terén (felbontás...) És hogy WIN van-e rajta vagy sem. Azt mondanám, hogy 260k körül a Lenovo Legion valamelyik darabja jó választás.
Itt egy oldal, nézd meg: [LINK] Itt azért van jó pár értelmes darab.
És ezt is: [LINK]
A lényeg, hogy azért legalább i5 CPU legyen benne, 8GB memória, legalább GTX960M (esetleg 950M) lehetőleg 4GB VGA, és nem baj ha SSD is van. 😀
Nehéz ügy, nagy a választék, vagy ha nem akarsz "tökölni", akkor Lenovo Legion.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
@Hunork: Köszi a segítségeket. Az árukereső valóban jó. Lehet inkább még gyűjtök, normális laptopra egyenlőre még nem futja, amivel játszani is tudok. A lenovo legion nagyon tetszik, lehet az lesz majd.
0
0
0
0
zozo75 avatar
Üdv.! Nem nagyon vagyok otthon a laptopok terén. Jelenleg egy pc-m van de szeretném lecserélni. A gép se egy mai darab de elég gyorsnak mondanám és játékra is szoktam használni igaz nem full felbontás stb. de azért egész szépen vitte őket. Minimálisan egy hasonló teljesítményű laptopra szeretném cserélni amin azért néha-néha játszani is lehet és itt nem a legalapabb felbontásra gondolok, de nem is kell hogy maximumon zörögjön, azt úgy sem tudnám megfizetni. 😀😉

http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/07/26/491pc.jpg

A linken vannak a mostani pc-m adatai. Ebben kérnék segítséget, tanácsot.

Ja igen, max. 200-220 ezer amit szánok a gépre. A radium.hu oldalát nézegettem ott a gamer laptop menüt, de nem igazán tudom mi lenne a jó választás. Persze nem muszáj innen.
Előre is köszönöm a segítséget. 😀😉
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@zozo75: Szia!
Neked is: Itt egy oldal, nézd meg: [LINK] Itt azért van jó pár értelmes darab.
0
0
0
0
Gergely_95 avatar
Vásároltam egy gamer laptopot, lent megemlítem a típust illetve specifikációt, pár kérdésem lenne majd.

Acer Aspire V Nitro - VN7-793G-71A3

GPU: gtx 1060 6gb
CPU: i7 7700 hq
RAM: 8gb ddr4 2400 mhz
merevlemez: 1tb hdd 5400 rpm
ssd: 256gb m.2
kijelző: 17.3" full hd IPS matt

Az egyik kérdésem, hogy ez gamer laptop szinten mennyire számít jónak? A másik kérdésem pedig az, hogy normális, hogy 85-90 c°-os a cpu és a gpu is néha megközelíti ? A battlefield 1 alatt pedig gyakran vannak fps dropjaim, azt okozhatja az 1x8gb ram is, mert erre tudok gondolni, hogy kevéske néha... ? Válaszokat köszi előre is!
0
0
0
0
matany001 avatar
Sziasztok.

Az alábbi laptopot vásároltam meg, remélem nem csalódok benne. 😀

Lenovo Ideapad Legion Y720 -16GB -120GB SSD +Ajándék LENOVO GAMER hátizsák és LENOVO Y szériás egér
419 990,00 Ft
SKU: 80VR003AHV_16gb_120gb
Processzor: Intel Core i7-7700HQ
Kijelző: 1920 x 1080
Memória: 16GB TOP SPEED CORSAIR VENGEANCE RAM
Merevlemez: 1000 GB | 5400RPM | SATA | -,
ULTRA SPEED SAMSUNG 960 EVO 120GB | - | SSD
Grafikus kártya: NVIDIA GeForce GTX 1060
Operációs rendszer: Windows 10 64Bit Hun
0
0
0
0
💬 3
bukta2 avatar
@matany001: Hát... jónak jó de ha nem fontos a mobilitás akkor 420k-ért olyan asztalit teszel össze hogy megszólal! Igazából 1060 as gtx teljesen tökéletes FHD ra de egy i7 7700HQ mellé inkább egy 1070 vagy 1080 lenne ideális szerintem,de a hozzáértők majd kijavítanak ha tévedek.
0
0
0
0
Thessgk avatar
@bukta2: Ha alkatrészekből lenne összerakva én is elégségesnek találok egy i5 öt (játékra legalábbis bőven elég) viszont laptopba i5 mellé legtöbb esetben csak 9|1050 vagy 9|1060 a max amit mellé raknak, és nincs sok különbség árban. az i7 + 9|1060< meg jóval 3-400e felett vannak.

És ja a laptopok felárasok ahogy mondod, még úgy is hogy 1060 és 1060m között VAN különbség.
0
0
0
0
no avatar
@matany001: Sosem voltam laptop párti gamer fronton, munkára viszont azt preferálom. Manapság már kicsit másképpen állok a dologhoz, mióta sikerült az asztali gpu-kat bele pakolni a gamer lapikba kisebb nagyobb kompromisszumokkal. De továbbra sem vennék gamer lapit mivel az aksija ugyan úgy nem bírja, szóval olyan mint ha lenne egy géped, mert hordozni nehéz, ha meg játszani akarsz rajta kb. csak töltő mellett teheted.

Talán a mostani Computexen bemutatott asus rog ami jó kis hordozható gamer lapi lehet, de arról még kb. semmit sem tudni.

Mindenesetre amit vettél az egyáltalán nem rossz laptopok között.

Spoiler!
Mindez egyéni vélemény.
0
0
0
0
nemvagyokitt avatar
Nekem is hasonló célra kéne egy ilyen: [LINK]. Vélemények, tapasztalatok?
0
0
0
0
drogba avatar
Sziasztok elsősorban nem is inkább játékra kellene hanem munka,filmezés,illetve internetezés céljábol.. maximum ritkán játékra de akkor olyan hogy az uj játékokat is vigye igy nézegettem ezeket:
https://www.laptopszalon.hu/dell/dell-inspiron-3567-di3567i-6006-4gh1td4fg-11-laptop_26032-adatlap
https://www.laptopszalon.hu/dell/dell-vostro-3568-n028vn3568emea01-1801-ubu-laptop_27174-adatlap
Mennyire megbizhatoak a Dell laptopok illetve amik benne vannak elég jok? figyeltem az intelre ott meg inkább az i3 családra mert olyan van az asztali gépemben is és nincs rá panaszom.. a válaszotokat előre köszönöm
0
0
0
0
Creelien avatar
Egy Lenovo IdeaPad G505s (fél évet használt) korrekt áron mennyit ér?
0
0
0
0
no avatar
Hali

Maximum 230.000Ft-ért szeretnék venni a közeljövőben laptopot. Viszont nem tudom eldönteni, hogy ebben az árban melyik kombináció lenne a legalkalmasabb játékokhoz (BF1, CSGO, Syndicate, Watch Dogs 2, GTA 5), az i7-6700HQ+GTX950M(4gb gddr5) vagy az i5-6300HQ+GTX960M(4gb gddr5) és melléjük 8GB DDR4 Ram.
Nem gyakran járok fel az oldalra, ezért a javaslataitokat üzenetben várom.
Köszi szépen!
0
0
0
0
plutonium avatar
Helló!
300.000 Ft-ból kijön egy i7-es laptop?
0
0
0
0
💬 1
MC MaRcI avatar
@plutonium: https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/rog-gl752vw-t4207d-p328058187/#termek-leiras

de játékok terén nem kell tőle csodást várni a gtx960M jó 40%-al gyengébb mint a sima asztali 960
0
0
0
0
Roleey98 avatar
Helló!
Pár hónap múlva megyek egyetemre és egy laptopra lenne szükségem.
Ami fontos lenne: szép kijelző, jó betekintési szöggel, lehetőleg FullHD, CS:GO, LOL menjen rajta szépen, más játék nem fontos, és jó pár óráig bírja.
Keret kb. 200k.
0
0
0
0
szekereskata avatar
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nemrégiben kaptam egy elég jó kis laptopot (egy ilyet: [LINK] ) ajándékba.

Tök jó, meg minden - de egy problémám van vele: egész hamar lemerül 😞 Mivel sokat utazok vonaton, buszon és ezeken nincs konnektor; arra gondoltam veszek egy hordozható aksit. Itt találtam többet is ami tetszik: [LINK]; egész konkrétan a Platinet Power Bankon és az Asus Power bankon gondolkozom. Konkrétan abban kérek segítséget, hogy megéri-e a drágább, de mégiscsak márkásabb Asus-t venni - vagy ugyanolyan jó lehet ez a Platinet is?
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@szekereskata: Ilyen power bank-ról szerintem nem fogod a lapost tölteni. Ezek telóhoz, táblagéphez ilyenekhez vannak.
Laptophoz olyan kell ami 12V-nál többet tud kipréselni magából. Például ilyen: [url]https://www.notebook-alkatresz.hu/Powerbank-16000-laptop-Laptop-unvierz%C3%A1lis-PowerBank-16000mAh-k%C3%BCls%C5%91-akkumul%C3%A1tor,-hordozhat%C3%B3-v%C3%A9szt%C3%B6lt%C5%91-t%C3%B6lt%C5%91-(power-bank)--u89376.html[/url]
De ezek drágábbak is!
0
0
0
0
szekereskata avatar
@Puffin: Köszi az infót; ezt nem tudtam. Még jó, hogy nem vettem még meg 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helo! Milyen laptopot ajánlanátok név szerint legfőképp netezés,filmnézés a cél de néha játszanék is rajta nem vagyok egy grafika meg fps b☆zi de azért a 30fps-t tarthatná full hd ban közepes beállításokkal új játékokban is.

Árba olyan 180 ezerig elmegyek tovább ha nem muszály akkor nem.
0
0
0
0
Csucsekur avatar
Sziasztok, olyan laptopot szeretnék vásárolni ami 150`000 Ft-205000Ft-ig inkább intel-s + nvidiás vagyok , de brutál amd s laptopokat is meghallgatók. Legalább 1 TB legyen min:4 GB memória legyen benne SSD. A játékok: GTA V, ASSASSINS CREED SYNDICATE, NFS,DOOM,BATTLEFIELD 1,4 ,Dirt rally,Dying Light, The Crew wild run, WATCH DOGS 2 ennyi 😃 😃 előre is köszönöm😀😆
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziasztok! Hozzátok fordulnék laptop vásárlása ügyben. Sajnos egyáltalán nem vagyok ebben naprakész, de szeretnék venni egy ÚJ normális gépet. Szóval ki mit ajánlana?
"elvárásaim" :
- Numerikus billentyűzet
- Legalább 4 magos proci (Intel párti vagyok), minimum 8Gb memória, minimum 2Gb-os VGA, 1Db SSD és egy nagyobb HDD
- Előny, de nem feltétel asztali 5.1-hez hangkártya (már ha létezik ilyen laptopba 😃 )
- Gyakran lenne hordozva, nagyon fontos hogy bírja
- Tartósság (ne kelljen hetente szervizbe hordani)

Játék terén nagy igényeim nincsenek, nem nagyon játszok már. Ekkora "teljesítmény" inkább csak a gyors netezés, több program futtatása gond nélkül, ritkán videó készítésre használnám.
Fontos még hogy játék közben ne okozzon gond a túlmelegedés
Ha esetleg ilyen elvárásokkal nincs laptop akkor 1-2 dologról hajlandó lennék lemondani.

A keret kb. 200-250 ezer ft lenne
Köszönöm a segítségeteket.
0
0
0
0
csabi55 avatar
Ugyebár azzal mindenki tisztában van, hogy a [LINK]ak nem mondhatóak, éppen ezért érdemes az interneten böngészni a márkák között és összehasonlítani azokat vásárlás előtt.
0
0
0
0
HPaja avatar
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy az újabb Lenovo notebookok jók, megbízhatók-e? Ideapad 510-est néztem, szóval ez messze nem a "legendás" ThinkPad kategória. A szervízről hallottam, engem inkább a tartósság érdekel.

Ha nem lenne nagy kérés, a válaszokat priviben küldd el, mert az egyetem miatt nem tudom olyan gyakran nézni az oldalt. Köszönöm 😀
0
0
0
0
Funes avatar
Ebben az árkategóriában ez elfogadható:
[LINK]
Szerk.: ez egy fokkal jobb árban is
[LINK]
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
sziasztok 120e.ft ért újonnan kéne egy lapos
ti milyet ajánlanátok?

4-éves gyerkőcnek lesz szóval nem kell a gta5-öt maxon vinnie
régebbi játékok kellenének hogy jól fussanak

pl nfs u-u2 mw carbon
gta vice city san andreas
cod 1-2-4-5


tehát ezeket jó lenne ha szépen vinné
0
0
0
0
Csipii avatar
Találtam egy másik alternatívát amelyik ugyan azt tudja csak kicsivel olcsóbban.

http://www.saveonlaptops.co.uk/9S7-179B11-054-MSI-GE72VR-6RF(Apache-Pro)-054UK_2034108.html

Köszönöm az eddigi válaszokat.
0
0
0
0
DrXenon avatar
Szerintem mindegy melyiket veszed mindegyik nagyon erős lesz 😀
0
0
0
0
babarczi56 avatar
Szerintem az Asus 😀 bár mind ugyan azt tudja de nekem is Asus rog-om van és meg vagyok vele elégedve 😀
0
0
0
0
Csipii avatar
Sziasztok.

Vasárlási tanácsra volna szükségem, hogy milyen gamer laptopot vegyek. Én az alábbiakat néztem ki:

http://www.saveonlaptops.co.uk/P57W-V6-CF1-Gigabyte-P57W-V6-CF1_2010889.html

http://www.saveonlaptops.co.uk/9S7-178511-037-MSI-GT72VR-6RD(Dominator)-037UK_1983660.html

http://www.saveonlaptops.co.uk/G752VM-GC010T-ASUS-G752VM-GC010T_2008248.html

Ha esetleg van más alternatíva az is mindenkeppen érdekel.

Ti mit gondoltok? Köszönöm a válaszokat előre is.

Ui.: Angliában élek és azért erről az oldalrol linkelem a laptopokat mert van egy 20%-os kedvezménykártyám ha innen vásárolok.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
miafene, laptopokban már árulják, asztaliba még be sem mutatták? 😆 amúgy az a gtx940mx se a legjobb 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Azt írja! 😃 De a 4GB memória az eléggé csufos... 😆
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
nem játékra, de én vagyok hülye, vagyebben tényleg kaby lake i5 van? [LINK]
0
0
0
0
babarczi56 avatar
Szia ha szereted az acert szerintem tegyél hozzá egy 20-ast és itt nézz körül http://www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/?use=106
mert amit linkeltél nem éri meg az árát szerintem nagyon gyenge benne minden talán tavaj elötti játékokkal tudsz játszani igaz nem ismerem a játékot amit írál de biztos jövőre mással is szeretnél majd játszani és a grafika fejlődik ez a laptop már most nem elég :S
0
0
0
0
no avatar
Helló én most vennék laptopot de a maximum összeg olyan 120.000ft nél van amit én kinéztem az egy http://www.laptop.hu/acer-aspire-v3-572g-339g-white-lx
Leginkább LOL, Tera online, Dragon nest-et játszanék.
két kérdésem lenne 1, MEgéri-e ez a laptop?
2, ha nem éri meg akkor mit ajánlotok?
Válaszokat előre is köszönöm 😃
0
0
0
0
danee23 avatar
horkri - bf1-hez is elég a 8gb ram, le is tesztelték. ssd meg ram is bővíthető általában ebben az árkategóriában, a vidkarit kellene nézned hogy a legjobbat hozd ki annyiért!
0
0
0
0
babarczi56 avatar
Szerintem ROG mindenképpen ezek játékra vannak kitalálva én kb másfél éve használom az 551 esem hiba nélkül szinte mindent ultrán kicsit melegnek érzem de ezt lehet kompenzálni egy laptophűtővel
I7-4710 2.5(3.5 turbo)
8 gb ram
Gtx 860 m 4 GB GK 104
ULTRÁN 1920x1080
GTA 5 , Battlefield 1 ,COD IW ,COD MW, Crysis 3, Far Cry 4,DOOM.
Hight 1920x1080
Maffia 3 , Quantum Brake,
Szerintem csak az órajeleket nézd utána a GB-ot mert az én videokártyámból is van többféle szerencsére órajelben ez a típus a legjobb és ezért is szereti a mostani játékokat ilyen grafikán
http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/asus-g551jm-teszt-250
ez a pontos típusa de ezzel a videokártyával már nem kapni mert át írták 960-ra ami ugyan úgy nagyon jó !
0
0
0
0
horkri avatar
HP Pavilion 15-BC005NH X5D67EA#AKC

Dell Inspiron 7559 INSP7559-2

ASUS ROG GL552VX - 256 GB SSD - 16GB RAM

játékra kellene max 330 000 a keret..
igény fusson el rajta minden játék..

ezeket néztem ki..
ti melyiket választanátok? esetleg más?
0
0
0
0
danee23 avatar
Bence - jó választás!

Weking
[LINK]
300 alatt bírsz venni 960m-el is, AMD-t meg tényleg nem vennék laptopban. Desktop fronton fm2+ aljzatban össze lehet érdekes dolgokat rakni alacsonyabb árfekvésben, de notiban tényleg zenre kell várni (csak az alacsony teljesítményű 4 magosok érik meg az alacsony teljesítményű 4 magos pentiumokkal szemben)...
0
0
0
0
WeKing avatar
Köszi a válaszokat 😀

Tudom, hogy a lapos árából egy sokkal b×szóbb PC-t lehetne össze rakni.. de a munka miatt csak hétvégente vagyok otthon tehát a PC-t is csak akkor tudnám használni. A lapost meg ugye tudnám cipelni.

Na mindegy, előbb a pénz legyen meg aztán döntök 😀

Köszi mégegyszer a válaszokat! 😀
0
0
0
0
csuz-li avatar
WeKing: Nehéz kérdés, mert a GTA-hoz jó 4 magos processzor kel, a Space Engineers-hez sok-sok memória, míg a Skyrim-hóz jó VGA (agyonmodolva meg jó atomerőmű... 😀 )
Eben az árban viszont jó VGA nem nagyon van. Főleg 950M, ami azért nem túl ütős, bár nem is rossz. Amit ajánlanék, az ez a kettő:
MSI GP72 2QE-042XHU LEOPARD PRO [LINK]
LENOVO Y700 15" 80NY002VHV[LINK]
A Lenovónak egy fokkal jobb a VGA teljesítménye, az MSI viszont egy kicsit jobb CPU-t tartalmaz. (A két CPU összteljesítménye kb. ugyan az, de az i7 8 szálas, játékoknál meg az mindenképpen előny, bár a GTA-nál és Skyrim-nál pont nem, de gondolom azért lesznek rajta más játékok is)
0
0
0
0
Zoli73 avatar
WeKing: Ha játékra használod főként, és a mobilitás nem szempont, akkor egyértelműen PC csak akkor alternatíva a lapos ha nagyon sokat cipelnéd. Abból a pénzből 3X olyan erős asztali gépet raksz össze mint amilyen lapost veszel.
0
0
0
0
WeKing avatar
Sziasztok!

Laptopok terén nem nagyon vagyok jártas így a segítségeteket, tanácsaitokat, tippeiteket szeretném kérni. Nem biztos még, hogy lapost veszek, ez még a jövő zenéje de azért szeretném előre tudni, hogy a 250-300 ezres kategóriában mi lenne a jó vétel.

Elsősorban játékra használnám, GTA 5, Space Engineers meg Skyrim agyon modolva 😀

Ha lehet inkább a 250 ezres árkategóriában ajánljatok, a 300 az nagyon a plafon 😃 KB 250ért össze tudnék rakni egy normális asztali PC-t (a COMING SOON nevezetű lenne az) de bizonyos dolgok miatt jobb lenne a lapos. Szóval ez még eldöntendő kérdés..

Decemberben akarok majd újítani, ha van egy kis szerencsém, olcsóbban betudom húzni vagy a PC-t vagy a lapost. Sajnos a black friday túl hamar jön, addigra még nem lesz elég pénzem :,D

Előre is köszönöm a válaszokat 😀
0
0
0
0
no avatar
danee, néztem, nekem a dell inspiron 15 (7000) jobban tetszik
0
0
0
0
danee23 avatar
Bence, nézd meg az elsején írt kommentemet, az 1096 eur.

ReSeth: Filmezésre tökéletesen jó az az amd proci is, NEM kell bele dedikált grafikus, egy rakás felesleges beállítástól mented meg magadat, sőt még akár driver gondoktól is!

[LINK]
[LINK]

Ezek a javaslataim, ebben az árkategóriában én nem vennék olcsó intelesset (csak i3 és felette, de az megdobja az árát).
0
0
0
0
ReSeth avatar
Lenovo IdeaPad G70-35 -ről mi a véleményetek? Mindennapi használatra kéne, filmezés, videók, netezés, stb.. Fontos a nagy képernyő.
Esetleg árkategóriában hasonló cuccot is ajánlhattok.
Köszi.
0
0
0
0
no avatar
Köszi danee23
Azt láttam, hogy a 960M-et írtátok, csak arra voltam kíváncsi, hogy nincs-e jobb (természetesen normális összegben). Amiket néztem ilyen kártyával azok 350 000 forint közül vannak, de ez még belefér
0
0
0
0
Funes avatar
Azért jobb ha 4gb a mai játékok már alacsony beállításom is képesek bezabálni a 2gb Vram-ot.
0
0
0
0
danee23 avatar
Bence, többször le lett írva hogy 960M!
Babarczi írta a 860M-et ami régebbi és szerintem kicsi az esély hogy ráfutsz újan, de alapjába véve nincs sok különbség a kettő között, a 960M egy átcimkézett 860M. Hogy 2 vagy 4 GB vram, nem sokat számít (értsd ha látsz egy jó gépet 2GB 960M nyugodtan megveheted), nem elég erős a kártya számítási teljesítménye.
0
0
0
0
no avatar
Babarczi56
Milyen videokártya lenne jó?
0
0
0
0
danee23 avatar
Elutasítom hogy FIFA-t játékszámba vegyem, a H1Z1 meg optimalizálatlan early access címre húz nálam és egyikkel sem foglalkozom.

De 150-ért 940MX és i3 a legjobb amit kaphatsz, FHD vagy HD kijelzővel.
Ha a sima kijelzőt választod marad pénzed bővíteni a RAM-ot 8gigára.
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
danee23 avatar
Ebben igazat adok, a 860m is jobb mint a 950m.

Ha rászalad újan, garival jó a 860 is, mindenesetre én a 960m-et ajánlottam léjebb is és most is.
0
0
0
0
babarczi56 avatar
danee23
Tudom hogy az ezres szériánal tartunk de valaki nem teheti meg hogy olyan laptopot vegyen és tapasztalataim szerint még nincs is rá szükség és valóban a 860m és a 960m ugyan az de ő a 950m-et irta ami órajelben jóval gyengébb ezért ajánlottam neki hogy a régi szériában is vannak azonos tudásúak mint az új szériások viszont valamivel olcsóbbak 😀
0
0
0
0
danee23 avatar
Ma már az 1000-es szériánál tartunk.

Amúgy az a 860m ami abban az asusban található, nem erősebb a 960m-nél.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció