Milyen laptopot vegyek játékra!

2009. January 06., téma
Fórum » Laptop
A rá szánt összeget és hogy pl:melyik/milyen játékot szeretnétek futtatni rajta is írjátok le!
Hozzászólások: 2 268
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
_AsheXp avatar
Am ez azélrt ilyen "olcsó" mert ezen nincs oprendszer, de gondolom egy windows 7-et te is le tudsz tölteni.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
baloghnorbertbela írta:
Egyébként egy honlapon, ahol olvasgattam gugli segítségével róla, írják, hogy Többet, gyorsabban: Mind a munka, mind a játék gyorsabb a második generációs IntelŸ Core™ processzorral, illetve az eredeti WindowsŸ 7 Home Premium 64-bit operációs rendszerrel. bla bla...Nagyon reménykedek a kicsikében 😃
ez az eredeti windowsos szöget odavág😂 ám a 2. gen. tényleg jóval erősebb mint az első
0
0
0
0
no avatar
Egyébként egy honlapon, ahol olvasgattam gugli segítségével róla, írják, hogy Többet, gyorsabban: Mind a munka, mind a játék gyorsabb a második generációs IntelŸ Core™ processzorral, illetve az eredeti WindowsŸ 7 Home Premium 64-bit operációs rendszerrel. bla bla...Nagyon reménykedek a kicsikében 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Ja és minden RTS-t ami csak van (strtégiai, mint a Command&Comquer) simán vinné legalább mediumon. Nekem azok a kedvenc játékaim. C&C Tiberium Wars 3, StarCraft 2, És még sok fajta C&C-t szeretek, Generals, Red alert 3, stb. Azokat is nagyon szépen vinné
0
0
0
0
no avatar
Az a szerencsém egyébként, hogy az asztali számítógépem, már jóindulattal sem nevezhető közepesnek sem, viszont a legtöbb játékot, amivel játszottam, szépen vitte. Nincsenek nagy igényeim és úgyis az évek során kihagyott nagy nevekkel fogok játszani, és nem feltétlen a mai játékokkal. Az Assassins-ok oké, már újabbak, de vannak ezeknél sokkalta régebbi játékok, amikkel eljátszogatnék.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nem lesz semmi baja, ha többet játszol vele, nekem is van egy gyengébb notim és azzal is egy időben elég sokat játszottam, pedig nem egy erőbajnok, de a Bionic Commando-t (a legújabbat) fullon vitte és csak 2 óra után kezdett el akadni amikor már felmelegedett. Ez annál sokkal jobb, szóval nem lesz vele gond
0
0
0
0
no avatar
Nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen. Kicsit félek attól, ami valóban bekövetkezhet, hogy a játékok hosszútávon való futtatásával leamortizálom a gépet, bár nem ülök azért a gép előtt napi 6-7 órát, csupán 2-3-4... Mindenesetre megfogott a lapitopi
0
0
0
0
_AsheXp avatar
igen. CoD MW2 és régebbiek, AC 1-2, összes prince of persia, stb
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a tippet, lementettem könyvjelzőnek, és remélem valóban jó lesz. Annyi lenne még a kérdésem/kérésem, hogy tudnál nekem ehhez a kaliberű laptophoz felsorolni pár játékot, ami maximumon menne? hogy tudjak mihez viszonyítani?
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Kb medium és full között menne. És a dell az jó márka nem lesz gond vele. Én a helyedben ezt venném. Ja éss a processzor külön jóü, mert sandy bridge alapú, második generációs proci, szóval elég erős
0
0
0
0
no avatar
165 ezer talán belefér a számításomba..Ez mennyire lenne alkalmas játékokra? Amit legjobban szeretnék kipróbálni az az Assassin's Creed 2. Az ugye egy 2010. márciusi játék, eléggé mai. Mennyire menne jól köbö ?

Természetesen a hordozhatóság+a játszhatóság lenne a mérvadó nálam...jah, és nem utolsó sorban, hogy bírja azért, és ne kelljen rövidtávon folyton szervízbe vinnem 😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Egyedül a HD5470-nel van baj, mert az egy inetgrált kártya szintje kb. Ez hogy tetszik?

[LINK]

Sok csatlakozója van, erős processzor, viszonlag jó, és újfajta videókártya, 4gb RAM, és csak 165ezer-be kerül. Na hogy tetszik?
0
0
0
0
no avatar
Körülbelül 160 a maximum. Nem crysis-okkal akarok játszani, inkább csak a felsoroltakkal és egy kis batman: arkham a-al.
Egyébként nekem az a felfogásom, hogy nem nagyon nézek rendszerkövetelményt egy játéknál, mert gyakran nem valósak az adatok: pc-n vannak érdekes tapasztalataim. Viszont ez a laptop a számítógépemhez képest még így is álom. Naivan azt gondoltam h. 3gb+intel p. dual core 2.13 ghz és egy 512-es radeon hd5470-es konfiguráció elvinne azért jó pár játékot....

Tudom, hogy a lapitopiknál máshogy vannak ezek a dolgok, de itt a gépigényen, furcsa mód kielégítőt mutatott az általam felsorolt játékok nagy részénél....
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Hát ez nagyon gyenge sajnos játékra. Mennyi lenne a keret noti-ra?
0
0
0
0
no avatar
A segítségeteket szeretném kérni laptop-vásárlás ügyében...
Játékra szeretném, viszont majd a jövőben mindenképpen szükségem lesz a tanuláshoz is. Van pár játék, amit nagyon szeretnék ha majd a vásárolt laptop futtatna: ezek az assassin's creed 1-2, prototype, Prince of Persia: The Forgotten Sands, resident e. 5....

Toshiba Satellite C660-1E9 Notebook (PSC1GE-00Y00SHU ) műszaki adatai:
Processzor : Intel Pentium Dual Core, P6200, 2.13 GHz
Képernyő : 15.6", 1366 x 768 (WXGA), LED
Memória : 3 GB, DDR3, 1066 MHz, (2+1 GB)
Merevlemez : 320 GB, S-ATA, 5400 rpm
Grafikus vezérlő : 512 MB, Radeon HD5470, ATi
Operációs rendszer : Windows 7 Home Premium 64bit

Leginkább a 2008/2009-es év játékait szeretném vele kipróbálni, de biztosan lesz 1-2 új is amit meglesnék.

Kérdés: Tegyek le erről a laptopról, ha játszani akarok, vagy azért vinné őket szépen? (medium, maximum)

A segítségeteket előre is köszönöm!
0
0
0
0
kailee avatar
twoKgames írta:
én ezt nagyon ajánlom:
http://www.pc-outlet.hu/images/Dell_Inspiron_N5010_i3.jpg
155 ezer FT és megy rajta a BC2, COD6, GTA4 és még az ilyen kategóriába tartozó játékok


procija bírja a hajtást? és a játékokat hogy viszi medium? mert én néztem ezt a laptopot is bár abba csak 4 gb ram volt
0
0
0
0
twoKgames avatar
én ezt nagyon ajánlom:
http://www.pc-outlet.hu/images/Dell_Inspiron_N5010_i3.jpg
155 ezer FT és megy rajta a BC2, COD6, GTA4 és még az ilyen kategóriába tartozó játékok
0
0
0
0
kailee avatar
lehet de nekem munkára is kell meg suliba ez a minimális játéktudás meg bőven elég ahoz hogy időt eltöltsem. eljátszogatok médiumon kisebb felbontásba és nem kell unalmasan végig ülnöm 3-4 lyukas órát.

az otthoni nagy vason meg úgy játszok ahogy akarok 😀

szal nekem nem kell olyan laptom ami fullos grafot tud leginkább tanulás meg munkára kell
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
laptopot ne vegyetek játékra mert xar
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Játéra 1 laptop se való 😃 max baromkodásra...
400 ezres laptop 1év mulva kb 210 ezret ér 😃
1.5 Mulva 180 2év mulva 150 ezret...
0
0
0
0
kailee avatar
én 2 között gondolkozok mert ezek 15,6 és 3 év garisak csak valami olcsóbb helyet kéne keresni

3gb ram
http://***/webshop/product/_dell_inspiron_n5010_piros_125471/171569

4gb ram
http://***/webshop/product/_dell_inspiron_n5010_fekete_127472/173892

ugyan ezek a tiposok meg vannak core i3 -370 es be azoknak nicns core boost de az iponn ezek enyibe kerülne kne mtom hogy másho lolcsóban be lehetne szerezni
0
0
0
0
nolan13 avatar
A hordozhatóság miatt mindenképp laptop kell.
[LINK] ja és ezt is csekk!😉
0
0
0
0
KTM520 avatar
nolan13 Jó laptop, de játékra csak asztali pc-t javaslok! ennyi pénzért már jó gépet kapsz!😎
0
0
0
0
nolan13 avatar
Sziasztok!
Ezen a gépen milyen gamek futnának:

[LINK]

véleményeket kérek róla(előny/hátrány)
Előre is köszi
0
0
0
0
kailee avatar
200 ezerért tuftok ajánlani lapit ami játékra is jó de nem fontos full graffal
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
Sziasztok!
http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/7483_hp_15_6_g62-b98sh_xf353ea/
ez a laptop milyen játékokra elég?
köszi előre is
0
0
0
0
kovi avatar
igazából maga a márkáról, meg a laptopról akartam érdeklődni h esetleg halottatok-e már róla valamit, Amúgy úgy vagyok vele h vagy gép tuning, de akkor a pc-t tuningolom, vagy laptop, amit hordozni is tudok, mert majd ha minden igaz nemsokára egyetem és oda azt csak egyszerűbb hordozni. tudom h szinte egy szinten van a jelenlegi gépem és ez, mondjuk egy kicsivel az msi erősebb is 😀
0
0
0
0
twoKgames avatar
Nem tudom, hogy milyen gépigényűek azok a grafikai programok, de ez a laptop nem lenne erősebb a mostani gépednél az tuti. 😀
Igazából neked 300e FT felett lenne érdemes laptopot vásárolni, mert tényleg nem lehet sokkal jobbat kapni ez alatt.
Ezt nézd meg, aztán döntsd el, hogy laptop vagy számítógép:
http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/4427_msi_15_6_gx660-256hu/
Nem tudom, hogy milyen tervezéseket kell elvégezned, ha bőven elég rá a mostani géped akkor vehetsz 200e környékén is laptopot, mert filmnézésre az is tökéletes.
0
0
0
0
kovi avatar
Nemrég fordult meg a fejembe h nem gépet kellene felturbóznom hanem egy laptopot kellene venni helyette, ami játékra, filmezésre, netezésre, meg ami nekem szükséges h tervezői programok is könnyedén futtathatók legyenek rajta ( Inventor, Rhinoceros, Autocad ...) és persze h hordozni is tudjam😀
kis keresgélés után találtam egy frankó kis lapit, egész jó teljesítményűt jó áron. [LINK]. mit szóltok hozzá? Érdemes megvenni ? vagy ne is foglalkozzak vele?
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Hát mivel nem volt feltűntetve a VGA ezér nyilván valami integrált lesz benne ami még sima gépezéshez is sz*, ugyhogy ez sz* gép, meg fiúknak ez virágos kinézet, vicces lenne ilyen laptoppal nyomulnának 😃


Szerk.: beszélj szépen!! (Core2)
0
0
0
0
no avatar
Hallottatok már a HP új notebookjáról? Rossignol a neve...
Szerintetek mennyire jó gép? http://bit.ly/hc0lK9
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Mit jelent az hogy dedikált videókártya?
www.notebookstore.hu oldalon láttam.
maniacc, köszi. megnézem.
Néztem laptopokat. Légyszi véleményezzétek, melyiket érdemes megvenni.

Toshiba Satellite L670-13D
DELL INSPIRON N5010
Acer Aspire 5542G-304G50MN LX.PHP0C.026
Dell Inspiron N5010 vagy N7010
Asus K52JR - SX077D
0
0
0
0
maniacc avatar
http://pc-outlet.hu/

Itt vannak jó laptopok 😀 Van játékra, filmre meg mindenre 😃 Nézz körül 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
A játékos korszakom már kinőttem, ill játékra van X-Box-om. Amire inkább kéne az filmnézés (minél jobb minőségben), netezés, letöltögetés.
Azért köszi a tanácsot. Megnézem azt a linket.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Hát figyelj, gondolj bele, hogy hogy lenne jobb ott ahol vagy ''laptopozni'' vagy éppen mikor haza érsz ott ''gfépezni''
De ha sokat utazol, akkor laptop jobban megéri. Csak mire akarod használni, mert ha film nézés, E-mailek csekkolása, ahoz elég egy 120ezre is, ha játszani is akarsz akkor, itt néz szét
[url]http://notebookstore.hu/[/url] És itt van olyan hogy Notebook kereső, ottkiválaszthatod, milyen is kell. ha találok egyet ami jó a játékra is szólók!
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Quadgame94 írta:
De nem is játékra találták ki!
Lehet hogy nem írtam, de a notebook/laptop értéke a mobilitásban rejlik! Ha játszani akarsz vele, vegyél olyat, vagy egy PC-t
Csak nemértem minek annyiért laptopot venni! 70-80ezer olyan amit ugyan úgy vihetsz magaddal akárhová, ha játékra kell akkor 200flett kell nézelődni


Igen, ezzel én is egyetértek. Azért is írtam hogy nem elsősorban nem játékra kell. Nem akarok laptopon az legújabb játékokkal játszani. Csak nem sokat tudok itthon lenni ezért kéne laptop.
Igazából már hetek óta vacilálok az asztali gép és a laptop közt.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
aki játszani akar vegyen asztali pc-t
200ezerért elég jot lehet összerakatni akáreik szaküzletben
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
De nem is játékra találták ki!
Lehet hogy nem írtam, de a notebook/laptop értéke a mobilitásban rejlik! Ha játszani akarsz vele, vegyél olyat, vagy egy PC-t
Csak nemértem minek annyiért laptopot venni! 70-80ezer olyan amit ugyan úgy vihetsz magaddal akárhová, ha játékra kell akkor 200flett kell nézelődni
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
200-ért adnak hozzaá egy 5650-est pff
azzal se megy senki sokra
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
szomszédom 170ezer-ért olyan laptopot vett amin akadozik a halo combat evolved
sztem a laptopok kurvára nem érik meg az árukat
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Elsősorban nem játékra kell. Csak egy viszonylag erős gépet akarok, amit sok mindenre tudok használni.
0
0
0
0
szabyy avatar
[url]http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/fn:termekek-osszehasonlitasa:acer-aspire-5750g-2414g75mn-p45621213,acer-aspire-timelinex-5820tg-484g32mn-p45505464,asus-k72jr-ty286d-p45089826/[/url]

ittvan pár, de fullHD-re ne számíts, mert olyan laptopot nem kapsz ennyiért, ami még játékra is jó
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Légyszi segítsetek. Laptopot szeretnék ilyen feltételekkel:
Proci: min. 2.3 GHz (ennél lehet jobb, pl ilyenek: Core 2Duo, Intel Core i3, Core i5, vagy akár lehet AMD is)
Vga: 1 GB HDMI kimenet
Ram: 4 GB DDR 3
Képernyő: 15" vagy 17" vagy olyan ami képes full hd-s felbontásra.
Minderre max 180.000-200.00 szánnék.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Figyeljátek milyen jó kis gémer notit találtam. Sztem ennyit simán megér. És ezen a helyen még drágább is csak a másik oldalon nincs róla leirás a neve és tipusa:[LINK]😲 Sztem ez igen jó.
0
0
0
0
no avatar
bocsi az előbbi rossz link

inkább elküldöm a neveket:
az egyik Asus k52jc-ex181d
a másik Asus k52jt-sx097

😀
0
0
0
0
no avatar
bocsi az előbbi rossz link

inkább elküldöm a neveket:
az egyik Asus k52jc-ex181d
a másik Asus k52jt-sx097

😀
0
0
0
0
no avatar
bocsi az előbbi rossz link

http://www.notebookzone.hu/termek_compare.php?listkat=101
0
0
0
0
no avatar
köszi a választ de találtam még egyet ez a kettő közül szerinted melyik a jobb igazából kevés dolog különbözik

http://www.notebookzone.hu/termek_compare.php?listkat=101
0
0
0
0
twoKgames avatar
tollipeti én ilyet vennék ha laptopban gondolkodnék, szerintem a 310M jobb, de olyan minimálisan, hogy lényegtelen (4-5fps-tejelntene) szal ezért ne vegyél drágább gépet
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek ez a gép mennyire jó, olvastam valaki nézegettet ilyet de nem írt utána milyen is

http://www.radium.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=10260&category_id=696&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1

és még egy kérdés melyik kari jobba GeForce 310M vagy az AtiRadeon 6830 mind a kettő el van látva 1Gb DDr3-al
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció