Hibajelentések, kérdések, javaslatok
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.
❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ
🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.
🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.
✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ
🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.
🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.
✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 881
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.















Nekem is nagyon tetszik az oldal! Mindennap fent vagyok! 😀
vki elmagyarázná?😀
Am vadállatjó oldal itt minden megvan ami szem-szájnak ingere😆
Kisebb baráti köröm is kialakult, amely eléggé gyakran bővül és ez jó! 😃
Alap hogy ez a kezdőlapom, és én a netezésem 99%-át itt töltöm!
Gratulálok gépigény! És köszi a barátokat! 😉
gratulálok Gépigény....ez...ütős lett...😉
1000 Gratuláció az oldalhoz nem csoda hogy ennyien regeltek eddig (jelenleg több mint 16 ezer). eddig hibát se talátam max 1-et az pedig ott van a hibánál 😊
jah és igen a szintek nagyonbejjönnek😃
Hajrá!!!😃
Köszi! Örülök hogy tetszik! Azon vagyok hogy még jobb legyen az oldal.
Inkább nekünk kéne megköszönni, h ilyen jó az oldal! 😃 És próbálok példát mutatni! 😉
Visszatérve a desing-hoz, az oldal nagyon kemény, jó választás a kék! 😀
Csak így tovább! 😉
Cím: https://systemanforderungen.com
😉
Csak így tovább GÉPIGÉNYB)
Ennél jobban el sem találhattad volna...a többi oldal...hát, sztem nincs ilyen közösség sehol
Ja vmi ilyesmi...