Internet probléma

Szerző: jumbo, 2009. October 18., téma
Fórum » Szoftver
WAN Miniport hiba végett nem enged csatlakozni a netre a PC-m.
hibakodnak a 651 est irja.
tudna valaki segiteni ebben?????
op:Win7
Hozzászólások: 354
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Zelko315 avatar
Próbáltam már hetekkel ezelőtt is mikor feljött a probléma, de nem hozott változást.
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Nekem annyi problémám van, hogy néha ha elindítom a gépet akkor nincs net. (alul ahol van az a kis jelző, mindig ott van az a sárga háromszög mellette/benne) Viszont ha újraindítom akkor meg ugyanúgy van net. Ez mitől van és (ha lehet) miként kell megoldani, hogy ne kelljen újraindítgatnom a gépet állandóan?
0
0
0
0
horvathhh avatar
Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy kolis vagyok és van is jó net, de cod4 mp-en nem enged fel egy szerverre se mert szerintem a koli ip címe le van tiltva az ilyneknél. Van erre valami megoldás, hogy tudjak multiban játszani?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
az valami elmagyarázza nekem, hogy az elmúlt 1-2 napban pár perc játék után a pingem 20-30 helyett 800-900!-ra ugrik fel, még nem próbáltam más hálózaton csak az itthonin, szóval lehet a gép kapott valamit, mert ha letöltök az stabil 8mbit/sec

köszi a segítséget előre is
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Wifin keresztüli netezésél az automatikus csatlakozás be van pipálva. Ennek ellenére minden egyes gép restartnál újra meg újra meg kell adni a wifi jelszót. Ez mitől van így? Asztali gép, Sitecom 300N usb adapterrel... kipróbáltam laptopon ezzel az adapterrel, ott sem volt jó, de a beépített wifin semmi probléma nincsen vele ...
0
0
0
0
sachme avatar
Miért laggol minden játék?

Már mindent próbáltam.Újbaraktam a windowsot,minden fölösleges programot letöröltem.Azok a játékok amiket multyplayerben játszok egyfolytában laggolnak.Próbáltam már router cserét,kábel helyett wirelessre kapcsoltam.Sehogy se jó.A gépem is megvan rá bőven,meg az internettem is.Ez nem olyan lagg mint a többi.Pl. az emberkével megyek és 15mp múlva minden lefagy körülöttem,és ugy tart 3mpig,utánna ismét ugyan ez.Valaki segítsen!Előre köszönöm a választ!
0
0
0
0
A-Villas-Boas avatar
Mostmár az egyik gépen működik,a másikon nem. Pedig ugyan azokat a beállításokat változtattam meg.
0
0
0
0
sudosu avatar
A-Villas-Boas:
Szerintem a Vatera szerverivel van probléma. Várj egy kicsit és próbáld újra!
0
0
0
0
A-Villas-Boas avatar
Mi lehet a baj? Vatera nem működik rendesen. Böngészni tudok a vaterán, de bejelentkezni nem tudok,ha rámegyek a "személyes" menüpontra,akkor ezt írja ki a mozilla: "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt
A(z) ssl.vatera.hu helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol."

Próbáltam az itthoni mindkét gépről,mozillával és chrome-mal is. Regisztrációnál is ezt írja ki.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ha ekkora a táv akkor valóban vagy usb-s vagy pci os wifi vevőt vegyél
0
0
0
0
M4tador avatar
Ok, köszönöm a válaszokat.
15M-re van a két gép egymástól, de csak egy fal miatt.
0
0
0
0
Frost82 avatar
Vagy ~2000ért usb wifi a gépbe ha nem akarsz kábelezni (mert mondjuk messzebb van a gép).
0
0
0
0
Megaisten avatar
Veszel UTP kábelt és igy kötödbe https://kepfeltoltes.hu/131109/Ashampoo_Snap_2013.11.09_20h43m02s_004__www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
M4tador avatar
Nem teljesen ide illik a kérdésem, de mindegy.

Az 1. gép egy TP-LINK TL-WR740N-ről kapja az internet elérést, és a 2. géppel csak úgy tudom használni az internetet hogy az 1. gépből kihúzom az UTP kábelt és bedugom a 2. gépbe. Tehát hogyan tudom megcsinálni hogy mindkét gépen lehessen egyszerre internet, elég csak azt csinálni hogy veszek még egy UTP kábelt amivel összekötöm a routert és a 2. gépet??
0
0
0
0
no avatar
Nekem annyi kérdésem lenne, hogy nem akar bejönni a Facebook oldala csak az m.facebook (gépről).
SSL hiba kód, nem értem ez mi, valami megoldás? Nem szeretném újra pakolni a gépet! 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
normálisan lerenderelem, csak FullHD-be szoktam kb 10 millió vagy hogy van? bit-el... bár most PowerDirector-t használnék azzal 13... nem lehet benn állítani, ez fix.. viszont gyorsabb mint a vegas... formátum mp4 stb. csomó helyen néztem mi a jó beállítás, tirexinek is van videója ő hogy csinálja meg minden... 15-20 perces videó annyi 😀 ami szerintem oké is lenne ha olyan feltöltési sebességem lenne 😜 lejjebb meg nem adok úgy hogy inkább nem is töltök fel : DDD de ez nem ide... 😜
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
aha azt , mert totál úgy reagált a f*szi, mikor mondtam mennyivel tölt a 20megás netem, és úgy is adta elő ezt... vagy mindketten félreértettük egymást 😀 neem amúgy annyira nem drágább, dirván 3k val drágábban ha jól néztem van náluk 150-es.. szóval annyival jobb, hogy ha lesz rá zsé válthatok arra... akiknél eddig voltunk náluk 20 volt a max😀 feltöltésem mindig is kicsi volt... meg se lepődök, YT-re nem tudok semmit tölteni mert egy 1,5-2gigás fájl 6 óra feltölteni x D
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Értem😃 Szóval 15mbitre váltottál mert azt hitted 15MB-tal fogsz letölteni ami kb 120 Mbit? Hogy nem jöttél rá, hogy ennyi nem lehet vagy ha ennyi akkor az nem éppen olcsó?😃 A feltöltésnek meg most 8Mbitnek kéne lennie?😀 Mert akkor ott viszont a 0.6-0.8 mbit elég kevés mert olyan 1MB/snak meg kéne lennie😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
mert úgy értettem kajak 15-el töltök : D érted.. nem ilyen 2,3 meg 1,7 hanem 15... teljesen úgy mondta, mint ha erre gondolt volna
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De én még mindig nem értem miért váltottál 20ről 15mbitre😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Taylor: nem kell több időt fordítani, úgy van ahogy írod 😀
szerintem is hót hülye volt, ha szinte kiröhögte, hogy 20 megás nettel hogy tölthetek - szerinte csak - 2,3-al... és tök úgy hangzott, hogy azt mondja, igen ez olyan net ami szó szerint 15-el tölt és 8-al meg fel... vagy értette a dolgot és engem akart átb*szni 😜 8 nap alatt még vissza lehet mondani végül is...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Végülis igaza volt 15mbittel töltesz le vagy hót hülye volt vagy azt hitte tudod, hogy ő is megabitre gondol ami nem egyenlő a megabájtal.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ha 20 megás neted van akkor ja az kb annyi amennyit írsz de a 100Kb/s feltöltés az kb 1 mbit de még annál is kevesebb. Bár most nem tudom miről beszélsz ha eddig 2,3 MB-tal tudtál letöltni akkro most minek váltottál 20Mbitről 15-re? Elég érthetetlen. Fordíts több időt a hozzászólásaid megfogalmazására.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
hm, oké... de aki itt volt még olyat mondott, hogy szó szerint 15-el tölt 😀 még izélt is mikor mondtam neki hogy az akkori 20 megás netem 2,3-al tölt és 100 kb/s-al fel... erre mondta hogy 15 megával szedek le és 8al töltök fel.... x d
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ha torrentnél letöltés 1,7MB akkor megvan kb a 15Mbit letöltésed akkor😀 Speedtestnél közeli szervert jelölj ki vagy nem tudom mi ott a baj. Feltöltés nem tudom miért olyan gyatra. modemben/routerben kéne egy port forward lehet, hogy aktív legyél és ne passzív. Gondolom regisztrálós torrentoldalról van szó és ott ezek biztosan le vannak írva egy sajnos ma már nagyon ritkán látogatott menüpontban ami a FAQ vagy wiki vagy akármi ahol ezek biztosan le vannak írva.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
ma beköttettük az inviteles elv. 15 megás netet... a gyerek azt mondta, hogy 15 megával tudok tölteni és 8-al feltölteni... mondjuk invitel honlapján 5 megát ír feltöltésnek na mind1... előzőleg 2,3-al tudtam tölteni és kb 100 kilóval feltölteni.... na igen, meg van a net😀
leteszteltem... speedtest, hm 4, vmennyi mega letöltés 0,7-8 feltöltés pff... kikapcsolom iptv-t (1iket) és olyan 10re felugrik a letöltés feltöltés 0,6... jó, nézzük torrenten... seed sorrand minden, vagy 10k seed van 1200 letöltő hót jó, na nézzük jön vagy 1,7-el és ott meg áll -.- feltöltés szintén a seedelő torrentek között 60kb a legnagyobb a maradék szétoszlik 10, 0,valamennyi stb... most ez....?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ha a haverod csak önmagát a pc-t bántotta, a routerhez nem nyúlt, akkor kéne hogy menjen az internet.
A noteszgép notebookot jelent? Az újrarakott xp-s gépen megy a net? A notebook wifin keresztül kapja a jelet?
0
0
0
0
RIbeni avatar
Hali!

Haver újra telepítette a gépét. (úgy tudom windows XP-vel) Van otthon router, rajta a gép, és van neki agy noteszgépe is, amin azóta nincs internet. Mintha rémlene, hogy valakinél történt már ilyen, de nem tudom mit szokás ebben az esetben csinálni...
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én értem. Egy hotspotot szeretne csinálni. Viszont az életben nem használtam Win 8-ast, nem tudom mit kéne beállítani.

Szerk.:
Keresgéltem a neten, ezt találtam:
I'm afraid that is the case. I once had that adapter and got the same issue, then I checked with the TP-LINK Support who told me that Soft AP of this adapter was only available on windows 7.


Vagyis, Win 7 kellene neki.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nem tudom mi lehet a gond de igazából nem is értem, hogy mi a helyzet nálad. Ezekhez ennyire nem értek.
0
0
0
0
fRstLO avatar
nincs routerem.. gépről akarom osztani.. a gépen van net igen
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De gépre jön wifi jel a routertől szóval gépen tudsz wifizni?
0
0
0
0
fRstLO avatar
1 féleképpen lehet soft ap-t csinálni beírtam a nevet,kódot kiválasztottam honnan kapja és ennyi
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Hát ott van több féle módszer csatlakozásra. Ebből te melyiket csináltad?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ebből te melyiket próbáltad? [LINK]
0
0
0
0
fRstLO avatar
TP-Link WN722N

Sziasztok!
Van a fent említett USB-s Wifi stick vagy mi az isten, és miután felraktam,minden beállítottam, a telefon felcsatlakozik, de viszont nem oszt neki internetet. Windows 8-at használok. Eset smart Securitym van,a forgalom engedélyezett.
Digi Top netem van, PPPOE kapcsolat.Remélem tudtok segíteni
0
0
0
0
no avatar
Hali

Az a problémám,hogy folyton elmegy a netem ha torrentezek,ha torrentezés közben játszok,néha akkor ha csak netezek,illetve emiatt(gondolom) újracsatlakozás után visszaesik a százalék(torrent).
Pl. 65%-nál vagyok már egy órája,de minden 5 percben elmegy és 58-ra esett most is vissza...
5.71 GB méretű a fájl,az Infó fül alatt azt írja,hogy letöltve 5.13Gb,a Fájlok alatt pedig csak 3.29 van meg...
0
0
0
0
PoPet avatar
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Nemrég váltottunk jobb netre, szolgáltató ugyan az de modemet cseréltek, és azóta nem tudok semmiféle hamachival működő dologhoz kapcsolódni. Mi lehet a gond? A csere előtt simán ment minden. Ami olyan szerver, amit rendes szervergépről futtatnak, azok mennek.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Valszeg amikor elalszik a gép, a windows lekapcsolja a lan drivert. Ezt az energy management-ben lehet megváltoztatni, de ez csak egy tipp.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hello! Íme a probléma: Folyton újraindul a modem, teljesen szabálytalan időközönként, van h 5 percenként van h naponta egyszer, van hogy akkor mikor ki van kapcoslva a gép.
És az a vicc h ismerősömnek akinek totál ugyanolyan nete van mint nekem nála is ugyanez a probléma... (és más városban lakik [Bp környékén én meg Pesti vagyok)
Csak annyiről akarok megbizonyosodni hogy akkor nem az én gépemmel van gond hanem a szolgáltatóval?
0
0
0
0
no avatar
Csáó 5 megás netem van és aza bajom h a pingem 500+ állandóan nem megy pedig semmi. speedtest .net is azt irja h a pingem nagy a letöltési sebesség fix 5 mb a feltöltés meg 0.45 mb. help pls!!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Az a baj, hogy én se. De ha most helyre jön azt hiszem, hogy maximum márciusba felrakom a w8-at.

szerk.: na úgy lehet valami országos szerver a hibás, havernak is ezek a problémák vannak, s ö mondta.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nem tudom mi folyhat ott nálad😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Hát biztos, hogy nálam van, mert semmit se töltött be. Most nagy nehezen be töltötte az oldalt de annyi, meg ahogy elnézem kezd éledezni. De most nagyon lassú.

Elindítottam egy scan-t a vírusirtóba és azután kezdett éledni, bár nem értem, hogy miért, nem írta, hogy törölt volna valamit.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Trackert próbáltad frissíteni utorrentben? Am ahogy nézem karbantartás van. Szóval ez globális probléma nem csak nálad van. Addig töltsél máshonnan....
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Jogos!😃 Vak vagyok😃 Elképzelhető, hogy azoknál a torrenteknél megszűnt a tracker? Bár nem hinném? S melyik az a bizonyos oldal?😃 Ekkora titok?😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Írtam, hogy egy adott oldal nem megy, más minden jó. A seed az egy nyílt torrent oldalas torrent, az annyira nem izgat. A képen látszik, hogy semmi sincs, se piros x se sárga felkiáltó jel.

Egy más gépen amin wifi-vel van internet kipróbáltam és ott megy az oldal és ott minden jó. Szóval valami itt nincs rendben, csak tudnám, hogy mi.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció