Internet probléma

Szerző: jumbo, 2009. October 18., téma
Fórum » Szoftver
WAN Miniport hiba végett nem enged csatlakozni a netre a PC-m.
hibakodnak a 651 est irja.
tudna valaki segiteni ebben?????
op:Win7
Hozzászólások: 354
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Puffin avatar
Akkor viszont próbáld az alap IP címét a routernak: 192.168.0.1
Ugyanúgy böngészőbe beírod utána ugyanaz amit írtam.
0
0
0
0
no avatar
A http://tplinkwifi.net/ weboldal lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött.
Sajnos ezt írja ki, megpróbálom később...😢
0
0
0
0
Puffin avatar
na akkor:
beírod böngészőbe hogy: http://tplinkwifi.net elvileg bejön a bejelentkezési oldal. Ha nem írtad át a jelszót meg a felhasználónevet akkor: admin és admin. ha sikerül belépni akkor pedig a Wireless Security fülnél megtalálod a jelszót, amit át szeretnél írni.
0
0
0
0
no avatar
Hát van rajta 3 "rublika": Serial Number, Mac Address, Wireless Password/Pin. Ezekbe kell keresni?
Meg olyan van, hogy FCC ID: ..., És IC: ...
+ Rá van ragasztva egy kis cetli, amin van 2 számsorozat, az egyikbe van 3 betű és 2 szám, a másikba 3 betű és 6 szám.
0
0
0
0
Puffin avatar
Blade890: a Router alján rajt szokott lenni az IP címe amin eléred a böngészőből. Ha a belépési adatokat nem változtattad akkor azok is rajt vannak a címkén. 😀 Így be tudsz lépni a kezelőfelületre és át tudod írni a jelszót! 😀
Ha esetleg valami nem megy írj nyugodtan!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e., ha nem, akkor sorry, még új vagyok itt!
Nekem olyan problémám, ill. kérdésem lenne, hogy egy TP-Link (TL-WR840N) WI-FI Routerem van, és még anno nagyon gyenge jelszót adtam meg, és szeretném megváltoztatni... Nézelődtem minden felé a neten, de mindenki mást ír és nagyon bonyolultan! (nekem bonyolult 😃😉
Aki tudna nekem segíteni, leírná hogy mit tegyek, (annak) nagyon megköszönném! (Ja és a wifi dobozza már nincsen meg, de a hozzátartozó iratok, CD azok megvannak 😀. )
A választ előre is nagyon köszönöm!!!😀
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Átkutattam pár mappát, ami nekem furának tűnt azt kitöröltem és megjavult. 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
szerintem meg csak egy kéretlen beépülő, távolítsd el a bővítmények közül, vagy a programok listájából.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Avast vírusirtó boot előtti vizsgálat az esetek többségében működik. De előtte érdemes csökkentett módban visszaállítani a kezdőlapot a Mozillában, meg a keresőmotort is, ha azt is átállította.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Sziasztok!

Amikor megnyitom a Mozillát akkor feljön + egy ablak(http://ww2.animalbooks.net/?folio=7POYGN0G2), ez valami vírus? Mióta feltettem a Fahrenheit GOG-os verzióját(nCore-os) azóta van ez... Hogy lehet megszabadulni tőle?
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Köszi szépen. 😃 Lehet az a legjobb megoldás.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nem hiszem hogy lenne ilyen. De a legegyszerűbb módszer hogy nem használod azt a programot (idiótán hangzik de mást nem hiszem hogy fogsz találni).
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Sziasztok, egy olyan programot keresnék, amivel tudnám bizonyos alkalmazások adathasználatát csökkenteni, ha persze létezik ilyen.
0
0
0
0
RIbeni avatar
Krissz: Először csináljatok egy ping tesztet, ha össze vissza ugrál az elérési idő, akkor nem feltétlenül a sávszélesség a hiba, hanem a ping. Nekem is volt lag minden multiban egy elég komoly gép és 40/4-es net mellett, a modem volt a ludas... Nem tudom mekkora net kel az ilyen játékokhoz, de szerintem elég kell hogy legyen...
0
0
0
0
Krissz avatar
4Megás net miatt, jó gép mellet lehet lagg egy online játékban?
(CS:GO ban haverom laggol, lehetséges a kevés sávszél miatt? vagy a Win 10 ba...szik neki a háttérbe)
0
0
0
0
Puffin avatar
hát azt nem tudom, hogy megy a Digi-nél.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Ha tényleg az a rossz, akkor azt cserélik ingyen a DIGI-nél?
0
0
0
0
Puffin avatar
Lehet a modem szarakodik már. Mennyi idős?
Nálam a 4G egyes téreővel:
https://www.speedtest.net/result/4941061566.png
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
A térerő általában 3-4 csík, de van hogy lemegy 2-re. Sajnos máshova nem tudom tenni a gépet, de amúgy sem a térerővel lesz gond, mert régebben 2 csíkkal is jó volt... A hálózat pedig 3G.
0
0
0
0
Puffin avatar
Térerő okés? Milyen a hálózat 3G vagy 4G?
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
DIGI, 9GB-os adatforgalom korláttal (nem rég lett befizetve, de ugyan olyan lassú maradt.), a modemhez azt írom, ami rá van írva: DIGI Move, az adatforgalom soha nem volt ilyen gyatra.
0
0
0
0
Puffin avatar
Graffiti2: milyen net? Milyen modem? Ha mobil akkor van adatforgalom elég?
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Sziasztok!

Szerintetek miért lehet az, hogy csak úgy tudok éppen elfogadható módon internetezni, hogy egy drótot kellet kötnöm a bedughatós netemre (nem tudom hogy hívják, de talán: mobilnet), és ezt a drótot az ablaküveg elé vezetnem, hogy éppen meglegyen a képen látható sebesség...
https://www.kephost.com/images/2016/01/15/Kepkivagascb30d.png

Sokszor még a Google-t sem nyitja meg, és a le/feltöltési sebesség is megáll. Elnézést ha hiányosan fogalmaztam, de abszolút nem tudom hogy mit tegyek, és már nagyon bosszantó.... Régen jó volt meg minden, átlag 80-as pingel tudtam játszani, és nem dobált ki 200-400-as pingek miatt.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
fagyivisszanyal Portforward van? Én úgy oldottam meg anno. Mikor tesóm torrentezett én alig tudtam játszani mert baromi nagy volt a pingem. Beállítottam portátirányítást utorrentre és minden gond megoldódott.
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
Sziasztok
Az én problémám nem gépi hanem emberi eredetű. Lényegében az hogy online szoktam játszani és ha valaki torrentezik vagy letölt akkor az egész sávszélt lefoglalja (2,5 mb/sec le és 200kbyte/sec fel maximuma) és a játékok ennek max 1-2%-át igénylik. Van rá valami mód hogy korlátozzam vagy egynlöen elösszam vagy minimumot biztostsak stb. hogy ne 300-400 ms-os pingem legyen?
Átlagos tp-link routerem van (asztaliba kábelen megy. Annak kéne ez)
win7 van két gépen egyen meg ubuntu linux
0
0
0
0
DonTuros avatar
chrono02: Leginkább az a gond, hogy egyszer 70 ms, második percben 150, rögtön utána 170, majd visszaesik 110-re, majd felmegy 500-ra s kicsatlakoztat a játékból. Majd megint kezdődik elölről az egész. Még ha átlagos 120 lenne, jobban tetszene, de folyamatosan megy le-föl. Mi lehet itt a gond?

Érdemes lenne utána nézni? Megkérdezni a szolgáltatót?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
ErzsikeTurika nem lehet hogy valaki lopja a netet? 😜 Komolyra fordítva a szót, ha nálad nem megy mondjuk utorrent, és így is nagy a ping akkor a szomszédnál mehet. Ha nincs jól forwardolva akkor okozhat nagy pinget. Amúgy meg nem hallottam még ilyenről, hogy szomszéddal osztozkodunk a neten, max ha valaki lopja a másiktól 😃
0
0
0
0
DonTuros avatar
winrar - ZNET-ünk vagy, Google-n utána kereshetsz 😀. A szomszédunkkal van elvileg megfelezve a net (8 MB a letöltési sebessége, bár ugye csak 4 a biztos), de így a mienk, itthon, csak 1 MB (legjobb esetben 1,3). Egy gépnél használjuk csak, szóval nem itt van a gond. Lehet, hogy ott a szomszédnál az elosztónál?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Mikor speedtestet csinálsz akkor az adott szerverhez méri a pinget (tehát amit kiválasztasz), de játék közben már nem ahhoz a szerverhez kapcsolódsz, hanem másikhoz, lehet hogy országokkal arrébb. Ilyenkor természetes hogy nagyobb is a ping, ezt max úgy tudod csökkenteni hogy közelebb költözöl a szerverhez.
0
0
0
0
winrar avatar
ErzsikeTurika: Használja más is a netet a lakásban/házban?
Sajnos ping miatt nem érdemes szolgáltatónál reklamálni tudtommal.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok! 😀
Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan csökkenthetem a pingem?
150 körüli a játékokban, bár a "speedtest.net" azt írja, hogy 75-80.
Egyik ismerősömnek rosszabb le-, illetve feltöltési sebessége van, körülbelül feleakkora, de a pingje se megy fel 60 fölé.
Valami ötlet?
Előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
CoolerSama avatar
Az a problémám hogy egyes webhelyek nem jönnek be emelet a Steam sem működik. Olvastam hogy valami vírus és hogy a hijackthis-el ellenőrízeim de nem értek hozzá.
Most már működik.
0
0
0
0
Bronson avatar
csak opera csinálja ezt?
0
0
0
0
Attila57 avatar
Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy a youtube nem akarja elinditani a videokat csak tölt folyamatosan!
Előtte frissitettem az opera-át és hiba megjelenése után probálkoztam a flash player frissitésével de nem segitett!
valakinek valami ötlete?
0
0
0
0
no avatar
Újra van az indítva. Nem azzal volt a probléma.
0
0
0
0
Blue Thunder avatar
geriboy05
Az lehet az adott szerver hibája is amihez csatlakozol...

Dono
Néha minden beltéri egységet pihentetni azaz újraindítani kell legalább hetente egyszer....modem kikapcs 1-2 perc pihi, aztán vissza
0
0
0
0
no avatar
Hali, nekem olyan problémám van, hogy ha Steames játékkal (CSGO, DOTA2) játszok, a pingem fel-fel ugrál 300-400-ra. Eddig mindig max 50-60-as volt. H
a futtatok egy ping tesztet, az konstans 15-öt ír, illetve ha más játékokkal játszok neten, akkor nincs ilyen probléma.

Valakinek van esetleg valami ötlete mi okozhatja a problémát? Előre is köszi a választ!
0
0
0
0
no avatar
A routernek kutya baja, a szolgáltatónál van valami... Jellemző, de na mindegy nem kezdem el.
0
0
0
0
Bronson avatar
lehet router probléma, esetleg érdeklődj a szolgáltatónál...
0
0
0
0
no avatar
Az elmúlt pár napban folyamatosan vacakol a netem. Néhány percenként elmegy (semmilyen eszközön nincs a hálózaton, se WiFi-n, se kábelen), aztán pár másodperc múlva vissza is jön, de érthető módon elég idegesítő. Valaki tudna segíteni?
0
0
0
0
zelcsi avatar
Matt99: ezt töltsd le és ez kitakarítja ! https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/
0
0
0
0
no avatar
Matt99: a mellette lévő kis kukával tudod,de szerintem erre te is rá jöttél.Van olyan,hogy a vezérlőpultban keresed meg és ott törlöd ki,vagy megkeresed a mappáját és ott.Esetleg elindítasz egy spy program keresőt.
0
0
0
0
Matt99 avatar
https://kepkezelo.com/images/rt48m525jgy9mkrdbzg.png

A felső 2-t hogy tudom véglegesen eltüntetni, mert félóránként újrarakja magát és telerak mindent reklámmal, és felba*z.
0
0
0
0
MartiniHenry avatar
Sziasztok. Az lenne a gondom hogy haverom múlt héten tette újra a gépemet és win 8.1et tett rá. És a számítógép bekapcsolásánál nem volt internet csak akkor ha ki húztam és visszadugtam. Azóta megint átjött és felraktuk a legfrissebb LAN Drivert. Első nap nem is volt vele semmi bekapcsolásnál volt net minden jó volt de ma megint ki kellet húzni és visszadugni. Nem tudom mi lehet a problem. Van Wi-Fi routerem, talán az akarja magát megadni? (Az LG G3 készülékem néha nem észleli a wi-fi-t, új routert kéne vennem?) Köszi előre is a segítséget!
0
0
0
0
no avatar
hát ha a mystartsearch annak számít akkor szerintem ő a felelős,csak sajnos sehogy se tudom letörölni.
0
0
0
0
Bronson avatar
próbálj ki másik böngészőt. lehet valami kéretlen beépülő okozza...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,ezzel a problémával mit tudnék kezdeni?https://kepfeltoltes.hu/view/150219/chrome_www.kepfeltoltes.hu_.png
sajnos nem csak a facebookon jelenik meg,de most itt jött elő.
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Megpróbálom, köszi. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció