AMD Gaming Evolved / Raptr

Szerző: GaboC, 2014. June 02., téma
Fórum » Szoftver
A fent emlitett programnak inditottam ezt a témát. Aki esetleg nem ismerné ez egy közösségi alkalmazás gamerek számára.
Hozzászólások: 70
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Nekem is több, mint 15600 pontom van. Néhány MMO in-game tárgyai mellett nagyjából semmire nem lehet beváltani, néha van egy videokártya, de arra meg hiába gyűjtenék, mert Európában csak az Egyesült Királyságba és Franciaországba szállítanak.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Laci552: Én pont ezért hagytam abba a pontgyüjtögetést.
Tök fölösleges már az egész.
0
0
0
0
Laci552 avatar
van 21101 pontom de semmi értelmeset nem lehet már venni.
Régen amikor kevés pontom volt akkor tele volt jó dolgokkal.. most hogy megtudnám venni sehol semmi. kihitte volna 😀..
0
0
0
0
Liptik avatar
Nem nyertem, de amilyen szerencsés vagyok, ez várható volt.
0
0
0
0
Puffin avatar
Így van! Minél többet veszel annál nagyobb az esély!
0
0
0
0
Liptik avatar
És hogy sorsolnak veszek egy nap egyet és ahányat veszek egy nap, annyi esélyem van?
0
0
0
0
Puffin avatar
Liptik: azt sorsolják. Ha nyersz választhatsz játékot
0
0
0
0
Liptik avatar
Na most a Gaming Evolvedbe vettem egy bronz, egy ezüst és egy arány kártyát, amivel játékokat tudok szerezni, most ez igaz? Kiválaszt nekem játékot? Vagy nem olyan könnyű ez azért?
0
0
0
0
ChrisTheGam3r avatar
Ennek a programnak az a lényege, hogy beoptimalizálja nekem a játékokat és boost-ot ad nekik? Mert azt vettem észre, hogy sokkal jobban mennek a játékok, ha ezzel indítom őket.
0
0
0
0
no avatar
Mire jó ez? Hogy lassítsa a gépemet? Minden indításnál.
0
0
0
0
Puffin avatar
ChrisTheGam3r: úgy ahogy mondod!
0
0
0
0
ChrisTheGam3r avatar
Üdv!

CODEX-es AC:Syndicate-t nem látja a program, és manuálisan sem tudom hozzáadni. Azért mert tört, vagy valami más az oka?
0
0
0
0
no avatar
Tényleg jó lenne már, ha feltöltenék kicsit a játékokat, már én is lassan 10.000 pont felett vagyok (újra).

Doge489: ha esetleg nem bírná, be lehet állítani a videó minőségét (felbontás, bitráta, maximum FPS). A kis fogaskerékkel oda tudsz navigálni (Raptr Preferences > Plays.TV > Quality). Egyébként szinte tök ugyanígy lehet a Twitches streamet is beállítani.

Wolverine19: Ellenőrizd, hogy az 'Enable in-game overlay"-nél ki van-e pipálva a jelölőnégyzet.
0
0
0
0
Belchior10 avatar
Hamarosan lesznek új játékok a kínálatban. Legalábbis ígérték.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
8500 pontom van de hogy semmi normálisra nem lehet be váltani azt nem hiszem el. :/
Wolverine19: Fraps al egyszerűbb!
0
0
0
0
Wolverine19 avatar
Sziasztok! Hogy lehet előhozni az FPS számlálót? Én beállítottam jobb fölső sarokba, és megnéztem melyik gombokkal lehet előhívni de nekem nem jön elő. Valaki tudana segíteni?
0
0
0
0
no avatar
sziasztok!

Tudja valaki miért van az, hogy a pontjaimat csak ilyen sorsolásos dolgokra engedi beváltani? Ha böngészőből nyitom meg a store-t, akkor megjelenik 1-2 játék is (pl dirt3). Ha viszont bejelentkezek, megint ugyan az a helyzet. :/
A választ előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
El kell, hogy keserítselek: a hardverek csak az USA-ban, az Egyesült Királyságban, Franciaországban (tengerentúli területeken kívül) és Dél-Amerikában elérhetőek. Tehát Magyarországon sajnos nem.

Szerintem keres más célt, mert nem valószínű, hogy ez jövő nyárig megváltozna...
0
0
0
0
gisti avatar
háááááát egyszerűbb lene ha mindig tennél fére 2-300 ft-ét és addigra már 2X erősebb karit is tudsz venni 😀
0
0
0
0
Laci552 avatar
6745 pontom van.. ha sikerül szinte mindennap a 60+5 pontot összeszedni akkor terveim szerint jövő nyár körül meglehet az r7 260x kártya. Persze ha addig el nem tűnik a listából .. 😀 Vagy bármi más közbe jöhet éppen.. de hátha 😀
0
0
0
0
no avatar
Ha a kártya driverére gondolsz, akkor persze. A AMD Gaming Evolved / Raptr például tud is olyat, hogy ellenőrzi a legfrissebb verziót.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Az lenne a kérdésem hogy van egy amd kártyám és itt van olyan mint nvidiánál, hogy frisítések jönnek ki?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Semennyit sem vesz el szerintem. 😃
0
0
0
0
psandor avatar
de nem vesz le akkor 20-30 fps-t? 😃d
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
persze hogy van olyan jó! Dayz gépigényénél van saját videom nézd meg.
0
0
0
0
psandor avatar
van olyan jó a videó felverő része, mint a shadowplay?
0
0
0
0
no avatar
A jelenleg telepítettek közül 13-ban, nem kezdem el sorolni 😃
0
0
0
0
no avatar
FourdPczmage: hardvert (és így persze videokártyát) csak az USA államaiba és Puerto Ricoba szállítanak sajnos :/

A hang kérdést passzolom, még csak most kezdtem el próbálgatni a videós részét.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
5692 pontom van eddig DAYZ-vel húzom 😃 Mármint a pontokat. csak a hangomat valamiért bugosan veszi fel. 😞
0
0
0
0
Puffin avatar
15164-nél tartok 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sziasztok Nálatok jól felveszi a hangotokat? mert nálam össze vissza Vágja be a saját hangomat.. illetve tegnap gyorsított felvételt vett fel valamiért. Valaki valami ötlet?
0
0
0
0
no avatar
Megéri videót felvenni, 50 pont jár az első videó mentéséért + 100 a megosztásért Plays.tv-n.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Emberek. Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mostanaban miert nem tud Twitch-en stream-elni? Kiir egy hibauzenetet aztan csak hogy Starting stream...
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
piero86: tapasztalataim szerint semennyire vagy legalábbis nem vettem észre. minősége szerintem nagyon jó. Sokkal jobb mint Fraps.
0
0
0
0
Puffin avatar
a program felvevő részét próbálta valaki? Mennyire terheli a gépet?
0
0
0
0
feri917 avatar
Semmit. 1 nap 20 pont a maximum amit összegyűjthetsz, és a 3x-os búnusszal kapsz most 60 pontot úgy, hogy játszol.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sziasztok.
Van a reward pointson belül olyan, h "Play games in the app running" és mellé van írva, h "Limited time 3x bonus" Az lenne a kérdésem, h ez mit takar? Mert én játszottam több, mint 4 órát a diabloval és nem adott plusz pontot, csak a szokásos 60-at kaptam meg.
Vagy ilyenkor mit kell csinálni, h több pontot bírjak szerezni?
Válaszokat előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sajt3000 Igen, akkor nagyobb eséllyel indulsz.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Szóval most vettem egy csomó sweeptakes cuccot,minden fajtát,a goldból kettőt,az lenne a kérdésem hogy ez hogy működik?Ha többet veszek akkor nagyobb az esély hogy nyerek?
0
0
0
0
no avatar
A community megnézéséért is minden nap jár 5 pont, az már 65 naponta. Most szerintem Witcher 2 vagy Darksiders 2 lesz a következő.
0
0
0
0
kmetovics avatar
sajt3000: Időközben már rájöttem, de azért köszi a választ 😀
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
kmetovics:Játszásért max. 60 pontot lehet kapni.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Jó sok pontért de lehet venni káryát is. Bár annyi pontom még nem gyűlt össze hogy vegyek is, de szerintem működik.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Az igaz, hogy lehet videókártyákat is venni így ezekből a pontokból? Láttam 80-100 ezer RP-kért.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sziasztok.
Az mitől függ, h hány pontot lehet szerezni naponta? Mert én tegnap szereztem 60 pontot és többet nem is kaptam, hiába játszottam akármivel.
Ezt írta, h "Reach the maximum amount of gameplay points for today." Csak ezért kérdezem.
Amúgy tényleg korrekt az egész. Tökre tetszik nekem is 😀
0
0
0
0
no avatar
Megvettem a DiRT3-at. Amúgy tök korrekten intézi a vásárlást, csak egy gombnyomás és már kapod is a kódot 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sziasztok nekem az istenért nem akar semmit felvenni.. Mért van ez? 😃
0
0
0
0
no avatar
Most volt egy frissítés. Egyébként megtaláltam, elvileg ezt a 210 játékot tudja beállítani, de nem minden hardverkonfigurációval működik együtt:

[LINK]
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nálam nem volt ilyen. Hétvégén Titanfalloztam akkor is bent volt Raptr és kihozta Origin felületet. Lehet nálad van valami gond.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció