Vírusírtok használata

Szerző: VeteranBoogee, 2009. March 08., téma
Fórum » Szoftver
Szia! Ide írj, ha nem működik, megfelelően vagy nem tudod használni vagy csak egyszerűen tanácsot akarsz kérni a vírusirtóval kapcsolatban.
Hozzászólások: 329
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
hector maio írta:
nekem a nod32-őt 1 haverom szedte le nekem torrentről és azt írja mindig hogy hátralevő próba idő 31nap már vagy 2hónapja ezt írja 😆

Persze ez az egyik verziója a törtnek, hogy megállítja a visszaszámlálót. A másik tört verzió pedig 65500 napot ír ki kb. 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
nekem a nod32-őt 1 haverom szedte le nekem torrentről és azt írja mindig hogy hátralevő próba idő 31nap már vagy 2hónapja ezt írja 😆
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Nincs különbség mert ugyebár a teljes verziót próbálod 1 hónapig és ha azt újra letöltöd akkor az megint a teljes verzió. 😆 De a Nod nem jegyzi meg, hogy már fel volt rakva? Mert az AVG-nél régebben nem engedte meg ezt a trükköt nekem. 😆

Az a vicces hogy nem jegyzi meg. Már legalább 5 éve így használom.😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Túl sok egyszerre annyi. 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
AVG free + Zone Alarm firewall free + Spybot Search & destroy free.

Nalam ez igy 1 ideje hatasosnak tunik.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs különbség mert ugyebár a teljes verziót próbálod 1 hónapig és ha azt újra letöltöd akkor az megint a teljes verzió. 😆 De a Nod nem jegyzi meg, hogy már fel volt rakva? Mert az AVG-nél régebben nem engedte meg ezt a trükköt nekem. 😆
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Ha a NOD32 próbaverziót töltögetem hónaponként, akkor az ugyanolyan, mintha megvenném a licenszet?
(a töltögetésen kívül)? Vagy van valami különbség?
0
0
0
0
Perseus25666 avatar
Hali!

Nekem a Nod 32 van fenn az idők kezdete óta és tökéletesen működik. Elmozog a háttérben, nem megterhelően frissít, akarom mondani nem tölt le annyi frissítést egyszerre mint a Kaspersky pl. Szóval csak jót tudok róla mondani.
És nem kell a frissítéssel sem játszani, hanem leszeded a próbaverziót 30 naponként oszt kész...
0
0
0
0
Trj Pain avatar
twoKgames Csökentett módba úgy tudod tenni a gépet, hogy amikor bekapcsolod a gépet vadul nyomod a F8at és ott kiválasztod a csökkentett módot. Vírusirtásra ajánlom a Panda Safe CD-t ami nagyon jó!
Crackelt vírusírtó pff nagyon jó!

[url]http://www.pandasecurity.com/hungary/homeusers/downloads/register?Tipo=1&CodigoProducto=99&Idioma=2&TipoUsuario=11&Country=EN&TipoLead=2&Ref=WW-EN-SAFECDFREEPAGE-1009&track=96464[/url] itt letöltheted😀 Vagy Avira Premium SS. Nekem bevált.
0
0
0
0
twoKgames avatar
sziasztok! tesóm laptopján van 1 vírus vagy vmi cucc, de az eset 32%-nál leáll most letöltöttem egy másik vírusirtót ami szerintem segít rajt csak az a baj h nagyon lassú a gép!
nem tudjátok, hogy lehet csökkentett módba tenni a gépet?
amúgy egy vírusos fájl letöltése miatt van ez...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Cheese írta:
Valaki Avast Internet Security 5 Letöltés link+CRACK PLS!!! nagyon fontos lenne! S.O.S


Ment PÜ.
0
0
0
0
Sawyer226 avatar
Én a "Microsoft Security Essentials" nevű vírusirtót ajánlom a figyelmetekbe hiszen csak eredeti operációs rendszer kell neki, de akinek jó minőségű kalózverziója van annak is menni fog mivel én azt használok 😜
Csak letöltöd telepíted, beállítod és kész is. Nem kell vele semmit sem csinálni, nem kell aktiválni, megvásárolni(Ingyenes), semmi ilyesmit.
Automatikusan csinálja a dolgát.
Innen letölthető: [LINK]
Amint mondtam ingyenes csak eredeti/ jó kalóz verzió windows kell neki!
0
0
0
0
Erik94 avatar
jaja feltünt 😆
hát szerintem ez hulyeseg mert sajat maga hasznalja magát a win 7 alatt legalabbis nekem😆am koynnu mint az 1x1...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
am feltűnt valakinek h a helyes cím "Vírusirtók használata" lenne?
0
0
0
0
Erik94 avatar
nekem a norton 360 jön be na az aztán a 2010 full virusirto😀csak ajánlani tom
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát én mindenkitől csak olyanokat hallottam hogy az ESS egy szar vagy tönkretette a windowst vagy hulladék vagy vagy vagy...
Nekem majdnem egy évig volt fent elég sokszor ismeretlen helyről töltöttem le veszélyes fájlokat és mindet azonnal jelezte pár kivételével gondoltam felrakom már az Norton internet security 2011 et ha már ennyien dicsőitik! Talált is pár böngészési hulladékot meg +3-5 vírusos rar fájlt!
Szóval annak ellenére hogy 10 emberből 8 szerint szar nekem majdnem ugyan olyan jó mint a norton! Bár valóban több vírust megtalált!
0
0
0
0
Davenator avatar
Üdv! Eset Smart Securitym van, angol és azt szeretném kérdezni, hogy egy fájlt, amit a program vírusosnak jelez hogyan lehet hozzáadni a kivételekhez?
0
0
0
0
thug85 avatar
Én is használtam régen F-Secure-t, és valóban jó volt!
0
0
0
0
no avatar
Akit érdekel ez a téma annak ajánlom a végig olvasást.

Elég sok hsz-t olvastam (mindenhol) és mindegyik vírusírtóra mondtak rosszat/jót.
Ezért kipróbáltam SOKAT, és az F-Secure a legmegfelelőbb.

Indoklás:
-a legjobb "no name"/hatékonyság arány. (a legtöbb kártevőt az ismertebb programokhoz írják ezt kevesen ismerik, de képes arra mint akármelyik anti-vírus)

-Akár egy nagyon-nagyon gyenge gépen is fut rendesen úgy hogy nem lehet észrevenni de akár megy Win7 is. (Teszt: 800mhz, 384mb ram! ...bár a teljes vírusellenőrzéshez észrevehetően szükség van a több ramra de elvileg azt csak 1x kell lefuttatni és utána 100%-os védelmet biztosít)

-Pont megfelelően van megcsinálva, hogy nem jelez be mindenre (és ezt több programnál is tapasztaltam hogy a vírusnak kinéző vagy vírusként viselkedő alkalmazásokra is jelez) de közben az igazi kártevőket megfogja.

-Még azt vettem észre hogy amikor a nod32-t használtam és ment az utorrent lassabb lett a netem, ezzel a programmal ha 50 torrent fut, max sebességen azt se veszem észre.

-Az ilyeneket meg hogy magyar, jól kezelhető, tisztán átlátható menü, több kinézet is letölthető a hivatalos oldalról már nem is akartam írni. de mégis :]
0
0
0
0
foxbet avatar
Szerintem Kaspersky Internet security 2010 ebben van egy tűzfall és vírus irtó is. Ez a szakma csúcsa.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Norton Internet Security 2010-et tudod ajánlani, őrült jó védelmet biztosít!..az ASUS jól felhúzta Őt! 😉
0
0
0
0
AdamMcKraken avatar
Vista/W7 alatt a következő receptet tudom ajánlani (a leírást a leggyengébb gépemre alapozom, ami az Acer Netbookom):

-AVG Free 9.0 [LINK] :
Ingyenes, hatékony, nem kell sz*rakodni a törésével/frissítésével, és tapasztalatom szerint nem terheli a gépet (éppen torrentezés közben nézem a CPU használat 20% alatt van, a memória meg 50% körül, úgy h mellette netezek is)

-SpyBot Search and Destroy [LINK] :
Ingyenes, nagyon hatékony az immunizációs rendszere ami annyit tesz h előre bevédi a webböngészőt a támadásoktól!

-(Sphinx)Windows 7 FireWall Controll [LINK] :
Ingyenes, nagyon hatékony, átlátható, könnyen kezelhető tűzfal
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
avastot tudom ajánlani...nem erőszakoskodik h mindenképp töröld a file-okat és a boot-time scannerje hasznos...
0
0
0
0
twoKgames avatar
AVG az jó, én a Terminator Spywarera esküszöm, de az csak vírusirtásra van tervezve, amúgy mindig ki kell kapcsolni!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
szerintem ne használj nod32-t. színes szagos izé de ha jön vmi komoly vírus akk nézhetsz mer nem tud semmit...
0
0
0
0
no avatar
Hogy tudom elérni hogy a NOD 32 ne észlelje vírusnak és törölje a Splinter Cell: Conviction egyik Skidrows crackfájlát?? Please PÜ-t!!😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Gondolom hogy mennie kell, de nekem sajna sz.rakodott! 😕
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Mennie KELL Vistan is a Spybot S.D.-nak, nekem ment anno, amig Vista-t hasznaltam es most is jol muxik a W7-emmel, 32 bit / 64 bit-essel 1arant. 😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
hedzsooo írta:
Feki1991 írta:
Bazz, vasárnap annyi vírust (Hack.Tool, Worm, Trojan Horse, ... a többire már nem emlékszek! 😆😉 kaptam! 😕..ezek a bu.ik bevoltak csomagolva RAR fájlba, a TrustPort Rezidense nem nézi át a RAR csomagokat, kinyitottam és tökre beállt a gép mivel a TP is megfertőződött! 😕..feltelpítettem a másik HDD-mre az XP-t, Norton-t, lefutattam, elkapott kb. 10-15 fertőzést, a Vista CD-jével, kijavítottam a rendszert, de ezek a nyomorultak még mindig kapcsolgatják a Processeimet, szal egyik pillanatról a másikra kikapcsolják a BT-t, az egér ledje össze-vissza villog, a hangot le-föl húzzák, ...nem tom mit csináljak! 😕..reinstalt nem akarok, csak ha nagyon muszály, megnéztem, megvan fertőzve a kernel32-m, szal asszem ezen tényleg nem lehet javítani! 😕


Volt "szerencseje" mar az en vasamnak is kb. 3Xszor komolyabb virus-fertozeshez. Nekem eddig mindig rendbe tudta szedni a dolgokat ( ez azt jelenti, h sikerult neki a virust megtalalnia, lezuznia + a helyes rendszer-beallitasokat visszaallitania ) a Spybot-Search and Destroy nevu ingyenes progi, persze a naprakesz frissitesevel.
Sajnos ez csak 1 tipp, h probald ki te is, ha meg nem tetted volna, de igazan jobb otletem nincsen, mivel virus-fuggo, h mit mivel es mennyire lehet rendbeszedni.

Sajna, olykor csak a Windows reinstall marad... elotte viszont probald menteni a fontossab dokumentumaid kulon meghajtora, majd ellenroizd oket, h nincsen-e kozottuk fertozott-fajl ! 😉

Sok Szerencset hozza, majd irj, h mi sikerult ! 😉


A Spybot S&D ismerem és szerettem is, de anno nem akart feltelepülni a Vistámra! 😕
Persze, az alap dolog hogy mentem a vírusellenőrzött cuccaimat! 😉
Kössz szépen!..okvetlen! 😉

u.i.: Ám ha nem sikerül nekem elbánnom a vírusokkal, akkor majd a formátozás állít a gyújtásukon! 😜 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Feki1991 írta:
Bazz, vasárnap annyi vírust (Hack.Tool, Worm, Trojan Horse, ... a többire már nem emlékszek! 😆😉 kaptam! 😕..ezek a bu.ik bevoltak csomagolva RAR fájlba, a TrustPort Rezidense nem nézi át a RAR csomagokat, kinyitottam és tökre beállt a gép mivel a TP is megfertőződött! 😕..feltelpítettem a másik HDD-mre az XP-t, Norton-t, lefutattam, elkapott kb. 10-15 fertőzést, a Vista CD-jével, kijavítottam a rendszert, de ezek a nyomorultak még mindig kapcsolgatják a Processeimet, szal egyik pillanatról a másikra kikapcsolják a BT-t, az egér ledje össze-vissza villog, a hangot le-föl húzzák, ...nem tom mit csináljak! 😕..reinstalt nem akarok, csak ha nagyon muszály, megnéztem, megvan fertőzve a kernel32-m, szal asszem ezen tényleg nem lehet javítani! 😕


Volt "szerencseje" mar az en vasamnak is kb. 3Xszor komolyabb virus-fertozeshez. Nekem eddig mindig rendbe tudta szedni a dolgokat ( ez azt jelenti, h sikerult neki a virust megtalalnia, lezuznia + a helyes rendszer-beallitasokat visszaallitania ) a Spybot-Search and Destroy nevu ingyenes progi, persze a naprakesz frissitesevel.
Sajnos ez csak 1 tipp, h probald ki te is, ha meg nem tetted volna, de igazan jobb otletem nincsen, mivel virus-fuggo, h mit mivel es mennyire lehet rendbeszedni.

Sajna, olykor csak a Windows reinstall marad... elotte viszont probald menteni a fontossab dokumentumaid kulon meghajtora, majd ellenroizd oket, h nincsen-e kozottuk fertozott-fajl ! 😉

Sok Szerencset hozza, majd irj, h mi sikerult ! 😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Bazz, vasárnap annyi vírust (Hack.Tool, Worm, Trojan Horse, ... a többire már nem emlékszek! 😆😉 kaptam! 😕..ezek a bu.ik bevoltak csomagolva RAR fájlba, a TrustPort Rezidense nem nézi át a RAR csomagokat, kinyitottam és tökre beállt a gép mivel a TP is megfertőződött! 😕..feltelpítettem a másik HDD-mre az XP-t, Norton-t, lefutattam, elkapott kb. 10-15 fertőzést, a Vista CD-jével, kijavítottam a rendszert, de ezek a nyomorultak még mindig kapcsolgatják a Processeimet, szal egyik pillanatról a másikra kikapcsolják a BT-t, az egér ledje össze-vissza villog, a hangot le-föl húzzák, ...nem tom mit csináljak! 😕..reinstalt nem akarok, csak ha nagyon muszály, megnéztem, megvan fertőzve a kernel32-m, szal asszem ezen tényleg nem lehet javítani! 😕
0
0
0
0
no avatar
Itt át lehet nézni hogy melyik virusirto mit tud

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én előbb tettem fel az AVG 9.0-át és kegyetlenül beállt a uTorrent, nem húz csak 50-el! :/..átnéztem a Tűzfal beállitáskat, de semmi, most kikapcsoltam a Tűzfalat, de igy sincs változás, mi lehet a gond?? :/
0
0
0
0
bumblebee avatar
Norbi177 írta:
Sztetek melyik virusirtot használjam a Kaspersky-t vagy az Avast-ot?


Eset Smart Security .. Kaspersky naon fogja a pc-t meg ram zabáló (szerintem) .. az avast háát bent volt má nkem párszor de minden kis puliszkánál vmi hulyeségeket irkált.. nkem nem jott be .. de ettol fuggetlenul berakhatod.. nkem az ESET a király!!
0
0
0
0
no avatar
Sztetek melyik virusirtot használjam a Kaspersky-t vagy az Avast-ot?
0
0
0
0
bumblebee avatar
pfff ... itt ah nézem miket ossze irkáltok .. nkem amiota netem van csak NOD32... most Eset Smart Securitym van .. de naon fogja a pc-t ... vmi jo megbízhato ami minden fajta káros anyagot megtalál és gyors nem fogja a pc-t .. tudtok mondani ??? .. avast nem kell egy nagy rakás kaki .. minden hulyeségnél ki irkál vmit ...
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
annyira jó vírusirtó?Ezt nem tudtam.
0
0
0
0
zelcsi avatar
TripplaXXX írta:
Szerintetek az Avast nevű vírusirtót érdemes úgy feltenni hogy állandóan TORRENTEZEK?


persze hogy érdemes!ráadásul ingyenes! 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Most raktam fel a az eset smart securityt és hol tudom megnézni hogy meddig jó?
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Szerintetek az Avast nevű vírusirtót érdemes úgy feltenni hogy állandóan TORRENTEZEK?
0
0
0
0
Synthax avatar
Nod 32 Antivirus 4.0 + Microsoft Security Essentials jó párosítás, kis erőforrás igényű mindegyik, és nem akadnak össze....
0
0
0
0
Athesz avatar
FeRR írta:
Nekem az avast 1általán nem vált be..csak elzabálta a ramomat..Nod32-ben bízok.


Egyetértek! Főleg a 4.0-os az nagyon jó!
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem az avast 1általán nem vált be..csak elzabálta a ramomat..Nod32-ben bízok.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én a pandát használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, de az is fogja kissé a gépet.... De jó vírusírtó....
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem olyan kéne ami tényleg mindent megfog nem valami kis alap cucc mert én rengeteget torentezek meg letöltök meg olyan oldalakon járkálok amik vírusosak lehetnek szóval valami profi program kéne de ne fogja le a gépet eddig avg volt rohadt jó de rohadtul lefogta a gépet
0
0
0
0
tomtiraz avatar
avast, ingyenes,megbízható
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
azt tudom hogy az avast nem névtelen Amúgy a panda minden vírust észelet
0
0
0
0
BiGame avatar
ez mehet a segítség kezdő vok topicba, meg má volt egy ien téma ami kuka!
0
0
0
0
Athesz avatar
Én a NOD32-t ajánlom! Nekem bevált!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció