Vírusírtok használata

Szerző: VeteranBoogee, 2009. March 08., téma
Fórum » Szoftver
Szia! Ide írj, ha nem működik, megfelelően vagy nem tudod használni vagy csak egyszerűen tanácsot akarsz kérni a vírusirtóval kapcsolatban.
Hozzászólások: 329
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SubwayxD avatar
Microsoft Security Essentials-ról mi a véleményetek?😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
akarkilehetek írta:
Hali, lenne egy kérdésem (újra) kiszűrt valamit a Nod32(azon belül a személyi tűzfal) azt írja "DNS gyorsítótár mérgezés Külső IP cím <IP>" most akkor valaki megpróbált bejutni a gépemre?😲


Egy vírus lehetett. Azt a Nod32 nem jelzi ki, ha külső személy tör be a gépedbe. (Ahhoz már internet ellenőrző szoftver kell. )
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Avast 4.8 Home mellé fellehet telepíteni az Avast Internet Security 6.0-át? nem fogják egymást zavarni?
0
0
0
0
sanya999 avatar
Én Norton 360-at használok és az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet 1 mappát a kivételek közé tenni???
0
0
0
0
gisti avatar
BiGame: nekem volt esetem is avarstom is mind a 2 vel be nyaltam egy trolyait most szereztem vissza 2 steam accomat ugy hogy azt mondon arra jo a virus irto hogy alap virusokat ki védje ha igazi virus irtot akarsz akkor oda sok lové kell😀
0
0
0
0
ndaver69 avatar
én arra lennék kiváncsi hogy Eset Smart security-ben hol tudok egy weblapot a kivételek közé rakni?
mert azt érzékel a program hogy vírusos és már be sem hozza
0
0
0
0
BiGame avatar
Skacok mi a véleményeket az Avast-ról? Eddig semmi bajom nem volt vele évekig, de faterom olvasott 1-2 dolgot, h pár embernek nem jött be, szal sztetek maradjon, vagy, ha nem tudtok jobbat?
0
0
0
0
btamas27 avatar
Hello...
Tudtok olyan virusirtot, spyware irtot ami irtja a kukac.dos virust???😃
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Hát én nem tudom,hogy melyik az igazi vírusirtó ami mindent megfog.Én benézek minden oldalra mai csak létezik.Az e-maileket már kihagyom.Én csak azt tudom,hogy lassan már 1,5 éve nem volt újrarakva a gép a vírusok miatt.
ESET Nod32 5 verziójút használok most.
Nem észlelek semien hibát,lassulást.A 3-asnál igen.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Valakit nem érdekel egy olyan dolog, hogy venni egy Panda Antivirus-t ( nekem mindegy, melyik típust, csak a 2012-es verzióból legyen), ami 3 PC-s licenszű, és annak az árát 3 felé osztani? 😊
0
0
0
0
FoLey avatar
WackoSheep írta:
Nyílván nem tökéletes egyiksem mivel matematikailag igazolt viszont megközelítőleg melyik de mar feltettem az Eset 5 RC-t szeptemberben jön a végleges!


Én is kíváncsi vok az igazi és nem bétás Eset 5-re 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem eredeti licenszelt 4-es esetem van (smart security). Sosem éreztem lassúnak, a gép is olyan sebességgel megy, ahogy kell.
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
FoLey-v írta:
athlon írta:
Akik nem szeretik hogy belassítja a gépét az antivírus, az használjon Panda Cloud-ot!
Egyáltalán nem lassít, azért is ajánlom Virtual Box hoz is! 😀

Jelenleg az Eset Smart Security 5 öst tesztelem. Jóval gyorsabb mint a 4.2! 😀
Bár még csak RC állapotban van, és még Magyarul sem elérhető!


Hát azt én is leteszteltem Virtual Box-on igen gyorsabb 1 kicsivel,de nemjobb 6000 vírust szabadítottam rá és 5635-öt fogott meg 😕

WackoSheep 2011-08-20 14:19 #96


Tag
Melyik írtót ajánljátok a fog viszont a gépet nem fogja vissza?

Nod vagy Avast 😀


Panda cloud ingyenes, és nem lassít, ahoz képest jó az eredmény.
Egy antivírus se tökéletes!!
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
csenke miért oldódna meg a probléma ha visszaállítod az időt?
0
0
0
0
FoLey avatar
athlon írta:
Akik nem szeretik hogy belassítja a gépét az antivírus, az használjon Panda Cloud-ot!
Egyáltalán nem lassít, azért is ajánlom Virtual Box hoz is! 😀

Jelenleg az Eset Smart Security 5 öst tesztelem. Jóval gyorsabb mint a 4.2! 😀
Bár még csak RC állapotban van, és még Magyarul sem elérhető!


Hát azt én is leteszteltem Virtual Box-on igen gyorsabb 1 kicsivel,de nemjobb 6000 vírust szabadítottam rá és 5635-öt fogott meg 😕

WackoSheep 2011-08-20 14:19 #96


Tag
Melyik írtót ajánljátok a fog viszont a gépet nem fogja vissza?

Nod vagy Avast 😀
0
0
0
0
Titan Killer avatar
trójai falo vírus van a gépemen és ha vissza állítom az idot akkor megoldodik a mproblema
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem fent van vírusirtó, de sokkal lassabb lett a gép tőle mint nélküle. nem biztos hogy sokáig fenthagyom.
0
0
0
0
Devis avatar
hátha tod melyik az a fájl amelyik a trójai csak törlöd
0
0
0
0
Titan Killer avatar
trojai falo vírust hogyan kell törölni help
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem egy régebbi avg óta amit kb 2 éve használtam utoljára azóta egyik vírusirtó se lassított egy hangyányit se legalábbis nem vettem észre
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Akik nem szeretik hogy belassítja a gépét az antivírus, az használjon Panda Cloud-ot!
Egyáltalán nem lassít, azért is ajánlom Virtual Box hoz is! 😀

Jelenleg az Eset Smart Security 5 öst tesztelem. Jóval gyorsabb mint a 4.2! 😀
Bár még csak RC állapotban van, és még Magyarul sem elérhető!
0
0
0
0
FoLey avatar
És Panda 2012-ről mi a véleményetek kevésbéé fogja a gépet mint pl. Avast?😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amikor felraktam az Avast-ot akkor feljaánlja mindig, hogy most vagy később indítsa őújra a rendszert. 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
ja akk itt a bibi hogy nem indítottam újra
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pedig amikor felrakod pl. a home verziót akkor kéri a kulcsot (mármint miután újraindítottad a gépedet és elindítod az avast-ot).
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
az a baj hogy nem is kért még cd kulcsot
0
0
0
0
FoLey avatar
MC MaRcI írta:
valaki help most akarom frissíteni az avastot természetesen a free frissítést azaz az ingyenest regisztráltatni kell és mikor beírom az adatokat amiket kér és rányomok a frissítésre ez történik : The AAVM subsystem detected a rpc error
mit kell csinálni ?


Nemtudom talán gubanc van beillesztetted a cd kulcsot? bár én Avast IS-t használok 2012 december-ig szóló licenccel
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
valaki help most akarom frissíteni az avastot természetesen a free frissítést azaz az ingyenest regisztráltatni kell és mikor beírom az adatokat amiket kér és rányomok a frissítésre ez történik : The AAVM subsystem detected a rpc error
mit kell csinálni ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha valami gáz van, akkor újrahúzom a rendszert, és kész! 😃

Bár már régebben elkaptam a vírusokat, most már nem. Csak figyelmesnek kell lenni. A vírusirtó nem mindig jelent biztos támaszt, mert valamikor tévesen riaszt.
0
0
0
0
FoLey avatar
Értem hát akkor addíg jó még nincs vírus a gépedben 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából a sok telepítés + letörlés öli meg a gépet. 😀 Vírusokhoz nem igen férek hozzá, mert van már rutinom ebben. 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
Superlompos írta:
Nem hatol semmi se be. Ha az ember jó helyre nyúl, akkor nem érheti baj.

Vagy szerinted attól fog meghalni a gép, mert megaupload-ról szedek sorozatokat? 😜


Hát nemtudom ehhez nemértek,de én jobban érzem magam ha va n1 vírusírtó a gépemen😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem hatol semmi se be. Ha az ember jó helyre nyúl, akkor nem érheti baj.

Vagy szerinted attól fog meghalni a gép, mert megaupload-ról szedek sorozatokat? 😜
0
0
0
0
FoLey avatar
Superlompos írta:
Nekem feltűnőnen gyorsabb a gépem, mióta nincs vírusirtó rajta.

Igen és mennyi trójai meg egyéb fajta vírusok hatolnak bele a gépbe?😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem feltűnőnen gyorsabb a gépem, mióta nincs vírusirtó rajta.
0
0
0
0
FoLey avatar
Panda IS 2012-ről valakinek vélemény,h mennyire jó?
0
0
0
0
Furmann96 avatar
AVG free vagy Avast-ot töltsek le szerintetek melyik jobb?
0
0
0
0
Trj Pain avatar
Crackelt vírusírtó nem vírusírtó! Én Avira PSS-t használok szeptemberig érvényes licenszel, meg Comodo tűzfalat, és eddig nem volt probléma.😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekm a 4.8-as Avast is megteszi. Regelek az oldalon, és kapok egy 1 évre érvényes termékkulcsot. 😃
0
0
0
0
Petkooo avatar
ha az új hatost használod akkor inkább cracket ajánlanék mind licenc fájlt
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
nekem licensz fájl kéne az avasthoz... valakinek van?
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Hellosztok szerintetek melyik a legjobb vírusírtó mert nekem most Avast van csak sok rosszat hallottam róla ezért szeretném lecserélni, Szóval melyiket ajánljátok? 😲
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
ticalpzs írta:
az AVG-ről van valamilyen véleménye valakinek?


Igen lassítja a gépet! 😆 Főleg mikor a kereső beindul akkor főleg! 😆 Sokkal lassabban vizsgálja át a fájlokat, mint az Avast. nekem ez a véleményem. 😆
0
0
0
0
ticalpzs avatar
az AVG-ről van valamilyen véleménye valakinek?
0
0
0
0
Sheriff avatar
Egyébként sztem nem lehet adni más véleményére vírusirtó tekintetében mert mindenkinek más tetszik meg!MInd1 ik vírusirtó fogja a gépet vmelyik nagyon!Az ESET az AVAST az MSE majdnem ugyanugy!A NOD sok mindent kiszed ami nem vírus de ő annak láttja az MSE nagyon jó lett és ingyenes az AVAST is jó bár nekem nem tetszik mert a trojai programokat nem szedi le soha csak jelez hogy kiszedte és ugyanugy bolondítja a gépet!Msot ESET et használok jó nem fogja a gépet és sokat megfog!
0
0
0
0
benq avatar
plash írta:
Sziasztok!

Egy kérdés belehet állítani a vírusírtot hogy egy programra ne jelezzen be hogy vírusos (ubiorbitapi_r2.dll) különösen ESET-nél érdelekne a dolog, hogy meg lehet e csinálni valahogy....
Szerintem így van: Beállítások ---> További beállítások ---> Személyi tűzfal ---> Szabályok és zónák ---> Zónák- és szabályszerkesztők ... ozt ott tudod beállítani asszem
0
0
0
0
plash avatar
Sziasztok!

Egy kérdés belehet állítani a vírusírtot hogy egy programra ne jelezzen be hogy vírusos (ubiorbitapi_r2.dll) különösen ESET-nél érdelekne a dolog, hogy meg lehet e csinálni valahogy....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát nálam még egy vírusirtó sem jött be ami tört volt mert azok mindig tartalmaztak egy kis "ajándékot" 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
ja😃 de nekem nagyon jó a nod32 mindent megfog főleg ha fent van mellete a ccleaner tudom hogy a ccleaner nem vírusírtó de jó kis progi 😃 de ügye azért hogy tört ugyanugy megfogja a vírusokat? meg nem vírusos?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció