Videó-felvevő programokról minden!

Szerző: roberto888, 2009. March 06., téma
Fórum » Szoftver
Itt lehet feltenni kérdéseket, lehet véleményt kérni és miegymást videó-felvevő programokról!
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Ja, ha szar, ill. hat gyenge, kis felbontasban jatszod es veszed fel, akkor utana MovieMaker-rel hiaba konvertalod, mented el nagyobb formatumban, nem lesz szebb tole. 😉


1ebkent meg ha nagy felbontason veszel fel FRAPS-szal szamithatsz ra, h az FPS a felere esik majd szepen, felvetel alatt.

Ja, konverthez + az Any Video Converter-t hasznalom en.

Kissebb szerkeszteshez meg jo a W.MovieMaker is.
0
0
0
0
BiGame avatar
én FRAPS-felvételt alakítottam át ienre!
0
0
0
0
Core2 avatar
Igen, de sokat számít a minőségben az, hogy mekkora felbontásban játszol
0
0
0
0
BiGame avatar
én most leszedtem a Windows Live Movie Maker-t, és itt eltod menteni a videót akár 1080-as HD-minőségbe is!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én ha full hd ban veszek eléggé belassul kb 20fps re
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem 2.9.2-es verzió van. Most töltöttem egy 2010 márciusit, 3.2.1-es verzió. azzal remélem jó lesz
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem is az van, és nekem veszi 1920x1080-ban. Én a 3.1-es verziót használom.
0
0
0
0
Core2 avatar
Full-Size-re van állitva, ez regelt verzió
0
0
0
0
Flash avatar
Ha full size-ra van állítva, akkor pedig akkora felbontásban kell vennie, amekkorában játszol. Tölcs le egy regelt verziót.
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem is olyan van, de nagyon alacsony felbontásban videóz, valami 640x...
0
0
0
0
Core2 avatar
nincs olyan felvevő program, ami olyan felbontásban videóz, amilyen felbontáson játszok ?
0
0
0
0
planbmokus avatar
Xilosoft igen jó, beállíthatod, hány magot használjon...
Ergo mondjuk van egy 4 magos procid, 3 konvertál, egyen meg videót nézel....
Királyság!
0
0
0
0
Hitoshi avatar
azt a progit csak ajánlani lehet,nagyon jó
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én a xilisoftot használom, nagyon jó progi, menden formátumot felismer, és gyors
0
0
0
0
Core2 avatar
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel tudnék HD videót konvertálni ? Total Video Converter ?
0
0
0
0
Hitoshi avatar
jó az !!!!!!!!!! nekem 4.5 óra volt lementi egy 1200x720-as 4 Gb -os videót szal hagyd h dolgozzon,bár nem lett olyan jó minőségű a vidi
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Esetleg egy másik verzió?
0
0
0
0
Creelien avatar
CoDWaW31 írta:
1.próbáld meg másik formátumban/minőségeben menteni


Az sem jó😕
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
1.próbáld meg másik formátumban/minőségeben menteni
0
0
0
0
Creelien avatar
Sony Vegas Pro 9 -et használok és van egy olyan problémám, hogy nem menti le a kész videót. Kiválasztottam a kiterjesztést és azon belül hány Mbps -os legyen, és mikor kattintok arra hogy save, akkor mutatja, hogy menti de már vagy 2 órája 0%-nál tart.

Mit tegyek?
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
GeForce 9500 GT írta:
Sziasztok!

Egy olyan videoszerkesztő progit keresek amiben sok a videoeffektus és a videóáttűnés.

Köszönet minden segítségért.


Windows Movie Maker 😜

Komolyabb vidiszerkesztő .divx-be a Divx Author 1.5, de fizetős
0
0
0
0
Creelien avatar
Sziasztok!

Egy olyan videoszerkesztő progit keresek amiben sok a videoeffektus és a videóáttűnés.

Köszönet minden segítségért.
0
0
0
0
Rapido avatar
Athesz írta:
Rapido írta:
Szevasztok!Remélem jó helyre írom!Nekem az lenne a kérdésem,hogy melyik a legjobb virtuális webcam vagy ilyesmi!Mert szoktam nézni a Justin-t így ahogy gamelnek mások, és látom hogy a legtöbben éppen akkor adják az adást amikor minden megy nekik!Vagyis élőben!Nah nekem az lenne a kérdésem hogy nem tudtok olyan progit aminek jó a képminősége de nem eszi annyira a gépet?Mert próbáltam már egy csomót de nekem mindig szaggatott!Tehát ha tud valaki ilyen felvevőt(jót) akkor lécci az írjon!(Mellékes kérdés:Ugye nem a gépen béna hozzá?)Előre is köszi!


Nekem is nagyon kellene egy! Fraps az nagyon sokat eszik nálam!😶

Ő frapsal nem is lehet megoldani a Broadcastot ahogy tudom!
0
0
0
0
Athesz avatar
Rapido írta:
Szevasztok!Remélem jó helyre írom!Nekem az lenne a kérdésem,hogy melyik a legjobb virtuális webcam vagy ilyesmi!Mert szoktam nézni a Justin-t így ahogy gamelnek mások, és látom hogy a legtöbben éppen akkor adják az adást amikor minden megy nekik!Vagyis élőben!Nah nekem az lenne a kérdésem hogy nem tudtok olyan progit aminek jó a képminősége de nem eszi annyira a gépet?Mert próbáltam már egy csomót de nekem mindig szaggatott!Tehát ha tud valaki ilyen felvevőt(jót) akkor lécci az írjon!(Mellékes kérdés:Ugye nem a gépen béna hozzá?)Előre is köszi!


Nekem is nagyon kellene egy! Fraps az nagyon sokat eszik nálam!😶
0
0
0
0
Rapido avatar
Szevasztok!Remélem jó helyre írom!Nekem az lenne a kérdésem,hogy melyik a legjobb virtuális webcam vagy ilyesmi!Mert szoktam nézni a Justin-t így ahogy gamelnek mások, és látom hogy a legtöbben éppen akkor adják az adást amikor minden megy nekik!Vagyis élőben!Nah nekem az lenne a kérdésem hogy nem tudtok olyan progit aminek jó a képminősége de nem eszi annyira a gépet?Mert próbáltam már egy csomót de nekem mindig szaggatott!Tehát ha tud valaki ilyen felvevőt(jót) akkor lécci az írjon!(Mellékes kérdés:Ugye nem a gépen béna hozzá?)Előre is köszi!
0
0
0
0
Core2 avatar
Jó ez a program, csak hogy jó legyen ZouTube-on, ahhoz te is magas felbontásban kell a videót felvedd
0
0
0
0
Athesz avatar
GeForce 9500 GT írta:
Milyen progival tudok átkonvertálni wmv -t HD formátumba?

Légyszi linkket írjatok.


ImtOO HD Video Converter 5.1

ImTOO HD Video Converter szinte minden videó formátumot, mint forrás fájlokat és az eredmények számos videó és audió formátumok túl HD (high definition), többek között MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, AC3, JPG, PNG, GIF, BMP, SWF, etc
A HD konverter lehetővé teszi, hogy élvezze a nagy felbontású videót a PC, PS3, Xbox, PSP, iPod, iPhone és egyéb eszközök.
ImTOO HD Video Converter is támogatja a H.264/AVC videó AVCHD formátumban (. MTS,. M2ts) formátumban, a következő generációs videó tömörítési technológia, sokkal nagyobb hatékonyságot kínál, mint a használt MPEG2 szabvány DVD-videók.
0
0
0
0
Creelien avatar
Milyen progival tudok átkonvertálni wmv -t HD formátumba?

Légyszi linkket írjatok.
0
0
0
0
Herman avatar
Szerintetek melyik a legjobb legalkalmasabb,nem helyigényes felvevő progi??
0
0
0
0
no avatar
elindítod, beugrik az óra mellé.
jobb klikk -> profile manager -> new profile (keresd meg a game indító exe-jét), vagy profile wizard (ekkor megkeresi a gépeden a game-kat)

utána tudod a tulajdonságokat módisítani, majd jobb klikk az óra mellett az ikonra-> launch -> game indítás

(ennyit tudtam megnézni, mert a céges gépemen nincs játék)
0
0
0
0
Core2 avatar
na...Hogy tudok gamecam-be profilt csinálni ?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
van egy teljes verzióm amit a netről töltöttem le és amikor elindítom a felvevést azonnal belassul még a leggyengébb játékoknál is és amikor leállítom kilépek és egy 5 másodperces videó 600mb😲 pedig a sima verzió amihez még regisztráció is kell az simán vette a legkomolyabb játékokat is csak ott vagy 30 máspdpercet lehetett max felvenni 😠
0
0
0
0
Herman avatar
Én vettem már 15 percig is...😆😃
0
0
0
0
Core2 avatar
nem a convertálással van baj...hanem hogy egy fél perces videó 150 megát foglal
0
0
0
0
Herman avatar
Hát a FRAPS az nagyon odatesz a helyigénybe....
0
0
0
0
dave500 avatar
De jó mert va egy mert ha letöltöd a Cloone 2 Video convertert(free) akk azzal simán 5-6mb-os lesz....
0
0
0
0
Core2 avatar
Fraps nemjó, mert sokat foglalnak a videói
de linkejl eggyet légyszives, hogy nézzem meg
0
0
0
0
Herman avatar
A v2-es FRAPS az képet,hangot is vesz meg persze az FPS-t.
0
0
0
0
dave500 avatar
Core2 írta:
kellene egy felvevő program, ami hangot is vesz a játékból, és nem foglal olyan sokat a felvett videó...előre is kösz

A fraps veszi a hangot asszem.......
0
0
0
0
Core2 avatar
a gamecam-ról hallottam hogy jó, de regisztrálni kell, mert hanem nincs hang, korlátozva van a felvevés is...hol tudok regisztrálni ??????
0
0
0
0
roberto888 avatar
Az nekem is jóljönne. 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
kellene egy felvevő program, ami hangot is vesz a játékból, és nem foglal olyan sokat a felvett videó...előre is kösz
0
0
0
0
no avatar
Akkor csinálok a Crysis-ról egy jó kis videót, meg azokról is amik fent van gépemen. 😀
0
0
0
0
no avatar
Hát köszönöm a segítséget! Ma is tanultam valamit. :Ð
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
Olyan egyszerű!
Paint.:
1.: Fekete háttér. vagy akármilyen színű
2.:A szöveg.
3.:Mentés máskénnt(nehogy .bmp! Csakis JPEG(
4.: A videó elejére beilleszted(NErovision, és Movie Makerrel is.)


Tényleg csak ennyi? :Ð

Hát ez szégyen, hogy még ennyit sem tudok! 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció