Neked mi volt a legelső játékod?

Szerző: Torolve, 2012. February 20., téma
Fórum » Játékokról általában
ezt azért nyitottam mert csak kíváncsi vagyok kinek mi volt a legelső játéka pc téren én kezdem;) Mace griffin bounty hunter:2003 as de akkoriban az olyan grafika tarolt mint most a skyrim. íme
ha 720pont hd nézitek akkor az eredeti grafika
Hozzászólások: 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sicu33 avatar
Max Payne
Colin Mcrae Rally
Aquanox
Tomb Raider
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
1989-ben kaptam Karácsonyra egy Atari 2600-at és hozzá egy Pac-Man játékot. 😀 Csak úgy ropogott a kezem alatt a joy. 😆
0
0
0
0
fonix9901 avatar
Aliens Thanatos Encounter Gameboy Color
https://www.aliensonline.hu/spgm/gal/PC_Jatekok/GBC_Aliens_TE/aliens_thanatos_encounter_07.jpg
0
0
0
0
reload avatar
Tesóm gépén a Call of Duty 2-t a Call of Duty 4 megjelenése elött 2 nappal, akkor próbáltam ki a CoD 2-t. Majd ezután 1 hétre rá a CoD4-et, de az nem fogott meg, így a CoD2-t, amit 2012-ig játszottam 😃 Egy örök emlék marad, kár hogy nincs pb frissités 😃
0
0
0
0
BoyYoy avatar
Return to castle WOLFENSTEIN 😃 legjobb 😀 😃
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Amire emlékszem a nevére és az időpontjára,az a Need for Speed Underground.
0
0
0
0
KERKO avatar
első játékom star wars volt ps1-en ( teljes nevét nem tudom, ha az segít Jabba palótájában kezdődött a játék és bolygót kellett választani ahol harcolni fogsz)
Az első MMO-m a Runescape volt mai napig tudom a karakterem adatait de csak néha-néha nézek rá szerintem már elrontották azt a játékot :/
0
0
0
0
szalamispizza avatar
PS1-en a Crash Bandicoot még 4évesen kb 😃
0
0
0
0
no avatar
Arra emlékszem nekem a fifa 2000 volt utána cossacks: europen wars! Ezekkel sokat játszottam még, utána jött a cs 1.5 meg ilyesmik többire már nem emlékszem.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
nekem a legelső a Heroes Of Might And Magic II volt útána jött a 3 aztán a hozzá való kiegek és igy tovább a IV végéig.

ezután volt egy csomó játék meg se tudom számolni
0
0
0
0
sean avatar
Legelső géphez a Soldier of Fortune, Moto Racer 2, Insane lett felrakva 😃 a legtöbbet a SoF-al játszottam 😃
0
0
0
0
ichigo23619 avatar
NES: Final Fantasy
N64: Super Mario 64
PS1: Final Fantasy VII
PS2: Devil May Cry
PSP: Need For Speed Carbon Own The City
PS3: Spiderman 3
PS Vita: még nem vettem egy játékot sem csak psp eket szoktam feltenni rá mert az ingyen van 😆 de a BlazBlue Chronophantasma-t tervezem megvenni ha kijön európában vagy majd hogyha hazamenek (az kb 6 hónap múlva lesz) akkor megveszem ott.
NDS: Castlevania Dawn Of Sorrow
WII: Mario Kart 7
GBA: Castlevania Aria Of Sorrow
Java telefon: Predator
Android Telefon: Angry Birds
PC: Diablo
0
0
0
0
GaboC avatar
Legelső gépemhez a Settlers 4-et kaptam ajándékba. 😃
0
0
0
0
Joker avatar
Starcraft volt nekem.De jó is volt még a régi p3 ason😃
0
0
0
0
Colonir avatar
Neverhood meg egy Tom és Jerry-s játék ami valamelyik régi nintendon volt.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Mission Impossible azthiszem ősi DOS-os játék, még az első gépemen, bár béna voltam benne, meg ugye sok tv-s játék (Mario etc.)

PC-n a MOHAA volt amit először nem tudtam letenni 😃 illetve a Sport(vagy Super) Car Racing 😃
0
0
0
0
szabo176 avatar
A GTAIII volt ha jól emlékszem de nem biztos! 😃D elég rég volt! :/
0
0
0
0
Kyrito avatar
a legelső gépemen ami elfutott lowon az a nfs ug 2 volt 😃 mert egyik haveromtol kaptam meg és nagyon ot volt azóta is néhanapján csapatok nfs ug 2 😃
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
Nekem az első pcmen csak dos játékok voltak, de marha jól elvoltam velük.imádtam mindet mint pl a lion king, supaplex. comendee keen minden része, ugh, stunts, stbstb...soha nem felejtem el azt a korszakot.. : )
0
0
0
0
bukta2 avatar
Davezorrr" Én is hasonlóan jártam, Mikor kijött a NFS Carbon, akkor kaptam a szüleimtől az első akkoriban "Komoly" PC-m és maxon hasított a Carbon rajta cod2 stb nagyon jó volt! 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ps1 : Tekken 2.....pc-t viszonylag később kaptam,ott az első két game a cod1 és a maxpayne 2 volt...akkoriban menő voltam a 128mb-s ati radeon 9200SE és az 512mb ramommmal 😃 😆
0
0
0
0
peterdeak avatar
A legelső: Crazy Taxi 2 5 éves koromban játszottam vele.
0
0
0
0
Krisztian5 avatar
Legelső PC-s játékom? Huh... jó kérdés. Asszem először PC-s játékkal haver 486-osán találkoztam, mono crt monitoron. A Magic Carpet és az F22 voltak azok.

Viszon az én saját első PC-s játékaim azok magazinok CD mellékletein lévő demók voltak. 98 környékén.
0
0
0
0
Abelsu avatar
ps1 en gta 1,2 és a collin mc raly 2 azthiszem 😃
0
0
0
0
Balint95 avatar
Heroes of Might and Magic 4
Persze előtte a jó kis DOS-os játékok (Lionking, Aladdin, stb... 😀😉
0
0
0
0
hardNGG avatar
Jazz Jackrabbit II, Age of Empires II , Egoboo
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
Nem emlékszem mi volt az első de a "No one lives forever" köztük volt.. szóval nekem az volt az első komoly játékom..Akár ma is szívesen játszanék vele mert nagyon jó...
0
0
0
0
andreew avatar
Én nekem a legelső játékom a Diablo 1-2 része volt...😀
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty első rész 😃
0
0
0
0
VPetya avatar
Afrika Sötét Titkai. A mai napig nem sikerült végigvinnem 😕
0
0
0
0
hellblazer17 avatar
3 koponya, avagy a tolték kincs rejtélye
0
0
0
0
Serious Hero avatar
PC:Re-Volt
XBOX:GTA Vice City
0
0
0
0
szabi96 avatar
Nekem az első a Colin Mcrae rally 2 volt és a GTA III 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció