Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Háború
Szerintem a cím egyértelmű, mindent itt meg lehet beszélni a háborúról! Nem kell tele offolni az játékokat a valósággal...
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
2014. 03. 24. 20:35:42
#
i.imgur.com/eW6lfmf.jpg
ez hatalmas kép,mosolyt csal az ember arcára :)
Bronson avatar
2014. 03. 04. 22:42:25
#
A háború mindig is pénzt termelt ez volt az elsődleges szempont... aki kicsit is ismeri a történelmet, nem kell különösebben ecsetelni hogy Amerika nem egyszer 'csinált' magának okot hogy beszálljon egy háborúba... Obama már megemlítette hogy lépéseket fog tenni ha az oroszok eldurvulnak. Én bízom benne hogy az orosz erőfitogtatásra az ukránok behúzzák a farkukat, csak sajnos akkor a forradalom amiért annyian haltak meg hiábavaló volt és minden megy ahogy eddig is...
Bicike avatar
2014. 03. 04. 22:15:40
#
Ezért is akarják Ukrajnát elkerülni a gázzal, állítólag épül már.
De való igaz, a vállalat orosz.

Amerika nem avatkozik ilyenekbe, még csak közük sincs egymáshoz, meg US és az oroszok között azért voltak háborúk rendesen..szerintem őket hidegen hagyják az ukránok és az oroszok is. Az ukránok se avatkoznak/avatkoztak bele az amerikaiak ügyeibe.

Azt meg kétlem, hogy világháborút robbantana ki ez, szerintem a világon mindenkit hidegen hagy, hogy hogyan oldják meg a helyzetet, persze mi szomszédjuk vagyunk, de az nem úgy van, hogy ott gondolnak egyet és átjönnek ide.

Még a végén összeáll megint a Szovjetunió..bár az is hülyeség, szerintem a FÁK nem lennének partnerek ilyenben.

Ott is az oroszok háborognak, itthon se háborognak a szlovákok, románok, hogy ők oda akarnak menni.

Nobody can hold us down
19ati93 avatar
2014. 03. 04. 20:22:12
#
ezen a szinten az emberiség nem fejlődik ez a baj.. nem egymást kéne irtani,hanem segíteni..hát no comment
FrostnovaZ avatar
2014. 03. 04. 20:17:21
#
Ezaz lényegtelen hogy mennyit írunk... Háborúk mindig voltak, és lesznek, sajnos az emberiség már csak ilyen, elnyomjuk egymást...
Arnybiro avatar
2014. 03. 04. 20:08:01
#
Lehet 2014, lehet 2020 is, egy háborút nem érdekli hogy milyen évet írunk! Attól hogy 2014-et írunk még simán lehet háború, és nem csak most akár a jövőben is (nem mintha jó dolog lenne, de ez az igazság!).
19ati93 avatar
2014. 03. 04. 19:59:51
#
Ukránokon keresztül jön a gáz,azon kivül kb semmi közük hozzá..elzárhatják meg minden,majd az oroszok seggbe billentik őket akkor..de akkor jogos.. legyen már vége ennek az egész hisztinek..
2014 van hahó........
Titan Killer avatar
2014. 03. 04. 19:39:11
#
Hát ezt az ukránok annyiba hagyák?
Bronson avatar
2014. 03. 04. 19:29:22
#
csenke : az ukránok nem zárnak el semmit, mert nem az övék a Gazprom, az egy orosz vállalat. Az oroszok 50százalékkal megemelték a gáz árát ami ukrajnába megy...
Titan Killer avatar
2014. 03. 04. 19:22:20
#
En simán el tudom képzelni a oroszokrol azt hogy támadnak.
Ha támadnak mi lesz.AZ ukránok elzárják a gázcsapot.Ekkor pedig nem lesz gáz erre vagy egész europában de itt az biztos hogy nem lesz.HA nem lesz gáz akkor pedig jonek a németek meg az amcsik hogy segítsenek meg minket.
De szerintem most ezt az oroszok nem akarják mert akkor nem ők nyernének minnt a németek ellen.k akkor biztos vesztenének.
Mert jönnének az amcsik a németek a britek és még a többi állam katonái.Innen is vinnének el a honvédséegtol valakiket az biztos ha már namgy baj lenne.De ha nagy baj lenne akkor máritt is háboru lesz az tuti.Csak ne legyen!!!!
adam990304 avatar
2014. 03. 04. 19:06:34
#
d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a6wpje8_700b_v1.jpg
Bicike avatar
2014. 03. 04. 18:52:46
#
Szerintem USA nem fog bele avatkozni.

Nobody can hold us down
Arnybiro avatar
2014. 03. 04. 16:59:34
#
Bronson szerintem COD-on nőtt föl a gyerek, és már viszket a tenyere, hogy megmutathassa, hogy mekkora pró is volt a játékban, és majd ő leveri az oroszokat.
Ahogy bartos666 is mondta, valami lesz, de az nem lesz jó. Ez már tényleg nem csak üres fenyegetés, ahogy Észak-Korea csinálta/csinálja.
FrostnovaZ avatar
2014. 03. 04. 12:33:19
#
Obama már beleszólt http://www.hir24.…dalan-all/
Kétség kívül a NY-Európai országok is tenni fognak ha úgy alakul.

Most miért ír ide mindenki? - Én
Milton avatar
2014. 03. 04. 06:57:11
#
Bicike:
Words of wisdom.

Egy két há', k*rva anyád! - Bëlga
patrikk911 avatar
2014. 03. 04. 06:33:31
#
Bocs djwarp bronsonnak akartam irni az stfu-t
ZombiDinnyeKutya avatar
2014. 03. 03. 23:13:51
#
Ha beüt a krakk itt is akkor az első géppel távozok szerintem ...
Bicike avatar
2014. 03. 03. 22:29:57
#
Az jó, ha meghal több millió ukrán? Nem csak azért aggódnék,, mert a szomszédaink, rajtuk keresztül jön a gáz is, egy ilyen ország, amely most bármelyik pillanatban ōssze omolhat, nem előnyös, hogy onnan jön a gáz, korábban is voltak problémák. Ebbe a háborúba ne keverjenek bele senkit, lehetőleg minket se. Nyílván maguknak kell valahogy egyezményre jutni, szép is lenne, ha pl az angol hadsereg kivonulna oda dirigálni.
Meglátjuk, mi lesz, örökké nem tarthat úgy sem, de befejezhetnék már, bár nehéz lesz, az is biztos.

Nobody can hold us down
Bronson avatar
2014. 03. 03. 21:55:27
#
eszem megáll hogy egy 18 éves 'ember" így tud gondolkozni. éltél volna át egy háborút is, nagyokos, garantálom nem vicces és nincs előnye. ilyenkor nagyon nehezemre esik finoman fogalmazni, de nem kell a warn ilyen kis tudatlanok miatt...
patrikk911 avatar
2014. 03. 03. 21:49:42
#
18 vagyo,k djwarp stfu senkit sem szidtam vèleményemet mondtam ha több millió ember meghal annak is van sok előnye
19ati93 avatar
2014. 03. 03. 21:38:24
#
több millió ember meghal az jó? nagyon.. akarjad..de ha anyád apád meghal vagy te akkor egy szót se szólj.. (elnézést a személyeskedésért)
Bronson avatar
2014. 03. 03. 20:19:29
#
patrik911 : te egy kis csíra vagy, mondták már?! ;) hogy tudsz ilyen hülyeséget beszélni? gondolom még pici vagy. ha meg nem akkor csak sajnálni tudlak! :)
Sicu33 avatar
2014. 03. 03. 19:24:20
#
Így mi se aludhatunk nyugodtan....
FrostnovaZ avatar
2014. 03. 03. 19:02:39
#
Hidd el valami biztos lesz. Csak az a kérdés hogy mi. Nem hasonlíthajtuk ezt most É-Korea és az USA helyzetéhez, ott csak annyi volt h Korea fenyegetőzött "Megnyomom azt a piros gombot" Azt semmi nem lett belőle... De ahol már területeket foglalnak el... ott már nagyobb a probléma.
patrikk911 avatar
2014. 03. 03. 18:54:51
#
Akári akármit mond és akarom hogy legyen vmi
Arnybiro avatar
2014. 03. 03. 18:19:26
#
Nem vagyok orosz párti egyáltalán, de nem hiszem, hogy az oroszok ennyiben fogják hagyni az egészet. Éveken át olyan irányította az országot aki az oroszok kedveltje volt és most meg önkényesen eltávolították a posztjáról. Nem hiszem hogy ezt ennyiben fogják hagyni. Ahogy az oroszokat ismerjük vagy így vagy úgy de valami módon visszaszerzik az irányítást.
FrostnovaZ avatar
2014. 03. 03. 18:10:55
#
Hát igen, reménykedjünk... Eddig "békésen" nyomultak a ruszkik de azért lesz egy pont ahol az Ukránok ellen állnak... Na hogy akkor mi fog történni, az sok mindent eldönt majd.
Sicu33 avatar
2014. 03. 03. 17:11:05
#
Reméljük,hogy nem mert Ukrajna itt van a szomszédban :-/
FrostnovaZ avatar
2014. 03. 03. 16:28:59
#
Szerintem most aktuális téma, ki mit gondol az Ukrán, Orosz konfliktusról? Lesz-e belőle komolyabb háború?
Mongoosewow avatar
2013. 05. 09. 17:41:31
#
http://www.youtube.com/watch?v=GWztCioRosk

Ajánlom mindenki figyelmébe, elég sokkoló és durva videó.
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 04. 22:22:00
#
Oh mert mi lesz? Te is IP alapján jössz és harcost játszasz ? XDD

Annyira nem vagyok rosszul, bár tény hogy idegbeteg lettem újra de majd kinövöm :D

De a lényeg még mindig ugyan az, szövegértelmezési problémáid vannak, és a viccre sem kapcsol a kobakod.

http://www.vicces…

Tessék ott gyakorold a nevetést, olvasgasd és nevess rajta, gyakorold :D szólj ha megy erőltetés nélkül is :D
no avatar
2013. 05. 04. 14:01:39
#
Én tudod mit ajánlok neked ? A Pszichiátriát. :) Nyugodtan menj el és kezeltesd magad. Mert egy idegbeteg "vadbarom" vagy. Semmit nem tudsz a szidáson és a trágárkodáson kívül. Jól mutatja az értelmi szinted az ahogyan reagálsz a dolgokra. :D Szánalmas vagy és egy idióta. :) A fogyatékos nem ÉN vagyok hanem TE. :) Tudod mihez gratulálok én neked ? Ahhoz hogy 21. éves kort megélted. Vegyél vissza, mert nem lesz jó vége. :)
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 04. 13:56:29
#
Őm elnézést, nm tudtam hogy súlyosan fogyatékos vagy, Pécsen a rétutcában kezelne azt hiszem ilyeneket. Erőssen ajánlom a degenerált gyökér buzi fejednek :D

A viccet nem érted akkor kussóljá és ne olvasd el te gyökér ***.

És miért tanulnának el egy teljesen más módszert más kultúrától? Te baromállat, még nem találkoztál olyannal amit más kultúrától tanultak el? Úgy csinálsz mintha ez lehetetlen lenne, IQ harcos, okoskodjál még egy kört akkor.

De azt hiszem csupán csak ily agresszív módon próbálod leplezni butaságod, és szövegelemzési problémáid, gratulálok, de ez nem az óvoda.
no avatar
2013. 05. 04. 07:02:41
#
Igen, kiemelted azt a kib*szott mondatod, ami akkora hülyeség, hogy még egy 10 éves se írna ilyet.
Erre írtam, hogy:

Ja, valószínűleg... főleg, hogy a Kamikaze "harcosok" Japánok voltak.

Miért írtam?! Mert kib*szott baromságot írtál, még akkor is HA nem gondoltad komolyan. Miért tanulnának el egy teljesen más kultúrától származó "módszert" ? Akkor mit is kellene értelmeznem ? A fogyatékosságra utaló mondataid ?
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 03. 19:44:17
#
Ajaj ide írtam múltkor de leírom még egyszer.

Kedves JackBauer, kérlek iratkozz be egy szövegértelmező tanfolyamra, és menj el dokihoz, hogy kivizsgáltasd ezt a mindent tudó okos tolyás, szó kiforgatós betegséged most kimásolom neked még egyszer.

Tucsok2008 Válasz | Szerkesztés 2013-05-01 19:21 #305
ja meg a kamikazet valószínű eltanulták :D szóval lehet majd úgy viszik át egy 30-40-en azt a bombát a másik oldalra :D

- őm szrácok mi ez?
- kicike cukor nád ajándékba a naszágosz uratoknak
- ooh akkor menjetek nadon dorszan

Tessék ott ki van emelve egy kib**ott mondat, és ne töröljétek még egyszer, köszi, nem hülyeségből írom le.

És megint le írom, ha akarod és örömöd leled ebben, akkor én is követem a firkálásaid és amit csak tudok kiforgatok.
no avatar
2013. 05. 02. 15:33:19
#
Tucsok2008 írta:
ja meg a kamikazet valószínű eltanulták :D szóval lehet majd úgy viszik át egy 30-40-en azt a bombát a másik oldalra :D

- őm szrácok mi ez?

Ja, valószínűleg... főleg, hogy a Kamikaze "harcosok" Japánok voltak.
orodreath avatar
2013. 05. 02. 13:10:29
#
Arra pedig biztosan gondoltak, ha kilövik a bombát, még saját légterükben rájuk robbantják...

Ez marhaság, nem robbantják rájuk, mert ha utánanéz valaki, akkor láthatja, hogy ha az atombomba a levegőbe robban akkor a radioaktív sugárzás nagyon sokkal nagyobb területet beterít ami meg senkinek sem az érdeke, valószínűleg fogják eltérítik is becsapódig valahol a vízbe, de semmiképp se robbantják fel.
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 01. 18:21:32
#

- őm szrácok mi ez?
no avatar
2013. 05. 01. 17:27:06
#
Tucsok2008 írta:
Synda csak reálisan gondolkodok :D

Látom...XD
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 01. 17:23:31
#
Synda csak reálisan gondolkodok :D
no avatar
2013. 05. 01. 15:41:21
#
Tucsok2008 írta:
Nem tudom mi volt az, de biztos nem hülyeségből mondták, lehet azt várják mikor jönnek az amcsik megszállni és felrobbantanak még egy atombomba kísérletre készített valamit :D

Ott is volt atomrobbanás kísérletezés közben nem?

Bazz ennyi ésszel szabadlábon...:?

Szerinted mit érnek a 40 éve is elavultnak számító haditechnikájukkal.
Amerika bombázna, nem tankokkal menne....
Arra pedig biztosan gondoltak, ha kilövik a bombát, még saját légterükben rájuk robbantják...:P
DCMAN avatar
2013. 05. 01. 15:38:37
#
nem lesz itt semmi...
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 01. 15:36:56
#
Nem tudom mi volt az, de biztos nem hülyeségből mondták, lehet azt várják mikor jönnek az amcsik megszállni és felrobbantanak még egy atombomba kísérletre készített valamit :D

Ott is volt atomrobbanás kísérletezés közben nem?
Mongoosewow avatar
2013. 05. 01. 15:30:03
#
Milyen megjátszott hülyeség Észak-Koreától? Nem Dél-Koreáról van szó?
bobekrisz avatar
2013. 05. 01. 14:29:47
#
Gyerekek kicsit eltértünk a tárgytólXD, úgyhogy visszatérnék rá:
Szerintetek mi lesz most az Észak-koreaiakkal? Ez csak egy megjátszott hülyeség volt a részükről vagy mi? :P
Tucsok2008 avatar
2013. 05. 01. 12:37:58
#
Jack és ezt honnan veszed? :D Ismersz egyáltalán? kik azok az amerikaiak? :D na meg mé lennék nagyképű? nem fényezem magam, és ne az összes amerikaival va a gond hanem a csöves vezető réteggel, szimplán csak undorítóak, felőlem ide jöhetne Obama is, arcon szarnám. 1 év és akárki jöhet, azt is arcon fosom, kb. annyi idő még felépülök :D de igazából az emberek sem érdekelnek, van a családom meg az a 4 szem barátom, a többi meg azt csinál amit akar. A családomon kívül 1 emberrel szórakozhat akárki, akiért ölök.

De mond el miből jön le hogy nagy képű köcsög! Mert semmiből, nem azt írta hogy álljon elém 10 specnaz meg 52 ranger, meg 13 amcsi tengerész gyalogos meg 30 SAS katona és egyszerre lezúzom őket úgy hogy meg sem izzadok, szóval nyisd ki a pici szemed olvass még egyszer kétszer, tanulj meg értelmezni és utána nagy képüz le.

Neked se azt írta erre hogy kitépem a szádból a bélést és visszataposom, ha ez jött volna lehet nagyképű lennék, de nem.

Nem kenyerem a verekedés, de tőlem akárki lehet, ha olyat tesz akkor ütöm, azt ha elver az más tészta de legalább megpróbáltam ;) szóval nem fosok, de azt nem mondom hogy nem menne egy tapasztalt katonának 2 mozdultból ne tekerné ki a nyakam, valószínű így lenne, de ez a legkevesebb ami idegbeteg állapotomban eszembe jutna :)

Szóval, igen az amcsi vezető réteg bármelyik szemébe mondanám hogy egy rakás szarkupac, minden lébe két kanál tömeggyilkos. És ugyan ez az oroszokra is igaz, bár az utóbbi mostanában nem keménykedett, legalább is nem tudok róla.

Ja és ennyi erőből akkor te is egy nagyképű köcsög vagy, meg mindenki aki ide kommentelt XDD
no avatar
2013. 04. 30. 19:50:47
#
Tucsok2008 írta:

JackBauer Válasz 2013-04-29 19:44 #268
Tucsok2008 írta:
nlacka13, ja a franciák idegenlégióstól sírva mentek haza az amcsik meg ott dögledeztek meg, csak így tovább, hajrá amcsiknak, sok haljon oda, és talán seggbe rúgja a nép az elnököcskéjüket végre.

Na, jó. Ez szerintem már szánalmas.

Nem csupán gyűlölöm a nagyképű köcsögöket :D Az oroszokat sem szeretem :D igazából nem érdekel se Kína se az Amcsik se az oroszok, se a koreaiak, nyírják ki egymást csak atomot ne dobjanak, az atom kb. olyan a mai világban mint a játékban a cheat :D a gyengék fegyverei :))) amúgy mg püföljék egymást :D

Vietnám meg tényleg csúnya hely lehetett :/

Ne haragudj, de te mi vagy ? :) A hozzászólásaid alapján, amit ebbe a témába írtál, nekem az jön le hogy nagyképű köcsög vagy. Kicsit, nézzél már magadra, szidsz itt mindenkit akit nem bírsz valamilyen oknál fogva. Egy amerikai szeme elé nem merné oda állni, és a szemébe mondani azt, amit a hozzászólásaidba írtál. Mert olyan vagy mint a többség, amit az interneten megtesz, azt a valóságban már nem meri.
bobekrisz avatar
2013. 04. 30. 19:31:42
#
atom. emberek itt senki sem fog ledobni semmilyen atom fegyvert, mert nem érdekük, hogy az egész civilizációt eltöröljék magukkal együtt mert annak nincs értelme. Ki felet uralkodnának?
Tucsok2008 avatar
2013. 04. 30. 16:16:29
#

JackBauer Válasz 2013-04-29 19:44 #268
Tucsok2008 írta:
nlacka13, ja a franciák idegenlégióstól sírva mentek haza az amcsik meg ott dögledeztek meg, csak így tovább, hajrá amcsiknak, sok haljon oda, és talán seggbe rúgja a nép az elnököcskéjüket végre.

Na, jó. Ez szerintem már szánalmas.

Nem csupán gyűlölöm a nagyképű köcsögöket :D Az oroszokat sem szeretem :D igazából nem érdekel se Kína se az Amcsik se az oroszok, se a koreaiak, nyírják ki egymást csak atomot ne dobjanak, az atom kb. olyan a mai világban mint a játékban a cheat :D a gyengék fegyverei :))) amúgy mg püföljék egymást :D

Vietnám meg tényleg csúnya hely lehetett :/
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni