Háború

Szerző: Mort2195, 2012. January 04., téma
Fórum » Társalgó
Szerintem a cím egyértelmű, mindent itt meg lehet beszélni a háborúról! Nem kell tele offolni az játékokat a valósággal...
Hozzászólások: 373
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Synda Rebirth írta:
Mongoosewow: Pontosan, ok okozat, ettől függetlenül az Arab nem ember, aki saját gyerekére bombát köt és úgy küldi halálba.😕

9/11 pedig nem a véletlen műve, jóval előtte tudták, mégsem tettek semmit, tornyokban egy fontos ember sem tartózkodott "véletlenül" szabin voltak.

Végül, de nem utósósorban Afganisztánban vannak a legnagyobb "szilícium mezők", háború óta mind Amerikai kézben 😶


Mit általánosítasz? Gondolkozzál már! Nem minden arab terrorista és nem minden terrorista arab! Te is olyan vagy, aki csak általánosítani tud! Attól hogy valaki arab még lehet ember, és nem feltétlenül terrorista! Az iszlám vallásúak sem terroristák csak azok akik nem jól értelmezik a vallás aspektusait! Előbb utána kellene nézni a dolgoknak, aztán írogatni baromságokat.
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
nlacka13 a a videó számomra nem más mint egy újabb amerika istenítő szarság, mi van ha Hitler nem is volt olyan rossz ember?

Napjainkban sajnos azt lehet észrevenni hogy minden átesett a ló túlsó oldalára.
Régen lehet hogy volt zsidó gyilkolás, de mára már ha nem ért valaki egyet velük akkor rasszista náci stb... de legyen akár ez a cigányság
régen ők voltak a kisebbség, de mára lehet mégsem ők azok, lehet régen őket utálták ok nélkül, de mára már ők a rasszisták és ők utálják
azt akinek a hazájában vannak. Régen lehet ameriak is a jó érdekében jöttek ide harcolni, de mára már ők sem érnek többet mint a kizsákmányoló
"megélhetési bűnözők" 😀 finoman szólva.

II világháború. Nos nem rég olvasgattam róla, nem csak a zsidó szempontot, mert a tv-ben meg a közvilágban az megy, hanem olvastam a másik oldalról is.
és ők is eléggé meggyőzőek voltak, pár példa...
1. Nem rég pár amerikai tudós új felfedezéseket tett hogy nem 6 milla zsidó halt meg a németek miatt hanem 15 aztán ebből lett 40 azt hiszem,
de nem vagyok benne biztos. No de mindegy is, a lényeg az lenne hogy felmérések szerint európában 6 millió zsidó volt a II. világháború előtt vagy kilenc?
De Ez is lényegtelen a lényeg hogy állítólag pár milla elment európából nyugatra, amicskhoz. Valamint 1-2 milla meg az oroszokhoz, tehát
ha 6 milla volt európába akkor csak 3 milla maradhatott, ha meg kilenc akkor meg 6 Szóval honnan a büdös picsából szedtek 15 meg 40 milla zsidót? 😃 Vicces
A másik meg egy semleges kutató csoport számoltak és hát vizsgálták ezt az egészet, az egyik ami megmaradt hogy a krematóriumok éjjel nappal mentek
holott elméletileg tűzbiztonsági okok miatt meg pucolás miatt napi 12 órát mentek, kiszámolták ezek a túlbuzgó embörkék hogy akárhogy is nézzük
a világháború alatt kevesebb mint fél milla embert tudtak volna elhamvasztani, a tömegsírokkal együtt ez akkor sem érheti el a 15-40 millát,
sőt szerintem még 3-4-et sem. A csont sovány embereket avval magyarázták, hogy a drága nyugatiak a vasutakat bombázták, így nem tudták szállítani
az élelmet/gyógyszert rendesen. Nos ha belegondolunk logikus, legalább is én ezt vélem. Ha lenne 10 foglyom és nekem 20 katonám, és nekünk nem jutna étel,
nem ám a túszoknak valószínű én sem laknék jól, de a túszaim sem fognak hízni. Na meg a gázosítást is megdöntötték de nem részletezem.

Tehát már nem tudok hinni se a nagy világ által tálalt kegyetlenségben sem, emiatt a kutató banda miatt akik azért mert ezen dolgoznak még bombát
is kaptak a parkolóba állítólag.

De jelen helyzetben nem érdekel se a zsidóság se a cigányság. Mindekettő gátlástalan nép, rólunk magyarokról nem tudok mit mondani,
hisz mi évszázadokon át csak a mocskos európát védjük, vagy a szabadságunkért küzdünk, tehét nekünk ebbe régóta nincs belesólásunk.

Az amcsikra visszatérve, őket utálom a legobban. De már csak ha belegondolunk miből lett az a világ.
első: pár civilizációt kiírtottak a fenébe az európaiak.
második: Akkor ott a górék az európai nagy pénzesek voltak, és csak a kincsekért mentek oda és a haszonért, gondoljatok bele milyen mocskos banda tömörülhetett
ott össze? Vagy mi születhet egy rakás pénzéhes majomból? Azt utálom a legjobban hogy amerika így menti a világot Amerika úgy menti a világot,
azt meg a nagy ló..t, nem csinál ez semmit csak megszerzi amit tud az erejével.

Nem rég láttam egy képet facen, hát lementettem hogy megmutassan apámnak aki későn ért haza. Egy összehasonítás volt benne Hitler vs. Sztálin, érdekes és igaz is
Hitlert nem ítélem el, ő nem illuzióval épített fel azt az országot, a háborút lehet avval intézte el de az országot nem az illuzió tette a legerősebbé,
de ez benne van magában abban a népben is, megint ott vannak a csúcson. Ám anno nézegettem a wikit és találta egy térképet, amin az látszott hogy eu csak is
germánok lakta vidék volt, akik most vannak vagy belőlük alakultak vagy úgy vándoroltak be, és telepedtek itt ott le. bár evvel a zsidómészrálással,
HA volt én sem értek egyet. De ezeken kívül hatalmas ember volt.

[LINK]

Régen voltak nagy háborúk, mik tényleg a jó ért törtek ki, de mára már a mai vilában csak is kizsákmányoló háborúk vannak, és elnyomó szándékuak. Mostanra túl
ineligens lett az ember ahhoz hogy gyengeként háborút kezdjen, ezért kezdenek csak az erősek és ezért szenvednek csak a gyengék.

Valamint még amondó vagyok hogy mindenki maradjon ott ahova született, kivée a cigányok esetében, ők elmehetnének, legalábbis az allja népe mert 95% az.
A négerek, kínaiak, arabok, stb. maradjanak otthon, nem vagyok rasszista, de eddig is megéltek eztán is éljenek meg. Mi is ezt próbáljuk, csak magunkat védjük.
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
hogy a jó k... miért frissít ez a mocskos oldal magától, gy kib..regényt írtam kezdhetem előről
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Ja nem tudtam , hogy így értelmezitek a dolgaimat ezért bocsánatot is kérek, de nincs semmi rossz szándék a gondolataimban/véleményeimben számotokra 😀

Amúgy ajánlom a FEGYVERNEPPER című remek filmet mely teljesen be mutatja ezt a háborús helyzetet. többször is megnéztem és nekem nagyon tetszik tanulságos film.
Ajánlom 😀
0
0
0
0
bobekrisz avatar
De attól függetlenül még folytathatnánk a tovább vesézést, és lenne értelme neki.
Nem is azt mondtam, csak arról van szó, hogy tovább lehetne úgymond küzdeni a saját igazunkért 😀 Az egy dolog, hogy nem jutnánk közös meg egyezésre, de legalább többet tudnánk meg egymásról is és az emberi élet mivoltáról is.😀
0
0
0
0
nlacka13 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=dkaoYTLWCRM

Ezt nézzétek végig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chaplin megmondja az igazságot! 😞
0
0
0
0
no avatar
bobekrisz írta:
Most mivan már megint. Ez a topic azért van, hogy "vitatkozunk" erről a témáról.
Ne add fel ember 😀


Sajnos olajra építő civilizáció vagyok, nézz szét magad körül, amit látsz minden abból van.
Másik probléma, hogy mindenre lenne megoldás, de ez bizonyos csoportok érdekit sértik.
Mi vagyunk az egyetlen faj aki saját magát fogja kiirtani, és vele együtt mindent maga körül...ideje lenne kihalni.😜
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
😞 Megint rosszul értelmezed: a kommunikációs zavar nem egyenlő a vitával!
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Most mivan már megint. Ez a topic azért van, hogy "vitatkozunk" erről a témáról.
Ne add fel ember 😀
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
bobekrisz írta:
Ez hülyeség, hogy a sci-fi filmek miatt lenne háború a jövőben. márt év ezredek óta vannak háborúk és akkor sem a sci-fi filmek miatt törtek ki, hanem mert egy eszmét akartak az egész világon és aki nem ezt az eszme rendszert követte azt elkeltet taposni. az már más kérdés, hogy ezt hogyan oldják meg.





Komolyan kezdek aggódni hogy baromi rosszul fogalmazok mert TÉNYLEGESEN semmit nem fogsz fel belőle már ne haragudj.
SENKI sem mondott EKKORA butaságot hogy sci-fi filmek miatt háború törne ki!

De tudod mit feladom! Nyertél! ha abszolút elbeszélünk egymás mellett akkor ennek a társalgásnak nincs értelme!
További kellemes napot !
0
0
0
0
no avatar
Mongoosewow: Pontosan, ok okozat, ettől függetlenül az Arab nem ember, aki saját gyerekére bombát köt és úgy küldi halálba.😕

9/11 pedig nem a véletlen műve, jóval előtte tudták, mégsem tettek semmit, tornyokban egy fontos ember sem tartózkodott "véletlenül" szabin voltak.

Végül, de nem utósósorban Afganisztánban vannak a legnagyobb "szilícium mezők", háború óta mind Amerikai kézben 😶
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Ez hülyeség, hogy a sci-fi filmek miatt lenne háború a jövőben. márt év ezredek óta vannak háborúk és akkor sem a sci-fi filmek miatt törtek ki, hanem mert egy eszmét akartak az egész világon és aki nem ezt az eszme rendszert követte azt elkeltet taposni. az már más kérdés, hogy ezt hogyan oldják meg.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
bobekrisz írta:
Damapapa: Én sem vagyok a háborúk híve, de azért azt megkérdezem, hogyan intéznéd el a terroristákat, ha nem háborúval? Szankciókkal ? persze.😂 Szeptember 11-én is máshogy hogyan "vetettek volna véget a terrorizmusnak"? vagy hogy szárítotok volna vissza? Meg kell őket félemlíteni mert akkor megijednek aztán akkor csak nagy merészségek mernek robbantgatni.
Vagy itt van a második világháborús példa is: Ha a szövetségesek nem vették volna fel a harcot a náci Németországgal nem biztos, hogy itt lennénk és ilyen boldogan írogatnánk egymásnak .

HÁBORÚK MINDIG IS VOLTAK ÉS LESZNEK IS ezt elkel fogadni ezen nem lehet változtatni, lehet hogy eltelik 100 vagy 200 év de valaki, vagy valami biztos kirobbant egyet . 😕



Kedves bobekrisz!

Látom NAGYON NEM sikerült értelmezni amit írtam!
A mondanom lényege az volt hogy sem én sem senki ne intézzen el semmit és senkit! Utána pedig kifejtettem hogy szerintem mennyire tévúton járnak azok az emberek akik a vallásuk mögé bújva , Istenük nevében gyilkolásznak s ezzel próbálják a saját magul által kitűzött magasztos eszméiket, céljaikat idealizálni.
A "háború van-volt-lesz szlogent" pedig csak addig lehet skandálni amíg a sok borzalmas jövőképet lefestő sci-fi filmek valamelyike valóra nem válik.
Amint ez bekövetkezik....
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Igen éppen itt kezdődik : Minek eszelte ki az a nagyokos, megspórolhatta, volna az erőfeszítéseket és az ember életeket is, de nem lesz olyan időszak a földön, hogy valami mindenkinek tetsszen ugyan az a rendszer és itt kezdődnek a problémák, és mivel lehet ezeket az embereket elhallgattatni? vagy pénzzel vagy egy golyóval . ennek nincs más módja.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
bobekrisz írta:
Damapapa: Én sem vagyok a háborúk híve, de azért azt megkérdezem, hogyan intéznéd el a terroristákat, ha nem háborúval? Szankciókkal ? persze.😂 Szeptember 11-én is máshogy hogyan "vetettek volna véget a terrorizmusnak"? vagy hogy szárítotok volna vissza? Meg kell őket félemlíteni mert akkor megijednek aztán akkor csak nagy merészségek mernek robbantgatni.
Vagy itt van a második világháborús példa is: Ha a szövetségesek nem vették volna fel a harcot a náci Németországgal nem biztos, hogy itt lennénk és ilyen boldogan írogatnánk egymásnak .

HÁBORÚK MINDIG IS VOLTAK ÉS LESZNEK IS ezt elkel fogadni ezen nem lehet változtatni, lehet hogy eltelik 100 vagy 200 év de valaki, vagy valami biztos kirobbant egyet . 😕



Mit kell azokon a szerencsétleneken még ijesztgetni, meg gyilkolni őket? Azt hiszed szeptember 11 csak úgy jött? Kieszelte az egyik nagyokos hogy mekkora zsírkirály lenne elkötni két darab repülőt, és random beleportyázni egy éppen arra bóklászó toronyba? Ez egy válasz volt. Mi mást tudnának csinálni? Szankciók? Nem. Szinte alig vannak felfegyverkezve, de meg lehet nézni így is milyen eszközökkel védik a hazájukat. Igen, azon a napon rengeteg ártatlan ember halt meg, akiknek nem kellett volna, hiszen nem tehetnek semmiről. Ez pedig ugye már visszavezethet a háború alapjára, a bosszúra. Oda vissza ölik egymást, de ennek egyre rosszabb vége lesz. Örültek hogy kinyírták Bin Laden-t, de miért van olyan érzésem hogy ezt sem hagyják annyiban? Fog ez még menni egy ideig.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Damapapa: Én sem vagyok a háborúk híve, de azért azt megkérdezem, hogyan intéznéd el a terroristákat, ha nem háborúval? Szankciókkal ? persze.😂 Szeptember 11-én is máshogy hogyan "vetettek volna véget a terrorizmusnak"? vagy hogy szárítotok volna vissza? Meg kell őket félemlíteni mert akkor megijednek aztán akkor csak nagy merészségek mernek robbantgatni.
Vagy itt van a második világháborús példa is: Ha a szövetségesek nem vették volna fel a harcot a náci Németországgal nem biztos, hogy itt lennénk és ilyen boldogan írogatnánk egymásnak .

HÁBORÚK MINDIG IS VOLTAK ÉS LESZNEK IS ezt elkel fogadni ezen nem lehet változtatni, lehet hogy eltelik 100 vagy 200 év de valaki, vagy valami biztos kirobbant egyet . 😕
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Az a legfőbb probléma, hogy a vallás a legnagyobb bank ami létezik. Tökéletes eszköz ahhoz, hogy kihasználja a reménytelen és lelkiszegény emberek tudatlanságát ezen a téren és fegyvert ad a kezükbe, hogy védjék azt. Én ateista vagyok vagyis inkább humanista, és mivel egy elég erőteljes keresztény szellemben neveltek ez teljesen hideggé tett minden szellemi és lelki témával kapcsolatban. Nem a vallással van gondom hanem az azt magában rejlő antiszemitizmussal. Olyan szinten elfajult ez a dolog, hogy ha nem hiszel egy "könyv" által kreált szellemi vezetőben akkor kiközösítenek és pokolra jutsz. Ez független a rassztól, nemtől de egy ideális indok a harcra. Több ezer éve dúlnak haborúk és üldözések amiknek a fő célja, hogy a zavaró tényezőket eltöröljék. Az iszlám pl előírja a vérbosszút. Milyen hit az amit erőszakkal kell betartatni és vérrel kell áldozni előtte? Lehet úgy tűnik, hogy keményen ellene vagyok de csakis azért mert ezek tények. Addig nem zavar ha valaki hisz amig nem próbálja rámerőltetni a nem saját maga által szerzett tapasztalati tudást. Hitler részben azért volt képes akkora hatalomra szert tenni mert elhitette az emberekkel, hogy mindez egy felsőbb jó éredekében történik. Elérte, hogy úgy tekintsenek rá mint a náci Jézusra, és nem tett érte mást minthogy kihasználta a "szegény" emberek reménytelenségét. Gandhinak nem kellet se fegyver se pénz mégis az egyik legnagyobb vallási vezetőnek tartják számon. Tanult ember volt aki az ügyvédi szakmáját félretéve ténylegesen segített emberek millióin és nem kért érte cserébe tizedet meg egyéb adományokat. Míg a nagy keresztények képesek voltak tizenéves gyerekeket kiküldeni a frontra a Jeruzsálemért vívott harcban, mondván őket nem fogják lemészárolni. Na mind1 ebbe nem megyek bele mert éveket tudnék írni róla, de jó lenne rájönni, hogy ezek a háborúk nem mások mint pénzéhes kapitalista bankárok véget nem érő játszadozása az olajért, aranyért és földért. Nekem ez a meglátásom a háborúkkal kapcsolatban. 😉
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
A háború mindig értelmetlen, önző, és áldozatokkal jár.
Semmi szükség rá akár milyen okból is indítják (anyagi, vallási).
Ugyanis ha anyagi... a pénz szerzésnek millió módja van, ha vallási az egy hosszabb kérdést vagy kérdéssorozatot vett fel a de lényegen nem változtat.
Tárgyilagosan:
Adott egy Isten. 😀 Mind 1 mely vallásé!
Amiben mindig minden vallás megegyezik, az Istene a JÓT testesíti meg, aki segítőkész és törődik népével.
Kérdem én, hogy lehet egy Isten JÓ ha arra sarkall hogy gyilkolj, nyomoríts meg más embereket, kényszerítsd rá akaratod másokra!
Rengeteg szörnyű tettet hajtottak régen is és hajtanak végre a mai napig is Isten nevében. Ez legtöbbször hol a tudatlanság, hol pedig az ismeretlentől való félelem palástolása de a leggyakoribb az adott vallás szentírásának félre értelmezése . Ez most hogy szándékos e avagy sem hmm... nehéz kérdés.
Ami szerintem (szubjektív vélemény) a legvalószínűbb, ez nem más mint a lelki megnyugvás keresése és magyarázat a szörnyűséges tettekre.
A szentírással kapcsolatban még 1 gondolat!
Ki volt az, akinek "tollba mondta az Istene?"
-" Fiam EZT írd le, ÍGY gondolom ÍGY hirdesd ,örökítsd szavaim!"
Magyarán aki megőrizte az utókornak, szintén SAJÁT "szájíze szerint formálta az egészet. (de ez is csak magán vélemény)

Egy szó mint száz mert NAGYON elkalandoztam az eredeti témától 😃
Egy háborúra SOHA nincs elfogadható indok vagy magyarázat!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
JackBauer: Az aki szerint a terrorizmus megegyezik az iszlám vallással, az szimplán csak hülye. Amúgy újabb vicces tény hogy ellenzi a vérontást, ugyanúgy mint a keresztény vallást, de azért egyik fél se szent.
0
0
0
0
no avatar
Valamelyikőtök írta, hogy a Korán azt írja hogy robbantsa fel magát, az aki iszlám. Legalábbis valami ilyesmit írt valamelyikőtök. Nos, annak üzenném, hogy nagyon téved. Olvastam a Koránt vele ellentétben, és értelmeztem... megértettem. A Korán nem ír olyat, hogy fel kellene robbantania magát bárkinek is. Ilyenről szó sincsen benne. A Korán ellenzi még a vérontást is. Aki olvasta, nyilván tisztában van azzal miről beszélek most. "Aki megérti a vallás minden aspektusát az nem lesz terrorista".
0
0
0
0
Cooley avatar
Mongoosewow: Óvatosan az ilyen kijelentéssel, mert mindjárt jön MG, és lehülyéz, mert az elnökök is csak bábok.

Egyébként sokan hiszik azt, hogy a legtöbb államfőt is irányítja valaki, de abba nem gondolnak bele, hogy minden elnök másképp reagál különböző helyzetekben, ami kizárja a lehetőségét annak, hogy valaki irányítja őket. Nyilván vannak nagyon befolyásos emberek, akik ösztönözhetik az elnököket bizonyos lépésekre, de szó nincs irányításról.

JackBauer: Ne általánosíts, nem mindenki megvehető!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Lehet hogy te így vélekedsz, és az is megtörténhet hogy így lenne, de ezért nem akarok hatalomra kerülni én sem. De ez semmiképpen sem mentesít senkit a vádak alól.
0
0
0
0
no avatar
Most így vélekedsz, de amint hatalomra kerülnél, ugyanazt tennéd mint az összes politikus. A pénzt látnád magad előtt, nem azt hogy hány embernek ártasz, stb.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
JackBauer:Ha én lennék az elnök? Őszintén? Nem. Annak ellenére hogy gazdaságilag farkastörvények uralkodnak, még mindig emberek vagyunk, nem rohadt korcsok, akik ha már egyszer a környezetüket nem védik, legalább egymást ne pusztítanák. Szerinted nekik mennyire hiányzott hogy az amcsik rájuk telepedjenek? Semennyi.
0
0
0
0
Cooley avatar
MaximumGame írta:
Cooley írta:
yugioh: Sajnos tényleg sok a furcsaság, és rengeteg bizonyíték szól amellett, hogy azt az amerikaiak csinálták, hogy legyen ok a háborúra. Azzal a húzással az egész országot felhúzták. Na de egy ilyen robbantás? Ráadásul már rég kiderült volna, hogy ki a "tettes".
Amúgy én nyilván nem folyamodnék ilyenekhez, de ha mégis, akkor tuti nem akkora katasztrófával idézném elő a háborút, mint a 9/11. Egy kisebb is elég lett volna, hogy kirobbanjon a háború. Az pedig már fel sem merült senkiben, hogy a repülőgép becsapódások mellett a robbantásokat is csinálhatta más, miután látták, hogy az az épület nem fog ledőlni?


Rakd elé hogy szerinted... mert amiket itt kitalálsz 😂 😂

Mi elé te szerencsétlen? Az egész egy feltételezés, mégis miért kellene bárhova is odaírnom, hogy szerintem? Egyedül te vagy olyan kib*szott okos, hogy tényként közlöd, amit hiszel.
Mindig elnyered csodálatomat. Csodálom, hogy egy ilyen genetikai hulladék hogyan volt képes megérni a felnőtt kort!
Azért köszi, hogy mellettem állsz, és folyamatosan bizonyítod, hogy igazam van, amikor fogyatékosnak titulállak!
0
0
0
0
no avatar
Vigilante írta:
JackBauer: Jaja persze és Pearl Harbor-ról se tudtak az amcsik, hogy jönnek a japók, akkor sem akarták, csak háborúra buzdítani az amcsi lakosságot! 😜 Túl naiv vagy! 😉


Igen, bizonyára ÉN vagyok a naiv.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Cooley írta:
yugioh: Sajnos tényleg sok a furcsaság, és rengeteg bizonyíték szól amellett, hogy azt az amerikaiak csinálták, hogy legyen ok a háborúra. Azzal a húzással az egész országot felhúzták. Na de egy ilyen robbantás? Ráadásul már rég kiderült volna, hogy ki a "tettes".
Amúgy én nyilván nem folyamodnék ilyenekhez, de ha mégis, akkor tuti nem akkora katasztrófával idézném elő a háborút, mint a 9/11. Egy kisebb is elég lett volna, hogy kirobbanjon a háború. Az pedig már fel sem merült senkiben, hogy a repülőgép becsapódások mellett a robbantásokat is csinálhatta más, miután látták, hogy az az épület nem fog ledőlni?


Rakd elé hogy szerinted... mert amiket itt kitalálsz 😂 😂


JackBauer: Szerintem'' ha elnököket ölnek meg... szerinted egy pár ezer ember olyan nagy kár ? nem voltak elég katona... és kellett valahogy toborozni...
0
0
0
0
Vigilante avatar
JackBauer: Jaja persze és Pearl Harbor-ról se tudtak az amcsik, hogy jönnek a japók, akkor sem akarták, csak háborúra buzdítani az amcsi lakosságot! 😜 Túl naiv vagy! 😉
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Szerintem is, de én csak azt feltételeztem hogy kinézném belőlük.
0
0
0
0
no avatar
Ugyan már emberek! Nem hiszem hogy az U.S.A áll a Boston-i robbantások mögött. Azt sem hiszem hogy a 9/11 az U.S.A "műve". 9/11-es merényletért, az Al-Qaeda vállalta a felelősséget. Ez a Boston-i robbantás is szinte száz százalék hogy az Al-Qaeda műve.

Ha van egy hadsereged, ami világ egyik legnagyobb és legfejlettebb hadserege, és tudod hogy az országodat a kőolaj tartja fent. És van egy ország, ami katonailag alig felszerelt, ahogy mondtad maximum lázadók vannak. És ott van a Föld kőolajának 1/3 része... nem küldenéd oda a hadsereged ?
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Régen kifejezetten amerikai oldalon álltam 9/11.-én történtek után, de tényleg elég érdekes. Pár féreg húzása van nekik, mindenbe belepofátlankodnak, és rászállnak egy katonailag alig felszerelt országra, ahol maximum lázadok vannak, na meg mi? A föld kőolaj készletének 1/3 része. De ha belegondolunk szinte az összes háború ilyen. Mindig van egy kamu duma, csak hogy ne forduljon ellenük mindenki. Nem merik felvállalni az igazi indokot, gerinctelen férgek csak simán.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
hát ja, nem tudni ki csinálta.. WTC esetében ha megtörtént, megtörénhet még1x, de igen ha 1x volt is ilyen, hogy amcsik voltak.. az is igaz az után nem kell mindenben már ezt látni 😆
0
0
0
0
Cooley avatar
yugioh: Sajnos tényleg sok a furcsaság, és rengeteg bizonyíték szól amellett, hogy azt az amerikaiak csinálták, hogy legyen ok a háborúra. Azzal a húzással az egész országot felhúzták. Na de egy ilyen robbantás? Ráadásul már rég kiderült volna, hogy ki a "tettes".
Amúgy én nyilván nem folyamodnék ilyenekhez, de ha mégis, akkor tuti nem akkora katasztrófával idézném elő a háborút, mint a 9/11. Egy kisebb is elég lett volna, hogy kirobbanjon a háború. Az pedig már fel sem merült senkiben, hogy a repülőgép becsapódások mellett a robbantásokat is csinálhatta más, miután látták, hogy az az épület nem fog ledőlni?
0
0
0
0
zelcsi avatar
sajnos amilyenné fajult ez a világ még az sem lehet elképzelhetetlen hogy a cia vagy más amerikai titkosszolgálat csinálta az egészet hogy majd később legyen kire fogni(pl. észak korea) hogy legyen indok miért megtámadni,hogy az amerikai közvéleménnyel el tudjanak fogadtatni egy háborút!persze ez nem biztos csak ez is lehet egy forgatókönyv... (jó lenne a falak mögé látni egyszer,lehet meglepődnénk egy picit! )
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
De amúgy az igaz, hogy a World Trade Center se a repülők miatt dőlt össze... olyan épület, amit direkt úgy építettek, hogy ha repülő zuhanna belé kibírja azt (mivel az Empire Street Building-be már bele ment 1 az előtt), nem dől össze emiatt..
felrobbantották 😀 és a repcsikre kenték a dolgot 😜 film is van róla, lelassítva meg is mutatják az összeomláast.. tisztán kivehetők a robbanások 😀
0
0
0
0
Cooley avatar
MaximumGame írta:
Vigilante írta:
Nagyon kíváncsi vok, hogy a bostoni robbantás kiknek a műve lehetett!? 😜 index.hu-n van 1-2 elég durva kép.


Ugyan úgy USA ból valaki... hogy arabokra kenje 😀

Te már csak tudod ezt is. Legalább egy "szerintem"-et tegyél elé! Attól, hogy a te fantáziavilágodban minden bokron összeesküvés terem, a valóságban rohadtul nem így mennek a dolgok.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Vigilante írta:
Nagyon kíváncsi vok, hogy a bostoni robbantás kiknek a műve lehetett!? 😜 index.hu-n van 1-2 elég durva kép.


Ugyan úgy USA ból valaki... hogy arabokra kenje 😀
0
0
0
0
no avatar
Szerintem az al-Káida volt. Az al-Káida terrorcsoportra vall ez a robbantgatás. Persze, ez csak sejtés. Ki tudja mi az igazság.
0
0
0
0
Vigilante avatar
Nagyon kíváncsi vok, hogy a bostoni robbantás kiknek a műve lehetett!? 😜 index.hu-n van 1-2 elég durva kép.
0
0
0
0
Cooley avatar
MaximumGame írta:
😂 te még itt vagy ??? Neked még ha lenne isten se tudna segíteni 😃 komolyan csinálok facebookon inkább egy oldalt
Ahova lehet írni.... mert a tejbe tök, mindenbe beleköt 😃

Húha, most megint durván beszóltál...
Mégis mit csináljon az ember, ha ekkora f*szságokat beszélsz?
Segítek neked:
-a mátrix=pénz
-gépek=nagyon gazdag, nagyon befolyásos emberek
-a mátrixban élő emberek=átlagember, akiket kiszipolyoznak a "gépek"
-az emberek Zionban=azok az emberek, akik felismerik, hogy pórázon vezetik őket, és harcolnak a rendszer ellen
-képességek a mátrixban=kevesebb kötöttség, több lehetőség, és vele együtt több veszély, ha az ember felfedezi az igazságot
Stb.
És qrvára az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy leküzdöd a mentális akadályaidat, és átmész a falon meg távolról felrúgod az embert és a többi marhaságod! Te agyoniskolázott... Jobb is lesz, ha inkább máshol osztod az elcseszett igéidet!
0
0
0
0
MaximumGame avatar
😂 te még itt vagy ??? Neked még ha lenne isten se tudna segíteni 😃 komolyan csinálok facebookon inkább egy oldalt
Ahova lehet írni.... mert a tejbe tök, mindenbe beleköt 😃
0
0
0
0
Cooley avatar
MaximumGame írta:
yugiohyugiohzebuyug írta:
Igen, valóban sokkal könnyebb úgy, hogy ezeken nem agyalsz és csak élsz mint a többiek : D Mint ahogy MG írta, Mátrix... ott is néhányan rájöttek, képesek is voltak sok mindenre.. a többiek élték a saját életüket, Morpheus megmondta:
"A Mátrix egy rendszer, ez a rendszer az ellenségünk.. De mikor benne vagy és körbenézel üzletembereket látsz, tanárokat, ügyvédeket, ácsokat, azokat akiknek meg akarjuk menteni a tudatát.. De amíg a Mátrixban élnek részei a rendszernek, és ettől az ellenségeink, meg kell értened, a legtöbb közülük nem érett meg a valóságra.. És sokuk úgy megszokta, oly gyógyíthatatlanul függ a rendszertől, hogy foggal-körömmel védeni fogja."
szóval érted 😀 de mint mondtam.. megértem, ha valaki másképp gondolkozik, nem lehetünk egyformák : D


Ahogy mondod... a filmet se valaki a valagából húzta ki... a film valóság...
Magunkat kell leküzdeni...

Egy csöppet félreértelmezted azt a filmet.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
yugiohyugiohzebuyug írta:
Igen, valóban sokkal könnyebb úgy, hogy ezeken nem agyalsz és csak élsz mint a többiek : D Mint ahogy MG írta, Mátrix... ott is néhányan rájöttek, képesek is voltak sok mindenre.. a többiek élték a saját életüket, Morpheus megmondta:
"A Mátrix egy rendszer, ez a rendszer az ellenségünk.. De mikor benne vagy és körbenézel üzletembereket látsz, tanárokat, ügyvédeket, ácsokat, azokat akiknek meg akarjuk menteni a tudatát.. De amíg a Mátrixban élnek részei a rendszernek, és ettől az ellenségeink, meg kell értened, a legtöbb közülük nem érett meg a valóságra.. És sokuk úgy megszokta, oly gyógyíthatatlanul függ a rendszertől, hogy foggal-körömmel védeni fogja."
szóval érted 😀 de mint mondtam.. megértem, ha valaki másképp gondolkozik, nem lehetünk egyformák : D


Ahogy mondod... a filmet se valaki a valagából húzta ki... a film valóság...
Magunkat kell leküzdeni...
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
A meditálás meg a hasonlók, na abban azt mondom van értelem, jó dolog csinálni. Nem hiába a harc művészek is rengeteget használják. A test feletti uralom alap dolog, de a reiki az már nálam hanyagolható. És a vicc hogy a kezembe nyomtak egy lapot egy pecséttel, hogyha fölé teszem a kezem a pecsétnek akkor hűvös levegőt érzek, mert küldöm az energiát.Egy pecsétnek.Energiát küldök.Oké.
0
0
0
0
no avatar
Holnap kipróbálom a meditálást. 😀 Nagyon kíváncsi vagyok, milyen az egész.
0
0
0
0
Cooley avatar
Mongoosewow írta:
Lehet hogy kirepül az az asztal a holdra, de több mint valószínű hogy nem, hiszen elég érdekes lenne, persze az én szemszögemből.

Ezt ne vedd szó szerint. 😀 Nyilván nem repül ki, csak egy hasonlat a kvantummechanika működésére.

A reikivel kapcsolatban még azt bírom, amikor gyakran van, hogy a fejfájásom miatt nem tudok jól aludni, aztán egyszer-egyszer csak sikerül, írok anyámnak, hogy na végre kialudtam magam, erre egyből elkezdi tolni a hülye szöveget, hogy küldte nekem az energiát, azért aludtam jól. Akkor igazán küldhetné folyamatosan...
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Igen, valóban sokkal könnyebb úgy, hogy ezeken nem agyalsz és csak élsz mint a többiek : D Mint ahogy MG írta, Mátrix... ott is néhányan rájöttek, képesek is voltak sok mindenre.. a többiek élték a saját életüket, Morpheus megmondta:
"A Mátrix egy rendszer, ez a rendszer az ellenségünk.. De mikor benne vagy és körbenézel üzletembereket látsz, tanárokat, ügyvédeket, ácsokat, azokat akiknek meg akarjuk menteni a tudatát.. De amíg a Mátrixban élnek részei a rendszernek, és ettől az ellenségeink, meg kell értened, a legtöbb közülük nem érett meg a valóságra.. És sokuk úgy megszokta, oly gyógyíthatatlanul függ a rendszertől, hogy foggal-körömmel védeni fogja."
szóval érted 😀 de mint mondtam.. megértem, ha valaki másképp gondolkozik, nem lehetünk egyformák : D
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Igen én is egyetértek, tényleg érdekes néhány dolog. Pl ha belegondolsz. Gravitáció, a részecskék viselkedése ahogy vonzák, taszítják egymást, addig-addig lebonthatnánk az egészet hogy megkérdezhetnénk:Miért ez az egész? Miért pont így? Mi írja ezt így elő? De én szeretek csak egyszerűen élni, mert szerintem elnézést a kifejezésért nem bántásnak szánom:baromság. Lehet hogy kirepül az az asztal a holdra, de több mint valószínű hogy nem, hiszen elég érdekes lenne, persze az én szemszögemből. Sokat gondolkoztam én is magamtól hogy lehet hogy minden csak az ember elméje körül forog, és a körülötted történő világ csak a te agyad szüleménye, de azért na... Olyankor inkább szarok az egészre, mert egyszerűen nem izgat, az istennek se akarok hinni az ilyenekben, sem istenben, se semmiben. Csupán a józan ész. Mindegyikünknek mások a nézetei, ezt tiszteletben is tartom. Én is voltam anno reiki-n vagy mi a szar az, de a tedd oda a kezed és árad az energia nem különösképp érdekel.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Szerintem nincs baj Cooley-al... leírja a véleményét, ennyi 😀 leírom amit tegnap akartam.. 100% úgy se hiszed el, de azért na 😆 Szóval.. pont az agyontrollról is írtam tegnap, hogy tényleg működik.. és most amit utóbbi hozzászólásaiba írt MG, szinte mindenben egyetértek vele 😜 És valóban igaz az, hogy csak akkor működik a dolog, hogy ha te magad is elhiszed, ha azt mondod úgy is kamu és ezt így is gondolod stb, akkor nem... de tényleg, valóban.. persze aki olyan, mint most Te, igen igen nyitott vagy de most nagyon az látszik, hogy szinte Istenért nem hinnéd el 😆 főleg így, hogy az ellenkezőjét tapasztaltad 1x.. de biztos meg lehetne győzni, hogy ha olyan aki kitanulta ott lenne előtted vagy vele tapasztalnád a dolgokat 😀 de nem hiába beszél tanfolyamonként ~400 ember a semmibe és a végén lévő esettanulmány is szinte mindenkinek sikerül mindíg minden egyes alkalommal, csak van benn valami 😜 mostani tanárom is végzett tanfolyamot és szokott ilyenről beszélni... ugyan úgy az alpolgármester is néha szokott ilyesmiről dumálni.. vilámolvasás stb, hogy nagyon hasznos meg ilyenek, tudom ebbe sem hiszel, de csak mondom 😀 Ha gondolod olvasgathatsz itt: www.esettanulmanyok.hu több százan írják meg tapasztalatukat az agyontrollal kapcsolatban, persze ez nem győz meg téged hisz nem kézzel fogható, csak érdekesség képp... Említetted, hogy a tudománynak hiszel. Engem is érdekel az űr és ilyen dolgok, van is Einstein idézetes könyvem 😀 sőt palaentológus szeretnék lenni.. De ezeken kívül a kvantum fizika is foglalkoztat. Nem tudom téged érdekel-e... Nagyon nagyon érdekes, nem tudom megnézted-e a fentebb linkelt/ágyazott videómat a kettős rés kísérletről, ha nem vagy még nem láttad mindenképp nézd meg! Lényeg, hogy minden az agyonkban dől el és a részecskék úgy rendeződnek össze, ahogy az ott kialakult. Szvsz ha a részecskék nincsenek megfigyelés alatt egész más a helyzet..tegyük fel van a konyhád, ha azt a konyhát senki nem látja és nézi, kamera sincs akkor az nincs ott. Tudom k*rva nagy baromságnak hangozhat elsőre, de... Másik, ez nem nálunk de mondták, hogy fizika tanára a gyereknek a kvantumokhoz érve is mesélt hasonlókról, hogy pl egy szelet csokival fel lehetne robbantani egy házat és hasonlók.. Ennek függvényében a falon átmenés, repülés, sőt szinte semmi sem lehetetlen. Felhoztad Steven Hawking-on, ő is hasonló képp vélekedett.. a Discovery Science-n ment 1x pár hónapja a műsora, nem tudom még megy-e vagy melyik rész volt, mi a címe mert neten néztem online ( az oldal már sajnos megszűnt rohadjanak meg 😀 ) na mind1 és ezt mondta: ha egy teremben van egy asztal, rajta egy alma és mi kimegyünk a teremből, becsukjuk az ajtót nem zárható ki annak a lehetősége, hogy az az asztal "elrepül" a Holdra pl, majd mikor visszajövünk "visszatér" és minden olyan mint régen, nem vesszük észre a változást - mivel a mi szemszögünkből nem is történt. Itt van még egy érdekes cicc a kvantumfizikáról: http://www.idokep.hu/hirek/quantum-radar-delayed-choice-eraser nagyon-nagyon hosszú cikk ugyan... de mivel engem érdekel, sokáig tartott, de elolvastam 😆 Ajánlom neked is, ha lesz rá időd/energiád/kedved és nem utolsó sorban érdekel is a téma! 😀
De ha nem lehet meggyőzni oké, rendben.. nem lehetünk egy formák neked az az alláspontod nekem (nekünk) ez, nincs semmi... szar is lenne mindenki ugyan úgy véletkedne : D
0
0
0
0
MaximumGame avatar


Tessék visszatérni a témához 😀 akkor akiket érdekel is
Nem unalomból jön ide !
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció