Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
atstuff07: nem akarom mindig böngészni a feladatkezelőt azért kérdezem,ezt a wise game boostert meglesem.köszi a tippet 😀
0
0
0
0
atstuff07 avatar
bazsa918: próbáld meg a Wise Game Booster-t (ingyenes), de ajánlom figyelmedbe a manuális optimalizálást, mert te tudod, hogy milyen folyamatok kellenek neked. De ott a feladatkezelő is. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok 😀
Tud valaki mondani olyan programok ami bezárja a futó de nem használt programokat?😀
0
0
0
0
soko avatar
Rendben köszöntem a válaszokat
0
0
0
0
csuz-li avatar
Én ezt használtam már win7 alatt, elvileg a 8-ra is jó: [LINK]
De azért egy mentés előtte nem árt.
0
0
0
0
Bronson avatar
partition wizard nevű progit ajánlom. azzal össze lehet vonni a partíciókat, de nem tudom hogy adatokkal együtt is át lehet e dobni, ebben nem vagyok biztos...
0
0
0
0
soko avatar
Sziasztok egy kérdésem lenne .
3 partícióm van (de egy vinyón) az első ugye a C ezen van a windows a második és a harmadikon csak adatokat tárolok .
A kérdésem hogy a második és a harmadik partíciót hogyan lehetne egyesíteni ?
Milyen progival ? Vagy a win 8 alapból van ilyen progi ?
0
0
0
0
no avatar
Action,tökéletesen működik,van törtben is,ha nem akarod megvenni.
0
0
0
0
Arbalest avatar
Valaki egy jó programot, amivel fel tudom venni a játékot amivel játszom?
(lehetőleg ne zabálja a gépet, és viszonylag ne csak 2-5 perceket vegyen fel)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amióta letöröltem ezt a programot, azóta semmi baja nincs. Csak addig indult újra állandóan, amíg fenn volt.

Megjegyezném, mielőtt még nem volt felrakva az a program nem csinálta ezt. Csak azalatt az intervallum alatt, míg fenn volt a program a gépen.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Vagy nagyon is szüksége lett volna rá már régóta... Futtasd csökkentett módban.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Vicces felraktam ezt az anti Malware programot, s egyfolytában kék halálozott a gép 5 percenként. Most letöröltem, s semmi. 😆 Az én gépemnek úgy látszik, hogy nincs szüksége ilyen programra. 😆
0
0
0
0
no avatar
fraps,vagy az előbb említett MSI afterburner.
0
0
0
0
Phenex avatar
Sziasztok,tudnátok nekem mondani egy olyan programot ami mutatja az fps-emet játék közben?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A vicc kedvéért én is kipróbálom. Már évek óta nem használok ilyesmi programokat, de kíváncsi vagyok, hogy talál-e valamit (ami nem false). 😆
0
0
0
0
no avatar
shabba:
Igen, jó kis program, múltkor leírtott 40 malwarét a gépről. Uncsitesóméről meg ezret.
És ajánlanám a Driver Boostert az iobittől, keress a neten hozzá kulcsot ami jó is, pro-ra aktiválod, és máris frissítheted a drivereid, a free lassabban keres, tölt le, és kevesebbet is talál.
0
0
0
0
csuz-li avatar
MSI Afterburner. Ne ijedj meg a névtől, nem csak MSI kártyákkal működik.
0
0
0
0
Sipos G avatar
Sziasztok!
Tud valaki egy olyan programot amivel játék közben megtudom nézni a CPU/GPU használatot, a HDD sem ártana..
0
0
0
0
shabba avatar
Sziasztok,valaki ajánlana nekem egy kémprogramok elleni programot?


goggle: Malwarebytes Anti-Malware

Szerintem az egyik legjobb.... 😀 és tud magyarul
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,valaki ajánlana nekem egy kémprogramok elleni programot?😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
filmgru : Nagyon köszönöm szépen a segítségedet! 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Olyan programot keresek ami mutatja az internet adatforgalmát,(lehet az widget is) a lényeg,hogy win 8.1-en menjen.
Azért van rá szükségem mert mobil internetem van és elég sűrűn átlépem a korlátot és nincs kedvem belassított nettel netezni 1-2 hétig 😀 A válaszokat előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Luiboy

Sikerült!

Köszi szépen!😀
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Luiboy

Köszi, és ezzel lehet ellenőrizni a játék futása alatt is?
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Zoli73

Én a z msi afterburnert használom.
[LINK]
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Sziasztok!

Légyszi mondjatok olyan progikat amivel játék alatt tudom ellenőrizni a hőfokokat.

Előre is köszi a segítséget.
0
0
0
0
no avatar
BukoTt:Igen azt ismerem sokat szoktam használni is😃,de nem azt keresem


Bronson:AMD-m van és ccc-be nem találom rá a beállítást itt csak ugyan az van mint amit a windows ajánl fel ilyenkor ha elindítok egy játékot akkor a fő monitoron (ami azt asztalnak is van beállítva) bejön a játék a másik monitor elsötétedik
0
0
0
0
Bronson avatar
nvidia control panel-ben és a ccc-ben is van opció erre, nvidiánál, több monitor beállítása cimen. nem kell ehhez külön program.
0
0
0
0
Bukta avatar
Nem tudom, hogy hogy mert még nem csináltam de szerintem ahhoz hogy 2 monitort használj nem kell külön progi
Jobb klikk az asztalon--->képernyő felbontás és ott kell szerintem valamit csinálni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudtok olyan programot amivel 1 gépen tudok úgy 2 monitort használni hogy az egyiken pl: böngészőt használom és a másikon megy a játék(ezt joyyal írányítva)
0
0
0
0
bukta2 avatar
BenjaminHun Nagyon szépen kösz! 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helo! kellene nekem egy videó szerkesztő Program amivel 1-2 helyen betudom lassítani a videót illetve ha kell hozzá akkor egy konvertáló is mp4 re vagy hasonlóra. kösz előre is! Telefonnal szeretném a videókat készíteni. és gépen lassítani a videót meg ilyenek.
0
0
0
0
Payphoner avatar
ÜDV!

Van egy program aminek nem tudom a nevét.. A Lényege hogy ha egy adott merevlemezen van egy operációs rendszer azt át lehet telepíteni egy másikra merevlemezre... és akkor minden játék meg mentés meg program meg stb a másik HDD-n ugyan úgy meglesz .. valaki tudja a nevét?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Olvastam róla hogy van ez a 10 ujjas "vak" írás leírásokat találtam hozzá meg azt is hogy a Klavaro nevű program könnyen meg lehet tanulni csak nem találtam működő verziót valaki tudna segíteni hogy honnét tudom letölteni?
0
0
0
0
kmetovics avatar
NeTuddMeg: Látom csak ennyit szűrtél le a mondandomból 😃
Nem mükszik abban a játékban az xbox controllerem. Minden játékban jó, csak abban az egyben nem.
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
minek neked a bound by flame játékhoz emulátor? van PCs verzió is.. 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sziasztok.
Ezt az xbox 360 ce nevű emulator-t érdemes feltenni?
Csak azért kérdezem, mert a bound by flame nevű játékban nem tudom használni sehogyan sem.
Érdekes a fifa 14-ben, a narutoban, sőt még az alan wake-ben is működik, csak ebben az egy játékban nem.
Tudna nekem valaki segíteni?
0
0
0
0
laca87 avatar
én rá gugliztam, a legtöbb esetben az írja hogy Nero Író progi csinálja a nem lezárt íráskor (CD/DVD) ezt a tipust, próbáld meg azzal betölteni cd képfájlba és hátha megy valamire
0
0
0
0
CsehMedve avatar
FileViewPro-t próbáltál már?


Próbáltam már csak az gond hogy ez megnyitja mint egy mappát. És nem tudok mit kezdeni a benne lévő fájlokkal. Lehet hogy rosszul írtam és nem megnyitni kellene hanem lejátszani? Vagy nem tudom mert ez számomra így tényleg ismeretlen formátum.
0
0
0
0
laca87 avatar
gyurmi

FileViewPro-t próbáltál már?

http://www.solvusoft.com/hu/file-extensions/file-extension-udf/

innen le is lehet tölteni 😀
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sziasztok!
Tudnátok nekem mondani egy olyan programot amivel megtudok nyitni, illetve lejátszani egy UDF formátumban megírt CD-t?
Most voltam fogászati röntgen-en és meg akarnám nézni a felvételeket, de nem tudom hogy megnyitni/lejátszani.
0
0
0
0
reflmix avatar
Valaki megtudná nekem mondani, mi annak a programnak a neve ami játék közben jobb vagy bal felső vagy alsó sarokban leírja a számítógép játék közbeni hőfokát ? Sokat segítene !
Üdv!
0
0
0
0
zoleee98 avatar
Bronson: https://www.youtube.com/watch?v=ina8InuoR4o én innen csináltam meg😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Hali. melyik afterburnerrel lehet a ram és cpu használatot is figyelni? múltkor letöröltem azt a verziót és most nem tudom megtalálni már vagy 5-öt próbáltam de egyik sem az... köszi
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció