Mindent az Androidról

Szerző: thug85, 2011. March 11., téma
Fórum » Szoftver
Nos a téma címe magáért beszél! Az Android, illetve az ezzel a rendszerrel szerelt készülékekkel kapcsolatos érdekességeket, élményeket, tapasztalatokat, híreket oszthatjátok itt meg egymással!
Hozzászólások: 1 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
visor261 avatar
Ide írom hátha valaki másnak is megkönnyítem vele a dolgát, ha hasonlót szeretne és nem szenved vele órákat...

Your warranty is now void, by installing any custom ROM, kernel,firmware,recovery and/or any other image.
If you follow this guide and break your phone then it will be your fault!

Phone control:
Hold power button to turn off/on.
Hold Volume down and Power button to enter Fastboot mode.
Hold Volume up and Power button to enter Recovery mode.
Tip: if you get boot loop or phone is misbehaving just hold the volume button,
or it might just restart, if nothing happens let go and quickly hold the button again.

Unlock Bootloader:
1. Download the Miflash Unlock app to PC from: https://en.miui.com/unlock/download_en.html
2. Sign in with your Mi Account, do the captcha then send sms verification.
3. Shut down your phone, and enter Fastboot mode.
4. Connect your phone to PC and click "Unlock" in Miflash app.
Wait 168 hours (7 days) and do it again from step 2. If it fail just do it again.

Driver issues:
Open MiUsbDriver in Miflash Unlock folder, and do step 3 in Unlock Bootloader.

Alternative drivers:
1. Download XiaoMiFlash from: https://xiaomiflashtool.com/category/download
2. Open XiaoMiFlash click chip tab to select phone chip, click driver tab to install drivers.
If you get error make a folder named "log" in MiFlash folder, then do it from step 2.

Recovery:
Search for your phone ideal recovery: TWRP, SHRP, OFRP, PBRP, RWRP...
Ideal is the latest, or the suggested with the rom you want to flash
If not working try an older or a newer one, if you cant get out of bootloop do a Fastboot Recovery rom.

Fastboot Recovery img:
1. Download Android SDK Platform Tools from: https://developer.android.com/studio/releases/platform-tools
2. Inside the platform-tools folder, type in "cmd" in the url in file explorer then Enter to launch the Command Prompt for the folder instead cd.
3. Connect your phone to PC in Fastboot mode.
A. boot device to Recovery Mode with your_recovery(temp): fastboot boot your_recovery.img
B. flash the your_recovery file to device recovery partition(perm): fastboot flash recovery your_recovery.img
C. flash the your_recovery file to device boot partition(perm): fastboot flash boot twrp.img
4. boot device to Recovery Mode: fastboot reboot recovery
If you get a bootloop do it again from cmd or Fastboot Recovery rom, if you cant flash Recovery and get into bootloop try a older rom.
Tip: you can drag the file to cmd.

Fastboot Recovery rom:
1. Search for your phone from: https://xiaomirom.com/en/series/
2. Select the rom you want
____1____2__3__4__5______6____________2_
V13.0.3.0.|S|JO|EU|XM_20221130.0000.00_|12
1 Miui ver. 2 Android ver. 3 Phone model 4 Region 5 Sim lock 6 Date
This is a Redmi 10X 4G / Note 9 Stable Fastboot ROM
Miui 13,Android12,Merlinx,Eu region,Unlocked sim, made in 2022.11.30
3. Extract the rom and find the flash_all file
4. Connect your phone to PC in Fastboot mode.
5. In cmd: fastboot flash_all.bat
Tip: you can drag the file to cmd.

Flash rom:
O Make a backup for evertting in the phone you want.
1. Boot to Recovery.
O Make a backup for anyting in the system (MIUI, NVRAM, NVDATA, IMEI) to SD card.
2. Flash rom
3. Wipe data/factory reset, cache, Dalvik cache, dont wipe system(the rom you just flashed)
4. Reboot
If you get a bootloop do it again from Recovery mode>Fastboot Recovery img>Fastboot Recovery rom.
You need to wipe data if you go with a major update or dont want windows like bugs.
Pro tip take out sim card so you dont need the pin code, and it wont eat into your data plan.

My flash guide:
If you want to flash Miui rom you can do the above.
If you want to flash ProjectElixir AOSP rom you need to keep some things in mind:
For Redmi Note 9 (merlin) ProjectElixir-3.4-merlinx-13.0-20221228-1840-OFFICIAL.zip is the latest rom.
But it doesnt work so you need ProjectElixir-3.3-merlinx-13.0-20221127-1243-OFFICIAL.zip.
If you are from V12.5.6.0.RJOEUXM like me you need to flash a V13.0.3.0.SJOEUXM to upgrade the firmware.
As TWRP is not suggested for this and SHRP_v3.1_stable-Official_merlin-1628943443.img is the latest but not A13 recovery.
Then flash ProjectElixir-3.3 but without reboot as it will replace your recovery with MIUI recovery.
If your V13.0.3.0 rom gives an error and cant flash it, get another one like:
13.0.2.0.SJOMIXM or 13.0.1.0.SJOMIXM or V13.0.3.0.SJOMIXM or V13.0.3.0.SJOIDXM
After you flashed the V13.0.3.0.SJOEUXM rom you need to downgrade to V12.5.6.0.RJOEUXM to flash Recovery img.
AOSP will not have a camera app, i use Open Camera from Play Store, if you backed up your google account you can,
recover files from drive, contacts, wifi password and other passwords, quickly reinstall apps from before.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Sziasztok!

Ennek a videómnak a végén van a szinezett kép, szerkesztett égboltal (ezeket még anno tudtam csinálni ipad-en egy szoftver-el (App-al ha úgy jobban tetszik)



A kérdésem az lenne hogy androidra tud valaki ilyen app-ot? Vagy pc-re is jó, az se baj ha fizetős.

U.i. azóta az iPad-em eladtam, azért érdekelne mert ezt az App nagyon hiányzik róla.
0
0
0
0
no avatar
Download instagram photos at [LINK]
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok!
Van egy Samsung galaxy J3 telefon,aminek a képernyőjén nem látszik semmi,de vannak rajta adatok(a telefonon)amik kellenének,azonban a telefonról kell engedélyt adni vagy kiválasztani,hogy mit szeretnék tenni a gépre való csatlakoztatáskor.
A képernyő hiánya miatt azonban ezt nem tudom kiválasztani így gépről nem látom az adatokat.
Van erre bármi megkerülés?
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Smart switch esetleg? Ha az sem akkor max a szervíz.
0
0
0
0
santakigyo avatar
Sziasztok. Nem tud valaki egy jó VPN progit androidra ami ingyenes?
HBO GO-t akarom használni nem EU-s országból és nem igazán akar működni amikkel próbáltam.
0
0
0
0
no avatar
HTC U 11+ jön valamikor szoftver frissítés? Most is 8.0 van...
0
0
0
0
ihtishamaswas avatar
a Huawei felhasználók más forrásokból, más üzletekből, például apknite, aptoide .. vagy egyéb eszközből frissíthetik
0
0
0
0
botmunpls avatar
Na ki mit szól a google botrányhoz? Ki mit tud erről? Először az a hír járta, hogy a már forgalomban lévő huaweieken maradnak a google appok, de nem kapnak google frissítéseket, viszont elvileg most a globális nyomás miatt közleményben kiadta a google, hogy minden forgalomban lévő huawei meg fog kapni minden szükséges frissítést.
A gmaps meg gmail és play appok még nem is akkora érvágás, böngészőből is megoldható/van más alternatívájuk, de youtube helyett mit lehet majd használni?😃
Továbbá, xiaomi, oppo és más nagyobb kínai gyártók sorsa mi lesz?
0
0
0
0
💬 14
Warlordcommander avatar
@botmunpls: Youtubeot is tudod böngészőből használni, a többi kínai gyártó pedig nem produkál jobb eladásokat applénál ezért azokkal nincs semmi gond. Huaweit is csak azért b..szogatják mert jobb/többet ad el mint más telefongyártók, szal ő a vezető és NEM amcsi. 😀
0
0
0
0
botmunpls avatar
@Warlordcommander: Igen, tudom hogy lehet, de a böngészős youtube eléggé gyatra és nem komfortos annyira, mint a yt app, és nyilván többet használod, mint a gmail-t ahol csak pár levelet olvasol el/írsz meg esetleg. És nagyon jön fel/már fent van a xiaomi is ázsián kívül, de ott van a top kínaiak között az oppo (mint oneplus kínán kívül), a lenovo (hongkongi) vagy a zte, nyilván tudják, hogy sokan ezekre fognak váltani.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@botmunpls: Nekem most is egy lenovom van és szerintem a következő mobilom is az lesz mert nekem nagyon bejött, de sok embert ismerek akinek huaweie van és kíváncsi leszek mi lesz velük. Nekem youtube annyira nem hiányozna inkább a gmail. Igazából csak azt nem értem hogy samsungal miért nincs semmi gond, bár lehet azért mert az dél koreai. 😀 Azért érdekel majd mit lép a huawei, még az is lehet jobb lesz így hogy nem google lesz.
0
0
0
0
Andasszf avatar
@Warlordcommander: Nekem is Lenovo van elegge strapabiro
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Warlordcommander: Csak hogy tisztán lássatok és ne terjesszetek hülyeségeket..
0
0
0
0
Rockos avatar
@botmunpls: Szerintem szánalmas az, amit az USA csinál a Huawei-el. Sokszor vádat emeltek már a cég ellen, hogy a készülékeken keresztül kémkedik a kínai kormány, és egyik ilyen per során sem jártak sikerrel, nem találtak semmit, ami alátámasztaná az állításokat. Emellett azt meg végképp nem értem, hogy ha a Huawei, mint kínai gyártó veszélyt jelent, akkor a Xiaomi vagy az Oppo miért nem szúrja a szemüket? Oké, nincsenek annyira elterjedve, de ha jól tudom, akkor a top 4 és top 5 okostelefon márkák az eladásokat tekintve.
Ha a Google megvonja az oprendszer használati jogait a cégtől, az meg egyenesen a Huawei halálát jelenti. Tudom, hogy a Huawei már fejleszti egy ideje a saját rendszerét, de még ha sikerül is egy pöpec OS-sel előrukkolniuk, nem garantált, hogy bárki fog alkalmazást fejleszteni rá. Emlékezzünk csak vissza a Windows Phone-ra.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Rockos: Most huawei telefonom van, volt windoesos is. Átérzem a helyzetet. Ha nem lenne olyan drága akkor samsungot használnék, illetve még amikor én néztem a xiaomi se volt olyan rossz csak nem tudta az itthoni frekvenciát.
0
0
0
0
Rockos avatar
@Andris18: Nekem is Huawei-em van, és ha ez egyszer csütörtököt mondana, akkor következő telefonként is Huawei-ben gondolkoztam. De ezek után nem tudom mi lesz: Az Iphone nekem drága, az nem opció. A Windows Phone már nem él, az nem opció. A Google-re meg egy kicsit most haragszom, szóval önérzetességből Androidot sem vennék jó szájízzel.
A Huawei saját rendszerére nagyon kíváncsi leszek. Ha nem lesz rögtön a legelején bukta, annak nagyon fogok örülni. Ha ezen felül még életképesnek is bizonyul, akkor meg elképzelhető, hogy beruházok egyre.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Rockos: Iphone nem csal neked de nagyon sok más magyarnak is drága. Egyébként nekem még egy sem volt és egy hétre kiprobaln mi olyan jó benne. Gondolom a szoftver. Meg hogy az összes kábel eltörik, nincs jack csatlakozó. Ha nincs bloetoothod akkor vagy csak töltöd vagy csak zenét hallgatsz... 😂😂 irigykedek.
0
0
0
0
botmunpls avatar
@Andris18: Igen, a xiaominál sokáig volt frekis probléma, de ma már minden telefonjuk eu kompatibilis, nekem most a 3. xiaomi telóm van, egyik sem hagyott cserben. Az első egy redmi 3s prime volt alig 40 ezerért, amit kipróbáltam pár napig majd anyumnak adtam karira, neki nem tetszett, (eladtam egy közeli haveromnak, azóta hibátlanul megy neki 2 éve, náluk mindenki xiaomis lett a családban). Anyum vett egy samut, de az még annyira se tetszett neki úgyhogy kövi szülinapjára kapott egy redmi 5-öt amit már egy éve nyúz😃
Utána mix 2-re váltottam amit 1 év után passzoltam el unokatesómnak és most mix 3 megy nálam hibátlanul, és ez a 4 teló volt összesen kb 360 ezer újonnan, ezekből 2 flagship...
0
0
0
0
Andris18 avatar
@botmunpls: Azt hiszem náluk van 5%os haszonkulcs 😃
0
0
0
0
botmunpls avatar
@Rockos: Szerintem a saját OS-sel nem lesz gondjuk, elég nagy gyártó ahhoz, hogy megoldják. Egyébként egy krvára egyszerű kiskapuval ki lehetne kerülni a google alkalmazások letiltását: olyan böngészőt kell csinálniuk, amin belül komfortosan lehet használni a youtube-t, gmaps-t, mint asztali gépen, vagy hogy az app-szerű felhasználási mód megmaradjon. És még a play áruház alternatíváját kéne egyedül megoldani, hogy valami saját store-t csinálnak, amin le lehet szedni az appokat.
Bár nem vagyok szoftverfejlesztő és nem is értek hozzá annyira, de szerintem egyszerűbb lenne ezt kivitelezni mint egy saját op-rendszert első körben.
0
0
0
0
Rockos avatar
@botmunpls: Elméletileg a Huawei már 2012 óta fejleszti a saját oprendszerét, bár hallottam olyan pletykát hogy még jelenleg sem igazán alkalmas arra, hogy világpiacra kerüljön. Az appos gondokat persze meg lehet oldani ilyen-olyan jogi réseken keresztül, de nem biztos, hogy egyáltalán akarják.
0
0
0
0
xymano avatar
@botmunpls: Kíváncsi leszek mi lesz a vége.
Remélem nem vágják teljesen haza a Huawei t. Ez az első olyan telefonom amivel elégedett vagyok.
Nem egy mai darab de számomra teljesen jó.
A sok hülye kémkedést meg amiket irkálnak még nagyobb baromság, akkor már a win10 et meg stb is dobják a kukába.
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Van valakinek tapasztalata Huawei p10 lite al kapcsolatban?
Mostanában félóra netezés után 100 ról lemegy 40 re az aksija onnantól pedig pikk pakk le megy 20 ra.
Ne látom, hogy púpos lenne az aksija.
Minden ki van kapcsolva ami eheti az aksit de ez sem segített.
0
0
0
0
💬 2
botmunpls avatar
@xymano: Gyári visszaállítást javasolok első körben.
0
0
0
0
xymano avatar
@botmunpls: az sem segített, már szervizben van
addig is kaptam helyette egy huawei p smart ot
0
0
0
0
santakigyo avatar
Egy kérdés felétek.Van egy xperiaZ tabletem.Hardverileg még egész jó,lehet manapság gyengébbet kapni frisebb androiddal.
Létezik megoldás rá,hogy egy frisebb androidot tegyek fel??Jelenleg 5 változatú android van rajta.Naggyából tudom a folyamatot de inkább az érdekelne,hogy van e olyan oldal ami ezzel foglalkozik,ahol leirnak mindent és a szükséges dolgok is megtalálhatóak hozzá?
Vagy éppenséggel van értleme foglalkozni vele?
0
0
0
0
Krissz avatar
S.O.S. Szükségem lenne valakire aki vusszatudná hozni hamvaiból a telómat! Sikertelen root után, bootloopol a telóm 😞 Kérem aki tud segíteni az írjon nagyon fontos lenne!
0
0
0
0
💬 2
V1VOnX avatar
@Krissz:


Remélem ez tud segíteni neked. Angol a videó de remélem fogod tudni érteni. 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
@V1VOnX: Nagyon szépen köszönöm! Működik! Tényleg köszi szépen! 😀 Simán érthető amúgy a videó, ahhh, azthittem dobhatom ki a telómat,de szerencsére nem! Köszi
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hali,létezik androidhoz bill+egér kombó játékokhoz? (FPS) mi kell hozzá mert youtube on vannak videók de nenértem hogy hozzák össze.játékfüggő is?
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@bukta2: Igen, létezik, vagy vezetéknélküli (Bluetooth/Wi-Fi) megoldással, vagy kevésbé régi androidos kütyükön, amelyek támogatják az USB OTG-t, akár USB-vel is.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Dono: S7 Edge em van ,nem tudom az réginek számít e 😃

kösz a válaszokat!

esetleg linket tudnátok küldeni hogy milyen bill plusz egér kombó lenne jó hozzá?
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Ez esetben van USB OTG is, tehát kvázi minden USB-s kütyü mehet:

0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@bukta2: Jut eszembe nekem is S7 EDGE telóm van és ahoz alapból jár OTG átalakító. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: Nekem is adtak hozzá valami de hogy hol van azt elő kell keressem 😲 kösz!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@bukta2: PS4 kontrollerem fel ismeri a telóm!
0
0
0
0
Masterthief avatar
Problémám lenne. Tabletemen Chrome böngészőben ha Facebookon bejegyzést akarok írni, akkor nem tudok. A betűk eltünnek pár karakter után, ha írok. (Facebook alkalmazást nem nagyon használom, mert nem szeretem. Csak böngészőből Facezek.) Érdekes mód, hozzászólást tudok írni, de bejegyzést sem. Hasonlóan rendetlenkedik a Messengerben is 1-2 dolog. Pl. nem működik normálisan a fényképező. Csak forog össze vissza az egész és alig lehet visszamenni a beszélgetéshez. Továbbá, a hangfelvétel, hangátvitel sem működik. Akkor vagy egy pillanatra fekete lesz a képernyő, vagy elkezd forogni. Nem tudom mi baj lehet. Talán az Android verziója lenne a ludas? (Egyszer engedtem egy rendszerfrissítést és néhány dolog eltünt belőle. Fájlkezelő, Zene lejátszó)
0
0
0
0
💬 4
Zoli869 avatar
@Masterthief: Másik böngésző? Próbáltad? mondjuk opera,mozzila
0
0
0
0
Masterthief avatar
@Zoli869: Nem mert több böngészőt feleslegesnek tartok leszedni rá.
0
0
0
0
no avatar
@Masterthief: Csak próbáld meg, utána törölheted. Annyi a kérdés, hogy a Chrome-mal van-e a baj, esetleg csak a te Chrome beállításaiddal, vagy valami másról van szó.
0
0
0
0
Masterthief avatar
@Dono: Nem a Chrome böngészővel van a gond. Letöltöttem a Mozzilát, azon is ezt csinálja.
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

1.Az a problémám hogy a media pad-en nem lehet írni a keresőben,youtube-n,játékban,stb
Megjelenik a sáv amibe irom de a betük,számok nem jelennek meg,egyszerűen sehova nem tudok írni még a saját keresőjében sem.
Miért lehet ez?
2.Az lenne a kérdésem a media pad témában hogy androidra milyen jó vírusirtók vannak ami ingyenes a google play-ban?

A media pad: Huawei t1

A válaszokat előre is köszi!
0
0
0
0
no avatar
Igen, ők maguk is használnak anti-malware megoldásokat, annyi hogy kicsit máshogy működik, mint a Play Áruház, de gondolom ezzel te is tisztában vagy.
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!
Van egy alkalmazás az: aptoide,és ez biztonságos, és nem vírusos? Természetesen van cm security vírusírtóm is ha kéne.
Egyszóval lelehet úgy tölteni a net-ről hogy nem kapok vírust,vagy egyátalán nem tesz kárt a mediapad-ben?
0
0
0
0
Spazzz avatar
Dono: igen tudom hogy van 😃 csak konkret jatekrol van szo a postknight rol amit jelenleg tesztelni lehet es februar 9 jelenik meg teljesben😃 csak gondoltam hogy mikor megjelenik akkor hatha megtudnam piszkalni es nem kell varjak amig valaki megbuheralja 😃

visor261: majd meglesem azt is
0
0
0
0
visor261 avatar
Van androidra cheatengine, úgy hívják hogy: GameKiller.
0
0
0
0
no avatar
TabSnije: a legtöbb ilyen játéknak, ami népszerűbb is, tákoltak "unlimited" verziót, amiben az ilyen fogyó erőforrások ki vannak akasztva. Telepítsd olyan APK-t, csak azért figyelj a forrásra! 😀
0
0
0
0
Spazzz avatar
Sziasztok 😃 valaki tudja hogyan lehet meghackelni a jatekokat androidon? nem az olyan online jatekokra gondolok hanem a szimpla singleplayerseket amiknel max penzert tudsz venni pl gyemantot vagy valami hasonlot? pcn csinalnam ha lehet 😃 nem tudom cheatengine vagy amivel lehet 😀😉max ha kell akkor pcn bluestackel is jatszhatom a jatekot 😀😉
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok! Néha a telefon GPS-e pontatlan helyadatokat ír ki nekem: pl: időjárásnál, de ha kézzel rányomok a keresésre akkor általában megtalálja a jó tartózkodási helyem.
De sokszor miért ir ki rossz adatokat? 😞 pl. Tótkomlós helyett, mindig Miskolc jön ki 😆 közel se vagyok hozzá

Köszi
0
0
0
0
NSD4rKn3SS avatar
Andris18
Én a tárhely kezelést mindig a Link2SD app-al szoktam végezni, sose volt vele semmi gondom, még a fizetős verzióra is rá fanyarodtam annyira bevált. 😃
0
0
0
0
no avatar
Szerintem alapértelmezetten mindenképpen magára az eszközre próbálja letölteni az alkalmazásokat, nem a memóriakártyára.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, egy samsung galaxy tabon lépett fel a következő probléma; kevés tárhely volt már rajta ezért beleraktunk egy sandisk 32GB-osat és fel is ismerte. majd letöltöttem pár játékot (nem tudtam egyből az sd kártyára irányítani) ezért átraktam az alkalmazáskezelővel az elsőt és a másodikat viszont a következő három játékból egyiket sem tudtam, pedig ENGEDÉLYEZVE VAN AZ SD KÁRTYÁRA ÍRÁS, MÓDOSÍTÁS TÖRLÉS.
a következő hibát írja ki: "Nem lehet áthelyezni a(z) Nincs elegendő tárhely. alkalmazást" elve fura mondat és nem értem miért írja ki amikor van kb 31 GB még a pár megás játéknak.
0
0
0
0
ditpet avatar
Tegnap este kipucoltam a Chrome-ot majd visszatettem. Egyelőre nem bukkant fel a fájl a downloads mappában. Egy érdekesség viszont, hogy a kütyü beállításaiban, az adathasználat menüben az 'Eltávolított alkalmazások' fogyasztott a legtöbbet, ami ugye a chrome volt, napi többszöri 22 mb-tal gyorsan összehozott 100mb feletti adatforgalmat is. Most a listában az 'Eltávolított alkalmazások' és a chrome külön szerepelnek. Mintha nem is a chrome töltötte volna le a fájlt.
0
0
0
0
Puffin avatar
Mobilon már régóta nem használok Chrome-ot. Az Opera jobb szerintem
0
0
0
0
ditpet avatar
Dono: Korábban próbáltam több módszerrel is letölteni azt az .apk-t. Weboldalas linkbeillesztős, illetve telepíthető bővítménnyel is. Ha jól emlékszem, akkor egy linkbeillesztős weboldal működött egyedül (olyan, amit Krissz ajánlott kicsivel lentebb, de nem az), de kb azóta csinálja ezt a Chrome. Volt ahonnan megpróbáltam letölteni, de nem sikerült. Lehet, hogy ez próbálkozik újra? Ha igen hogy csinálja kitakarított előzménnyel és gyorsítótárral? Valahol máshol tárolja a függő letöltéseket esetleg?

Este megpróbálom letakarítani a chrome-ot teljesen, majd vissza. Ha ez sem megy, az applikációt fogom letörölni.
0
0
0
0
no avatar
Azok a nem befejezett letöltések lennének nem? Vagy akkor is dob ilyeneket, ha te magad nem töltesz le semmit? Mert akkor gyanakodni valamilyen kártevőre. Esetleg próbáld meg újratelepíteni a Chrome-ot (Google-fiókkal úgyis másodpercek alatt tudsz szinkronizálni).

A másik kérdésedre az a válasz, hogy valószínűleg nem lesz gond. Ha biztonságos forrásból van (pl. egyenesen a Google Playről lementett .apk), akkor maximum vacakul fog futni, de más problémád nem igazán származhat belőle.
0
0
0
0
ditpet avatar
Az lenne az új problémám, hogy valószínűleg a chrome naponta több alkalommal letölt egy 'Nincs megerősítve random számsor.crdownload' fájlt. Mindig felülírja a meglévőt a Downloads mappában, antivírus nem talál semmit. De elég nagy adatforgalmat csinál. A chromeban már töröltem előzményeket és gyorsítótárat is. Mit tegyek hohy eltakarodjon?
UI: nemrég apk letöltővel google play-ből szedtem le egy apk-t amit inkomptibilisnek jelöl így telepíteni sem engedi, egyébként korábban tökéletesen működött, most is tökéletesen megy a leszedett apk-val. Csak a play store gondolja azt hogy nem kompatibilis. Természetesen ez is tiszta volt az Av szoftver szerint. Ennek ellenére okozhtja ez a gondot?
0
0
0
0
Krissz avatar
[LINK]
itt letudsz tölteni apk-t, csak bemásolod a linket, és kész is

Esetleg próbáld meg frissíteni a Google Playt, hátha
0
0
0
0
ditpet avatar
Sziadztok az lenne a problémám, hogy egy app a play storeban nem kompatibilisnek van jelölve de mindaddig jól működött amíg újra nem akartam telepíteni. Letöröltem a MŰKÖDŐ programot, majd a storeba lépve le akartam tölteni. Ekkor már azt írta hogy az eszköz nem kompatibilis. Ilyenkor mi a teendő? Vagy hog lehet az apk-t megszerezni?
0
0
0
0
no avatar
ZenUI launcher nagyon jó, ma tettem fel, tetszik.
0
0
0
0
BiGame avatar
semmi sem kizárt, de mivel több fórumon is olvastam z1-es kommentelőktől, hogy az 5.1.1-es frissítés után kapták ezt a problémát, próbálom olcsóbb módszerrel orvosolni a problémát, ha lehet.
0
0
0
0
Puffin avatar
BiGame: mivel a Z1 compact nem mai darab, nem lehet hogy mégis az akksi xar már?
0
0
0
0
BiGame avatar
Hali!
Van nekem egy z1 compactom, második darab mivel az előző összetört, namost abban kérnék segítséget, hogy rakjam újra 5.0.2-re az androidot mert most 5.1.1-en van. A lényeg, hogy akksiproblémás 40-50 vagy 60%-ról képes lemerülni, azt rakhatom töltőre ami sokszor úgy néz ki, hogy bekapcsolom 1% majd utána már 67% és lassan így hasznavehetetlen. Sokan mondták, hogy az android visszaállítás segít, talán megúszok egy akksi cserét.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Na fel tettem a Samsung Galaxy S5-re az android 6.0.1-et eddig azt vettem észre hogy majdnem kétszer annyi ram van szabadon mind 5.0alatt
0
0
0
0
no avatar
Floriian: állítólag már van, mondjuk ha valamelyik nagyobb szolgáltatónál vagy, akkor még várnod kell majd az OTA-frissítésre.
0
0
0
0
Floriian avatar
tibi221: Hányas verziót használsz? 4.2-től kiszedték azt a funkciót.
Valaki nem tudja,hogy mikor lesz egy M4 Aquara egy 6.0 update? Sony oldalán fent van,hogy várható.
0
0
0
0
csabi55 avatar
Nem tudjátok, hogyan kell és mire jó egy Androidos telefon rootolása ? Olvassátok el ezt a cikket [LINK]
0
0
0
0
tibi211 avatar
Üdv.
Az lenne hogy van egy Sony Xpria L telefonom.
A problémám az lenne hogy hogy kell be állítani azt h ha töltök le play áruházból egy alkalmazást és ne a telefon belső tárhelyére töltse?
Mert egyszerűen sehol nem találom azt a be állítást h SD kártyára telepítse az alkalmazásokat.
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Esetleg tudja valaki mikor kapja meg a Huawei P8 a 6.0 Marshmallow-ot?
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom majd vele. 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Titanium backuppal megoldható úgy emlékszem
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Játékmentések közül csak a NFS No Limits és az Asphalt 8 lenne a lényeges.
Szóval akkor ha létrehozok rajta egy új fiókot és elkezdem szinkornizáltatni a dolgokat, akkor elvileg meglennének a másik fiókon is?
0
0
0
0
no avatar
A könyvjelzőket biztosan ki lehet, a névjegyeket is. A játékmentések okozhatnak gondot, nem biztos, hogy mindet sikerülni fog átvinni.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha a telefonon létrehozok egy új Google fiókot, akkor ami most van jelenleg, abból át lehet menteni az adatokat? Gondolok itt a játék mentésekre, könyvjelzőkre stb.

Előre is köszi! 😀
0
0
0
0
hangzoj avatar
Lecseréltem a telefont egy huawei p8 litera. Ég és föld a két telefon.
0
0
0
0
stchristian avatar
legrand, sikerült találni valami jó ROM-ot? Már csak azért mert nekem is ilyen telóm van és már egy ideje meguntam hogy minden romot rátettem aztán ugyanolyan lassú volt az összes.
0
0
0
0
no avatar
Érdemes lenne belenézni egy 😆A témába, hogy mik a tapasztalatok az adott ROM-okkal. Sajnos ha abbahagyták a fejlesztésüket még akkor, amikor ilyen instabil állapotban voltak, akkor mást kell megpróbálni.
0
0
0
0
hangzoj avatar
Sziasztok! Sony Xperia Sp-m van. Sokáig 4.3.4.-el használtam, majd root 4.4.4, ezzel is elvoltam sokáig csak később már brutálisan lelassult, ekkor raktam fel a 4.1.2-t azzal gyors volt nagyon, viszont ez is brutálisan belassult egy idő után. Most slimkat 4.4.4et használok de random rebootol... sőt más 4.4.4es rendszerrel is rebootol...majdnem az összes általam ismert 4.4.4el. 4.1.2, 4.3.4el nem csinált ilyet. Mi lehet a probléma? Root? Recovery? Tudom,hogy a sony család legsz*rabb telefonja, de most ez van 😃, és azért akarom 4.4.4el használni mert még mindig jobb a ramkezelése mint a másik kettőnek..
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció