Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
köszi😀
ha találsz, írd meg pm-ben
0
0
0
0
niteforce avatar
tenyleg nincsenek filmek 😞
majd keresek hatha talalok olyat amin filmek vannak
0
0
0
0
no avatar
niteforce írta:
bartadavid94 írta:
következő kérdés:
#1:Hogy lehet megaupload-n keresni, vagy van e olyan oldal, ahol csak megauploados linkek vannak filmekhez?
#2:Ha megavideón nézek videót, akkor elvileg onnan rá lehet menni a film megauploados letöltési linkjére is.(a download original nem működik)


filmekaneten.blogspot.hu en is innen szoktam nezni

ha jól vettem észre, ezen az oldalon csak sorozatok vannak
vagy csak nem találtam meg a filmeket😕
0
0
0
0
niteforce avatar
bartadavid94 írta:
következő kérdés:
#1:Hogy lehet megaupload-n keresni, vagy van e olyan oldal, ahol csak megauploados linkek vannak filmekhez?
#2:Ha megavideón nézek videót, akkor elvileg onnan rá lehet menni a film megauploados letöltési linkjére is.(a download original nem működik)


filmekaneten.blogspot.hu en is innen szoktam nezni
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van amúgy egy olyan oldal, hogy filestube. Bár ott rengeteg a pontatlan találat!
0
0
0
0
no avatar
már próbáltam de sajnos nem sokszor sikrült meg is találnom😞
0
0
0
0
akos328 avatar
googleba ha beírod a filmet és mellé h megaupload sztem úgy kidobja
0
0
0
0
no avatar
következő kérdés:
#1:Hogy lehet megaupload-n keresni, vagy van e olyan oldal, ahol csak megauploados linkek vannak filmekhez?
#2:Ha megavideón nézek videót, akkor elvileg onnan rá lehet menni a film megauploados letöltési linkjére is.(a download original nem működik)
0
0
0
0
akos328 avatar
Patch lehetséges még, ha egyik sem, akkor keress másik verziót.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lehet, hogy crack hiba! Próbáltál másik cracket is?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Segítség kellene, ugyanis nekem nem megy a Resident evil 5. Elindul a játék és mindaddig megy még ki nem választom hogy New Game. Rámegyek, hogy start és elkezd betölteni de egy pár másodperc mulva kilép a játékból. Miért van ez és mi lehet a gond ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudod megváltztatni a fájl formutámuát mielőtt letöltöd a videót? Mert általában a videó letöltőknél be lehet állítani, hogy milyen fájl típusba töltse le. Vagy ha ez nem, akkor be lehet állítani, hogy mibe konvertálja át.

Tényleg, a videó konvertálása nem jutott az eszedbe? 😃
0
0
0
0
no avatar
Ha DivX Web Playerrel letöltök egy videót, akkor valami .divx kiterjesztésű fájlt tölt le, amit viszont nem tudok megnyitni.
segítsetek légyszi
0
0
0
0
akos328 avatar
Adobe frissítés, más böngésző, (nekem is hasonló volt a régi laptopomon és egy vga driver frissítés megoldotta), próbálj máshol is videót nézni, ha marad a probléma akkor a nettel lesz a gond.

Amúgy az én problémámra (5 hsz-el ezelőtt) vki???
0
0
0
0
pistikalosa avatar
sziasztok nekem aza gondom hogy amikor nezni szeretnek valami videot a neten nem lehet mert minden masodpercben megall valamikor pedig gond nelkul megy nem lehet ezzel valamit csinalni mert nagyon idegesito
0
0
0
0
akos328 avatar
Gondolom tört az O.P. rendszered, és tűzfalad van?, esetleg NOD, vagy bármi más, mert amikor én is legelőször használtam win7et, több program ami kiakart menni a netre blokkoltam és nem lehetett netezni. Erre azután jöttem rá amikor kiengedtem azokat, mert utána már tudtam. én ilyen gondra tippelek, de könnyen lehet h nem jó az ötlet😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
sylar2008 írta:
Segítséget szeretnék kérni.COD: MW 2 multit jatszottam alterIWnettel gond nélkul. Mikor ujra raktam a Windows 7 -est a játék már nem akart elindulni.állandoan connectel és semmi.Nat type pedig STRICT.Nincs modemem , ergo nem tudom a portokat megnyitni, de azokat eddig se kellett míg ment a jatek.Azt szeretném tudni mi blokkolhatja a windowson belul.Az a baj hogy interneten keresztul mas jatekot se tudok azota jatszani. A jatekot ujra dobtam, a windowsot is egy párszor.Egyik se segit.Elöre is kossz az ötleteket.
próbáld meg azt, hogy a fokozott biztonságú windows tűzfalnál, a bejövő szabályoknál megkeresed a játék exe-jét, és tulajdonságok speciális fülénél engedélyezed a peremhálózat átjárást
0
0
0
0
no avatar
Segítséget szeretnék kérni.COD: MW 2 multit jatszottam alterIWnettel gond nélkul. Mikor ujra raktam a Windows 7 -est a játék már nem akart elindulni.állandoan connectel és semmi.Nat type pedig STRICT.Nincs modemem , ergo nem tudom a portokat megnyitni, de azokat eddig se kellett míg ment a jatek.Azt szeretném tudni mi blokkolhatja a windowson belul.Az a baj hogy interneten keresztul mas jatekot se tudok azota jatszani. A jatekot ujra dobtam, a windowsot is egy párszor.Egyik se segit.Elöre is kossz az ötleteket.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Demoz írta:
Az mitől van,hogy az Opera és a többi böngésző videó nézése közben egyfolytába leáll hibaüzenettel?


Adobe frissítés! 😜 Vagy a legújabb van fent?

Esetleg vírus? 😜

Ez elég különös, hogy meghal mindegyik böngésző! 😕
0
0
0
0
no avatar
Miért van az hogy beraknék egy torrentet µTorrentbe és azt írja ki hogy volume is not mounted. Mi lehet a probléma?

szerk: Már sikerült megoldani.
0
0
0
0
Demoz avatar
Az mitől van,hogy az Opera és a többi böngésző videó nézése közben egyfolytába leáll hibaüzenettel?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Néhány játék elindul, akkor is ha újrahúzod a rendszert.

Ilyen pl. Spiderman Shattered Dimensions, Governor of poker 2, Fahrenheit, Freedom Fighters, Toy Story 3.... 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
tobbi jateknal kellett a directx dll-eket potolni, de ennel nem is kellett potolni! na mindegy ujrarakom a jatekot 😀
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
esetleg a regisztrációs adatbázisban lehetne megváltoztatni,de mivel a winfost törölted ezért elveszett.Azt se nagyon értem hogy indul el egyáltalán a játék?Nekem sose indul el újratelepítés után.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
elvileg a rendszer nyelvét használja, teljesen magyar a windowsod?
0
0
0
0
niteforce avatar
neztem jatekban de nem talaltam ilyet 😞
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
De átlehet állítani a lyelvet nem?
0
0
0
0
niteforce avatar
bakker 😞 megint sz*phatok akkor az aktivalassal 😞

Kosz a valaszt ! 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Újra kell húznod a játékot! 😉
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok.
Ma egy szerencsetlen hiba miatt ujra kellet tennem a wint. a c-re raktam, a jatekok maradtak a D-n. szoval oda vannak telepitve a jatekok. minden muxik, csak a need for speed hot pursuit az ujratelepites elott magyar volt, most meg angol. mit tegyek?
kosz a segitseget, nagyon fontos lenne.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hogy kell direct x-et frissíteni?
Közben rájöttem.
0
0
0
0
niteforce avatar
nem tudom. Youtuberol lassabb mint amugy playerrel. nekem sem megyen ugy a fullhd youtube-on mint playerrel
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
niteforce írta:
talan mert gyenge.
regi gepemnel a geforce FX 5500-asom is kitette FullHD-ba a videot, megis kepregeny lett belole 😃


X1700FSC, GDDR3 128bit 256 ha gyenge.....
0
0
0
0
niteforce avatar
talan mert gyenge.
regi gepemnel a geforce FX 5500-asom is kitette FullHD-ba a videot, megis kepregeny lett belole 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
youtube videókat a VGA-m tudja kezelni HDban de nem elég jó mert néha fps akadozás van... miért van ez?
0
0
0
0
no avatar
Hali
Arra lennék kiváncsi, hogy Burnout Paradise-ban hogy tudok új játékot kezdeni, mert nem találtam mentést file-ban.
Már újra is telepítettem, de a mentés valahol megmarad, bár már mindenhol megnéztem ahol logikusan lehetne, de nem találtam sehol.
Előre is köszi😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
most vettem új videókártyát HD6950 2gb... éééssss őőőm nem indul, hibajelentéssel kidob mikor indítom a játékot és patchelni se engedi a játékot, 1 pillanatra bevillan a telepítő és eltünik... valami ötlet?

mármint a SHIFT 😃
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
ea-st-ar írta:
bmartin23 írta:
ea-st-ar írta:
Üdv!

A következő volna a problémám:
A minap feltelepítettem a GTA San Andreas-t ami minden gond nélkül ment. A játék elindult, viszont a menüben csak annyira működött az egér, hogy mozgatni tudtam, kattintani már nem. Csak enterrel sikerült. Elindítottam a játékot, ott viszont az egér végképp nem működött, se kattintás, se mozgatás.
Valaki tud rá gyógyírt?
Már találtam egy threadet ahol azt írják, hogy alt+tab-olással meg affinitás beállítással lehet megoldani, de nekem nem ment úgy sem.

Az op rendszerem WIN7 x64 (az említetted threadet olvasva valószínűleg az x64 miatt adódik a probléma). A többi infohoz nézd meg a gépem pls.

Amit próbáltam:
- Adminként indítani
- különböző kompatibilitási módokban (win98/ME-be sikerült csak eddig elindítani)
- alt+tab-olás
- affinitás állítás
- driver update

Kösz a segítséget előre is!!!!


Én is ugyanígy jártam, leszedtem minden verzióban, és úgyanazok a problémák. Próbáld meg: Esc, közben rángatod az egeret, Esc, aztán megint, és egyszercsak műxeni fog.


Hát, nekem ez nem jött be, de kitaláltam helyette mást.

Úgy tűnik a procimagokkal van gondja, ezért nem megy. 4magos procim van, ezért azt csináltam, hogy a BIOSban átállítottam először 1 magosra, ezen simán ment, majd kipróbáltam a 2 magos felállás ami szintén tetszett neki.
Tehát, ha még mindig játszanál vele, akkor csak a BIOSban kell átállítanod a működtetni kívént magok számát!


Visszavonom, így sem jó :'(
0
0
0
0
Gerdzso avatar
bmartin23: sajnos nem lett jó neki, szal kéne vmi másik crack hozzá, különben oda kell adnom neki 😆 szal vmi más crack? vagy valami? végülis csak az a baj hogy cd kulcsot kér, ha jól tudom 1.06-os verzió...
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
bmartin23 írta:
ea-st-ar írta:
Üdv!

A következő volna a problémám:
A minap feltelepítettem a GTA San Andreas-t ami minden gond nélkül ment. A játék elindult, viszont a menüben csak annyira működött az egér, hogy mozgatni tudtam, kattintani már nem. Csak enterrel sikerült. Elindítottam a játékot, ott viszont az egér végképp nem működött, se kattintás, se mozgatás.
Valaki tud rá gyógyírt?
Már találtam egy threadet ahol azt írják, hogy alt+tab-olással meg affinitás beállítással lehet megoldani, de nekem nem ment úgy sem.

Az op rendszerem WIN7 x64 (az említetted threadet olvasva valószínűleg az x64 miatt adódik a probléma). A többi infohoz nézd meg a gépem pls.

Amit próbáltam:
- Adminként indítani
- különböző kompatibilitási módokban (win98/ME-be sikerült csak eddig elindítani)
- alt+tab-olás
- affinitás állítás
- driver update

Kösz a segítséget előre is!!!!


Én is ugyanígy jártam, leszedtem minden verzióban, és úgyanazok a problémák. Próbáld meg: Esc, közben rángatod az egeret, Esc, aztán megint, és egyszercsak műxeni fog.


Hát, nekem ez nem jött be, de kitaláltam helyette mást.

Úgy tűnik a procimagokkal van gondja, ezért nem megy. 4magos procim van, ezért azt csináltam, hogy a BIOSban átállítottam először 1 magosra, ezen simán ment, majd kipróbáltam a 2 magos felállás ami szintén tetszett neki.
Tehát, ha még mindig játszanál vele, akkor csak a BIOSban kell átállítanod a működtetni kívént magok számát!
0
0
0
0
bmartin23 avatar
ea-st-ar írta:
Üdv!

A következő volna a problémám:
A minap feltelepítettem a GTA San Andreas-t ami minden gond nélkül ment. A játék elindult, viszont a menüben csak annyira működött az egér, hogy mozgatni tudtam, kattintani már nem. Csak enterrel sikerült. Elindítottam a játékot, ott viszont az egér végképp nem működött, se kattintás, se mozgatás.
Valaki tud rá gyógyírt?
Már találtam egy threadet ahol azt írják, hogy alt+tab-olással meg affinitás beállítással lehet megoldani, de nekem nem ment úgy sem.

Az op rendszerem WIN7 x64 (az említetted threadet olvasva valószínűleg az x64 miatt adódik a probléma). A többi infohoz nézd meg a gépem pls.

Amit próbáltam:
- Adminként indítani
- különböző kompatibilitási módokban (win98/ME-be sikerült csak eddig elindítani)
- alt+tab-olás
- affinitás állítás
- driver update

Kösz a segítséget előre is!!!!


Én is ugyanígy jártam, leszedtem minden verzióban, és úgyanazok a problémák. Próbáld meg: Esc, közben rángatod az egeret, Esc, aztán megint, és egyszercsak műxeni fog.
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Lehet hogy a crack amit használok, az 32bites rendszerre íródott? Van ilyen? o.O
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tettem fel semmilyen patchet se!

Nem lehet, hogy a crack nem jó?
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Superlompos írta:
Most az a frucsa, hogy nekem megy Win7 X64 alatt mindenféle kompatibilitási trükk nélkül. Nekem nem adódott ilyen egér problémám.

Másik verziót nem próbáltál letölteni (mármint a játékból)?


Hello!

Mezei v1.0-t használok, esetleg te leszedtél vaami patchet? Ha igen melyiket?
Köszi!
0
0
0
0
herbyke avatar
Tag
Tudnátok nekem segíteni.
Eddig minden rendben volt.
4 Gb RAM van a gépemben cpu-z felismeri a windows is .
2x2 gb .
Azt írja telepített memória 4096 Mb ebből 1,99 használható.
Kikapcsoltam, kivettem, visszaraktam, Load fail default a biosban és semmi sem változott.
Van valakinek valami ötlete?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most az a frucsa, hogy nekem megy Win7 X64 alatt mindenféle kompatibilitási trükk nélkül. Nekem nem adódott ilyen egér problémám.

Másik verziót nem próbáltál letölteni (mármint a játékból)?
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Üdv!

A következő volna a problémám:
A minap feltelepítettem a GTA San Andreas-t ami minden gond nélkül ment. A játék elindult, viszont a menüben csak annyira működött az egér, hogy mozgatni tudtam, kattintani már nem. Csak enterrel sikerült. Elindítottam a játékot, ott viszont az egér végképp nem működött, se kattintás, se mozgatás.
Valaki tud rá gyógyírt?
Már találtam egy threadet ahol azt írják, hogy alt+tab-olással meg affinitás beállítással lehet megoldani, de nekem nem ment úgy sem.

Az op rendszerem WIN7 x64 (az említetted threadet olvasva valószínűleg az x64 miatt adódik a probléma). A többi infohoz nézd meg a gépem pls.

Amit próbáltam:
- Adminként indítani
- különböző kompatibilitási módokban (win98/ME-be sikerült csak eddig elindítani)
- alt+tab-olás
- affinitás állítás
- driver update

Kösz a segítséget előre is!!!!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
nahhh ma szólt hogy az első linket nem seed-elik, a második meg nem működik 😃 mondtam neki töltse le akkor a 2 közül vmeik verziót, remélem jó lesz neki 😀
0
0
0
0
bmartin23 avatar
Gerdzso írta:
oké köszi 😃 elküldtem neki a cuccost, szal hnap megmondom jó lett-e 😃 én reménykedem, nem szivesen adnám oda az enyémet, mivel utoljára a Prototype-t adtam neki oda... azt se kellett újra feltennem 😃


Így már én is jártam😃 ha így sem jó, akkor próbálja meg a skidrow vagy a razor1911-et, mert azok szoktak működni.😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció