Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Hát én max annyira vagyok kiváncsi hogy a kártya árának hány %-át fizetik ki.
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Én csak videókártyát kérdeztem aztmondta az eladó hogy be lehet adni ( nem csak úgy hogy veszel is valamit hanem úgy hogy beadod ők meg fizetnek érte ) én kérdeztem hogy gari mennyit számít azt mondta hogy nem kell a garipapír meg semmilyen garanciás cucc ( mivel ezt ők kirakják és ha kell valakinek az +veszi ) csak adjam dobozostul csak előtte letesztelik hogy müxik-e . (A múltkor volt HD3870 is 😆😉
0
0
0
0
no avatar
Koppy96 írta:
SH Computer-nél.


De am nem úgy van hogy garis cuccot mindenféleképp bevált minden bolt? Vagy ez az SH az bármit bevált?
0
0
0
0
no avatar
Koppy96 írta:
sok sikert hozzá 😃
Szerk.: Merre laksz ? Csak azért mert Szolnokon van egy hely ahol beszámítják a karikat.


És azt meg tudod mondani hogy melyik az a hely?😃
0
0
0
0
philips20 avatar
pesten de nemlessz gond a becseréléssel
0
0
0
0
Koppy96 avatar
sok sikert hozzá :D
Szerk.: Merre laksz ? Csak azért mert Szolnokon van egy hely ahol beszámítják a karikat.
0
0
0
0
philips20 avatar
Koppy96: egy gtx580 ra akarom beszámittatni
0
0
0
0
szabyy avatar
Am nemtom mié, mert a gts450, nem egy rossz kari, am meg eladná, és venne helyette másikat, mert ha megtudják, h ő tette tönkre, akk biztos nem számítanák be
0
0
0
0
Koppy96 avatar
ja igen őt kérdeztem csak nem érzékeltettem veletek 😆
0
0
0
0
szabyy avatar
én nem akarok, nekem most töképetes az 5750, philips20 akarja lecserélni a kariját
0
0
0
0
Koppy96 avatar
szabyy: az előző hszeden akkorát szakadtam 😆
Amúgy mire akarod kicserélni ?
0
0
0
0
szabyy avatar
De ennél egyszerűbb, ha kihózod a venti kábeljét, azt visszadugod, amiután beszart
0
0
0
0
akos328 avatar
Vmivel állítsd meg a ventit. Azt nem mondom, hogy az ujjaddal, de ha vmivel kitudnád támasztani, hogy ne pörögjön, és Furmark neki, max beállításon, kb 30 perc múlva eléggé melege lenne, aztán utána az a dolgod, hogy kiveszed az éket a ventilátorból. Azt nem mutatja ki senki...
0
0
0
0
cseszka avatar
lehet h ujra indul.de akkorse birja örökké.vagy biosban kikapcsolod a védelmet.
0
0
0
0
philips20 avatar
igen én is ilyenekre gondoltam de haver aztmondta hogy ujra indul a gép
0
0
0
0
szabyy avatar
Nemkell ott tönkretenni a coolert, egyszerően kihúzod a ventit , és inditasz egy funmark tesztet azt csá😃 ,és végén visszadugod, és azt mondod, h tulmelegedett, és nem is tetted tönkre a coolert😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Adjak ötletet?
Vedd ki a vga-t,huzd le a cooler csatlakozást a vga-rol,utánna egy adapterrel magasabb feszenn lödd ki a coolert,rakd vissza össze,nyomd be a gépbe,és adj neki cysist,full grafonn,szerintem megadja majd magát hütés nélkül.😆
0
0
0
0
philips20 avatar
nem is akarok a feszkon emelni 😃 valami eggyszerübb megoldásra gondoltam
0
0
0
0
philips20 avatar
ááá nem hiszem jóba vagyok velük
0
0
0
0
philips20 avatar
van még rá 4 év gari annyi idö alatt biztos tönkre menne de én most akarok uj kártyát 😃
0
0
0
0
philips20 avatar
vissza veszik az tuti csak nemtudom hogy kéne elrontenom meddig birja a höt ? kb mikor ék le a gpu ja ?
0
0
0
0
no avatar
philips20 írta:
hogy tudnám tönkre tenni a videokártyámat ? ugy hogy javithatatlan legyen és becseréljék ?


Törd ketté, menj át rajta egy traktorral és máris megvan "javithatatlan" állapot. Nos viszont hogy becserélik-e azt nem garantálom.😃
Komolyra forditva talán emeld túl a feszültséget vagy valami, attól lehet hogy tönkremegy de nemtudom hogy észreveszik-e.
0
0
0
0
philips20 avatar
hogy tudnám tönkre tenni a videokártyámat ? ugy hogy javithatatlan legyen és becseréljék ?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Mi lehet az oka ennek?
Windows Vista Basic oprendszer alatt próbáltam játszani a Diablo II: Lord of Destruction -nel, kompatibilitást átállítottam win xp-re, de még így sem működik a játék.
Lefagy és ESC gomb megnyomására pedig kilép, de maga a szűmítógép nem fagy le. Mit lehet vele kezdeni? Win7 alatt menne ez a játék?
0
0
0
0
akos328 avatar
Tört, vagy eredeti, mert ha tört, akkor ne szenvedj vele, szeddj le másikat, mert eredetivel kizártnak tartom hogy ez legyen. nekem olyan gondom lenne, hogy a MUonline-val ha játszok, indítástól kb 5 perc múlva megáll a kép, és 2-5 másodperc múlva a monitor leáll készenlétibe, és vissza se tudom kapcsolni. ha esetleg megmaradna a kép akkor semmivel nem tudok szabadulni, se ALT+F4, se CTRL+ALT+DEL, semmi. Videókártya, monitor hiba kilőve, hisz szépen megy, CoD7 és hasonló játékok hasítanak rajta, és eddig csak ennél a játéknál tapasztaltam. Ingyenes online játék, tehát nem tört, illetve van még vagy 1000 változata, ebből 5-öt kipróbáltam és mindnél ez van.
ha vki tudja orvosolni, előre is köszi
0
0
0
0
cseszka avatar
Probáld meg leszedni a legujabb VGA drivert,az sokszor segiteni szokott,de iennel még nem találkoztam.

Nekem is van egy kis bibi.Felakartam rakni ma Far Cry-t.Mikor elinditom a telepitést,erroral kidob.Probáltam állitani kompaatibilitást,futtattam rendszergazdaként de mindig ugyan az.Utánna Mikor meginn akartam feldobni,kivettem a pipát,h nerakja fel a dx-et,akkor felrakta gond nélkül,elinditom és min ill max grafon se nincs kép,csak szürke monitor némi homályal.?
Erre ötlet?
0
0
0
0
jasko avatar
Sziasztok!
Cod 7-el van probléma!
Windows xp,direct x 9.0c,athlon 2 magos proci,9800gt.
Elinditom,az elején mikor Mason-t ütik árammal.Annak vége,és a töltésnél fekete lesz a kép, direct x hibával!
Ha full grafikán megy,ha nem ,mindig ezt csinálja!
A telepitésnél a direct x-et frissitette.
Segitsetek légyszi
0
0
0
0
Krinya15 avatar
téves... csak rosszat szedtem le 😜
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Krinya15:
Nem tudok segiteni de ne ide ird emulátorokra van külön téma...

De Psyhx -re nincs 😃 Pls help már vki 😕
0
0
0
0
Krinya15 avatar
sziasztok! lenne egy olyan problémám hogy nosztalgia miatt szeretnék gépen játszani PS1-es játékokkal. van egy epsxe 1.7.0 emulátorom, XP-n futott rajta minden játék Win 7-en nem nem indul el semmi 😞 tud valaki esetleg másik emulátort ami működik 32bit-es win7 alatt? köszönöm!
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Ott már néztem csak állitani lehet hogy CPU-n dolgozzon vagy a VGA-n de én nem ezt szeretném állitani hanem hol lehet off/on.
Pls valaki :/
0
0
0
0
madchief avatar
nvidia control panel.
desktopon jobb klikk.
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Pls emberek help!
Psyhx-et hol lehet ki/be kapcsolni?
0
0
0
0
psychosocial avatar
nemtudom, de ezzel a programmal át lehet konvertelni pdf re:[LINK]
update: ja és nemtom hogy működik-e ott van a vidi😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
Letöltöttem s feltettem a Amnesia: The Dark Descent nevű játékot elindittom s a játékkép 180 fokban elvan forditva halványan, de így összemosodik s alig látok valamit, mi lehet a baj?
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Azt a sok négyszögletes izét smd-nek hívják és az nem baj vagyis nem az a baj!😀
0
0
0
0
psychosocial avatar
értem, azért köszi... egyébként felnyitottuk a hűtőt hogy levegyük azt átrakjuk 1 gyegébb karira a hűtőt és azt tapasztaltam hogy az asus által gyártott vidikarinak a hővezető pasztálya kicsit sok és ráfolyt sok olyan kis négyszögletes "izé-re"
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Teljesen mindegy hány magos proci mellet futtatod a vgat annak akkor is rendes képet kell adnia ha meg nincs rendes áramellátás akkor meg be sem kapcsol a gép hanem csipogni kezd mint az őrült és mindíg újraindul úgyhogy ez sajnos megsült!😳
0
0
0
0
psychosocial avatar
értem, csak az a baj hogy semmi büdös, semmi különleges kormos akármi nincs a vidikarin. túlmelegedés vagy kevés áramellátás nem eredményezheti? 3magos proci mellett futtatom.😞 ha csak annyilenne örülnék. bár igen nagy esélyvan a memória sülésre. egyébként köszi a választ.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Hát sajna ennek a nyaka véres ezt a jelenséget vagy a video proci vagy a video memória megsülése eredményezi úgyhogy ez sajna kuka!😕
0
0
0
0
psychosocial avatar
sziasztok, van egy 9800gt-m ASUS márkájú aminek egyszer lesült a ventilátorja. a gyerek lecserélte aztán beinditotta a gépet és ilyen ehhez hasonló képet adott neki:
https://www.thebrandingsociety.ro/personal/vp/01sa1.jpg
aztán elhozta nekem hogyha megtudom csinálni megtarthatom. és egyébként az egész képernyő olyan szines kockákkal van be töltve és valamelyik szabályos sávokba mozog... nemtudom mi lehet pls help. aki tudna segíteni annak nagyon megköszönném:S
0
0
0
0
Core2 avatar
ha mp3-at is felismer akkor le.
0
0
0
0
twoKgames avatar
sziasztok! wmv formátumú videót cd-re írtam ki!
szerintetek lejátsza egy DVD-lejátszó?
köszönöm a választ
0
0
0
0
cey85 avatar
nem a bios-ba kell. nyisd meg újra a számítógép kezelőt és hozd be u.azt ami van a képen. utána az F-re kattints a jobb egér gombbal és jelöld ki, hogy partíció megjelölése aktívként. utána ha csak az lett aktív akkor legyen az F-ből C és próbáld leformázni a B-ét. már több ötletem nincs
0
0
0
0
nooel avatar
jaja nekem is így van.:
https://kephost.hu/image-A7F0_4D245BE4.jpg
ezt biosban lehet megváltoztatni?hogy ne az legyen az rendszer...?
0
0
0
0
nooel avatar
átneveztem a C-t B re és még mindig ne engedi?:S
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció