Milyen TV-tek van?

Szerző: Disco4ever, 2010. November 27., téma
Fórum » Társalgó
Mennyi és milyen TV-tek van otthon:)

Na kezdem én!
Az én szobámban most jelenleg van egy Samsung LE32C530 Full Hd 82cm-es LCD Tv ( De karácsonykor kapok egy Samsung UE46C8000XW 3D Led TV-t:))
Apám szobájában egy LG 42LE5300 106cm-es Full Hd LCD Tv
Nappaliban egy Samsung UE40C7000 102cm-es 3D Led Tv!
Hozzászólások: 119
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DeXHerO avatar
valakinek van ilyen tv-je ? http://www.argep.hu/product_1502049.html
0
0
0
0
kocsis102 avatar
hát nekünk sajna csak 2crt tv van egy 55cm meg egy 72cm de mivel én nem nézek tv nekem megfelel 😆 vettem gépezni egy 102cm lcd de elattam 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Egy Sony KDL-46V4000 (117cm, Full HD) és egy Samsung LE-37M87BD (94cm, Full HD)
0
0
0
0
no avatar
Nekem van egy Samsung 37colos full hd ezen gépezem és van egy 42colos full hd a nappaliban ott meg konzol party szokott lenni.A hálószobában meg egy sima hagyományos 72 centis tv amin elaszom esténként.
0
0
0
0
Kamaa avatar
50 CM körüli LG FULL HD😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hát 4 tv-nk van de csak 2 van bekötve 😃 3.-ra csak DVD lejátszó van rákötve... a 4. meg csak porosodik 😃

amúgy az egyik az SHARP LED TV 102 vagy 120 cm-es nem tudom 😃
a másik egy LG 71-72-73-74-75 vagy valami ilyesmi.... akkor vagy egy Samsung ugyanúgy 71-72-73-74-75 vagy valami ilyesmi... és van egy porosodó 50-51-52- stb nem tom milyen 😃 de ez a 3 még az a bazi nagy TV 😃
0
0
0
0
azbizony avatar
51cm es samsung 😃 bőőőőőőőőőőőőven elég.. mert ezt is inkább csak hallgatom mint nézem 😆
0
0
0
0
AxlZoli avatar
82cm-es Samsung Full HD LCD, bőven elég 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
most nekem egy 50 centi körüli CRT, de már fogok kapni egy másikat.
0
0
0
0
beatimgame avatar
Nálunk 4 TV van. Van egy 66cm-es Sony CRT, két 55cm-es Samsung CRT-n és egy 81 cmes Philips FullHD LED TV-nk
0
0
0
0
Lorenzo avatar
3 TVnk van. Egy 107cm-es LG plazma, egy 55cm-es LG CRT és nekem egy 82 cm-es Panasonic LCD.
0
0
0
0
hentai78 avatar
TV- m van, tévéműsorokat meg nem nézek, szóval tv de dvd lejátszó és videó magnó.
Ja, a tévé sima orion kb 4 éves
0
0
0
0
Trebron1988 avatar
A segítségeteket szeretném kérni.
Vettem a minap egy Samsung LED 16:9es monitort. AZ előzővel full grafikán játszottam, de most el sem indulnak a játékok. Rákattintok, és visszadob az asztalra. Filmnézéshez nagyon jó képe van és felbontása. Fel akartam tenni a hozzá kapott drivert, de sem azt sem a Samsung oldaláról letöltött legfrissebbet nem tudtam rendesen feltelepíte
ni. Ezt írta a végén: Monitor Driver is succerssfully installed
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
egy techwood, egy videoton (régi cucc 😃 ) egy ritka nagy samsung meg nagy LG meg még nekem egy 19"os valami meg most várjuk hogy megjőjön egy új nagy (4en vagyunk a házba)
0
0
0
0
Wayne Rooney avatar
2 van egy Lg és egy Samsung.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem egy BEKO 55 centis regi fajta TV-m van, de mar vagy 7 eves, es meg mindig jo a kepe. Csak kicsi 😞
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
nekünk egy TV-nk van a nappaliba. egy LG 42LE5300 106cm-es LED TV.
a témával kapcsolatban annyit hogy aki csinálta eléggé elnagyolta a dolgot...
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
nálunk 3 tv van 😃 az én szombámba van egy toshiba. A konyhába van egy kicsi sony. A szüleim szobájába meg egy Orion HD LCD tv
0
0
0
0
richie900812 avatar
nincs tv-m.neten nézek mindent 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
A szobámban egy Daewoo kistévé, kint a nappaliban pedig egy Sony Bravia LCD tv 😂
0
0
0
0
pukkancs avatar
4 tv van nálunk, 3 hagyományos tv, tehát nem lcd semmi, a nappaliban van egy samsung Lcd tv elég nagy 😀
0
0
0
0
Fnatic avatar
hát ez elég nagyolós téma de nem azért -.-
Meg hát illendő lett volna képeket rakni ilyen TVkről.
Én nagyon utálom a kamusokat, de hogy ekkorát hazudni, hát ez kész -.-
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jan88 írta:
XFXFORCE írta:
Jan88 írta:
XFXFORCE írta:
Disco4ever írta:
Mennyi és milyen TV-tek van otthon😀

Na kezdem én!
Az én szobámban most jelenleg van egy Samsung LE32C530 Full Hd 82cm-es LCD Tv ( De karácsonykor kapok egy Samsung UE46C8000XW 3D Led TV-t😀😉
Apám szobájában egy LG 42LE5300 106cm-es Full Hd LCD Tv
Nappaliban egy Samsung UE40C7000 102cm-es 3D Led Tv!


Képeket... már, nem azért, de ez eléggé kamunak tűnik.
Kép nélkül, bármit írhatsz... raksz egy képet, és elhiszem.


Képeket ne nagyon várj, mivel a gyerek kamus!😆 A gépe is kamu volt, szerintem a Tv-k sincsenek meg, bár lehet.😂 Meg amúgy se jár már fel ide...


Hát, de ez nevetséges, most, képek nélkül ki hiszi el?😃
Hogy, egy 300.000FT-s TV villog a szobája falán... X).
A nappaliba is egy 300.000FT-s, meg az apja szobájába is? 😆.

Ennyi erővel, az én szombában, van a paksi atomerőmű, titkos alagút nyílása. 😆

Mindenki azt hazudik amit akar, engem nem érdekel!😆 Max ha rájövök jól körberöhögöm!😂


na ez milyen igaz! Minden ember hazudik szinte. ezért nem bízom meg az emberekben. Fordult velem a kocka az elmúlt néhány hónapban. Régebben mindent most meg semmit se hiszek el. 😆
0
0
0
0
no avatar
Jan88 írta:
XFXFORCE írta:
Disco4ever írta:
Mennyi és milyen TV-tek van otthon😀

Na kezdem én!
Az én szobámban most jelenleg van egy Samsung LE32C530 Full Hd 82cm-es LCD Tv ( De karácsonykor kapok egy Samsung UE46C8000XW 3D Led TV-t😀😉
Apám szobájában egy LG 42LE5300 106cm-es Full Hd LCD Tv
Nappaliban egy Samsung UE40C7000 102cm-es 3D Led Tv!


Képeket... már, nem azért, de ez eléggé kamunak tűnik.
Kép nélkül, bármit írhatsz... raksz egy képet, és elhiszem.


Képeket ne nagyon várj, mivel a gyerek kamus!😆 A gépe is kamu volt, szerintem a Tv-k sincsenek meg, bár lehet.😂 Meg amúgy se jár már fel ide...


Hát, de ez nevetséges, most, képek nélkül ki hiszi el?😃
Hogy, egy 300.000FT-s TV villog a szobája falán... X).
A nappaliba is egy 300.000FT-s, meg az apja szobájába is? 😆.

Ennyi erővel, az én szombában, van a paksi atomerőmű, titkos alagút nyílása. 😆
0
0
0
0
no avatar
Disco4ever írta:
Mennyi és milyen TV-tek van otthon😀

Na kezdem én!
Az én szobámban most jelenleg van egy Samsung LE32C530 Full Hd 82cm-es LCD Tv ( De karácsonykor kapok egy Samsung UE46C8000XW 3D Led TV-t😀😉
Apám szobájában egy LG 42LE5300 106cm-es Full Hd LCD Tv
Nappaliban egy Samsung UE40C7000 102cm-es 3D Led Tv!


Képeket... már, nem azért, de ez eléggé kamunak tűnik.
Kép nélkül, bármit írhatsz... raksz egy képet, és elhiszem.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
komolyan mondom én elfogadnám, mivel h nekem nincs sajátom😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Nekünk van lent egy orion, fent asszem egy samsung meg még egy kis tv,ami jelenleg nem üzemel,de majd megcsináljuk, mert az én szobámba is kell egy😃
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
nekem valami ilyesmi a tv-m:
http://hardverapro.hu/dl/upc/2009-11/98526_20091104.jpg
nem igazán nézem,szóval megfelel(nem én csináltam a képet,lusta vagyok most fényképezni,szóval ha esetleg kellene szóljatok😆😉
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
egy Videoton(régi) egy kicsi nemtudom mijen, egy 127-es Samusng egy 90 valahanyas LG, egy nemtudom mijen LCD meg még 2 használaton kívül
0
0
0
0
Dj Moon avatar
hát én is csak akkor nézek TV-t mikor valami jó film megy vagy műsor😃
0
0
0
0
Dj Moon avatar
én is raktam a miénkről!
De bevallom nem tudom minek kell olyanokat kiírni ami nem is igaz! -.-
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Mivan Disco nem raksz fel képeket a vagyonodról...? 😆
Pusztán mert kíváncsi vagyok , meg te indítottad ezt a jó topicot.
Következő legyen az hogy , esztek e kenyérből eleget !
Mert tudod más okosan hülyéskedni , meg megint más hülyén okoskodni...

Gigazte : Igazad van ! 😉

Én raktam képet az enyémről...itt van a szobában az enyém !
0
0
0
0
Dj Moon avatar
hát én is egyet értek! Mindenkinek olyan Tv-je van amire telik és kész!
Nekünk a családban elég 1 Tv bőven! Én amúgy is csak néha nézek Tv-t mert többségében a gépnél vagyok és vagy zenét mixelek vagy játszok a gépen!
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Nah hát nekem nincs is tv-m 😃 csak a nappaliba van valami 5-6 éves philips, de nekem nincs is rá szükségem, ha esetleg van valami amit nézni akarok akkor a nappaliban lévő teljesen megfelel.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Lizardnak igaza van.
Nálunk csak az ősök szobájában van tv, azis egy philips 6-7 éves, én ha nézni akarom akkor odamegyek, de általában a netről szedem és a monitoron nézek műsort.
0
0
0
0
Lizard avatar
Hát igen, de sok olyan majom van aki azt hiszi akkor ő a JANI ha hiperszuper TV-je van és ezt hangoztathatja😀
Tisztelet a kivételnek!😉
0
0
0
0
toopa avatar
ricshard004: Ezzel én is hasonló képpen vagyok.
Szerintem nincs abban semmi szégyen ha valakinek nincs hiper szuper csúcs modern 3D-s tv-je, főleg ha az illetőnek nincs rá szüksége. 😀
Attól senki nem lesz jobb ember ha csúcs kütyüi vannak. Mindenhol mások az igények és a keret, úgyhogy én nem irigylem azt ha valakinek 3-4 plazma meg led lcd tv virít a lakásban.
Mivel eléggé minimális időt töltök tv nézéssel, nekem is egy régi és ócska 50cm-es Alien-em van csak, de nem is fogok venni mostanában még akkor sem ha esetleg tönkre megy, mert számomra felesleges.
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Hát én bevállalom,hogy ratyi kocka tv-m van, 55cm-es JVC és van vagy már 6 éves, nemnézek tv-t csak nagyon ritkán,így nincs rá szükségem. Monitornak szeretnék majd jövőre egy 82es LCD-t😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Amúgy ha észrevettétek van egy kamus aki olyan tv-ket írt amik nem is léteznek😂

Nekünk 2 tv-nk van az egyik 10 éves a másik 8 éves😂 Mind2 Samsung.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Akinek nincs szuper tv-je az már írni sem mer, mert a másik aki multimilliomos az otthon kineveti hogy, nézd csak a szerencsétlent még egy normális tv-je sincsen. És tényleg minden már a pénzről szól, hogy kinek mije van s mekkora s mit bír. De én azt mondom hogy csak azzal dicsekedj amit saját erődből, saját pénzeddel vetted, akkor nem szólok semmit.
0
0
0
0
Lizard avatar
gibdj írta:
Nem akarok megbántani senkit, de ez is egy "milyen nagy a p@csötök" téma. Tőlünk van egy ház 200m-re, ahol van egy 20 éves Orion TV, és azon nézem távcsővel az M1-et.


Abszolút egyet értek!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció