Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
berci96 avatar
még régebben játszottam vele de kb 1-2 hetet
0
0
0
0
D@nte avatar
BiGame írta:
D@nte írta:
uhh azzal énis megszenvedtem.amiután azt a szemétládát a kard-madarakkal legyőződ lehetőség kéne a mentésre de nem ad.szerintem a 2.pályát játszd egy párszor újra ameddig megszeded magad Démon vérrel(red orb).aztán vásárolj be csillagokból és menyj neki mégegyszer

Hülyéskedsz? Könnyebb volt mint Very Hardon, azér írtam, h az egyikkel élet visszatöltés nélkül is elbántam😆!
öcsém arra nemgondolsz hogy ő nemtolta annyit a DMC-t mint mi????te előnnyel indulsz mert benne vagy a ritmusban viszont én vagy ő nem mivel én majdnem egy évig nemjátszottam a DMC3-al mert annyiszor kiakasztottam már annyi szinten és ő meg lehet hogy nemis játszott vele eddig
0
0
0
0
berci96 avatar
váá😆 megin elakadtam a 4be normalon 😆 nem birom legyőzni sactus-t (az elsőt😃😉 mert leviszem tökre az életét és amikor mindig vissza megy a saviorba vagy mibe akkor nemtom legyózni mer nem tom utolérni h leössem a földre
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Ricko nem lesz dmc5... abba hagyták a sorozatot.
-> http://www.gamestar.hu/nem-lesz-devil-may-cry-5-bejelentes-az-e3-on.html

Legalábbis a Capcom. 😉 Kicsit most utána néztem, és lehet, hogy lesz folytatás *-*
-> http://www.gamekapocs.hu/hir/18540/Keszul+a+Devil+May+Cry+5+a+Ninja+Theorynal
0
0
0
0
BiGame avatar
D@nte írta:
uhh azzal énis megszenvedtem.amiután azt a szemétládát a kard-madarakkal legyőződ lehetőség kéne a mentésre de nem ad.szerintem a 2.pályát játszd egy párszor újra ameddig megszeded magad Démon vérrel(red orb).aztán vásárolj be csillagokból és menyj neki mégegyszer

Hülyéskedsz? Könnyebb volt mint Very Hardon, azér írtam, h az egyikkel élet visszatöltés nélkül is elbántam😆!
0
0
0
0
Creelien avatar
Ricko írta:
jó hir a CAPCOM 2 nap mulva nagy bejelentést jelent be nekünk elég nagy a lehetősége h a DMC 5😉 de ez nem biztos


hol találtad ezt a hírt?
0
0
0
0
Ricko avatar
jó hir a CAPCOM 2 nap mulva nagy bejelentést jelent be nekünk elég nagy a lehetősége h a DMC 5😉 de ez nem biztos
0
0
0
0
berci96 avatar
oks kössz a tippet 😃 csak most msn-ezek egy kicsit😆
0
0
0
0
D@nte avatar
uhh azzal énis megszenvedtem.amiután azt a szemétládát a kard-madarakkal legyőződ lehetőség kéne a mentésre de nem ad.szerintem a 2.pályát játszd egy párszor újra ameddig megszeded magad Démon vérrel(red orb).aztán vásárolj be csillagokból és menyj neki mégegyszer
0
0
0
0
berci96 avatar
vááá a 4 et elkeztem normalon és megakadtam az egyik pálya után amikor angelo agnust kell kinyirni neroval (tudjátok az a bogárszerű bosst akinek ien madárkardjai vannak) azt még legyőztem de az utána lévő pályán elakadtam mert erősek az ellenségek:S
0
0
0
0
D@nte avatar
hát igen agni & rudra kemény dió tud lenni.
0
0
0
0
BiGame avatar
Na tegnap továbbvittem a 3-at DMD mód, 5.dik pályát csináltam meg, hát ezekkel a vér démonokkal, sárkányokkal való harcba több életet használtam fel mint Agni & Rudra-nál, nem azé erősek voltak, de nem okosabbak, 1-el simán elbántam 1 élettel de mikor mind a 2 kardot használta már sok ideig tartott volna élet veszteség nélkül kinyírni!
0
0
0
0
Creelien avatar
Akit érdekel annak van pár DMC4-es skinem.

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Háát még én!
Nekem 5-én jön meg a vga! 😕 Én tovább várok!
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem csak elseje körül jön meg
na de váááárrom már
0
0
0
0
no avatar
Mert? Elvagy tiltva akk lesz meg a vga vagy mi?
0
0
0
0
ceni98 avatar
megvan😆
a pénz szedem a dmc 4-et😀
am max július elsején gamelhetek vele😕
0
0
0
0
no avatar
Nincs mit de inkább pénz kell mint siker hozzá! 😆
0
0
0
0
no avatar
Aham háát sok sikert hozzá!
Ebony&Igory legyen veled! 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
jaaa értem
akkor ez nekem jó😀
0
0
0
0
Creelien avatar
ceni98 írta:
ilyen sebebségen harcolunk vagy ennyire laggol?


ez a max
0
0
0
0
ceni98 avatar
ilyen sebebségen harcolunk vagy ennyire laggol?
0
0
0
0
Creelien avatar
ceni98 írta:
de a gt nem erősebb mint a gs?


de mégis megy ha igaz amit írtak

[LINK]
0
0
0
0
ceni98 avatar
de a gt nem erősebb mint a gs?
0
0
0
0
Creelien avatar
ceni98 írta:
a dmc 4 geforce 6200gt-n megy?


elvileg nem. ez a minimum: nVidia GeForce 7300GS
0
0
0
0
no avatar
Nah már le is lehet tölteni? zsír majd ha meglesz az új gép egyszer letöltöm rá!
0
0
0
0
ceni98 avatar
a dmc 4 geforce 6200gt-n megy?
0
0
0
0
Creelien avatar
Akartok egy igazán módolt DMC4-et?

Link:[LINK]

Letöltés:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Nem baj! Akkor meg ez kell Dante-nak h ördöggé válhasson egy pap lány vére!
0
0
0
0
Creelien avatar
dragking írta:
Ez is jó!
Ezt a 3-at össze fogják rakni és megcsinálják az 5-dik részt!
De most úgy is lehetne h korábban Vergil vagyis Mundus Vergil testében elfogja Trish-t és Kyrie-t is erre Nero Felkapja a vizet és nekirohan Vergil-nek kisebb sikerrel Dante egyedül maradt! Nincs más választása mint hogy felébressze az apját de ehhez még kell 1 teljes démon vére! Nos ugyeh Dante csak fél démon ezért nm jó ott van még Lady ő is csak félig Démon szal ő sem jó aztán meg egy hang megszólal Vergil lelke és elmondja h van 1 lehetőség rá ugy h ha megöli Lady-t és elszívja az erejét!
Nincs más választás csak h ezt Lady halja és nm engedi szembe szál vele de nm sok sikerrel Lady meghal Dante teljesen ördöggé válik és a vérével feltámasztja Sparda-t De hogy Sparda-nak teljes legyen az ereje Dante-nak fel kell áldoznia az ördögi erejét és újra csak fél démon lesz!
Megküzdenek Vergil-el Dante egy sikertelen szúrás után kap egy halálos sebet és meghal Sparda legyőzi Vergil-t! Sparda-nak mind2 fia halott! De Sparda vére és az amulettek segítségével Trish Feltámasztja Dante-t aki ragaszkodik ahhoz h Vergil is feltámadjon bele egyeznek de mivel Vergil újra megkíséreli az erőt megszerezni végleg megölik!
Ennyi lenne! És ezt a 3-at össze rakni és ez lenne az 5!


Lady nem féldémon, hanem ember. Az apja, Arkham még ember volt amikor megszületett Lady. Arkham ezután lett démon, mivel feláldozta a feleségét vagyis Lady anyját. Az egyik szemük azért piros, mert egy betegségben szenvednek ami képessé teszi őket fizikailag és mentálisan is arra, hogy Lady démonra vadászon és olyan ügyes legyen mint amilyen, és hogy Arkham tudja kontrollálni a démoni erejét amit szerzett.
0
0
0
0
no avatar
Ez is jó!
Ezt a 3-at össze fogják rakni és megcsinálják az 5-dik részt!
De most ugy is lehetne h korábban Vergil vagyis Mundus Vergil testében elfogja Trish-t és Kyrie-t is erre Nero Felkapja a vizet és nekirohan Vergil-nek kissebb sikerrel Dante egyedül maradt! Nincs más választása mint hogy felébressze az apját de hhez megkell kell 1 teljes démon vére! Nos ugyeh Dante csak fél démon ezért nm jó ott van még Lady ő is csak félig Démon szal ő sem jó aztán meg egy hang megszólal Vergil lelke és elmondja h van 1 lehetőség rá ugy h ha megöli Lady-t és elszívja az erejét!
Nincs más választás csak h ezt Lady halja és nm engedi szembe szál vele de nm sok sikerrel Lady meghal Dante teljesen ördöggé válik és a vérével feltámasztja Sparda-t De hogy Sparda-nak teljes legyen az ereje Dante-nak felkell áldoznia az ördöi erejét és újra csak fél démon lesz!
Megküzdenek Vergil-el Dante egy sikertelen szúrás után kap egy halálos sebet és meghal Sparda legyőzi Vergil-t! Sparda-nak mind2 fia halott! De Sparda vére és az amuletek segítségével Trish Feltámasztja Dante-t aki ragaszkodik ahhoz h Vergil is feltámadjon bele egyeznek de mivel Vergil újra megkíséreli az erőt megszerezni végleg megölik!
Ennyi lenne! És ezt a 3-at össze rakni és ez lenne az 5!
0
0
0
0
D@nte avatar
na akkor eztfigyeld.az 5 ben milenne ha az eleje arról szólna hogy Nero csatlakozott Dantehoz meg a két csajhoz és kaptak mégeggy megbízást arról hogy egy szekta ki akarja nyitni a Pokolba vezető kaput hogy Mondus átjöhessen és átvegye az uralmat az emberi világ felett és erre elindulnak a himalája tetejére mert csak ott van annyi démoni energia összegyűlve hogy elegendő legyen a kapu megnyitásához.és miközben próbálnak feljutni a hegycsúcsra egy csomó szörny mind a 4 részből ami fajta volt az most ott is van.és mikor felérnének a hegcsúcsára egyszercsak Vergil mint Nelo Angelo úgyanabból a fényből mint amiben eltűnt előjönne és a saját kardját venné elő de amikor meglátná a fia Nero kezében Yamatot azt mondja hogy 1-1 elleni küzdelemben győzze le őt és akkor továbbmehetnek mindannyian ha viszont veszít Nero akkor vissza kell adnia Yamato-t és vele kell menni Mondus elé hogy ő is olyan báb legyen akárcsak ő és erre elkezdik az apa-fia harcot és amikor már nagyon úgynézki hogy Nero veszít egyszercsak felpattan és az apjába szúrja Yamatot mire az egyszercsak újra kikerül Mondus befojás alól és a büszkeségének a megsértésénél fogva bosszút akar állni még sérülten is mire Nero tiszteletből odaadja neki Yamatot.Vergil rájön hogyha legyőzi Mondus-t és úgy elveszi a lelkét mint Dante szokta a legyőzött ellenfeleiét akkor kap mégegy olyan kardot és ha a három kard és az amulettek eggyesülnek akkor megkapja Sparda erejét.persze ezt Mondus mondja meg neki mikor átmennek a pokolba és szembetalálkoznak Mondussal aki már majdnem ott volt a kapunál csak ők az útját álták és Sparda 3 fia mivel túl sok volt neki ezért a leggyengébb láncszemet azaz Vergil-t környékezi meg újra azzal h elmondta neki persze azt nemmondta el neki hogy akkor a lelke is átszáll Vergillbe aki ekkor megszűnik Vergillnek lenni és a teste fölött Mondus uralkodik.erre Vergil mint az őrült nekimegy a Sötétség hercegének akit legyőz és minden bekövetkezik.Mondus Vergil testében követeli Dantetól a 2 másik kardot mire az a maga laza módján beszól neki hogy:Gyere és vedd el!erre Lady,Trish és Nero is odaállnak mellé és eggyütt egy Végsőrohamban mégegyszer legyőzik őt akinek erre a lelke elszáll és ismét Vergil lessz de ekkor már nemtudják megmenteni és meghal.Megeggyeznek hogy a 3 kardot a világ 3 legeldugottabb pontján helyezik el.Dante-nak 2 fia születik és itt a vége.Vélemény?
0
0
0
0
no avatar
Aham! a sztori az előző részekből ugyeh vulágos akk és ez jó lenne a következ részbe!
Am írtam és sorba találtam ki a cuccokat!
0
0
0
0
no avatar
Sztem jó de ugyeh a 3 végén van 1 bonus videó vegil neki indul Mundusnak!
Nah ugyeh időrendbe így van 3,1,4,2 nah az 1-be ott van vergil Nelo Angelo ként vagyis Vergil nm tudta legyőzni Mundus-t ezért a Mundus az írányítása alá vette! De itt már nm volt nálla a yamato amit valószínüleg Mundus elleni harcban tört el!
Agnus meg gondolom h megtalálta és így kerül Nero-hoz!
Dante sokszor harcol Nelo Angelo (Vergil ellen) és a végén ien fényszerű izé lesz körülötte és eltünnik most h meghalt-e vagy sem ezt nm lehet tudni!
Sztem nm hall meg és Vergil új erővel visszatér de egyenlőre Nelo Angelo Kardjával visszaveszi Nero-tól a Yamato-t ahhogy te is mondod. És sztem is megpróbálja vissza szerezni az apja erejét! És Dante is harcol majd Vergil ellen de Túl erőslesz neki és mielött vergil végezne vele Nero ott terem és ketten legyőzik Vergilt legalább is azt hiszik! Végül meg szerzi Sparda erejét és így kell legyőzni a Rebellion-ba felébred a valódi ereje és átalakul Sparda kardjává és így ugyan oan erősek Vergil-el Így Nero-val letudják győzni és Vergil meghall!
Jó tom h érdekes a sztory de sztem ez így kerek lenne!
Jah és a végén Dante megint sírna Vergil miatt! 😆 mint a 3-ba!
0
0
0
0
Creelien avatar
ceni98 írta:
ez tök jó😀


Kösz.
0
0
0
0
Creelien avatar
mit szóltok ehhez:

Vergil visszatért akkor mikor fortunában megnyílt a kapu. ezután megküzd nero-val és elveszi tőle a yamato-t, hogy megint megszerezze az apja erejét. és egy olyan helyre megy ami egy labirintus közepén van hogy ott szerezze meg az erőt. nero és dante közben a labirintusban harcol felváltva, különféle boss -okkal. aztán együtt legyőzik vergilt, akiről kiderül hogy mundus írányította. az utolsó pályán meg vergil -lel kell legyözni mundust.
0
0
0
0
no avatar
😆 komoly lenne am BiGame kösz a linket sokat megtudtam! Főleg a legutolsó komi válaszolt a legtöbbet!
És kiderülne h Nero Vergil fia és Kyrie az annya és ezért védelmezi őt!
0
0
0
0
D@nte avatar
az is jólenne és a harcok után Dante-nak gyereke születik Lady-től😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
Jah én még oat is eltudnék képzelni h Sparda feléled vagy vmi iesmi! De vhogy gonosz lenne és őt kéne legyőzni!
0
0
0
0
D@nte avatar
ááááá faxa lenne ha az 5ben az összes szereplő találkozna egy új közös ellenség miatt és eggyütt küzdenének😆😆valahogy úgy mint pl:amikor a Cod-ban Price-al vagytok tehát nemte irányítod hanem a másik is önállóan küzd az lenne a zsír és ha végre játékból nem animéből rálehetne jönni erre a csomó megválaszolatlan kérdésre
0
0
0
0
BiGame avatar
Tessék PGO-n DMC topicba pont most beszélnek a Yamato sorsáról, azt figyelembe kell venni, h történet szerint a játékok sorrendje 3,1,4,2![LINK]
0
0
0
0
no avatar
Én youtube-on kerestem vidit de nincsen! :S
0
0
0
0
BiGame avatar
Sok a kérdés, nézd meg videoplayer-en magyar felirattal a videókat, vagy van angolul ien könyv a kimaradt részekről!
0
0
0
0
D@nte avatar
Több mint valószínű hogy a Mundussal való harcban csak akkor megint egy kérdés hogy ez a harc az alvilágban volt elvileg és hogy került onnan fel a kard rendjének városába???
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció