Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Az a kék nagy izé nem?
De akk arra naon kiváncsi lennék h mér tört el!
0
0
0
0
Creelien avatar
dragking írta:
Törötten 😲 Ezt nem vágom! Am ha lenne magyarosítás hozzá akk biztos h többet megtudnák h h került oda és mér tört el!
Am ki csinálja meg a kardot? Mert nm hiszem h törötten kell vele harcolni!


Mikor Nero-ban felébred a démon akkor a Yamato összeforr. És onnantól tudja Nero használni a démonalakját ami egy démoni aura.
0
0
0
0
no avatar
Törötten 😲 Ezt nem vágom! Am ha lenne magyarosítás hozzá akk biztos h többet megtudnák h h került oda és mér tört el!
Am ki csinálja meg a kardot? Mert nm hiszem h törötten kell vele harcolni!
0
0
0
0
D@nte avatar
az nemderül ki a 4-ből de szerintem az 5 ből már ki fog.Csak az a kérdés hogy hogy kerül abba a városba Yamato ráadásul törötten....
0
0
0
0
no avatar
Aham azt tom h Sparda'Sword Néztem vidit hátha többet megtok! De nem sikerült! 😆
Én arralennék még kiváncsi h Tod van a 3 végén h Vergil neki indul Harcolni a Sötétség hercegével (Mundus-al) Hogy annak mi a kimenetele!
0
0
0
0
D@nte avatar
ööö asszem mert tudod hogy a 3.részben kiderül hogy Sparda Vergil és Dante apja egy Kradba zárta az erejét.A 4-ben viszont kiderül hogy van egy másik kard amiben szintén Sparda ereje van.Az Sanctus városában van.a történet magyarítás nélkül zavaros nekm még de ezt azért valahogy kifilóztam.
0
0
0
0
no avatar
Jah okés! Igen láttam vidiben azt a sok pengét! Igen kevertem a Blue Rose-t a Red Quen-el!
És még 1 kérdés Dante az elején mér akarja megölni azt az öreget asszem Sancus-t!
0
0
0
0
D@nte avatar
Az amiről beszélsz a 2.sorban az a Gilgamesh
Neronak a Blue Rose lessz a lövőfegyvere és Red Queen a Kard
Yamato pedig olyan lessz hogy Nero annak a segítségével változik démonná,Dante pedig a Dark Slayer stílussal tudja használni és ha ügyes vagy egyszerre egy csomó penge ereszkedik le a levegőből az ellenségre és robban fel jónagy kárt okozva a másikban.
0
0
0
0
no avatar
Okés a 3-ba nm lehet oan jó kombókat!
A Lucifer-ről láttam vidit az naon tetszik asszem az oan mint a Beowulf a 3-ba nem? Kösz h elmondtad ezt h felugrik majd figyelek!
Neronak lesz a Blue Rose és a? Az ien tüzes nem?
És a Yamato az mien a 4-be erős? És ahhoz mien Stílus kell?
0
0
0
0
D@nte avatar
a 3 ból a fegyvereket felejtsd el!csak szólok hogy azok ojanok a 4-ben mintha nemis léteztek volna.rendszerint amikor gyorsan csúsznákl Dante-hoz akkor mindig felugirk és lecsap a Rebellionnal.ütőfegyver lessz benne:Lucifer,Gilgamesh,Rebellion(és Yamato de azt stílusban lehet csak használni).3 lövőfegyver:Ebony&Ivory,Coyote,Pandora.Nero-nak végig a két alap lessz de azoknak egy csomó kombója lessz úgyhogy vele élvezet lessz aprítani😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
Azt fogom! Naon várom már az új gépet! Sokat fogok kockulni vele!
Majd a Nero vs Dante-ra leszek kiváncsi mert eddig a 3-ba mindig is kiváncsi voltam h mien lehet Dante ellen harcolni ezért vártam Vergil-t de mivel vele sem lehetett ezért nm volt az igazi!
Jó 1-szer lehet a 3-ba harcolni Dante ellen a 17-dik pályán démoni formába de az nm ugyan az szal naon kiváncsi leszek!
0
0
0
0
D@nte avatar
😆úgy kell azt😆😆😆Nero-val vágd a földhöz és ott marad😆😆
0
0
0
0
no avatar
nem baj alig várom h zúzhassak vele!
Szét ütök mindenkit! 😆
0
0
0
0
D@nte avatar
ott még szaltókat is nyomatnak csak hogy kinyírjanak a lábukon léévő pengével úgyhogy készülhetsz😆😆
0
0
0
0
no avatar
Jah naon lassúak a 3-ban a 4-be már nm tom majd meglátjuk!
0
0
0
0
D@nte avatar
szerintem a 4 ben mozgékonyabbak az ellenfelek azért egy picit nehezebb ott nehezebb fokozaton de még így sem vészes.a 3-ban olyanok mint akinek merülőfélben van az eleme.
0
0
0
0
no avatar
Okés kösz D@nte!
És berci sok sikert! 😉
0
0
0
0
berci96 avatar
sztem is marhajó game végigtoltam a 3-at 4-et (persze csak legkönnyebben 😆😃😉 de lehet h a 4et megpróbálom nehezebb fokozaton is bár azzal régebben játszottam mint a 3al de majd meglátjuk mi lesz😃
0
0
0
0
D@nte avatar
ööö mind2-vel mész a DMC4 ben nemdöntheted el.Nero-t elkapja Sanctus és onnan egy darabig Dante-val mész ameddig Dante-val le nem győzöd a szobrot és Nero ki nem szabadul.ja és utána sem lehet úgy mint a DMC3-ban választani.csak a Véres palotában.
0
0
0
0
no avatar
Nah jah sok sikert neked ahhoz!
0
0
0
0
no avatar
Jah nekem nm kell sokat várni! És neked is meglsze hamar az az 5K!
0
0
0
0
no avatar
Nem hiszem sztem ő is ien karaktel akivel csak akk mehetsz ha végig vitted!
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem lehet mind2 vel menni gondolom kiválasztod h kivel leszel és game😀
0
0
0
0
no avatar
Az biztos h jók a beszólásai! Naon bírom őt!
Am a 4-be csak akk lehet Dante-val menni ha végig vitted Nero-val?
Ugy mint a 3-ba?
0
0
0
0
ceni98 avatar
nero is olyas féle😆
am dante beszólásai tényleg jók😆
0
0
0
0
no avatar
Háát jah jobb combo stb...
De Dante-nak van egy pimasz kis szemét stílusa azt naon bírom azon naon tok röhögni! 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
am neroszerintem jobb mint dante(vidik alapján)
0
0
0
0
no avatar
Láttam! Olvastam abba a topicba ahova írtad! 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát én most 10000 lrt akarok venni a gamehez vga-t😀
0
0
0
0
no avatar
Tudom remélem h kellemesen csalódok benne!
0
0
0
0
ceni98 avatar
a vidik nem nyújtják aztaz élményt😀
0
0
0
0
no avatar
Én attól félek h ha meglesz az új gépem (jövőhónap 5-e) h nm fogom tudni abba hagyni! 😆
Videók alapján naon tetszik!
És első sorba ez miatt újítok a gépemen! Vagyis veszek újat! 😆
Remélem h lesz oan jó mint a videók alapján! Vagy jobb!
0
0
0
0
Creelien avatar
ceni98 írta:
mivel a gamehez kapcsolódik:a dmc 4 hez mondanátok egy jó agp-s karit ami olcsó?


ATI Radeon HD 4650 512 MB/1GB

14.000-24.000 Ft
0
0
0
0
ceni98 avatar
mivel a gamehez kapcsolódik:a dmc 4 hez mondanátok egy jó agp-s karit ami olcsó?
0
0
0
0
Creelien avatar
BiGame írta:
Azon gondolkodom, kikéne cserélni skinbe az Ebony & Ivory-t a Blue Rose-ra😆!


nem lehet nehéz. (gondolom)
0
0
0
0
BiGame avatar
Azon gondolkodom, kikéne cserélni skinbe az Ebony & Ivory-t a Blue Rose-ra😆!
0
0
0
0
Creelien avatar
Sok szerencsét hozzá!😉
0
0
0
0
no avatar
Jah okés! Csak győzzük kivárni!
Csak így tovább! Majd az új gépen én is csinálok paródiáT! 😆
0
0
0
0
Creelien avatar
BiGame írta:
Ez a pindúr pandúr cucc nekem is tetszett, bár nem értem Vergil mit keres köztük😆, akko má Glory😃!


a folytatásból kiderül
0
0
0
0
BiGame avatar
Ez a pindúr pandúr cucc nekem is tetszett, bár nem értem Vergil mit keres köztük😆, akko má Glory😃!
0
0
0
0
Creelien avatar
dragking írta:
Nem is tudtam h az ien jó progi én eddig a Windows Movie Maker-el csináltam a vidiket de az nm lett ien jó!
ehhez csa gratulálni tok naon tetszik!


Hálásan köszönöm.😀
0
0
0
0
no avatar
Nem is tudtam h az ien jó progi én eddig a Windows Movie Maker-el csináltam a vidiket de az nm lett ien jó!
ehhez csa gratulálni tok naon tetszik!
0
0
0
0
Creelien avatar
dragking írta:
Hááát ez LoL 😂 Naon zsír lett 😆
Dante szabad iet lerugni egy idős nénit Magdi anyust
Dante : -Még jó hogy 😆
Nekem bejött 😆
Pindurpandúrok! 😆 Zsír lett Grat hozzá mien progival szerkeztetted?


Sony Vegas Pro 9.0
0
0
0
0
no avatar
Hááát ez LoL 😂 Naon zsír lett 😆
Dante szabad iet lerugni egy idős nénit Magdi anyust
Dante : -Még jó hogy 😆
Nekem bejött 😆
Pindurpandúrok! 😆 Zsír lett Grat hozzá mien progival szerkeztetted?
0
0
0
0
Creelien avatar
dragking írta:
Jah okés! Értem!
Akk letöltöm és megnézem!


még nem végleges! csak mondhatni demó.
0
0
0
0
no avatar
Jah okés! Értem!
Akk letöltöm és megnézem!
0
0
0
0
Creelien avatar
dragking írta:
Okés de ez vmi Winrar Download!


abban van a vidi (nem hd)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció